brakuje nam jednego, tyle, że ja nie będę miał ..."> brakuje nam jednego, tyle, że ja nie będę miał ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
zgłaszam się razem z kolegą mozolem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brakuje nam jednego, tyle, że ja nie będę miał neta do niedzieli, jak chcesz wczesniej ruszać to zgłoszenie nieaktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
zglaszaja sie WIELKKPOLSKIE DUSIGROSZE

sklad kurczak123, kaka85, ziomal-111


ewentualnie rezerwa CODI(niedal znaku na mego priva ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
Korver, Mozol, ......- suzkamy trzeciego człowieka do teamu z Koszalina badz najblizszej okolicy . Jesli jest ktos chetny to zglaszac sie na priv najlepiej do mnie bo Korvera nie ma do niedzieli.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Quote
Chetnie załoze ekipe z Bydgoszczy lub okolic.Chetni na priv.

Gdzie jestescie bydgoszczanie 2 osoby poszukuje do zabawy.
Nie czekajcie tylko piszcie na priv.Mało czasu zostało. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />Mile widziane osoby tez z okolic bydgoszczy.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Zgłaszam drużyne w składzie:
craax
ksamil
thandor

Nad nazwą musimy jeszcze pomyśleć.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
Quote
11. Do konkursu zgłasza się team nr 11 pod nazwą: "Parszywa jedenastka"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Skład:
1. Nasz dowodzący, jednym słowem: headmaster... dewastator bukmacherów: antybooker
2. Nasza podpora taktyczna... jednym słowem bez niego nie istnielibyśmy: zariusz
3. Człowiek od czarnej roboty... w kilku słowach postrach wszystkich i wszystkiego co się rusza: Targlon

Dziękujemy za oklaski... to będzie show... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zgłaszam do zespołu czwartą osobę, lecz nie będzie to rezerwowy... będzie to prawdziwy walczak, dobry duch naszego teamu... sprawdzający się w każdym nawet ekstremalnie niebezpiecznych sytuacjach... to: Lipiniorz

Proszę o oklaski dla tego gracza... dobrze go zapamiętajcie... należy się go bać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
[i]8. Air7, Tigeer, Robinho.
Dream Team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Zgłaszam Bydgoska drużyne w składzie:

1.Rivaldinho
2.Oiram
3.heaven

Nazwa:Bydgoszcz Stars

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
[color:"#000033"] Dziękujemy za zgłoszenia.
Oto lista drużyn:

1. AnJay, Darkoo, Chaoz, ????;
2. Slawek_kk, Vendetta, Al_Capone;
3. fart?, PJ_8, Pierniczek; [ Africa Team ]
4. _P_T_A_K_, wojbest, rafalrobben18;
5. MARIOZET, piotrek_ndm, Silver Star, królik;
6. kewin, Svart_Ulv, murator;
7. Vindom, Kondzik, Szczypior;
8. Air7, Tigeer, Robinho;
9. skoczek, Big, Marcin Łódź, KIDD; [ Poszarpane kierpce ]
10. seba30, remigiusz, Han_Solo;
11. antybooker, zariusz, Targlon, Lipiniorz; [ Parszywa Jedenastka ]
12. kurczak123, kaka85, ziomal-111, codi; [ Wielkopolskie Dusigrosze ]
13. craax, ksamil, thandor;
14. Rivaldinho, Oiram, heaven; [ Bydgoszcz Stars ]


[color:"blue"]Teraz proszę podać nazwy drużyn, najpóźniej do czwartkowego wieczora. [/color] Część zespołów już nazwy ma i je wpisałem.
Ważne jest żeby drużyna tzw "regionalna" miała w nazwie region lub miasto które reprezentuje, bo przecież każdy chce wiedzieć z jakim miastem się mierzy, lub czy w kolejce mamy jakieś derby.
Aha i nie nazywajcie się "Dream Team" bo dużo drużyn chce się chyba tak nazwać i w ogóle to zbyt pospolite <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Drużyny które nie zdążyły się zgłosić mają szansę dołączyć do zabawy za kilka tygodni, ponieważ będziemy dawać szansę nowym drużynom (beniaminkom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).

W ciągu 24 godzin zaplanuję wszystko, zrobię kalendarz, otworzę odpowiednie tematy i zaczniemy grę! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
[color:"#000033"]League Fixtures Generator pozwolił mi stworzyć szybko kalendarz rozgrywek.
Wklejam tu pierwszą kolejkę żebyście już wiedzieli z kim zagracie od piątku.

