Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 47 1 2 21 22 23 24 25 46 47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by pacyfista
witaj fech

nie ogladałem

czytałem ze olga szomanska ma grac w m jak milosc
Musiałem wygooglować tą panią... A kogo będzie uwodzić? Jak coś wiesz więcej to pisz na privie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
fechu ona klaszcze u rubika

nie udawaj ze bedziesz dzisiaj ogladal na tvp kultura "godzina z jazzem"

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Velez @3,70 do boju! boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
fechu ona klaszcze u rubika

nie udawaj ze bedziesz dzisiaj ogladal na tvp kultura "godzina z jazzem"
fech woli "PEGAZ"
wysyłałem mu kiedyś stare odcinki na vhs

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
najmlodszy syn iglesiasa haha

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by pacyfista
fechu ona klaszcze u rubika

nie udawaj ze bedziesz dzisiaj ogladal na tvp kultura "godzina z jazzem"
fech woli "PEGAZ"
wysyłałem mu kiedyś stare odcinki na vhs
Biczu piwo Dzisiaj w twoich stronach bawię smile

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
środowe statystyki

Real Madrid have kept clean sheets in all of their eight Copa del Rey matches this season
Sunderland have scored in 15 of 17 matches against top-half opponents
Everton have won their last seven league matches
Bayern have not kept a clean sheet in their last six matches
Sergio Aguero has scored 13 goals in his last 12 Premier League starts.

Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Biszop
co to za eMki teraz, z turbiną LOL
wolałbym gładkie 4.0i, spokojnie wolnossący silnik, bez wdmuchiwaczyi innych udziwnień, swoją drogą świat się kończy, do M wkłądać silnik z turbiną laugh

Poldi 3
nie te czasy,niestety....
teraz tylko turbo, bi turbo i m50d potrójne turbo smile
v10 w e60 to było ostatnie dobre M
teraz niby 560KM ale w radiu wirtualne odgłosy silnika bo cichutko mruczy laugh

nie pamiętam jakie auto, ale jest jakiś wynalazek który ma głośniki na zewnątrz, żeby wydawać dzwięki:D
na pewno ma Tesla, ale to inna sprawa, tam nie ma co mruczeć to się przyda.

każda hybryda ma system imitujący dzwięk silnika.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Everton
FC Brugge
Barcelona (zw)
K'lautern score

peffki peff hura

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Awesome
każda hybryda ma system imitujący dzwięk silnika.

taki mały ot

hybryda to połaczenie czegoś z czymś, w tym wypadku połaczenie silnika spalinowego z elektycznym,
elektryczny tylko wspomaga lub działa na krótkich odcinkach, sens zastosowania jest watpliwy, sporo zwykłych aut z silnikami spalinowymi, któych praktycznie nie słychać lub sa bardzo ciche, nie ma takiego ukłądu, a w zasadzie powinno, inna kwestia, że silniki elektryczne wcale nie są takie zupełnie bezgłośne, liniowa charakterystyka rozwijania mocy, jak i samo przeniesienie napędu, powoduja uzyskanie róznych dźwięków:)
Toyota to największy producent takich samochodów, jeździłem wszystkimi hybrydami Toyoty, żadna, oprócz Priusa nie miała systemu imitującego dźwięk silnika.
drugim samochodem który ma standardowo montowany taki system to Infinity M35h.
Informacje na zeszły rok, mogło się coś delikatnie zmienić, ale bardziej na zasadzie opcji, a nie wyposażenia standardowego.

Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Awesome
każda hybryda ma system imitujący dzwięk silnika.

taki mały ot

hybryda to połaczenie czegoś z czymś, w tym wypadku połaczenie silnika spalinowego z elektycznym,
elektryczny tylko wspomaga lub działa na krótkich odcinkach, sens zastosowania jest watpliwy, sporo zwykłych aut z silnikami spalinowymi, któych praktycznie nie słychać lub sa bardzo ciche, nie ma takiego ukłądu, a w zasadzie powinno, inna kwestia, że silniki elektryczne wcale nie są takie zupełnie bezgłośne, liniowa charakterystyka rozwijania mocy, jak i samo przeniesienie napędu, powoduja uzyskanie róznych dźwięków:)
Toyota to największy producent takich samochodów, jeździłem wszystkimi hybrydami Toyoty, żadna, oprócz Priusa nie miała systemu imitującego dźwięk silnika.
drugim samochodem który ma standardowo montowany taki system to Infinity M35h.
Informacje na zeszły rok, mogło się coś delikatnie zmienić, ale bardziej na zasadzie opcji, a nie wyposażenia standardowego.

Model Infiniti Q50 również ma ten system i modele Lexusa.
ps. widzę że czytałeś artykuł autokultu smile

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088

Happy Valley AA (Res)
Yuen Long (Res)

w 40 minucie faworyci dostają uwaga 0-10 laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
fragment recenzji książki "Tor!" z "Rzeczpospolitej"

"Horst Szymaniak domagał się wpływu ze sprzedawanych biletów. Później powiedział koledze z zespołu: „Chcieli mnie zbyć jedną trzecią, ale zażądałem przynajmniej ćwiartki!"."

Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
Huja warte sa hybrydy

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Everton + Brugge

Baya win + bts

Barca win + bts

boks

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
dzis Real win

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730
Likes: 10
Originally Posted by hallik
dzis Real win

witam

osobiście tez jestem za, tylko na jakiej podstawie oprzeć tą hipotezę ?? Chyba tylko na tym, że w Barcelonie właściwie, bez podstawowych środkowych obrońców - (choć jest jakaś nadzieja dla Bartry), no i bez Valdesa ( co akurat dla mnie nie jest stratą he,he ). Tak, jak ktoś napisał w dziale hiszpańskiej piłki - mistrzowski tytuł, mocno się oddalił po ostatniej porażce z Góralami, gdzie posiadanie piłki rozłożyło się 19 - 81 na korzyść Barcy ( i co z tego ?). Może się okazać, że ten Puchar stanie się jedyną zdobyczą Barcelony w tym sezonie. Neymar i Messi - po okresie niemocy strzeleckiej, no dziś zrobią wszystko by zascorować..
A Real, niech każdy mówi co chce, ale bez Krystyny, to nie ta sama drużyna - jak PSG, bez bośniacko - chorwackiego Szweda z Rosengardu..do tego brak Marcelo, Rodrigueza i Arbeloa.
IMO - bts jak najbardziej, może remis w regularnym czasie gry, ale puchar dla Barcelony

pozdrawiam

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Raeder- Lahm, Boateng, Dante, Alaba, - Schweinsteiger, Kroos - Robben, Müller, Ribery - Mandzukic.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Barcelona-Real M. obie druz.strz.gola w obu pol. @9,00 boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w al rayyan po gola do ht @2,350

Strona 23 z 47 1 2 21 22 23 24 25 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1