Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 46 1 2 36 37 38 39 40 45 46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
brawo PAcyfek toast

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
piast222222222-2

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Pogon puke

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Piast i po Pogoni ;(

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Fognini
buehehe to ze grasz dogi to niczego nie zmienia, i tak byłeś, jestes i będziesz w plecy grając w taki sposób i tyle w temacie, błazen wałków szuka w najwyższych rozgrywkach ligowych, inteligencja szympansa.
a dlaczego nie szukać w najwyższych klasach rozgrywkowych? Wystarczy spojrzeć na wyniki z kilku kolejek, spojrzeć jakie kursy wchodziły i widać gołym okiem, że bardziej opłaca się sukcesywnie szukać dogów. Wszędzie kręcą, bez różnicy która liga. W Hiszpanii co kolejkę, z Anglii mój ulubiony przykład - City-QPR gdy zdobywali mistrza 2 sezony temu (a znalazłoby się więcej, nawet Tottenham-Dnipro w LE mega podejrzanie wyglądało)

To że czasami często wygrywają Dogi to nie znaczy że ktos wałki kręci, naprawdę myślisz że w Premiership kręca wałki ? ta akurat, w to, to chyba tylko taki Buntownik z Aro są w stanie uwierzyć ale raczej nikt w miare myślący.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Fognini
buehehe to ze grasz dogi to niczego nie zmienia, i tak byłeś, jestes i będziesz w plecy grając w taki sposób i tyle w temacie, błazen wałków szuka w najwyższych rozgrywkach ligowych, inteligencja szympansa.
a dlaczego nie szukać w najwyższych klasach rozgrywkowych? Wystarczy spojrzeć na wyniki z kilku kolejek, spojrzeć jakie kursy wchodziły i widać gołym okiem, że bardziej opłaca się sukcesywnie szukać dogów. Wszędzie kręcą, bez różnicy która liga. W Hiszpanii co kolejkę, z Anglii mój ulubiony przykład - City-QPR gdy zdobywali mistrza 2 sezony temu (a znalazłoby się więcej, nawet Tottenham-Dnipro w LE mega podejrzanie wyglądało)

To że czasami często wygrywają Dogi to nie znaczy że ktos wałki kręci, naprawdę myślisz że w Premiership kręca wałki ? ta akurat, w to, to chyba tylko taki Buntownik z Aro są w stanie uwierzyć ale raczej nikt w miare myślący.
dla mnie sport na profesjonalnym poziomie juz dawno przestal istniec, bukmacherka to tak potezny biznes ze jestem w stanie uwierzyc, ze ligowa tabela jest juz dla pewnych ludzi znana od 1 kolejki

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Fognini
buehehe to ze grasz dogi to niczego nie zmienia, i tak byłeś, jestes i będziesz w plecy grając w taki sposób i tyle w temacie, błazen wałków szuka w najwyższych rozgrywkach ligowych, inteligencja szympansa.
a dlaczego nie szukać w najwyższych klasach rozgrywkowych? Wystarczy spojrzeć na wyniki z kilku kolejek, spojrzeć jakie kursy wchodziły i widać gołym okiem, że bardziej opłaca się sukcesywnie szukać dogów. Wszędzie kręcą, bez różnicy która liga. W Hiszpanii co kolejkę, z Anglii mój ulubiony przykład - City-QPR gdy zdobywali mistrza 2 sezony temu (a znalazłoby się więcej, nawet Tottenham-Dnipro w LE mega podejrzanie wyglądało)

To że czasami często wygrywają Dogi to nie znaczy że ktos wałki kręci, naprawdę myślisz że w Premiership kręca wałki ? ta akurat, w to, to chyba tylko taki Buntownik z Aro są w stanie uwierzyć ale raczej nikt w miare myślący.

Czy ja wiem?

Ja tylko dodam że ten co strzelił samobója dla City, to był jego wychowanek...

Przypadek?, nie sądzę!

wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
fognini po hója ciagniesz ten temat wysmiales typ ktory wszedł

to siedz cicho

albo sam cos podaj to sie tez chetnie posmiejemy

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Valladolid X1
Parma vs Napoli over 2.5

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Fognini
Valladolid X1
Parma vs Napoli over 2.5

powodzenia piwo

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Fognini
To że czasami często wygrywają Dogi to nie znaczy że ktos wałki kręci, naprawdę myślisz że w Premiership kręca wałki ? ta akurat, w to, to chyba tylko taki Buntownik z Aro są w stanie uwierzyć ale raczej nikt w miare myślący.

no ty taki myślący i właśnie widać jak ładnie ci idzie laugh


przecież ty się zalogowałeś tutaj tylko po to, aby siać ferment i się napinać, widać to w twoim co drugim poście

ode mnie się odpierdol lamusie jebany, a jak masz jakiś problem to zapraszam do stolicy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Pacyfek ze swoim koncyliacyjnym podejściem ma zadatki na kolejnego Dalajlamę

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Lyon 1

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
liv nie wyglada dobrze

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by Aro
Originally Posted by Fognini
To że czasami często wygrywają Dogi to nie znaczy że ktos wałki kręci, naprawdę myślisz że w Premiership kręca wałki ? ta akurat, w to, to chyba tylko taki Buntownik z Aro są w stanie uwierzyć ale raczej nikt w miare myślący.

no ty taki myślący i właśnie widać jak ładnie ci idzie laugh


przecież ty się zalogowałeś tutaj tylko po to, aby siać ferment i się napinać, widać to w twoim co drugim poście

ode mnie się odpierdol lamusie jebany, a jak masz jakiś problem to zapraszam do stolicy


hehehehe lubie takich kozaków internetowych i co miałbym Ci zrobić jeden spacerowy i gryziesz gruz więc bujaj się łachu jebany, bez odbioru.

Dołączył: Nov 2011
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 216
najwazniejsze 3 typy podal akagi narazie 2 w picze,dla uve na 3 wchodzil jeden

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Staridż dzisiaj gra w rugby

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by Aro
Originally Posted by Fognini
To że czasami często wygrywają Dogi to nie znaczy że ktos wałki kręci, naprawdę myślisz że w Premiership kręca wałki ? ta akurat, w to, to chyba tylko taki Buntownik z Aro są w stanie uwierzyć ale raczej nikt w miare myślący.

no ty taki myślący i właśnie widać jak ładnie ci idzie laugh


przecież ty się zalogowałeś tutaj tylko po to, aby siać ferment i się napinać, widać to w twoim co drugim poście

ode mnie się odpierdol lamusie jebany, a jak masz jakiś problem to zapraszam do stolicy


hehehehe lubie takich kozaków internetowych i co miałbym Ci zrobić jeden spacerowy i gryziesz gruz więc bujaj się łachu jebany, bez odbioru.

i co obsrałeś się cwelu smile z tego co pamiętam z Tazenem też wymiękłeś

więc tak jak pisałem w poprzednim poście dajesz na sparing albo stul pizde

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Biczu
Staridż dzisiaj gra w rugby

2 raz w kosmos

Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
Cordoba 1

Tazen

a jakim kanale mecz Livwerpoolu?

Strona 38 z 46 1 2 36 37 38 39 40 45 46

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec, Akhu), 2,598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,284
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1