Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 110 z 120 1 2 108 109 110 111 112 119 120
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A już myślałem, że głupoty Cepelovej nie pobije......a jednak.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
ech pindo jedna
za zysk z Houston zagrałem cs 6-3 qurwa jego mać puke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
No Kyrgios trochę biednie póki co.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by bukma
genie koncz @4 set czeka

zmieniałeś pieluchę przy 5-3 że wcześniej się nie ujawniłeś tylko przy 6-0 w taju laugh

nie badz smieszny nie gralem tego przed meczem bo to wta
gralem przy 3:5 wlasnie bo wtedy kurs byl sensowny

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by bukma
genie koncz @4 set czeka

zmieniałeś pieluchę przy 5-3 że wcześniej się nie ujawniłeś tylko przy 6-0 w taju laugh

a swoja droga to ty moglbys zmienic bo popusciles lekko

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
wierzę bo muszę laugh
wpadasz po strzelonym karnym że postawiłeś na gola i oczekujesz poklasku wink

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
keys boks

Dołączył: Apr 2014
Posty: 6
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 6
smirk

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
Pany w bet365 tie break nie liczy się jako gem? 13 gem to pierwszy w drugim secie, tak?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by AGASSI
wierzę bo muszę laugh
wpadasz po strzelonym karnym że postawiłeś na gola i oczekujesz poklasku wink

nie mierz wszystkich swoja miara - nie kazdy szuka poklasku na forum jak ty

co do wiary - jesli wplacisz powiedzmy 100 zl na podane przeze mnie konto to ci moge udowodnic skrinem - w przeciwnym razie daruj sobie te teksty frustrara ktory przegral glupi zaklad i to pewnie po kursie 1.05

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
zero bethendu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
a genie znow odstawia szopke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Eh, Kyrgios przy podaniu Kosakowskiego nie istnieje póki co.

Może coś się odwróci po secie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by Gaske
Eh, Kyrgios przy podaniu Kosakowskiego nie istnieje póki co.

Może coś się odwróci po secie.

ostatni amerykanin w turnieju
smutny by byl final w niedziele bez gospodarza wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by bukma
a genie znow odstawia szopke

nie przejmuj się zawsze po secie będziesz mógł napisać 2-0 czeka albo 2-1 czeka ........zależy która wygra wink

ps. a propo miary ładny z Cieie hipokryta skoro w tym samym poście piszesz, że gram po 1.05 .........mierzysz Mnie Swoją miarą ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by bukma
a genie znow odstawia szopke

nie przejmuj się zawsze po secie będziesz mógł napisać 2-0 czeka albo 2-1 czeka ........zależy która wygra wink

ps. a propo miary ładny z Cieie hipokryta skoro w tym samym poście piszesz, że gram po 1.05 .........mierzysz Mnie Swoją miarą ?

nie przejmuj sie zawsze po przegranym becie w przyplywie frustracji, ktorej pewnie masz ogrom, bedziesz mogl napisac jakis zenujacy tekst o kims kto jednak lepiej trafil

slabe jednostki wlasnie w taki sposob rozladowuja napiecie ktore sie w nich regularnie gromadzi

ja to rozumiem i jest mi ciebie zal
i polecam sprawdzic w slowniku co oznacza slowo "hipokryta" - moze ci sie przydac na przyszlosc jak juz opuscisz to gimnazjum (oceniam na podstawie poziomu postow ktore teraz zaprezentowales)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Nick, czas ogarnąć coś na returnie, bo jeszcze BP nie było. blush

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Pogralem under 9,5 set2 u Eugeni bo myslalem ze szybko sprawe zakonczy po rozjebaniu taja.. a tutaj takie jaja Kucova 6:2 laugh laugh OGIEN Kucova!!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Kucova @3.25 boks Eugenia kuleje na servisie boks

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by bukma
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by bukma
a genie znow odstawia szopke

nie przejmuj się zawsze po secie będziesz mógł napisać 2-0 czeka albo 2-1 czeka ........zależy która wygra wink

ps. a propo miary ładny z Cieie hipokryta skoro w tym samym poście piszesz, że gram po 1.05 .........mierzysz Mnie Swoją miarą ?

nie przejmuj sie zawsze po przegranym becie w przyplywie frustracji, ktorej pewnie masz ogrom, bedziesz mogl napisac jakis zenujacy tekst o kims kto jednak lepiej trafil

slabe jednostki wlasnie w taki sposob rozladowuja napiecie ktore sie w nich regularnie gromadzi

ja to rozumiem i jest mi ciebie zal
i polecam sprawdzic w slowniku co oznacza slowo "hipokryta" - moze ci sie przydac na przyszlosc jak juz opuscisz to gimnazjum (oceniam na podstawie poziomu postow ktore teraz zaprezentowales)

tutaj to już prawie magisterkę napisałeś laugh
to jak panie hipo-filo-psychologu mierzysz Mnie Swoją miarą po 1.05 czy budujesz śmieszne teorie ?

Strona 110 z 120 1 2 108 109 110 111 112 119 120

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rafal08, ElNinho[mmdea], Sensei, kamel), 2,789 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,242
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1