|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
R kto uwaza ze kwale w madrycie sa wazniejsze od potencjalnego meczu polfinalowego>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> np Donskoy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Granollers 7.0 teraz Mona wejsc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
na dunne 3.00, fakt przegrala z kolezanką tydzien temu , obe razem graja w debla, a patrzac na h2h wygrywa raz jedna raz druga takze value jest Zamknięta przy meczowej 90% zysku i zaraz djus uff
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
a co jeśli się nie stawi na kwale ponieważ idzie mu dobrze w poprzednim turnieju jakie sa konsekwencje ze strony ATP ? załużmy tak jak Gimeno dziś wygrywa a powinien być jutro w madrycie bo ma kwale? czy ktoś moze mi to elegancko wytłumaczyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
R kto uwaza ze kwale w madrycie sa wazniejsze od potencjalnego meczu polfinalowego>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> np Donskoy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Ulka wlaczyla patologie 3-0* 3-4* hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
a co jeśli się nie stawi na kwale ponieważ idzie mu dobrze w poprzednim turnieju jakie sa konsekwencje ze strony ATP ? załużmy tak jak Gimeno dziś wygrywa a powinien być jutro w madrycie bo ma kwale? czy ktoś moze mi to elegancko wytłumaczyć? Ile ja mam pisać że to jest tylko wpisanie na kwalifikacje Nikt im nie przyykłada lufy do głowy żeby mieli tam spierdalać bo mają ich rodziny jako zakładników. Po prostu wisi lista i tyle jest aktualizowana...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
R kto uwaza ze kwale w madrycie sa wazniejsze od potencjalnego meczu polfinalowego>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> np Donskoy  Za półfinał dostanie mniej niż za przejscie kwali tak wychodzi ze stronki atp 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Za półfinał dostanie mniej niż za przejscie kwali tak wychodzi ze stronki atp  No, trzeba być jebniętym żeby zostać na challu w miejsce Mastersa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164 |
Ula Radwanska 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
a co jeśli się nie stawi na kwale ponieważ idzie mu dobrze w poprzednim turnieju jakie sa konsekwencje ze strony ATP ? załużmy tak jak Gimeno dziś wygrywa a powinien być jutro w madrycie bo ma kwale? czy ktoś moze mi to elegancko wytłumaczyć? Ile ja mam pisać że to jest tylko wpisanie na kwalifikacje Nikt im nie przyykłada lufy do głowy żeby mieli tam spierdalać bo mają ich rodziny jako zakładników. Po prostu wisi lista i tyle jest aktualizowana... rozumię dziekuje za wyjaśnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
na dunne 3.00, fakt przegrala z kolezanką tydzien temu , obe razem graja w debla, a patrzac na h2h wygrywa raz jedna raz druga takze value jest Zamknięta przy meczowej 90% zysku i zaraz djus uff i tb ufff a kesz juz na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
R kto uwaza ze kwale w madrycie sa wazniejsze od potencjalnego meczu polfinalowego>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> np Donskoy  Za półfinał dostanie mniej niż za przejscie kwali tak wychodzi ze stronki atp  ale pytanie bylo czy ktos tak uwaza a nie czy sie mu oplaca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
R kto uwaza ze kwale w madrycie sa wazniejsze od potencjalnego meczu polfinalowego>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> np Donskoy  Za półfinał dostanie mniej niż za przejscie kwali tak wychodzi ze stronki atp  *polfinal turnieju atp a nie jakiegos chelka (zapomnialem dodac anex)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
to juz zależy od zawodnia, czy tak jak dodig spał pod mostem czy ma na wszystko i wszystkich wyj. jak gulbis czy fogna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Się wpakowałem w Granollersa ehhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Vekic tylko sie nie polam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164 |
Ulka 3-0 na 3-6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Vekic tylko sie nie polam no i laam na mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,592 |
jesli gimeno dziś wygra tzn że o grze w Madrycie może zapomnieć?
|
|
|
Link skopiowany do schowka