|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
zgłaszam się razem z kolegą mozolem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brakuje nam jednego, tyle, że ja nie będę miał neta do niedzieli, jak chcesz wczesniej ruszać to zgłoszenie nieaktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
zglaszaja sie WIELKKPOLSKIE DUSIGROSZE
sklad kurczak123, kaka85, ziomal-111
ewentualnie rezerwa CODI(niedal znaku na mego priva ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343 |
Korver, Mozol, ......- suzkamy trzeciego człowieka do teamu z Koszalina badz najblizszej okolicy . Jesli jest ktos chetny to zglaszac sie na priv najlepiej do mnie bo Korvera nie ma do niedzieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326 |
Chetnie załoze ekipe z Bydgoszczy lub okolic.Chetni na priv. Gdzie jestescie bydgoszczanie 2 osoby poszukuje do zabawy. Nie czekajcie tylko piszcie na priv.Mało czasu zostało. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />Mile widziane osoby tez z okolic bydgoszczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Zgłaszam drużyne w składzie: craax ksamil thandor
Nad nazwą musimy jeszcze pomyśleć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414 |
11. Do konkursu zgłasza się team nr 11 pod nazwą: "Parszywa jedenastka"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Skład: 1. Nasz dowodzący, jednym słowem: headmaster... dewastator bukmacherów: antybooker 2. Nasza podpora taktyczna... jednym słowem bez niego nie istnielibyśmy: zariusz 3. Człowiek od czarnej roboty... w kilku słowach postrach wszystkich i wszystkiego co się rusza: Targlon
Dziękujemy za oklaski... to będzie show... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zgłaszam do zespołu czwartą osobę, lecz nie będzie to rezerwowy... będzie to prawdziwy walczak, dobry duch naszego teamu... sprawdzający się w każdym nawet ekstremalnie niebezpiecznych sytuacjach... to: Lipiniorz Proszę o oklaski dla tego gracza... dobrze go zapamiętajcie... należy się go bać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
[i]8. Air7, Tigeer, Robinho. Dream Team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326 |
Zgłaszam Bydgoska drużyne w składzie:
1.Rivaldinho 2.Oiram 3.heaven
Nazwa:Bydgoszcz Stars
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
[color:"#000033"] Dziękujemy za zgłoszenia. Oto lista drużyn:
1. AnJay, Darkoo, Chaoz, ????; 2. Slawek_kk, Vendetta, Al_Capone; 3. fart?, PJ_8, Pierniczek; [ Africa Team ] 4. _P_T_A_K_, wojbest, rafalrobben18; 5. MARIOZET, piotrek_ndm, Silver Star, królik; 6. kewin, Svart_Ulv, murator; 7. Vindom, Kondzik, Szczypior; 8. Air7, Tigeer, Robinho; 9. skoczek, Big, Marcin Łódź, KIDD; [ Poszarpane kierpce ] 10. seba30, remigiusz, Han_Solo; 11. antybooker, zariusz, Targlon, Lipiniorz; [ Parszywa Jedenastka ] 12. kurczak123, kaka85, ziomal-111, codi; [ Wielkopolskie Dusigrosze ] 13. craax, ksamil, thandor; 14. Rivaldinho, Oiram, heaven; [ Bydgoszcz Stars ]
[color:"blue"]Teraz proszę podać nazwy drużyn, najpóźniej do czwartkowego wieczora. [/color] Część zespołów już nazwy ma i je wpisałem. Ważne jest żeby drużyna tzw "regionalna" miała w nazwie region lub miasto które reprezentuje, bo przecież każdy chce wiedzieć z jakim miastem się mierzy, lub czy w kolejce mamy jakieś derby. Aha i nie nazywajcie się "Dream Team" bo dużo drużyn chce się chyba tak nazwać i w ogóle to zbyt pospolite <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Drużyny które nie zdążyły się zgłosić mają szansę dołączyć do zabawy za kilka tygodni, ponieważ będziemy dawać szansę nowym drużynom (beniaminkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).
W ciągu 24 godzin zaplanuję wszystko, zrobię kalendarz, otworzę odpowiednie tematy i zaczniemy grę! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
[color:"#000033"]League Fixtures Generator pozwolił mi stworzyć szybko kalendarz rozgrywek. Wklejam tu pierwszą kolejkę żebyście już wiedzieli z kim zagracie od piątku.
