Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#621003 01/08/2006 20:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
Hej mam problem z przelaniem kasy za pomoca karty visa electron z mbanku. Czy ktoś z was już przelewał w ten sposób pieniądze?Jak długo trwa transakcja?Prosze o szybką pomoc. Pozdro

Bonus: Unibet
#621004 02/08/2006 06:52
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Powinny byc jakies odsetki % od tego ze ta kasa lezy na INTELIGO bo tak to wam powiem rozboj w bialy dzien ;] bank zarabia obracajac ta kasa a wy tylko sie patrzycie ;] POLECAM mBank albo trzymac kase pod poduszka na to samo wyjdzie zawsze mozesz popatrzec ;]

#621005 02/08/2006 21:52
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
jakieś promocje dla zarejestrowanych graczy ( chodzi o przynajmniej 50 % depozytu lub zwrotu na przegrany zakład )
dzięki na info

#621006 02/08/2006 22:36
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Co do promocji to dostałem na maila takie coś:

Wiemy, że od dawna jesteś zarejestrowany(a) w Gamebookers, ale od pewnego czasu nie obstawiałeś(aś) z nami.

W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Ci wyjątkową promocję podwojenia Twojego kolejnego depozytu na konto zakładów w Gamebookers i tym samym zachęcić Cię do ponownego skorzystania z naszej oferty bukmacherskiej:

Zaloguj się i zasil swoje konto gracza teraz a my podwoimy Twoją wpłatę! Maks. bonus jaki możesz otrzymać to PLN 78.60 .

Już skorzystałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#621007 03/08/2006 05:56
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Witam ponownie. Tym razem pytanie dot. WYPŁATY. Zlecilem wyplate w niedziele (30 lip 19:58 Bank transfer OK), liczylem ze pieniazki dojda dzis czyli we wtorek ale niestety nic jeszcze nie doszlo. Konto mam w mBanku, liczylem na szybka wyplate poniewaz potrzebuje pilnie kasy. Gdzies czytalem wypowiedzi ze ludzie sa zadowoleni, ze kasa dochodzila niektorym w przeciagu kilku godzin , niektorym po ok 24h. W prawdzie jest napisane ze przelew moze trwac od 2-5 dni roboczych. Czy mam byc spokojny i poczekac jeszcze do jutro-pojutrza na kase czy moze jakos skontaktowac sie z Gb i wyslac np. screena. ??

Na przelew(mBank)czekałem 4 dni robocze więc nie jest tak tragicznie, bądź cierpliwy, kasę powinieneś mieć na dniach.

#621008 03/08/2006 06:05
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Pytanie do Conrada, ewentualnie do każdej innej osoby, która czuje się na siłach odpowiedzieć na to zagadnienie:)

Czy osoba która nie posiada dostępu do konta przez internet może dokonać swojej pierwszej wpłaty w oddziale BPH na konto Gamebookers, podając w tytule nazwę użytkownika i ten numer ID.
Czy nie będzie później żadnych problemów z wypłatą(oczywiśćie na swoje konto;)

#621009 03/08/2006 07:59
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Odpowiadam: nie, nie bedzie problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#621010 03/08/2006 08:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Czy można grać w gb rozpis np. 2 z 3 jeżeli tak to w jaki sposób?

#621011 03/08/2006 10:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy można grać w gb rozpis np. 2 z 3 jeżeli tak to w jaki sposób?

wrzuc 3 zdarzenia do kuponu to Ci sie pokarze taka opcja

#621012 03/08/2006 10:02
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Kolejne pytanie:
Do srebrnego i złotego statusu liczą się wszystkie zakłady powyżej 5 EURO. Gram za nieco wyższe stawki więc pytanie jest następujące:
Czy mogę postawić np 100 zakładów każdy za 5 EURO na to samo wydarzenie i czy bedzie się to liczyło do statusu?

