Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 88 1 2 16 17 18 19 20 87 88
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by akagi
Originally Posted by kfjatek
Witam

Bałbym się grać Lecha dzisiaj wycenianego na 1.4

A handi ?
Dziwne wrażenie że Lech dzisiaj pogubi punkty. Górnik wydaje się wychodzić na prostą.

Lech nie jest klasową drużyną. W obronie Kędziora, Możdzeń.. Niepewny Kamiński i nowy Fin. Brak Teodorczyka był widoczny w Bydgoszczy z przodu.


Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Górnik jest naprawde w dobrej formie, wczorajszy pokaz Legii wg mnie nie zadziala na Lecha mobilizujaco, bo szanse coraz mniejsze...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Dobra to chyba za dużo powiedziane. Ruch miał jednak swoje okazje.
Ale personalnie Żabole wychodzą na prostą.

W Lechu pół składu to matury zdawało..

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545
Likes: 10
Originally Posted by kfjatek
Dobra to chyba za dużo powiedziane. Ruch miał jednak swoje okazje.
Ale personalnie Żabole wychodzą na prostą.

W Lechu pół składu to matury zdawało..
i to z marnym skutkiem:D

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by moc_Pierdu
Guingamp 1 - ponieważ walczą o utrzymanie, nie po to remisowali z Monaco by dziś stracić pkt z przciętną Tuluza.

Niby tak, bo tak wynika z tabeli, jednak...

w tabelę pod koniec sezonów patrzy większość i gra pod nią.

Wydaje mi się, że we Francji już jest ustalone, że spadnie jako trzecie, Evian.

Grają dzisiaj z Niceą, której też - niby - potrzebny jest jeszcze remis, oraz jadą do Sochaux, które końcówkę sezonu ma bardzo dobrą i jest chyba dostatecznie " zdeterminowane " aby się utrzymać.

Dla mnie trochę ryzykowne jest granie Guingamp.

Ale jak masz moc... wink


Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Górnikowi to chyba, tak jak w ub. roku, z pucharami nie pod rękę.

Z Ruchem, to był mecz o prestiż, a na puchary jeszcze nie mają stadionu.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545
Likes: 10

laugh
Reporter:Zaskoczony jest pan skałdem , panie trenerze?
Smuda: nie, nie
R: Jaka pan ma recepte na legie dzisiaj?
S: grać 90 minut.. , to jest cała recepta

i to jest trener a nie jakaś popierdółka

2:25

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Napisze dla ciekawych świata coś ze swojego podwórka,chociaż sam jeszcze się bije z myślami czy znowu zaufać grajkom z Koziego Grodu.Prezes się nie pierdoli i po zwycięstwie nad Limanovia zamroził premie(swoją drogą dziwny czas),a że system wypłat został w przerwie zimowej dość mocno zmieniony dla kopaczy będzie to dość duży pstryczek w nos.Prezio oznajmił że odmrozi premie po zdobyciu conajmniej 13pkt w pozostałych 6 meczach..Zostały nam wyjazdy do Elbląga(mogą ogarnąć),Legionovii i Puław dość cięzkie,no i na miejscu Stal Mielec będąca w dołku,Znicz z którym zawsze się nam ciężko gra i własnie dzisiejszy mecz z Pelikanem.Z tego zestawu wydaje się to być ,,najłatwiejszy'' rywal,chociaż nie ma takowych chyba dla ekipy,która w 28 meczach straciłą 56 bramek,no ale nudą chociaż nie wieje wink .Reasumując odwołuje się do pobudek finansowych i tylko do takich,jeśli chcą premii nie widze innej drogi jak tylko taka co by Pelikan łyknął ze 3 bramy,bo 2 już przed meczem straciliśmy statystycznie wink.Kursy na Motor ok. 2.2

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Belenenses boks

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by Sensei65

laugh
Reporter:Zaskoczony jest pan skałdem , panie trenerze?
Smuda: nie, nie
R: Jaka pan ma recepte na legie dzisiaj?
S: grać 90 minut.. , to jest cała recepta

i to jest trener a nie jakaś popierdółka

2:25

Michalski jak siatke wytracił Miętowemu laugh

Ale to były czasy, aż się łezka kręci w oku, to byli jeszcze piłkarze a nie wyżelowane kaleki....

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
a ja bym się wcale nie zdziwił, gdyby u żab jako trzeci poleciał zdobywca pucharu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
1 Powyżej 2.5 Bordeaux v Marsylia
(Suma goli) 10/05/2014 Brak 2.00 Odbędzie się
2 Powyżej 2.5 Evian Thonon Gaillard v Nicea
(Suma goli) 10/05/2014 Brak 2.10 Odbędzie się
3 Powyżej 2.5 Guingamp v Tuluza
(Suma goli) 10/05/2014 Brak 1.90 Odbędzie się
4 Powyżej 2.5 Lille v PSG
(Suma goli) 10/05/2014 Brak 1.95 Odbędzie się
5 Powyżej 2.5 Nantes v St Etienne
(Suma goli) 10/05/2014 Brak 2.05 Odbędzie się
6 Powyżej 2.5 Rennes v Sochaux
(Suma goli) 10/05/2014 Brak 1.95 Odbędzie się

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Champlure do analizy grubszej wino

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,431
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,431
Likes: 11
Originally Posted by Tomeeekkk
https://www.18bet.com/index.php?type=sports [gambling-affiliation.com]

Gra ktoś u nich ? Dają fajny bonus 50% od depozytu do 200 Euro.
Wiarygodni są ?

Originally Posted by jpmaster
wiarygodnosc dopiero buduja, wiec moze byc roznie. fakty sa takie, ze wzialem ten bonus, zadnych anulowaqnych zakladow nie mialem, a kilkukrotnosc depozytu i bonusu wyplacilem w dwoch ratach zeby ich mniej bolalo:)

Last edited by rafal08; 10/05/2014 12:43. Reason: przeniesione
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Nicea też ma o co grać, w ostatniej kolejce grają z Lyonem, jeszcze moga spaść przy złym losie.

Także dziś obie ekipy po BTS. Do tego BTS w Lille mi się widzi.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Gęgą czy Evian hmm

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by moc_Pierdu
Nicea też ma o co grać, w ostatniej kolejce grają z Lyonem, jeszcze moga spaść przy złym losie.

Także dziś obie ekipy po BTS. Do tego BTS w Lille mi się widzi.

Nicea już się uratowała, źle poprzednio napisałem.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Panowie u jakiego buka jest najwięcej opcji zakłądów na rzuty rożne, chciałbym by było jak najwięcej linii na ilość

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by dave84
Panowie u jakiego buka jest najwięcej opcji zakłądów na rzuty rożne, chciałbym by było jak najwięcej linii na ilość
bet365, raczej.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
ok dzięki, nigdzie więcej nie znajdę w popularnych?

Strona 18 z 88 1 2 16 17 18 19 20 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1