|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
witaj fech
nie ogladałem
czytałem ze olga szomanska ma grac w m jak milosc Musiałem wygooglować tą panią... A kogo będzie uwodzić? Jak coś wiesz więcej to pisz na privie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
fechu ona klaszcze u rubika
nie udawaj ze bedziesz dzisiaj ogladal na tvp kultura "godzina z jazzem"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Velez @3,70 do boju! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
fechu ona klaszcze u rubika
nie udawaj ze bedziesz dzisiaj ogladal na tvp kultura "godzina z jazzem" fech woli "PEGAZ" wysyłałem mu kiedyś stare odcinki na vhs
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
najmlodszy syn iglesiasa haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechu ona klaszcze u rubika
nie udawaj ze bedziesz dzisiaj ogladal na tvp kultura "godzina z jazzem" fech woli "PEGAZ" wysyłałem mu kiedyś stare odcinki na vhs Biczu  Dzisiaj w twoich stronach bawię 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
środowe statystyki
Real Madrid have kept clean sheets in all of their eight Copa del Rey matches this season Sunderland have scored in 15 of 17 matches against top-half opponents Everton have won their last seven league matches Bayern have not kept a clean sheet in their last six matches Sergio Aguero has scored 13 goals in his last 12 Premier League starts.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
co to za eMki teraz, z turbiną LOL wolałbym gładkie 4.0i, spokojnie wolnossący silnik, bez wdmuchiwaczyi innych udziwnień, swoją drogą świat się kończy, do M wkłądać silnik z turbiną Poldi 3 nie te czasy,niestety.... teraz tylko turbo, bi turbo i m50d potrójne turbo  v10 w e60 to było ostatnie dobre M teraz niby 560KM ale w radiu wirtualne odgłosy silnika bo cichutko mruczy  nie pamiętam jakie auto, ale jest jakiś wynalazek który ma głośniki na zewnątrz, żeby wydawać dzwięki:D na pewno ma Tesla, ale to inna sprawa, tam nie ma co mruczeć to się przyda. każda hybryda ma system imitujący dzwięk silnika.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Everton FC Brugge Barcelona (zw) K'lautern score peffki peff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
każda hybryda ma system imitujący dzwięk silnika. taki mały ot hybryda to połaczenie czegoś z czymś, w tym wypadku połaczenie silnika spalinowego z elektycznym, elektryczny tylko wspomaga lub działa na krótkich odcinkach, sens zastosowania jest watpliwy, sporo zwykłych aut z silnikami spalinowymi, któych praktycznie nie słychać lub sa bardzo ciche, nie ma takiego ukłądu, a w zasadzie powinno, inna kwestia, że silniki elektryczne wcale nie są takie zupełnie bezgłośne, liniowa charakterystyka rozwijania mocy, jak i samo przeniesienie napędu, powoduja uzyskanie róznych dźwięków:) Toyota to największy producent takich samochodów, jeździłem wszystkimi hybrydami Toyoty, żadna, oprócz Priusa nie miała systemu imitującego dźwięk silnika. drugim samochodem który ma standardowo montowany taki system to Infinity M35h. Informacje na zeszły rok, mogło się coś delikatnie zmienić, ale bardziej na zasadzie opcji, a nie wyposażenia standardowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2012
Posty: 1,983 |
każda hybryda ma system imitujący dzwięk silnika. taki mały ot hybryda to połaczenie czegoś z czymś, w tym wypadku połaczenie silnika spalinowego z elektycznym, elektryczny tylko wspomaga lub działa na krótkich odcinkach, sens zastosowania jest watpliwy, sporo zwykłych aut z silnikami spalinowymi, któych praktycznie nie słychać lub sa bardzo ciche, nie ma takiego ukłądu, a w zasadzie powinno, inna kwestia, że silniki elektryczne wcale nie są takie zupełnie bezgłośne, liniowa charakterystyka rozwijania mocy, jak i samo przeniesienie napędu, powoduja uzyskanie róznych dźwięków:) Toyota to największy producent takich samochodów, jeździłem wszystkimi hybrydami Toyoty, żadna, oprócz Priusa nie miała systemu imitującego dźwięk silnika. drugim samochodem który ma standardowo montowany taki system to Infinity M35h. Informacje na zeszły rok, mogło się coś delikatnie zmienić, ale bardziej na zasadzie opcji, a nie wyposażenia standardowego. Model Infiniti Q50 również ma ten system i modele Lexusa. ps. widzę że czytałeś artykuł autokultu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Happy Valley AA (Res) Yuen Long (Res) w 40 minucie faworyci dostają uwaga 0-10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
fragment recenzji książki "Tor!" z "Rzeczpospolitej"
"Horst Szymaniak domagał się wpływu ze sprzedawanych biletów. Później powiedział koledze z zespołu: „Chcieli mnie zbyć jedną trzecią, ale zażądałem przynajmniej ćwiartki!"."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Everton + Brugge Baya win + bts Barca win + bts 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
witam osobiście tez jestem za, tylko na jakiej podstawie oprzeć tą hipotezę ?? Chyba tylko na tym, że w Barcelonie właściwie, bez podstawowych środkowych obrońców - (choć jest jakaś nadzieja dla Bartry), no i bez Valdesa ( co akurat dla mnie nie jest stratą he,he ). Tak, jak ktoś napisał w dziale hiszpańskiej piłki - mistrzowski tytuł, mocno się oddalił po ostatniej porażce z Góralami, gdzie posiadanie piłki rozłożyło się 19 - 81 na korzyść Barcy ( i co z tego ?). Może się okazać, że ten Puchar stanie się jedyną zdobyczą Barcelony w tym sezonie. Neymar i Messi - po okresie niemocy strzeleckiej, no dziś zrobią wszystko by zascorować.. A Real, niech każdy mówi co chce, ale bez Krystyny, to nie ta sama drużyna - jak PSG, bez bośniacko - chorwackiego Szweda z Rosengardu..do tego brak Marcelo, Rodrigueza i Arbeloa. IMO - bts jak najbardziej, może remis w regularnym czasie gry, ale puchar dla Barcelony pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Raeder- Lahm, Boateng, Dante, Alaba, - Schweinsteiger, Kroos - Robben, Müller, Ribery - Mandzukic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684 |
Barcelona-Real M. obie druz.strz.gola w obu pol. @9,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w al rayyan po gola do ht @2,350
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|