Round 1 (28-30.07) 1 v 14 2 v 13 3 v 12 4 v 11 5 v 10 6 v 9 7 v 8
Numery drużyn są przypisane w poście wyżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
???? nie mogę wysłać Ci priva, a chodzi o to że zaczynasz w podstawowym składzie! Odezwij się.
ps. Polecam drużynom znalezienie 4 zawodnika. W mojej drużynie na przykład od razu jest potrzebny bo Chaoz ma teraz mało czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jest ktos z krakowa lub okolic jeszzcze ? jako czwarty dolaczy do druzyny !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 3,221
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 3,221 |
Witam!
Czy jest ktoś chetny do dołaczenia do mojej druzyny. Bo jednen zawodnik z mojej ekipy a mianowicie WOJEST przez ten weekend nie bedzie mógł typowac.1 A wieć kto sie dołącza??? Jalepiej kogoś z Mazur (Ełk, Suwalki, Augustó, Gizycko) albo tak z okolić. Prosze pisac na priwv
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jak widze w terminarzu z kim zaczyna moj sklad lige to az mi kiszki stają dęba w morde jeza ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 365 |
ja pochodze z krakowa rodem lecz tam niemieszkam wsumie moglbym dolonczyc jesli regulamin pozwoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
craax co ty nato?:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 365 |
o sorry 2 posty moje do usuniecia..Wyrwalem sie z motyka na ksiezyc zapominajac ze 4 sierpnia wylatuje na floryde na 10 dni wiec raczej odpadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> sorki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
jak gdzieś w drużynie zabraknie jednego gracza i nie znajdzie się zastępca to musicie próbować grać we dwójkę, napastnik i bramkarz, lub obronca i bramkarz (full defensywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Ewentualnie szukajcie bramkarza w trakcie gry aż do niedzieli i w niedzielę będzie on mógł wyłapać celne strzały jak coś. LINK DO TEMATU SUPERLIGA MECZ.PL [ mecz.org] W powyższym temacie zaczynamy pierwszą kolejkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
panowie poszukojemy 4 osoby, rezerwowego, bo ciezko moze byc z frekwencja, srawy osobiste, wiec zapraszam do naszego teamu !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414 |
+ Mogę poddać krytyce trochę ten konkurs?? - Oczywiście, ze tak... + Dziękuję... Więc mam kilka pytań... - Słucham... + Czy w tym konkursie jest jakaś róźnica, czy grając jako napastnik/obrońca trafię kurs 3.15 i 1.10? - Nie ma takie różnicy... Nie ma róznicy czy trafi Pan kurs 3.15 czy 1.10!! faktycznie jest to bezsensowne... :/ + Czy jeżeli wytypuję mecz z kursem 2.50 i będzie to typ trafiony... wtedy zdobywam gola? - Tak... własnie w takich sytuacjach pada gol. + A słyszałem, że bramkarz może obronić już wcześniej strzeloną bramkę? - Tak jest to możliwe i faktycznie to jest następna bezsensowna zasada... + Aha... :/ dziękuję za udzielenie mu kilku odpowiedzi... nie mam więcej pytań!!
P.S. czy organizator mógłby rozpatrzeć moją prośbę zmienienia w jakikolwiek sposób tych dwóch zasad... moim zdaniem bezsens!!
Dziękuję i pozdrawiam,
Targlon
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
+ Czy w tym konkursie jest jakaś róźnica, czy grając jako napastnik/obrońca trafię kurs 3.15 i 1.10?
[color:"red"] Jest duża różnica. Traf kurs 3.15 to przeciwnik tego strzału nie obroni. Traf kurs 1.10 i módl się żeby przeciwnik nie obronił puszczając typ z kursem 1.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]
+ Czy jeżeli wytypuję mecz z kursem 2.50 i będzie to typ trafiony... wtedy zdobywam gola?
[color:"red"] Nie zdobywasz gola tylko czekasz na obronę strzału przez przeciwnika. Jak nie trafi on kursu 2.51 to wtedy jest gol. [/color]
+ A słyszałem, że bramkarz może obronić już wcześniej strzeloną bramkę?
[color:"red"] Trafiony typ oznacza strzał celny, a nie od razu gol. Gol jest wtedy gdy bramkarz go wpuści. Jeśli więcej osob uważa że to bezsensowne to się nad tym zastanowimy, ale wg mnie nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />[/color]
[color:"red"] ps. fajnie to napisałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|