Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,083
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,083
Likes: 12

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
wiecie gdzie w Kanadzie znajde jakichs bukmacherow naziemnych ?
dzisiaj wybieram sie na NBA i chcialbym cos obstawic, a w necie nie gram

Dołączył: Jan 2011
Posty: 153
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 153

PROŚBA do wszystkich posiadających konto na facebooku o pomoc w głosowaniu
Potrzebne "Lubie to" pod zespołem HEADDOWN

facebook [facebook.com]

Dzięki


Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
nagle przestal mi hulac everestpoker mad
ciasteczka wyczyszczone
klient pokerowy odinstalowany i zainstalowany ponownie
klient pokerowy sie laduje lecz nie otwiera sie okno a po zakonczeniu ladowania wyskakuje komunikat

"brak skladnika coomon kasyna i nie mozna pobrac"
"sprawdz polaczenia internetowe i ponownie uruchom kasyno"

jakas dobra dusza pomoze ? piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Szukam jakiegos glosnika posiadajacego bluetooth.

Chcialbym go uzywac w domu do laptopa oraz w okresie wakacji ewentualnych wyjazdow poza dom w innych okresach roku.
Mysle nad Creative D100. Mialem z nim stycznosc i jest calkiem ok. Nie zwrocilem jednak uwagi jak wyglada zasilanie kiedy nie jest podpiety do gniazdka (podejrzewam, ze zwykle akumulatory ale moge sie mylic).

Moze ktos uzywa czegos innego i moglby polecic?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Ja żywam tego: http://www.sonymobile.com/pl/products/accessories/wireless-speaker-srs-btv5/ ...i powiem, że działa super jeżeli chodzi o funkcjonalność. DOtykam telefonem i już mogę puszać muzykę, bez żadnych kabli. CO do jakości sprzętu i dźwięku to się nie wypowiadam... mi tam pasuje :-)

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Prośba o pomoc w głosowaniu

http://www.stowarzyszenie-snw.pl/index.php?p=plebiscyt4

kandydat Tomasz Tokarz

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
potrzebuje pomocy co do wyboru materaca do lozka, ktos ma jakies pojęcie gdzie można kupic dobry niedrogi materac 200/140

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
od paru dni mam kłopot z uruchomieniem google, kiedy chce użyć wyszukiwarki google wyskakuje błąd połączenia ,nie udało się nawiazać połączenia,
myślałem na początku że to jakiś syf zainfekował komputer, jednak po podzieleniu od nowa dysku na partycje, zainstalowaniu windowsa dalej sytuacja ta się powtarza.Jak wpisze jakiś adres to normalnie ładuje, tylko z tym google jest kłopot.Jak ktoś ma pomysł jak temu zaradzić serdeczne dzięki.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
sprawdzic Dr. webem

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
dzieki, wyszedł jakiś shit potem działało ok.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Mecz.pl pomożecie ?

Koleżanka/biegaczka bierze udział w konkursie, do wygrania ma plecak biegowy. W tym roku jako jedna wśród 20 innych kobiet ukończyła półmaraton komandosa (21km) z 10 kg plecakiem, gdzie sama waży max pewnie jak 4 takie plecaki. wink
Kto może pomóżcie proszę i kliknijcie w "lubię to" pod "biegową historią romantyczna"


historia - klik [domwbiegu.pl]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
"Telefon może posiadać oprogramowanie sieci operatorskiej"

"telefon nie jest brandowany"

Kto mi powie co to znaczy? laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Jak brandowany czyli posiada oprogramowanie sieci to telefon posiada pierdoly od operatora (orange, plus itd) typu wlasne menu,launcher, widget, tapety, dodatkowe programy (rozne od nawigacji do fejsbukowatych), kontakty do jakis bzdur od operatora itd.
W 99,9% zbedne bzdety zamulajace system.

Co operator to inne bzdety, czasami sama tapeta, a czasami tyle bzdur, ze telefon ledwo chodzi.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Aaa, dzięki za wyjaśnienie piwo

Dołączył: Apr 2007
Posty: 30
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 30
hej ma ktos kod z hainekena na LM ? smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
EXCEL

Jak wyluskac pozostale dane z arkusza 2 z wierszy na podstawie nr identyfikacyjnego, ktory wystepuje w obydwu arkuszach?

Chodzi o to, aby arkusz 1 uzupelnil sie danymi z arkusza 2, ale tylko wybranymi, na podstawie ID? Jaka i jak uzyc funkcje?

Arkusz 1 (nr wystepuja w arkuszu 2)
kolumna A
ID
123
234
453
582
281

Arkusz 2
ID
kolumna A, B, C,
*123 50,00 dzien
832 24,00 noc
*234 13,00 dzien
853 17,00 dzien
*582 17,00 noc
111 21,02 noc
222 10,00 dzien
*453 32,41 noc
*281 53,14 dzien

Dzieki z gory.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Podeślij jakieś przykładowe .xls lub .xlsx to pomogę : )

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Od kilku dni nie działa mi strona weszlo. Na komórce nie ma problemu, a na lapku we wszystkich przeglądarkach wyskakuje, że nie może wyświetlić strony... Ani usuwanie cookies nie pomaga, ani w opcjach internetowych nie znalazłem nic dziwnego i wszystkie inne strony działają bez problemu. Bana żadnego też nie dostałem bo nic tam nie komentuje. Nie wiem o co kaman...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
witam

potrzebuję koledze ściągnąć taki mecz w HD

charlotte bobcats - washington wizards z 9 kwietnia smile

Ma ktoś jakiś link skąd można takie cuś ściągnąć ?

z góry dzięki

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, JelineK, bukma, betowiec, Akhu, aker), 1,051 gości, oraz 14 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1