|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
A już myślałem, że głupoty Cepelovej nie pobije......a jednak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
ech pindo jedna za zysk z Houston zagrałem cs 6-3 qurwa jego mać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
No Kyrgios trochę biednie póki co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
zmieniałeś pieluchę przy 5-3 że wcześniej się nie ujawniłeś tylko przy 6-0 w taju  nie badz smieszny nie gralem tego przed meczem bo to wta gralem przy 3:5 wlasnie bo wtedy kurs byl sensowny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
zmieniałeś pieluchę przy 5-3 że wcześniej się nie ujawniłeś tylko przy 6-0 w taju  a swoja droga to ty moglbys zmienic bo popusciles lekko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
wierzę bo muszę  wpadasz po strzelonym karnym że postawiłeś na gola i oczekujesz poklasku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
keys 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2014
Posty: 6 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
Pany w bet365 tie break nie liczy się jako gem? 13 gem to pierwszy w drugim secie, tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
wierzę bo muszę  wpadasz po strzelonym karnym że postawiłeś na gola i oczekujesz poklasku  nie mierz wszystkich swoja miara - nie kazdy szuka poklasku na forum jak ty co do wiary - jesli wplacisz powiedzmy 100 zl na podane przeze mnie konto to ci moge udowodnic skrinem - w przeciwnym razie daruj sobie te teksty frustrara ktory przegral glupi zaklad i to pewnie po kursie 1.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
a genie znow odstawia szopke
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Eh, Kyrgios przy podaniu Kosakowskiego nie istnieje póki co.
Może coś się odwróci po secie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Eh, Kyrgios przy podaniu Kosakowskiego nie istnieje póki co.
Może coś się odwróci po secie. ostatni amerykanin w turnieju smutny by byl final w niedziele bez gospodarza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
a genie znow odstawia szopke nie przejmuj się zawsze po secie będziesz mógł napisać 2-0 czeka albo 2-1 czeka ........zależy która wygra ps. a propo miary ładny z Cieie hipokryta skoro w tym samym poście piszesz, że gram po 1.05 .........mierzysz Mnie Swoją miarą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
a genie znow odstawia szopke nie przejmuj się zawsze po secie będziesz mógł napisać 2-0 czeka albo 2-1 czeka ........zależy która wygra ps. a propo miary ładny z Cieie hipokryta skoro w tym samym poście piszesz, że gram po 1.05 .........mierzysz Mnie Swoją miarą ? nie przejmuj sie zawsze po przegranym becie w przyplywie frustracji, ktorej pewnie masz ogrom, bedziesz mogl napisac jakis zenujacy tekst o kims kto jednak lepiej trafil slabe jednostki wlasnie w taki sposob rozladowuja napiecie ktore sie w nich regularnie gromadzi ja to rozumiem i jest mi ciebie zal i polecam sprawdzic w slowniku co oznacza slowo "hipokryta" - moze ci sie przydac na przyszlosc jak juz opuscisz to gimnazjum (oceniam na podstawie poziomu postow ktore teraz zaprezentowales)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Nick, czas ogarnąć coś na returnie, bo jeszcze BP nie było. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Pogralem under 9,5 set2 u Eugeni bo myslalem ze szybko sprawe zakonczy po rozjebaniu taja.. a tutaj takie jaja Kucova 6:2  OGIEN Kucova!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Kucova @3.25  Eugenia kuleje na servisie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
a genie znow odstawia szopke nie przejmuj się zawsze po secie będziesz mógł napisać 2-0 czeka albo 2-1 czeka ........zależy która wygra ps. a propo miary ładny z Cieie hipokryta skoro w tym samym poście piszesz, że gram po 1.05 .........mierzysz Mnie Swoją miarą ? nie przejmuj sie zawsze po przegranym becie w przyplywie frustracji, ktorej pewnie masz ogrom, bedziesz mogl napisac jakis zenujacy tekst o kims kto jednak lepiej trafil slabe jednostki wlasnie w taki sposob rozladowuja napiecie ktore sie w nich regularnie gromadzi ja to rozumiem i jest mi ciebie zal i polecam sprawdzic w slowniku co oznacza slowo "hipokryta" - moze ci sie przydac na przyszlosc jak juz opuscisz to gimnazjum (oceniam na podstawie poziomu postow ktore teraz zaprezentowales) tutaj to już prawie magisterkę napisałeś to jak panie hipo-filo-psychologu mierzysz Mnie Swoją miarą po 1.05 czy budujesz śmieszne teorie ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|