|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,083 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,083 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
wiecie gdzie w Kanadzie znajde jakichs bukmacherow naziemnych ? dzisiaj wybieram sie na NBA i chcialbym cos obstawic, a w necie nie gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 153 |
PROŚBA do wszystkich posiadających konto na facebooku o pomoc w głosowaniu Potrzebne "Lubie to" pod zespołem HEADDOWN facebook [ facebook.com] Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
nagle przestal mi hulac everestpoker ciasteczka wyczyszczone klient pokerowy odinstalowany i zainstalowany ponownie klient pokerowy sie laduje lecz nie otwiera sie okno a po zakonczeniu ladowania wyskakuje komunikat "brak skladnika coomon kasyna i nie mozna pobrac" "sprawdz polaczenia internetowe i ponownie uruchom kasyno" jakas dobra dusza pomoze ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Szukam jakiegos glosnika posiadajacego bluetooth.
Chcialbym go uzywac w domu do laptopa oraz w okresie wakacji ewentualnych wyjazdow poza dom w innych okresach roku. Mysle nad Creative D100. Mialem z nim stycznosc i jest calkiem ok. Nie zwrocilem jednak uwagi jak wyglada zasilanie kiedy nie jest podpiety do gniazdka (podejrzewam, ze zwykle akumulatory ale moge sie mylic).
Moze ktos uzywa czegos innego i moglby polecic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Ja żywam tego: http://www.sonymobile.com/pl/products/accessories/wireless-speaker-srs-btv5/ ...i powiem, że działa super jeżeli chodzi o funkcjonalność. DOtykam telefonem i już mogę puszać muzykę, bez żadnych kabli. CO do jakości sprzętu i dźwięku to się nie wypowiadam... mi tam pasuje :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
potrzebuje pomocy co do wyboru materaca do lozka, ktos ma jakies pojęcie gdzie można kupic dobry niedrogi materac 200/140
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
od paru dni mam kłopot z uruchomieniem google, kiedy chce użyć wyszukiwarki google wyskakuje błąd połączenia ,nie udało się nawiazać połączenia, myślałem na początku że to jakiś syf zainfekował komputer, jednak po podzieleniu od nowa dysku na partycje, zainstalowaniu windowsa dalej sytuacja ta się powtarza.Jak wpisze jakiś adres to normalnie ładuje, tylko z tym google jest kłopot.Jak ktoś ma pomysł jak temu zaradzić serdeczne dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
dzieki, wyszedł jakiś shit potem działało ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Mecz.pl pomożecie ? Koleżanka/biegaczka bierze udział w konkursie, do wygrania ma plecak biegowy. W tym roku jako jedna wśród 20 innych kobiet ukończyła półmaraton komandosa (21km) z 10 kg plecakiem, gdzie sama waży max pewnie jak 4 takie plecaki. Kto może pomóżcie proszę i kliknijcie w "lubię to" pod "biegową historią romantyczna" historia - klik [domwbiegu.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
"Telefon może posiadać oprogramowanie sieci operatorskiej" "telefon nie jest brandowany" Kto mi powie co to znaczy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jak brandowany czyli posiada oprogramowanie sieci to telefon posiada pierdoly od operatora (orange, plus itd) typu wlasne menu,launcher, widget, tapety, dodatkowe programy (rozne od nawigacji do fejsbukowatych), kontakty do jakis bzdur od operatora itd. W 99,9% zbedne bzdety zamulajace system.
Co operator to inne bzdety, czasami sama tapeta, a czasami tyle bzdur, ze telefon ledwo chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Aaa, dzięki za wyjaśnienie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2007
Posty: 30 |
hej ma ktos kod z hainekena na LM ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737 |
EXCEL
Jak wyluskac pozostale dane z arkusza 2 z wierszy na podstawie nr identyfikacyjnego, ktory wystepuje w obydwu arkuszach?
Chodzi o to, aby arkusz 1 uzupelnil sie danymi z arkusza 2, ale tylko wybranymi, na podstawie ID? Jaka i jak uzyc funkcje?
Arkusz 1 (nr wystepuja w arkuszu 2) kolumna A ID 123 234 453 582 281
Arkusz 2 ID kolumna A, B, C, *123 50,00 dzien 832 24,00 noc *234 13,00 dzien 853 17,00 dzien *582 17,00 noc 111 21,02 noc 222 10,00 dzien *453 32,41 noc *281 53,14 dzien
Dzieki z gory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Podeślij jakieś przykładowe .xls lub .xlsx to pomogę : )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Od kilku dni nie działa mi strona weszlo. Na komórce nie ma problemu, a na lapku we wszystkich przeglądarkach wyskakuje, że nie może wyświetlić strony... Ani usuwanie cookies nie pomaga, ani w opcjach internetowych nie znalazłem nic dziwnego i wszystkie inne strony działają bez problemu. Bana żadnego też nie dostałem bo nic tam nie komentuje. Nie wiem o co kaman...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
witam potrzebuję koledze ściągnąć taki mecz w HD charlotte bobcats - washington wizards z 9 kwietnia  Ma ktoś jakiś link skąd można takie cuś ściągnąć ? z góry dzięki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|