|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
A ja jestem dzieckiem przemian w Polsce...
1 czerwiec 1981 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
Godzina 9.06 18.03.1984r na swiat przyszedl maly grubiutki Kris
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
I tak wiadomo, ze nalepszy to rocznik 1983 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Dać mu wódki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 19.X.1983 g. 12:06 - to data mego wniebowstąpienia na ten ziemski padół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> P.S. Pochwalę się jeszcze, że w tym samym dniu ... mam imieniny - ciekawe ilu z was tak ma, hę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Tak ogólnie rzecz ujmująć, to ta sonda najlepiej Ci Szczypior nie wyszłą, bo chyba robiłeś każdą opcjęosobno i teraz każdy przedział ma 100%... LOL!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
No moi Panowie chyba was troche zaskoczę
12.05.1958r
czyli w maju tego roku skończyłem 48 lat Ale trzeba pamiętać o jednym , ma się tyle lat na ile się czuje, a że ja czuje się na max 30 więc jest wszystko ok. Sam jestem ciekaw czy jest jakiś user starszy odemnie bądz w podobnym wieku.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I tak wiadomo, ze nalepszy to rocznik 1983 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Dać mu wódki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 19.X.1983 g. 12:06 - to data mego wniebowstąpienia na ten ziemski padół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja jestem 25.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
I tak wiadomo, ze nalepszy to rocznik 1983 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Dać mu wódki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 19.X.1983 g. 12:06 - to data mego wniebowstąpienia na ten ziemski padół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> P.S. Pochwalę się jeszcze, że w tym samym dniu ... mam imieniny - ciekawe ilu z was tak ma, hę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> jestem starszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> większość użytkowników z przedziału 20-30 lat jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo Ci starsi to swoje już zarobili<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
P.S. Pochwalę się jeszcze, że w tym samym dniu ... mam imieniny - ciekawe ilu z was tak ma, hę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Ja mam, przynajmniej tak mi rodzice wciskają: 14.03.1985 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
No moi Panowie chyba was troche zaskoczę
12.05.1958r
czyli w maju tego roku skończyłem 48 lat Ale trzeba pamiętać o jednym , ma się tyle lat na ile się czuje, a że ja czuje się na max 30 więc jest wszystko ok. Sam jestem ciekaw czy jest jakiś user starszy odemnie bądz w podobnym wieku.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> a teraz kazdy naszemu seniorowi powinien zlozyc najserdeczniejsze zyczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> swoja droga ciekawe czy w wieku np. nastu lat juz demolowales buki<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
no faktycznie troszke mi sąda nie wyszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ale cóż...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
I tak wiadomo, ze nalepszy to rocznik 1983 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Dać mu wódki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 19.X.1983 g. 12:06 - to data mego wniebowstąpienia na ten ziemski padół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> P.S. Pochwalę się jeszcze, że w tym samym dniu ... mam imieniny - ciekawe ilu z was tak ma, hę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 19. Frydy, Izaaka, Piotra, Skarbimierza, Skarbimira, Ziemowita Skarbimierz czy Ziemowit? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400 |
No moi Panowie chyba was troche zaskoczę
12.05.1958r
czyli w maju tego roku skończyłem 48 lat Ale trzeba pamiętać o jednym , ma się tyle lat na ile się czuje, a że ja czuje się na max 30 więc jest wszystko ok. Sam jestem ciekaw czy jest jakiś user starszy odemnie bądz w podobnym wieku.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> no SILVER STAR troszkę podbijasz średnią i bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
swoja droga ciekawe czy w wieku np. nastu lat juz demolowales buki<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w tamtych czasach jedyne buli to były chyba... drzewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
26 wiosen i ciagle przybywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.Niby nie tak dużo,ale na tle innych forumowiczów to cakiem sporo.W ogóle to czuję się jakoś staro-praca i inne obowiązki potrafią trochę człowieka przytłoczyć.Końcówka liceum i studia to były czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
swoja droga ciekawe czy w wieku np. nastu lat juz demolowales buki<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w tamtych czasach jedyne buli to były chyba... drzewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ewentualnie Liga Angielska "13" w Totolotku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
No moi Panowie chyba was troche zaskoczę
12.05.1958r
czyli w maju tego roku skończyłem 48 lat Ale trzeba pamiętać o jednym , ma się tyle lat na ile się czuje, a że ja czuje się na max 30 więc jest wszystko ok. Sam jestem ciekaw czy jest jakiś user starszy odemnie bądz w podobnym wieku.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> no SILVER STAR troszkę podbijasz średnią i bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> No cóż Lammer nikt nie ma wpływu na to kiedy się urodził.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Rocznik Czarnobyla 15.01.1986 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdroooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
No moi Panowie chyba was troche zaskoczę
12.05.1958r
czyli w maju tego roku skończyłem 48 lat Ale trzeba pamiętać o jednym , ma się tyle lat na ile się czuje, a że ja czuje się na max 30 więc jest wszystko ok. Sam jestem ciekaw czy jest jakiś user starszy odemnie bądz w podobnym wieku.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> W podobnym wieku sie znajdzie - 1962 r za to połowica z 1973 roku więc nie mam wyjscia i tez się czuje na jakies góra 30 lat .No chyba że czasem zaczynają dokuczać korzonki,łamie w kościach,przeszkadza skleroza czy inny Alzheimer.A apropo sklerozy - o czym własciwie był ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
swoja droga ciekawe czy w wieku np. nastu lat juz demolowales buki<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w tamtych czasach jedyne buli to były chyba... drzewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ewentualnie Liga Angielska "13" w Totolotku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dokladnie error masz racje w tamtych czasach to była tylko liga angielska i polska w toto lotku. Mam zresztą jeszcze kupony z tamtych lat i skoro przetrwaly taki okres czasu to niech sobie leżą . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
swoja droga ciekawe czy w wieku np. nastu lat juz demolowales buki<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w tamtych czasach jedyne buli to były chyba... drzewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ewentualnie Liga Angielska "13" w Totolotku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> niech więc nasze forumowe nastolatki ciesza sie ze moga w tak piekny sposob przezywac swa mlodosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|