#621013 03/08/2006 10:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Quote
Quote
Czy można grać w gb rozpis np. 2 z 3 jeżeli tak to w jaki sposób?

wrzuc 3 zdarzenia do kuponu to Ci sie pokarze taka opcja
dzięki

#621014 03/08/2006 10:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Quote
Kolejne pytanie:
Do srebrnego i złotego statusu liczą się wszystkie zakłady powyżej 5 EURO. Gram za nieco wyższe stawki więc pytanie jest następujące:
Czy mogę postawić np 100 zakładów każdy za 5 EURO na to samo wydarzenie i czy bedzie się to liczyło do statusu?
liczy sie tylko pierwszy postawiony zaklad

#621015 03/08/2006 11:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Kolejne pytanie:
Do srebrnego i złotego statusu liczą się wszystkie zakłady powyżej 5 EURO. Gram za nieco wyższe stawki więc pytanie jest następujące:
Czy mogę postawić np 100 zakładów każdy za 5 EURO na to samo wydarzenie i czy bedzie się to liczyło do statusu?

Uwaga:
# Cashback (zwrot) otrzymany przez srebrnych/złotych członków będzie dodany do konta zakładów raz dziennie o 00:15 CET.

# Sumy poniżej 10 EURO będą przesunięte na kolejne dzień aż wpłata w minimalnej wysokości 10 EURO będzie mogła być zrealizowana.

# Maksymalna suma zwrotów cashback to 250 EURO miesięcznie.

# Zakłady dokonane za pomocą platformy P2P lub te o kursie niższym niż 1.20 nie podlegają programowi lojalnościowemu.

# Jeśli postawisz dwa lub więcej identycznych zakładów to cashback będzie liczony tylko od pierwszego zakładu.

#621016 03/08/2006 15:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
Czy naprawde nikt z was nie wpłacał pieniędzy kartą z mBanku??? Ja próbuje ale jakiś błąd mi wyskakuje a z kartą jest wszystko ok. Moze ktoś juz to przerabiał.... Prosze o pomoc

#621017 03/08/2006 15:39
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Czy naprawde nikt z was nie wpłacał pieniędzy kartą z mBanku??? Ja próbuje ale jakiś błąd mi wyskakuje a z kartą jest wszystko ok. Moze ktoś juz to przerabiał.... Prosze o pomoc

Niestety na próżno twoje starania poniewaz tą kartą nic nie wpłacisz do żadnego buka, do GAMEBOOKERS również. Musisz mieć kartę umożliwiająca zakupy przez internet i musi być ona tzw. wypukła, karta Visa Electron taka nie jest. W mBanku takim kartami są np karta kredytowa clasic i gold. Karta kredytowa Visa Electron z mBanku też się nie nadaje ponieważ nie jest wypukła. Darmowa kartę, która umożliwia zakupy przez internet czyt. wpłaty do bukmacherów oferuje tylko PKO INTELIGO.
Mam nadzieję że wszystko jasne

#621018 03/08/2006 15:49
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Darmowa kartę, która umożliwia zakupy przez internet czyt. wpłaty do bukmacherów oferuje tylko PKO INTELIGO.

Allekarta WBK tez to oferuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niedawno weszla sam bede musial zalozyc konto w wbk dla niej, do tego trzeba miec konto na allegro.

#621019 03/08/2006 16:04
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Darmowa kartę, która umożliwia zakupy przez internet czyt. wpłaty do bukmacherów oferuje tylko PKO INTELIGO.

za ta karte placi sie 0,99 plnów miesiecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
Allekarta WBK tez to oferuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> niedawno weszla sam bede musial zalozyc konto w wbk dla niej, do tego trzeba miec konto na allegro.

on juz jest na rynku ponad pol roku, jak nie dluzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#621020 03/08/2006 18:52
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Pytanie do Conrada, ewentualnie do każdej innej osoby, która czuje się na siłach odpowiedzieć na to zagadnienie:)

Czy osoba która nie posiada dostępu do konta przez internet może dokonać swojej pierwszej wpłaty w oddziale BPH na konto Gamebookers, podając w tytule nazwę użytkownika i ten numer ID.
Czy nie będzie później żadnych problemów z wypłatą(oczywiśćie na swoje konto;)

Quote
Odpowiadam: nie, nie bedzie problemów

Właśnie teraz zobaczyłem coś takiego na stronie GAMEBOOKERS:

"Płatność musisz osobiście zlecić w swoim banku - ze swojej strony gamebookers nie może obciążyć Twojego konta."

To mogę zlecić wpłatę w oddziale BPH czy tylko przelew z mojego rachunku wchodzi w gre?

#621021 03/08/2006 19:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
tylko przelew w twojego rachunku. inaczej może być problem z wplatą.

#621022 03/08/2006 19:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mozesz nawet pojsc na poczte i tam przekazem wplacic i za 5 dni dojdzie

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1