"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
#623422 23/07/2006 20:52
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
A ja jestem dzieckiem przemian w Polsce...

1 czerwiec 1981 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#623423 23/07/2006 20:54
Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
Godzina 9.06
18.03.1984r na swiat przyszedl maly grubiutki Kris

#623424 23/07/2006 20:57
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
I tak wiadomo, ze nalepszy to rocznik 1983 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dać mu wódki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


19.X.1983 g. 12:06 - to data mego wniebowstąpienia na ten ziemski padół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. Pochwalę się jeszcze, że w tym samym dniu ... mam imieniny - ciekawe ilu z was tak ma, hę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#623425 23/07/2006 20:57
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Tak ogólnie rzecz ujmująć, to ta sonda najlepiej Ci Szczypior nie wyszłą, bo chyba robiłeś każdą opcjęosobno i teraz każdy przedział ma 100%... LOL!!!!!!

#623426 23/07/2006 20:58
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
No moi Panowie chyba was troche zaskoczę


12.05.1958r

czyli w maju tego roku skończyłem 48 lat

Ale trzeba pamiętać o jednym , ma się tyle lat na ile się czuje, a że ja czuje się na max 30 więc jest wszystko ok.
Sam jestem ciekaw czy jest jakiś user starszy odemnie bądz
w podobnym wieku.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#623427 23/07/2006 20:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Quote
I tak wiadomo, ze nalepszy to rocznik 1983 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dać mu wódki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


19.X.1983 g. 12:06 - to data mego wniebowstąpienia na ten ziemski padół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja jestem 25.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#623428 23/07/2006 21:00
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Quote
Quote
I tak wiadomo, ze nalepszy to rocznik 1983 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dać mu wódki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


19.X.1983 g. 12:06 - to data mego wniebowstąpienia na ten ziemski padół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. Pochwalę się jeszcze, że w tym samym dniu ... mam imieniny - ciekawe ilu z was tak ma, hę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

jestem starszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
większość użytkowników z przedziału 20-30 lat jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bo Ci starsi to swoje już zarobili<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#623429 23/07/2006 21:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
P.S. Pochwalę się jeszcze, że w tym samym dniu ... mam imieniny - ciekawe ilu z was tak ma, hę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Ja mam, przynajmniej tak mi rodzice wciskają: 14.03.1985 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#623430 23/07/2006 21:02
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Quote
No moi Panowie chyba was troche zaskoczę


12.05.1958r

czyli w maju tego roku skończyłem 48 lat

Ale trzeba pamiętać o jednym , ma się tyle lat na ile się czuje, a że ja czuje się na max 30 więc jest wszystko ok.
Sam jestem ciekaw czy jest jakiś user starszy odemnie bądz
w podobnym wieku.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


a teraz kazdy naszemu seniorowi powinien zlozyc najserdeczniejsze zyczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

swoja droga ciekawe czy w wieku np. nastu lat juz demolowales buki<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#623431 23/07/2006 21:05
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
no faktycznie troszke mi sąda nie wyszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ale cóż...

#623432 23/07/2006 21:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Quote
Quote
I tak wiadomo, ze nalepszy to rocznik 1983 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dać mu wódki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


19.X.1983 g. 12:06 - to data mego wniebowstąpienia na ten ziemski padół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. Pochwalę się jeszcze, że w tym samym dniu ... mam imieniny - ciekawe ilu z was tak ma, hę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
19. Frydy, Izaaka, Piotra, Skarbimierza, Skarbimira, Ziemowita

Skarbimierz czy Ziemowit? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#623433 23/07/2006 21:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,400
Quote
No moi Panowie chyba was troche zaskoczę


12.05.1958r

czyli w maju tego roku skończyłem 48 lat

Ale trzeba pamiętać o jednym , ma się tyle lat na ile się czuje, a że ja czuje się na max 30 więc jest wszystko ok.
Sam jestem ciekaw czy jest jakiś user starszy odemnie bądz
w podobnym wieku.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
no SILVER STAR troszkę podbijasz średnią i bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#623434 23/07/2006 21:09
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
swoja droga ciekawe czy w wieku np. nastu lat juz demolowales buki<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

w tamtych czasach jedyne buli to były chyba... drzewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#623435 23/07/2006 21:09
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
26 wiosen i ciagle przybywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.Niby nie tak dużo,ale na tle innych forumowiczów to cakiem sporo.W ogóle to czuję się jakoś staro-praca i inne obowiązki potrafią trochę człowieka przytłoczyć.Końcówka liceum i studia to były czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />.

#623436 23/07/2006 21:11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Quote
swoja droga ciekawe czy w wieku np. nastu lat juz demolowales buki<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

w tamtych czasach jedyne buli to były chyba... drzewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ewentualnie Liga Angielska "13" w Totolotku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#623437 23/07/2006 21:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Quote
Quote
No moi Panowie chyba was troche zaskoczę


12.05.1958r

czyli w maju tego roku skończyłem 48 lat

Ale trzeba pamiętać o jednym , ma się tyle lat na ile się czuje, a że ja czuje się na max 30 więc jest wszystko ok.
Sam jestem ciekaw czy jest jakiś user starszy odemnie bądz
w podobnym wieku.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
no SILVER STAR troszkę podbijasz średnią i bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

No cóż Lammer nikt nie ma wpływu na to kiedy się urodził.

#623438 23/07/2006 21:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Rocznik Czarnobyla
15.01.1986 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdroooo

#623439 23/07/2006 21:13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Quote
No moi Panowie chyba was troche zaskoczę


12.05.1958r

czyli w maju tego roku skończyłem 48 lat

Ale trzeba pamiętać o jednym , ma się tyle lat na ile się czuje, a że ja czuje się na max 30 więc jest wszystko ok.
Sam jestem ciekaw czy jest jakiś user starszy odemnie bądz
w podobnym wieku.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

W podobnym wieku sie znajdzie - 1962 r za to połowica z 1973 roku więc nie mam wyjscia i tez się czuje na jakies góra 30 lat .No chyba że czasem zaczynają dokuczać korzonki,łamie w kościach,przeszkadza skleroza czy inny Alzheimer.A apropo sklerozy - o czym własciwie był ten temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#623440 23/07/2006 21:15
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Quote
Quote
Quote
swoja droga ciekawe czy w wieku np. nastu lat juz demolowales buki<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

w tamtych czasach jedyne buli to były chyba... drzewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ewentualnie Liga Angielska "13" w Totolotku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dokladnie error masz racje w tamtych czasach to była tylko liga angielska i polska w toto lotku. Mam zresztą jeszcze kupony z tamtych lat i skoro przetrwaly taki okres czasu to niech sobie leżą . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#623441 23/07/2006 21:16
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Quote
Quote
Quote
swoja droga ciekawe czy w wieku np. nastu lat juz demolowales buki<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

w tamtych czasach jedyne buli to były chyba... drzewa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ewentualnie Liga Angielska "13" w Totolotku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

niech więc nasze forumowe nastolatki ciesza sie ze moga w tak piekny sposob przezywac swa mlodosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1