Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#62072 18/06/2004 04:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Kontynuacja wątku dotyczącego AdmiralBet...

Bonus: Unibet
#62073 18/06/2004 11:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał pprymas:
[qb]napisalem do nich (tyle ze jak Francja nawali to zostanie mi 5,10 e :/

Hello,
What means "Maximum possible amount to withdraw" ??? I heard that you not pay out money with bonus. WHY? Otherwise, there was in promotion! There is with law incompatible. When I incorporated it was nothing about it.
Please about answer.[/qb]
No i co ci odpisali, oczywiscie jezeli odpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#62074 18/06/2004 14:08
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 215
koszty bankow posredniczacych w admiralu przy wyplacie:

50 EUR - 6 Euro koszty bankowe
100 Eur - 14,50 Euro koszty bankowe

podwajcie koszty dla innych kwot

#62075 18/06/2004 14:23
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

Wypłaciłem na Inteligo 100 euro....

Koszt pośredniczących banków wyniósł 9.5 euro...

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#62076 18/06/2004 14:33
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
Quote
Oryginalnie wysłał hunter:
[qb]Witam

Wypłaciłem na Inteligo 100 euro....

Koszt pośredniczących banków wyniósł 9.5 euro...

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
a ile miales na koncie? wyplaciles wszystko, czy musiales zostawic im te 50E?

#62077 18/06/2004 14:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Wszystko

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#62078 18/06/2004 14:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ile wam szedl przelew bo ja we wtorek wieczorem wyplacilem i kaski nie ma jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#62079 18/06/2004 15:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
ja nie wiem co wy pierdulicie z tym odjęciem 50 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

ja mam na koncie 40 i w possible to withdraw też 40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#62080 18/06/2004 15:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
jeszcze troszke kaski nabije do konca tygodnia i wypłacam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jak na Inteligo zabieraja 9,5euro to tam wyplacam!

jak wyplace to dam wszystkim znac jak to zrobilem!

#62081 18/06/2004 16:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał butthead:
[qb]ja nie wiem co wy pierdulicie z tym odjęciem 50 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

ja mam na koncie 40 i w possible to withdraw też 40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Bo chodzi o to że już zrobiłes obrót 2X lub 5X. Ci co nie zrobili to jeszcze nie moga wyplacac bonusa.

#62082 18/06/2004 16:08
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dotychczas mialem same dobre wspomnienia z tego buka a teraz mnie orżnęli.

Wszedłem wczoraj na liva, w przerwie meczu FRA-CRO popatrzalem na kursy i chcialem postawic 5E na wygraną Francji po kursie 1.05 ( Nie, nie jestem głupkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> te 5E brakowało mi do zrobienia obrotu). Postawić sie niestety nie dało, wyskoczył napis "Balance to low" i nie zawarło zakładu. A po chwili live sie wyłączył. Pomyślałem, że postawie na cos jutro i wyszedłem z tego.
Dzisiaj patrze, a tu brakuje mi... 50E. Rzekomo postawiłem na to co chciałem tylko nie 5, a 50E. Ciekawe. Zwykle robie scany, zwłaszcza z liva, teraz nie zrobiłem bo nie było czego robić, skoro nic nie postawiłem.

Napisałem im maila, niestety z angielskiego orłem nie jestem dlatego był to mail z uprzejmym zapytaniem o całą sprawę. Gdybym lepiej znał english to bym im taka wiąchę puścił że by im te komputery padły z wrażenia.

#62083 18/06/2004 16:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ja kasy dalej nie mam a z tego co wiem na mbank przelew szedl 2dni mi juz idzie ponad 3 i nie ma :/
wyslalem maila do nich czy wystarczy im scan prawka i tez nieodpisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#62084 18/06/2004 16:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Mi zawsze odpisują. A tak pozatym to nie piszcie do support@admiralbet.com tylko help@admiralbet.com
POZDRO

#62085 18/06/2004 16:16
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
To w koncu jak jest? Dostal ktos od nich odp czy te 50E juz nie mozna wyplacac? Dotyczy to wszystkich czy tylko tych co pozniej sie rejestrowali?
Czy oni moga zmieniac zasady w trakcie? Moze napiszmy do nich wszyscy maila, ze se w kulki leca i pod presja kilkuset maili da cos sie zmienic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#62086 18/06/2004 16:16
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ej jak wypłacam czekiem to tez musze wyslac scany albo nie ?

#62087 18/06/2004 17:03
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
ja narazie nie mam zadnych kłopotów z zakładami! wczoraj live ładnie mi chodził i zarobiłem!
admiral czesto traci łączność i sam wylogowuje uzytkownikow, choc niby jestesmy zalogowani!
ja jeszcze troszke kaski zrobie ,wyplacam i koncze z tym bukiem! radze innym tez tak zrobic!
Nie ma jak betandwin!

#62088 18/06/2004 17:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
ja tez na livie nie mam problemow a faktem jest ze czesto wylogowuja ale ja nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#62089 18/06/2004 17:07
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Quote
Oryginalnie wysłał djmuskla:
[qb]Witam

Mam pytania do osób, które wypłacały na konto w mbanku i dostały już pieniądze na konto: Kiedy zlecaliście wypłatę, bo ja zleciłem w poniedziałek około 20 i nie wiem czy mogę się jej spodziewać jeszcze w tym tygodniu.

pozdro[/qb]

#62090 18/06/2004 18:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Wyslalem ska paszportu wczoraj rano, kiedy i czy w ogole moge spodziewac sie potwierdzenia, ze dane zostaly (nie)poprawnie zweryfikowane?

#62091 18/06/2004 18:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
No i pięknie. Ja dostałem dzisiaj dostałem przelew i bardzo cie ciesze z darmowej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (bukma, rafal08, aker, Sensei, Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, rymoholik, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1