|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
kurfa jakby człowiek wiedział że Łaguta niejedzie to bym niegrał hc  swoją drogą koło Łaguty skaczą od paru lat żeby tylko został a on ma ich totalnie w dupie,tylko kasa i kasa no to sie na nim poznali  mam wrażenie że stracił ogromną sympatie u fanów z Częstochowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Ladny pojedynek na koncu mlodych zawodnikow. I mozna bez wpierdalnia rywala w dechy? mozna . co sie tyczy Laguty to chyba glupi nie jest widzial co zroboli z Emilem. nie ma pieniedzy na kontrakty to sie ich nie podpisuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
jak widzicie jutro te dwa mecze U.L-FAL APATOR-U.T jest gdzieś szansa na remis ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
kurfa jakby człowiek wiedział że Łaguta niejedzie to bym niegrał hc  swoją drogą koło Łaguty skaczą od paru lat żeby tylko został a on ma ich totalnie w dupie,tylko kasa i kasa no to sie na nim poznali  mam wrażenie że stracił ogromną sympatie u fanów z Częstochowy  taa Ktoś Ci nie płaci pensji za powiedzmy 3 miesiące...dalej chodziłbyś do tej pracy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
minimalne wygrane u gości zagram ale spodziewam sie meczów na styku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
Ladny pojedynek na koncu mlodych zawodnikow. I mozna bez wpierdalnia rywala w dechy? mozna . co sie tyczy Laguty to chyba glupi nie jest widzial co zroboli z Emilem. nie ma pieniedzy na kontrakty to sie ich nie podpisuje to kto daje licencje dla klubu który nie wywiązuje sie z zawartych układów ,bo to że czewa miała plecy każdy wie pytanie nr 2 jak tam wytrzyma Walasek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
jak to jest z licencją klub musi być czysty czy może zawrzeć układ i przełożyć długi z porozumieniem na przyszły sezon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
kurfa jakby człowiek wiedział że Łaguta niejedzie to bym niegrał hc  swoją drogą koło Łaguty skaczą od paru lat żeby tylko został a on ma ich totalnie w dupie,tylko kasa i kasa no to sie na nim poznali  mam wrażenie że stracił ogromną sympatie u fanów z Częstochowy  taa Ktoś Ci nie płaci pensji za powiedzmy 3 miesiące...dalej chodziłbyś do tej pracy? wiadomo że nie,nie podważam tez tego że po chuj taki kontrakt mu proponują skoro niemogą tego spłacać ale mimo wszystko chyba są jakieś inne sposoby na dogadanie sie a nie strajk pare godz przed meczem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Przypuszczam, że Grisza decyzję podjął już wcześniej, a kierownictwo czewy się łudziło, że blefuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
po wywiadzie Szuminy w tv tak by z tego wynikało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
ja pierdziele musiał ten Doyle się rozwalić...
Cholerna Australia rozwaliła piekny kupon.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Laguta ma rację, jaka płaca taka praca:)
Niech się w końcu kluby nauczą podpisywać kontrakty i składy na jakie je stać, a nie co roku wirtualne budżety a potem zawodnicy latami czekaja na kase albo w ogóle jej nie widzą....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
To nie jest taki prosty temat odnosnie finansow i kontraktow.
Przez wiele lat rozne patologie sie tworzyly w klubach zuzlowych m.in poprzez durne przepisy. PRaktycznie kazdy klub ma problemy finansowe, no procz Torunia teraz.
Zawodnicy tez sa po czesci winni bo polska lige traktuja jak dojna krowe. Najwieksza kasa tu zdzieraja a wiekszosc zagranicznych ma nasze kluby w dupie. Bardziej sie przejmuja klubami w Anglii czy Szwecji.
W Czewie jest burdel i juz. Jak klubem zarzadza gangster to co sie dziwic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Dobrze, że pewnie skonczy sie na potłuczeniach, choc australijczyk trzymał sie za prawą nogę Jednak złamana noga Doyle'a
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Dobrze, że pewnie skonczy sie na potłuczeniach, choc australijczyk trzymał sie za prawą nogę Jednak złamana noga Doyle'a Motocykl mu "zabral" prawa noge jak wyskoczyl do gory, to bylo widac, ze ona jakos nienaturalnie sie wygiela. Jebani Lotysze, nie powinni ich zapraszac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
dzisiaj 2xgoście ?  albo rpzynajmniej handicapy na + choćby minimalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
dzisiaj 2xgoście ?  albo rpzynajmniej handicapy na + choćby minimalne ale gdzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
pewnie chodzi o Tarnów i Zieloną
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
tak ,chodzilo mi o jakieś +4 na Unie T i choćby +0,5 na ZG żeby uchronić się przed remisem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Tarnow +5,5 bet dnia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|