|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Kontynuacja wątku dotyczącego AdmiralBet...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
Oryginalnie wysłał pprymas: [qb]napisalem do nich (tyle ze jak Francja nawali to zostanie mi 5,10 e :/
Hello, What means "Maximum possible amount to withdraw" ??? I heard that you not pay out money with bonus. WHY? Otherwise, there was in promotion! There is with law incompatible. When I incorporated it was nothing about it. Please about answer.[/qb] No i co ci odpisali, oczywiscie jezeli odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215 |
koszty bankow posredniczacych w admiralu przy wyplacie:
50 EUR - 6 Euro koszty bankowe 100 Eur - 14,50 Euro koszty bankowe
podwajcie koszty dla innych kwot
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Wypłaciłem na Inteligo 100 euro....
Koszt pośredniczących banków wyniósł 9.5 euro...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
Oryginalnie wysłał hunter: [qb]Witam
Wypłaciłem na Inteligo 100 euro....
Koszt pośredniczących banków wyniósł 9.5 euro...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] a ile miales na koncie? wyplaciles wszystko, czy musiales zostawic im te 50E?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Wszystko
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ile wam szedl przelew bo ja we wtorek wieczorem wyplacilem i kaski nie ma jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
ja nie wiem co wy pierdulicie z tym odjęciem 50 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
ja mam na koncie 40 i w possible to withdraw też 40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
jeszcze troszke kaski nabije do konca tygodnia i wypłacam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jak na Inteligo zabieraja 9,5euro to tam wyplacam!
jak wyplace to dam wszystkim znac jak to zrobilem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]ja nie wiem co wy pierdulicie z tym odjęciem 50 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
ja mam na koncie 40 i w possible to withdraw też 40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Bo chodzi o to że już zrobiłes obrót 2X lub 5X. Ci co nie zrobili to jeszcze nie moga wyplacac bonusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Dotychczas mialem same dobre wspomnienia z tego buka a teraz mnie orżnęli.
Wszedłem wczoraj na liva, w przerwie meczu FRA-CRO popatrzalem na kursy i chcialem postawic 5E na wygraną Francji po kursie 1.05 ( Nie, nie jestem głupkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> te 5E brakowało mi do zrobienia obrotu). Postawić sie niestety nie dało, wyskoczył napis "Balance to low" i nie zawarło zakładu. A po chwili live sie wyłączył. Pomyślałem, że postawie na cos jutro i wyszedłem z tego. Dzisiaj patrze, a tu brakuje mi... 50E. Rzekomo postawiłem na to co chciałem tylko nie 5, a 50E. Ciekawe. Zwykle robie scany, zwłaszcza z liva, teraz nie zrobiłem bo nie było czego robić, skoro nic nie postawiłem.
Napisałem im maila, niestety z angielskiego orłem nie jestem dlatego był to mail z uprzejmym zapytaniem o całą sprawę. Gdybym lepiej znał english to bym im taka wiąchę puścił że by im te komputery padły z wrażenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ja kasy dalej nie mam a z tego co wiem na mbank przelew szedl 2dni mi juz idzie ponad 3 i nie ma :/ wyslalem maila do nich czy wystarczy im scan prawka i tez nieodpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
To w koncu jak jest? Dostal ktos od nich odp czy te 50E juz nie mozna wyplacac? Dotyczy to wszystkich czy tylko tych co pozniej sie rejestrowali? Czy oni moga zmieniac zasady w trakcie? Moze napiszmy do nich wszyscy maila, ze se w kulki leca i pod presja kilkuset maili da cos sie zmienic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Ej jak wypłacam czekiem to tez musze wyslac scany albo nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
ja narazie nie mam zadnych kłopotów z zakładami! wczoraj live ładnie mi chodził i zarobiłem! admiral czesto traci łączność i sam wylogowuje uzytkownikow, choc niby jestesmy zalogowani! ja jeszcze troszke kaski zrobie ,wyplacam i koncze z tym bukiem! radze innym tez tak zrobic! Nie ma jak betandwin!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
ja tez na livie nie mam problemow a faktem jest ze czesto wylogowuja ale ja nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Oryginalnie wysłał djmuskla: [qb]Witam
Mam pytania do osób, które wypłacały na konto w mbanku i dostały już pieniądze na konto: Kiedy zlecaliście wypłatę, bo ja zleciłem w poniedziałek około 20 i nie wiem czy mogę się jej spodziewać jeszcze w tym tygodniu.
pozdro[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Wyslalem ska paszportu wczoraj rano, kiedy i czy w ogole moge spodziewac sie potwierdzenia, ze dane zostaly (nie)poprawnie zweryfikowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250 |
No i pięknie. Ja dostałem dzisiaj dostałem przelew i bardzo cie ciesze z darmowej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka