|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595 |
Hej mam problem z przelaniem kasy za pomoca karty visa electron z mbanku. Czy ktoś z was już przelewał w ten sposób pieniądze?Jak długo trwa transakcja?Prosze o szybką pomoc. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Powinny byc jakies odsetki % od tego ze ta kasa lezy na INTELIGO bo tak to wam powiem rozboj w bialy dzien ;] bank zarabia obracajac ta kasa a wy tylko sie patrzycie ;] POLECAM mBank albo trzymac kase pod poduszka na to samo wyjdzie zawsze mozesz popatrzec ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
jakieś promocje dla zarejestrowanych graczy ( chodzi o przynajmniej 50 % depozytu lub zwrotu na przegrany zakład ) dzięki na info
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Co do promocji to dostałem na maila takie coś:
Wiemy, że od dawna jesteś zarejestrowany(a) w Gamebookers, ale od pewnego czasu nie obstawiałeś(aś) z nami.
W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Ci wyjątkową promocję podwojenia Twojego kolejnego depozytu na konto zakładów w Gamebookers i tym samym zachęcić Cię do ponownego skorzystania z naszej oferty bukmacherskiej:
Zaloguj się i zasil swoje konto gracza teraz a my podwoimy Twoją wpłatę! Maks. bonus jaki możesz otrzymać to PLN 78.60 .
Już skorzystałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Witam ponownie. Tym razem pytanie dot. WYPŁATY. Zlecilem wyplate w niedziele (30 lip 19:58 Bank transfer OK), liczylem ze pieniazki dojda dzis czyli we wtorek ale niestety nic jeszcze nie doszlo. Konto mam w mBanku, liczylem na szybka wyplate poniewaz potrzebuje pilnie kasy. Gdzies czytalem wypowiedzi ze ludzie sa zadowoleni, ze kasa dochodzila niektorym w przeciagu kilku godzin , niektorym po ok 24h. W prawdzie jest napisane ze przelew moze trwac od 2-5 dni roboczych. Czy mam byc spokojny i poczekac jeszcze do jutro-pojutrza na kase czy moze jakos skontaktowac sie z Gb i wyslac np. screena. ?? Na przelew(mBank)czekałem 4 dni robocze więc nie jest tak tragicznie, bądź cierpliwy, kasę powinieneś mieć na dniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Pytanie do Conrada, ewentualnie do każdej innej osoby, która czuje się na siłach odpowiedzieć na to zagadnienie:)
Czy osoba która nie posiada dostępu do konta przez internet może dokonać swojej pierwszej wpłaty w oddziale BPH na konto Gamebookers, podając w tytule nazwę użytkownika i ten numer ID. Czy nie będzie później żadnych problemów z wypłatą(oczywiśćie na swoje konto;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Odpowiadam: nie, nie bedzie problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Czy można grać w gb rozpis np. 2 z 3 jeżeli tak to w jaki sposób?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy można grać w gb rozpis np. 2 z 3 jeżeli tak to w jaki sposób? wrzuc 3 zdarzenia do kuponu to Ci sie pokarze taka opcja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Kolejne pytanie: Do srebrnego i złotego statusu liczą się wszystkie zakłady powyżej 5 EURO. Gram za nieco wyższe stawki więc pytanie jest następujące: Czy mogę postawić np 100 zakładów każdy za 5 EURO na to samo wydarzenie i czy bedzie się to liczyło do statusu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Czy można grać w gb rozpis np. 2 z 3 jeżeli tak to w jaki sposób? wrzuc 3 zdarzenia do kuponu to Ci sie pokarze taka opcja dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Kolejne pytanie: Do srebrnego i złotego statusu liczą się wszystkie zakłady powyżej 5 EURO. Gram za nieco wyższe stawki więc pytanie jest następujące: Czy mogę postawić np 100 zakładów każdy za 5 EURO na to samo wydarzenie i czy bedzie się to liczyło do statusu? liczy sie tylko pierwszy postawiony zaklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Kolejne pytanie: Do srebrnego i złotego statusu liczą się wszystkie zakłady powyżej 5 EURO. Gram za nieco wyższe stawki więc pytanie jest następujące: Czy mogę postawić np 100 zakładów każdy za 5 EURO na to samo wydarzenie i czy bedzie się to liczyło do statusu? Uwaga: # Cashback (zwrot) otrzymany przez srebrnych/złotych członków będzie dodany do konta zakładów raz dziennie o 00:15 CET. # Sumy poniżej 10 EURO będą przesunięte na kolejne dzień aż wpłata w minimalnej wysokości 10 EURO będzie mogła być zrealizowana. # Maksymalna suma zwrotów cashback to 250 EURO miesięcznie. # Zakłady dokonane za pomocą platformy P2P lub te o kursie niższym niż 1.20 nie podlegają programowi lojalnościowemu. # Jeśli postawisz dwa lub więcej identycznych zakładów to cashback będzie liczony tylko od pierwszego zakładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595 |
Czy naprawde nikt z was nie wpłacał pieniędzy kartą z mBanku??? Ja próbuje ale jakiś błąd mi wyskakuje a z kartą jest wszystko ok. Moze ktoś juz to przerabiał.... Prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Czy naprawde nikt z was nie wpłacał pieniędzy kartą z mBanku??? Ja próbuje ale jakiś błąd mi wyskakuje a z kartą jest wszystko ok. Moze ktoś juz to przerabiał.... Prosze o pomoc Niestety na próżno twoje starania poniewaz tą kartą nic nie wpłacisz do żadnego buka, do GAMEBOOKERS również. Musisz mieć kartę umożliwiająca zakupy przez internet i musi być ona tzw. wypukła, karta Visa Electron taka nie jest. W mBanku takim kartami są np karta kredytowa clasic i gold. Karta kredytowa Visa Electron z mBanku też się nie nadaje ponieważ nie jest wypukła. Darmowa kartę, która umożliwia zakupy przez internet czyt. wpłaty do bukmacherów oferuje tylko PKO INTELIGO. Mam nadzieję że wszystko jasne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Darmowa kartę, która umożliwia zakupy przez internet czyt. wpłaty do bukmacherów oferuje tylko PKO INTELIGO.
Allekarta WBK tez to oferuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niedawno weszla sam bede musial zalozyc konto w wbk dla niej, do tego trzeba miec konto na allegro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Darmowa kartę, która umożliwia zakupy przez internet czyt. wpłaty do bukmacherów oferuje tylko PKO INTELIGO. za ta karte placi sie 0,99 plnów miesiecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Allekarta WBK tez to oferuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niedawno weszla sam bede musial zalozyc konto w wbk dla niej, do tego trzeba miec konto na allegro. on juz jest na rynku ponad pol roku, jak nie dluzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Pytanie do Conrada, ewentualnie do każdej innej osoby, która czuje się na siłach odpowiedzieć na to zagadnienie:)
Czy osoba która nie posiada dostępu do konta przez internet może dokonać swojej pierwszej wpłaty w oddziale BPH na konto Gamebookers, podając w tytule nazwę użytkownika i ten numer ID. Czy nie będzie później żadnych problemów z wypłatą(oczywiśćie na swoje konto;) Odpowiadam: nie, nie bedzie problemów Właśnie teraz zobaczyłem coś takiego na stronie GAMEBOOKERS: "Płatność musisz osobiście zlecić w swoim banku - ze swojej strony gamebookers nie może obciążyć Twojego konta." To mogę zlecić wpłatę w oddziale BPH czy tylko przelew z mojego rachunku wchodzi w gre?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
tylko przelew w twojego rachunku. inaczej może być problem z wplatą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Mozesz nawet pojsc na poczte i tam przekazem wplacic i za 5 dni dojdzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|