Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#621083 15/08/2006 11:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
tak,ja to samo,miałem tam wcześniej troche środków i takiego maila dostałem,napisałem do supportu czy to nie pomyłka,a oni walneli standard szablona,że mi dopisza,więc dopisaćmuszą,zachowalem nawet tego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#621084 15/08/2006 11:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Hmm ja tam ostatnio gralem przed wakacjami ale jak narazie zadnego takiego maila nie dostalem , moze to wina poczty na wirtualnej .

#621085 15/08/2006 11:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Maile od GB dochodza na WP bez problemu. Sprawdzaj spam

#621086 15/08/2006 12:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Sprawdzam zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , ale nic takowego tam nie bylo jak do tej pory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#621087 15/08/2006 21:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
mam taka sprawe postawilem na Lopeza w GB mecz tam byl wystaiony ze rozpocznie sie o 20. Zaczol sie wczesniej a ja postawilem o 19.57 w momencie gdy tam bylo juz 1-1 w 1 secie?? bedzie zwrot?? pisalem do supportu ale cisza narazie

#621088 16/08/2006 09:36
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Pierwszy raz od początku sezonu nie ma w ofercie Gamebookers ligi MLB??!! Co jest grane, chyba że tylko u mnie jej nie widać?:/

#621089 16/08/2006 09:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
michał mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#621090 16/08/2006 09:46
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Już napisałem e-maila do supportu! Dla mnie jest to jakieś nieporozumienie zważywszy na fakt że dla ligi MLB zarejestrowałem się w GAMEBOOKERS. Kompletna ignorancja nic więcej!!:/

#621091 16/08/2006 10:21
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523


Dziwna sprawa:/ W tym momencie ukazały się wszystkie zakłady na dzisiaj z ligi MLB:D

#621092 16/08/2006 10:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ukazały się przed godziną 12, zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#621093 16/08/2006 10:59
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
Quote
Czy tą promocje którą przysyłają po 3 dniach po rejestracji tzn. podwojenie depozytu do około 80 zł - można połączyć po wpłaceniu z tą promocją cashback do 20 euro?

O jakiej promocji mowa?
ta cashback, to ten 100%bons od pierwszego zakladu tak?
a ta druga przesla mi po 3 dniach jezeli nie bede nic wplacal na konto?

i jaki kod promocji musze wpisac podczas rejestracji zeby wziasc udzial w tej promocji 100% bonus od pierwszego zakladu... (do 20EUR) gdzie znalezc te informacje?

Pozdrawiam
i prosze o szybka odpowiedz

#621094 16/08/2006 11:43
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
ukazały się przed godziną 12, zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ukazały się po godz 12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Poza tym zawsze są wystawione zakłady na MLB ok 8 max do 9 rano, więc 4 godz różnicy mnie zaniepokoiło. Jak by to było w przypadku Betssona to ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale nie Gamebookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#621095 16/08/2006 12:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Czekalem na maile o podwojeniu depozytu i sie doczekalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , jednak mam prosbe zna ktos dokladny adres GB bo mam konto w WBK i przy przelewie internetowym zadaja podania dokladnego adresu .

#621096 16/08/2006 12:41
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Czekalem na maile o podwojeniu depozytu i sie doczekalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , jednak mam prosbe zna ktos dokladny adres GB bo mam konto w WBK i przy przelewie internetowym zadaja podania dokladnego adresu .

Najważniejszy jest numer konta, nazwa odbiorcy i pole tytułem. W pozostałych miejscach możesz wpisać nawet "dupa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Ja wpisywałem zawsze w następujący sposób:
-adres wpisałem: Bank BPH SA
-ulica: Warszawa

Nigdy nie miałem najmniejszych problemów z tym by przelew dotarł.

#621097 16/08/2006 13:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
witam, mam pytanie. czy wplata karta visa ksiegowana jest automatycznie tak jak ma to miejsce np. w betandlose?

#621098 16/08/2006 15:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wpłąty kartą są księgowane natychmiastowo, podobnie jak wpłaty przez Moneybookers.

#621099 16/08/2006 15:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Ludzie zanim tam zagracie wpiszcie sobie ich stawki do kalkulatora na stronie glownej mecz.pl - wielkoscia marzy przebijaja nawet betandwin!!! srednio 11?% marzy nawet bwin jest mniej pazerny <zygi> gamebookers

#621100 16/08/2006 15:52
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Marża nic nie znaczy jeśli możesz tam np. złapać nalepszy kurs na świecie na jakieś wydarzenie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Podobnie jest z Interwetten, gdzie marże są nieporównywalnie większe. Ale co z tego skoro czasami można tam znaleźć najlepszy kurs...

#621101 16/08/2006 16:06
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
czekam na przyklady na te ,najlepsze kursy' - dotychczas mimo moich wysilkow niczego takicgo nie udalo mi sie upolowac - zatem odbior!!

#621102 16/08/2006 17:09
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
ja osobiscie polecam tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1