|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
AM jeszcze nie doznalo porazki w tej edycji LM beto, Bezdomnymy powinien cię wciągnąć do bandy opracowującej codzienną porcję statsów  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Mści się zajebista taktyka z pierwszego meczu i stawianie autobusu zamiast grać i starać się strzelić gole ta taktyka jest spowodowana liczeniem goli podwójnie na wyjeździe , nie powinno tego być ... moje zdanie takie. Granie na 0:0 na wyjeździe to zawsze jest ryzyko tak lepiej jest przegrac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
   Tylko Benfa może mnie choć trochę pocieszyć... [ Linked Image] Uve ustawil final LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ta taktyka jest spowodowana liczeniem goli podwójnie na wyjeździe , nie powinno tego być ... moje zdanie takie. raczej nie ma szans zeby to zmienili, niektore druzyny strasznie to sobie biora do glowy stad takie dziwne wyniki  gole nie sa liczone podwojnie gol na wyjezdzie>gol strzelony u siebie  forumowy max kolonko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
   Tylko Benfa może mnie choć trochę pocieszyć... [ Linked Image] Uve ustawil final LM podoba mi sie ten zestaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
ta taktyka jest spowodowana liczeniem goli podwójnie na wyjeździe , nie powinno tego być ... moje zdanie takie. raczej nie ma szans zeby to zmienili, niektore druzyny strasznie to sobie biora do glowy stad takie dziwne wyniki  gole nie sa liczone podwojnie gol na wyjezdzie>gol strzelony u siebie  forumowy max kolonko? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Mści się zajebista taktyka z pierwszego meczu i stawianie autobusu zamiast grać i starać się strzelić gole ta taktyka jest spowodowana liczeniem goli podwójnie na wyjeździe , nie powinno tego być ... moje zdanie takie. Granie na 0:0 na wyjeździe to zawsze jest ryzyko tak lepiej jest przegrac Poprostu mou był zbyt pewny ze u siebie gładko ogoli przyjezdnych, a tu klops
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
piłka to improwizacja przestance o tych cudnych taktykach pisac
zejdzcie na ziemie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Panowie na TVP2 Mamma Mia, zajebisty Musical.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Poprostu mou był zbyt pewny ze u siebie gładko ogoli przyjezdnych, a tu klops po prostu dostal dwie z dupy bramki, a Atletico może się cieszyc jak szczerbaty co ogarnal suchary
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Poprostu mou był zbyt pewny ze u siebie gładko ogoli przyjezdnych, a tu klops po prostu dostal dwie z dupy bramki, a Atletico może się cieszyc jak szczerbaty co ogarnal suchary No to chyba oglądamy dwa rożne mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Poprostu mou był zbyt pewny ze u siebie gładko ogoli przyjezdnych, a tu klops po prostu dostal dwie z dupy bramki, a Atletico może się cieszyc jak szczerbaty co ogarnal suchary co ty kera chyba ogladasz inny mecz wczoraj i dzisiaj przegrani sa slabsi zdecydowanie nawet za wrazenia estetyczne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jak beto wklei za chwilę screena to wam kapcie zlecą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Biczyk będzie musiał Wietnamczykom płuco oddać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
Poprostu mou był zbyt pewny ze u siebie gładko ogoli przyjezdnych, a tu klops po prostu dostal dwie z dupy bramki, a Atletico może się cieszyc jak szczerbaty co ogarnal suchary [img:left] https://i.chzbgr.com/maxW500/3008299264/h419B3084/[/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
ja sie pytam co to ma kurwa byc, ewidentnie ten wynik to jakas ustawka eugeniusza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
Jak beto wklei za chwilę screena to wam kapcie zlecą. you know what's coming 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
AM jeszcze nie doznalo porazki w tej edycji LM
i dzis zostanie podtrzymana ta passa (wg mnie) [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jak beto wklei za chwilę screena to wam kapcie zlecą. you know what's coming  Courtois uratował ci handi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
ja sie pytam co to ma kurwa byc, ewidentnie ten wynik to jakas ustawka eugeniusza  [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|