|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
tak,ja to samo,miałem tam wcześniej troche środków i takiego maila dostałem,napisałem do supportu czy to nie pomyłka,a oni walneli standard szablona,że mi dopisza,więc dopisaćmuszą,zachowalem nawet tego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Hmm ja tam ostatnio gralem przed wakacjami ale jak narazie zadnego takiego maila nie dostalem , moze to wina poczty na wirtualnej .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Maile od GB dochodza na WP bez problemu. Sprawdzaj spam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Sprawdzam zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale nic takowego tam nie bylo jak do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
mam taka sprawe postawilem na Lopeza w GB mecz tam byl wystaiony ze rozpocznie sie o 20. Zaczol sie wczesniej a ja postawilem o 19.57 w momencie gdy tam bylo juz 1-1 w 1 secie?? bedzie zwrot?? pisalem do supportu ale cisza narazie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Pierwszy raz od początku sezonu nie ma w ofercie Gamebookers ligi MLB??!! Co jest grane, chyba że tylko u mnie jej nie widać?:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
michał mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Już napisałem e-maila do supportu! Dla mnie jest to jakieś nieporozumienie zważywszy na fakt że dla ligi MLB zarejestrowałem się w GAMEBOOKERS. Kompletna ignorancja nic więcej!!:/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Dziwna sprawa:/ W tym momencie ukazały się wszystkie zakłady na dzisiaj z ligi MLB:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ukazały się przed godziną 12, zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
Czy tą promocje którą przysyłają po 3 dniach po rejestracji tzn. podwojenie depozytu do około 80 zł - można połączyć po wpłaceniu z tą promocją cashback do 20 euro? O jakiej promocji mowa? ta cashback, to ten 100%bons od pierwszego zakladu tak? a ta druga przesla mi po 3 dniach jezeli nie bede nic wplacal na konto? i jaki kod promocji musze wpisac podczas rejestracji zeby wziasc udzial w tej promocji 100% bonus od pierwszego zakladu... (do 20EUR) gdzie znalezc te informacje? Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
ukazały się przed godziną 12, zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ukazały się po godz 12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poza tym zawsze są wystawione zakłady na MLB ok 8 max do 9 rano, więc 4 godz różnicy mnie zaniepokoiło. Jak by to było w przypadku Betssona to ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale nie Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Czekalem na maile o podwojeniu depozytu i sie doczekalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , jednak mam prosbe zna ktos dokladny adres GB bo mam konto w WBK i przy przelewie internetowym zadaja podania dokladnego adresu .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Czekalem na maile o podwojeniu depozytu i sie doczekalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , jednak mam prosbe zna ktos dokladny adres GB bo mam konto w WBK i przy przelewie internetowym zadaja podania dokladnego adresu . Najważniejszy jest numer konta, nazwa odbiorcy i pole tytułem. W pozostałych miejscach możesz wpisać nawet "dupa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Ja wpisywałem zawsze w następujący sposób: -adres wpisałem: Bank BPH SA -ulica: Warszawa Nigdy nie miałem najmniejszych problemów z tym by przelew dotarł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
witam, mam pytanie. czy wplata karta visa ksiegowana jest automatycznie tak jak ma to miejsce np. w betandlose?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wpłąty kartą są księgowane natychmiastowo, podobnie jak wpłaty przez Moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Ludzie zanim tam zagracie wpiszcie sobie ich stawki do kalkulatora na stronie glownej mecz.pl - wielkoscia marzy przebijaja nawet betandwin!!! srednio 11?% marzy nawet bwin jest mniej pazerny <zygi> gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Marża nic nie znaczy jeśli możesz tam np. złapać nalepszy kurs na świecie na jakieś wydarzenie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Podobnie jest z Interwetten, gdzie marże są nieporównywalnie większe. Ale co z tego skoro czasami można tam znaleźć najlepszy kurs...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
czekam na przyklady na te ,najlepsze kursy' - dotychczas mimo moich wysilkow niczego takicgo nie udalo mi sie upolowac - zatem odbior!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78 |
ja osobiscie polecam tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka