|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
6-2... pozamiatane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
bet365 policzył macerate jako przegrana lol  teraz czekać az to naprostują... mam nadzieje, że szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
dzis Vakifbank @ 1,83 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446 |
Z Fenerbache nie bedzie tak prosto, zapowiada się długi mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
zdaje sobie z tego sprawe. Fener strasznie zlaly Eczacibasi, a Vakifbank z Galata dziwne 0-3 u siebie i to w beznadziejnym stylu, a decydujacy na styku. Mimo to, mysle, ze atut parkietu zrobi swoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Vakifbank 25-13  jedziemy dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446 |
Łatwo, gładko i przyjemnie, dobry bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Vakif miazga po prostu... do zwycięstwa byłem przekonany dość mocno, ale nie w takim stylu  gładkie 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810 |
Halkbank - Fenerbahce ( 0 : 2.5 handicap sety) 1 2.75 betsson
Fianł ligi tureckiej, mecz nr 3, stan rywalizacji 1-1. Pierwszy mecz 3-1 da Fener, w drugim Halki u siebie gładziutko 3-0. Gospodarze siła ogromna w zagrywce i ataku ze szkrzydeł, skład zbudowany za wielkie pieniądze, więc mistrzostwo musi. Fener fajnie poukładany, też moc jest, jednak wyżej stawiam akcje graczy z Ankary. Widzę to tak, że jeśli gospodarze będą skutecznie trafiać zagrywką, to będzie powtórka z meczu nr 2. Zaczynamy o 12.30.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
zawsze mam obawy co do -2,5 bo jeden set mozna glupio przegrac, ale -1,5 po 1,90 jak najbardziej do pobrania, a win Halkbanku 1,36 to dla mnie tzw. bankier
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Halkbank 1,36 & Halkbank -1,5 1,90 & Halkbank -7,5 pkt 1,90 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Graty Leyton  zresztą ja swoje na tym meczu też zarobiłem, wszystkie bety jak w masło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Można gdzieś obejrzeć Olsztyn?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 810 |
PGE Skra Belchatów - Asseco Resovia Rzeszów ( 0 : 2.5 handicap sety) 1 2.55 betsson
PlusLiga, finał, stan rywalizacji 2-0 dla Skry, dziś w przypadku wygranej Bełchatowa wyłonimy Mistrza Polski za obecny sezon. Resovia w niewytłumaczalnych (szczególnie dla Kędzierzynian) okolicznościach awansowała do finału, nie chcę nikogo obrażać, pisząc, że był to po prostu przypadek, więc tak nie napiszę. W finale 2 razy przegrana u siebie, w drugim meczu domicnacja na całej linii Skry. Świetne mecze trójki Uraiarte, Wlazły, Conte. Typowanie na 3-0 wiadomo jak się czasem kończy, ale sądzę, że Skra wyjdzie dziś tak zmotywowana szansą odzyskania MP, że udusi Reskę od początku, aby nie dać jej złapać oddechu i wrócić do tej rywalizacji. Stawiam, że będzie gładko dla Skry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Stary dobry Wlazły... co on robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Co jak co ale TAKI Wlazly to sie kadrze przyda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wlazly w pierwszym secie 5/5 w ataku i 2 asy. W drugim secie 5/8 i 4 asy. Jeszcze ma dwa bloki, ale nie wiem kiedy je zdobyl. Ja pierdole, kozak absolutny. Pieknie zamyka mordy hejterom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Co jak co ale TAKI Wlazly to sie kadrze przyda... gorzej jak formy nie utrzyma do wrzesnia Polska to dziwny kraj, jak idzie ot uwiebiaja, a jak nie idzie to wysmiewaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Co jak co ale TAKI Wlazly to sie kadrze przyda... gorzej jak formy nie utrzyma do wrzesnia Polska to dziwny kraj, jak idzie ot uwiebiaja, a jak nie idzie to wysmiewaja Wysoko sobie zawiesza poprzeczke, ale stac go na taka forme na MS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Tylko ciekawe czy ktoś w kadrze będzie mu takie piłeczki wystawiał. Uriarte super robotę robił w tych finałach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|