Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 28 z 65 1 2 26 27 28 29 30 64 65
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
kurfa jakby człowiek wiedział że Łaguta niejedzie to bym niegrał hc wink
swoją drogą koło Łaguty skaczą od paru lat żeby tylko został a on ma ich totalnie w dupie,tylko kasa i kasa no to sie na nim poznali wink mam wrażenie że stracił ogromną sympatie u fanów z Częstochowy

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Ladny pojedynek na koncu mlodych zawodnikow. I mozna bez wpierdalnia rywala w dechy? mozna . co sie tyczy Laguty to chyba glupi nie jest widzial co zroboli z Emilem. nie ma pieniedzy na kontrakty to sie ich nie podpisuje

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
jak widzicie jutro te dwa mecze
U.L-FAL
APATOR-U.T jest gdzieś szansa na remis ?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by vamos rafa
kurfa jakby człowiek wiedział że Łaguta niejedzie to bym niegrał hc wink
swoją drogą koło Łaguty skaczą od paru lat żeby tylko został a on ma ich totalnie w dupie,tylko kasa i kasa no to sie na nim poznali wink mam wrażenie że stracił ogromną sympatie u fanów z Częstochowy

laugh taa

Ktoś Ci nie płaci pensji za powiedzmy 3 miesiące...dalej chodziłbyś do tej pracy?

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
minimalne wygrane u gości zagram ale spodziewam sie meczów na styku

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Originally Posted by magic321
Ladny pojedynek na koncu mlodych zawodnikow. I mozna bez wpierdalnia rywala w dechy? mozna . co sie tyczy Laguty to chyba glupi nie jest widzial co zroboli z Emilem. nie ma pieniedzy na kontrakty to sie ich nie podpisuje
to kto daje licencje dla klubu który nie wywiązuje sie z zawartych układów ,bo to że czewa miała plecy każdy wie pytanie nr 2 jak tam wytrzyma Walasek ?

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
jak to jest z licencją klub musi być czysty czy może zawrzeć układ i przełożyć długi z porozumieniem na przyszły sezon?

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by vamos rafa
kurfa jakby człowiek wiedział że Łaguta niejedzie to bym niegrał hc wink
swoją drogą koło Łaguty skaczą od paru lat żeby tylko został a on ma ich totalnie w dupie,tylko kasa i kasa no to sie na nim poznali wink mam wrażenie że stracił ogromną sympatie u fanów z Częstochowy

laugh taa

Ktoś Ci nie płaci pensji za powiedzmy 3 miesiące...dalej chodziłbyś do tej pracy?
wiadomo że nie,nie podważam tez tego że po chuj taki kontrakt mu proponują skoro niemogą tego spłacać ale mimo wszystko chyba są jakieś inne sposoby na dogadanie sie a nie strajk pare godz przed meczem

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Przypuszczam, że Grisza decyzję podjął już wcześniej, a kierownictwo czewy się łudziło, że blefuje grin

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
po wywiadzie Szuminy w tv tak by z tego wynikało wink

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
ja pierdziele musiał ten Doyle się rozwalić...

Cholerna Australia rozwaliła piekny kupon.....

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Laguta ma rację, jaka płaca taka praca:)

Niech się w końcu kluby nauczą podpisywać kontrakty i składy na jakie je stać, a nie co roku wirtualne budżety a potem zawodnicy latami czekaja na kase albo w ogóle jej nie widzą....



Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
To nie jest taki prosty temat odnosnie finansow i kontraktow.

Przez wiele lat rozne patologie sie tworzyly w klubach zuzlowych m.in poprzez durne przepisy. PRaktycznie kazdy klub ma problemy finansowe, no procz Torunia teraz.

Zawodnicy tez sa po czesci winni bo polska lige traktuja jak dojna krowe. Najwieksza kasa tu zdzieraja a wiekszosc zagranicznych ma nasze kluby w dupie. Bardziej sie przejmuja klubami w Anglii czy Szwecji.

W Czewie jest burdel i juz. Jak klubem zarzadza gangster to co sie dziwic?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Green Arrow
Dobrze, że pewnie skonczy sie na potłuczeniach, choc australijczyk trzymał sie za prawą nogę

Jednak złamana noga Doyle'a

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Green Arrow
Dobrze, że pewnie skonczy sie na potłuczeniach, choc australijczyk trzymał sie za prawą nogę

Jednak złamana noga Doyle'a
Motocykl mu "zabral" prawa noge jak wyskoczyl do gory, to bylo widac, ze ona jakos nienaturalnie sie wygiela.
Jebani Lotysze, nie powinni ich zapraszac.

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
dzisiaj 2xgoście ? wink albo rpzynajmniej handicapy na + choćby minimalne

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by vamos rafa
dzisiaj 2xgoście ? wink albo rpzynajmniej handicapy na + choćby minimalne

ale gdzie?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
pewnie chodzi o Tarnów i Zieloną

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
tak ,chodzilo mi o jakieś +4 na Unie T i choćby +0,5 na ZG żeby uchronić się przed remisem

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Tarnow +5,5 bet dnia boks





Strona 28 z 65 1 2 26 27 28 29 30 64 65

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1