Round 1 (28-30.07)
1 v 14
2 v 13
3 v 12
4 v 11
5 v 10
6 v 9
7 v 8

Numery drużyn są przypisane w poście wyżej.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
???? nie mogę wysłać Ci priva, a chodzi o to że zaczynasz w podstawowym składzie! Odezwij się.

ps. Polecam drużynom znalezienie 4 zawodnika. W mojej drużynie na przykład od razu jest potrzebny bo Chaoz ma teraz mało czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
jest ktos z krakowa lub okolic jeszzcze ? jako czwarty dolaczy do druzyny !!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 3,221
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 3,221
Witam!

Czy jest ktoś chetny do dołaczenia do mojej druzyny. Bo jednen zawodnik z mojej ekipy a mianowicie WOJEST przez ten weekend nie bedzie mógł typowac.1 A wieć kto sie dołącza??? Jalepiej kogoś z Mazur (Ełk, Suwalki, Augustó, Gizycko) albo tak z okolić. Prosze pisac na priwv

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
jak widze w terminarzu z kim zaczyna moj sklad lige to az mi kiszki stają dęba w morde jeza ;/

Dołączył: Sep 2005
Posty: 365
[
enthusiast
enthusiast
[ Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 365
ja pochodze z krakowa rodem lecz tam niemieszkam wsumie moglbym dolonczyc jesli regulamin pozwoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

craax co ty nato?:]

Dołączył: Sep 2005
Posty: 365
[
enthusiast
enthusiast
[ Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 365
o sorry 2 posty moje do usuniecia..Wyrwalem sie z motyka na ksiezyc zapominajac ze 4 sierpnia wylatuje na floryde na 10 dni wiec raczej odpadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> sorki

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
jak gdzieś w drużynie zabraknie jednego gracza i nie znajdzie się zastępca to musicie próbować grać we dwójkę, napastnik i bramkarz, lub obronca i bramkarz (full defensywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Ewentualnie szukajcie bramkarza w trakcie gry aż do niedzieli i w niedzielę będzie on mógł wyłapać celne strzały jak coś.





LINK DO TEMATU SUPERLIGA MECZ.PL [mecz.org]

W powyższym temacie zaczynamy pierwszą kolejkę.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
panowie poszukojemy 4 osoby, rezerwowego, bo ciezko moze byc z frekwencja, srawy osobiste, wiec zapraszam do naszego teamu !

Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
+ Mogę poddać krytyce trochę ten konkurs??
- Oczywiście, ze tak...
+ Dziękuję... Więc mam kilka pytań...
- Słucham...
+ Czy w tym konkursie jest jakaś róźnica, czy grając jako napastnik/obrońca trafię kurs 3.15 i 1.10?
- Nie ma takie różnicy... Nie ma róznicy czy trafi Pan kurs 3.15 czy 1.10!! faktycznie jest to bezsensowne... :/
+ Czy jeżeli wytypuję mecz z kursem 2.50 i będzie to typ trafiony... wtedy zdobywam gola?
- Tak... własnie w takich sytuacjach pada gol.
+ A słyszałem, że bramkarz może obronić już wcześniej strzeloną bramkę?
- Tak jest to możliwe i faktycznie to jest następna bezsensowna zasada...
+ Aha... :/ dziękuję za udzielenie mu kilku odpowiedzi... nie mam więcej pytań!!

P.S. czy organizator mógłby rozpatrzeć moją prośbę zmienienia w jakikolwiek sposób tych dwóch zasad... moim zdaniem bezsens!!

Dziękuję i pozdrawiam,

Targlon

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
+ Czy w tym konkursie jest jakaś róźnica, czy grając jako napastnik/obrońca trafię kurs 3.15 i 1.10?

[color:"red"] Jest duża różnica. Traf kurs 3.15 to przeciwnik tego strzału nie obroni. Traf kurs 1.10 i módl się żeby przeciwnik nie obronił puszczając typ z kursem 1.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]


+ Czy jeżeli wytypuję mecz z kursem 2.50 i będzie to typ trafiony... wtedy zdobywam gola?

[color:"red"] Nie zdobywasz gola tylko czekasz na obronę strzału przez przeciwnika. Jak nie trafi on kursu 2.51 to wtedy jest gol. [/color]

+ A słyszałem, że bramkarz może obronić już wcześniej strzeloną bramkę?

[color:"red"] Trafiony typ oznacza strzał celny, a nie od razu gol. Gol jest wtedy gdy bramkarz go wpuści.
Jeśli więcej osob uważa że to bezsensowne to się nad tym zastanowimy, ale wg mnie nie jest źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />[/color]


[color:"red"] ps. fajnie to napisałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1