|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Montanes  co za ogór
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Nie wiem czy to boczny czy centralny kort w Nicei gdzie gra Albercik z Querreyem ale tutaj sama rypanina jakby grali na trawniku. czyli wymiany na 2-3 uderzenia Querrey się tutaj nie bawi w półśrodki petardy z każdego skrzydła, a stary Albert jedynie wrzutki po kątach co nie są takie zajebiste jak Jankes biega do wszystkiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Montanes broni tytułu i z ogrem na ziemi poleci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tenisisci to maja wała zrobi jak querry z tym francuzem, pewnie na tym sporo zarobił i jeszcze LL, jakie to wszystko ewidentne i grubymi nicmi szyte, a poczucie bezkarnosci zerowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
no i co w zwiazku z tym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
domaitis] no i co w zwiazku z tym ? nic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Montanes broni tytułu i z ogrem na ziemi poleci  Stary alfons co miał zdobyć na takich turniejach to u siebie z nawiązką złapał u siebie w Barcelonie + Monte Carlo. A tak to się mota po tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Diyas  jeszcze jeden
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
domaitis] no i co w zwiazku z tym ? nic tak myslalem jakby kazdy , kto broni ttytulu, bronil go, juz dawno spalbym na pieniadzach..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Montanes broni tytułu i z ogrem na ziemi poleci  Stary alfons co miał zdobyć na takich turniejach to u siebie z nawiązką złapał u siebie w Barcelonie + Monte Carlo. A tak to się mota po tym. Jeszcze pewnie cos w lecie na ziemi ugra i zadanie wykonane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
chodzi o to, że powinno mu zależeć na jak najdalszym dojściu, a taki Ogr to dno dna teraz więc myślałem ze go spokojnie pojedzie jednak sie myliłem  ogra już tutaj nie powinno być
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
domaitis] no i co w zwiazku z tym ? chyba to ze powinien cisnac na full 110%, a ze na ziemi jest teoretycznie lepszy od przeciwnika nie ulega watpliwosciom
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
chodzi o to, że powinno mu zależeć na jak najdalszym dojściu, a taki Ogr to dno dna teraz więc myślałem ze go spokojnie pojedzie jednak sie myliłem  ogra już tutaj nie powinno być heh, no pewnie mu zalezy, a zreszta za tymi głąbami sie nie trafi... powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
u was tez dzis streamy z Nicei i Strasbourga na b365 tak mocno opoznione czy to tylko u mnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Montanes broni tytułu i z ogrem na ziemi poleci  Stary alfons co miał zdobyć na takich turniejach to u siebie z nawiązką złapał u siebie w Barcelonie + Monte Carlo. A tak to się mota po tym. Jeszcze pewnie cos w lecie na ziemi ugra i zadanie wykonane. Ta, urwać coś jeszcze urwie ale nie ma co się spuszczać że chłop broni tytułu czy jest zajebistym ziemniakiem aktualnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Montanes po 2 sety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
chodzi o to, że powinno mu zależeć na jak najdalszym dojściu, a taki Ogr to dno dna teraz więc myślałem ze go spokojnie pojedzie jednak sie myliłem  ogra już tutaj nie powinno być Ale czemu ma mu zalezec? On juz jest stary, a pewnie "top formy" byl pare tygodni temu i teraz wyjebane. No i gra dwoch takich, ze w zyciu bym nie ruszal tego meczu. Joker - slabiak na ziemi, Montanes - zebaty, z wygladu cygan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
chodzi o to, że powinno mu zależeć na jak najdalszym dojściu, a taki Ogr to dno dna teraz więc myślałem ze go spokojnie pojedzie jednak sie myliłem  ogra już tutaj nie powinno być Ale czemu ma mu zalezec? On juz jest stary, a pewnie "top formy" byl pare tygodni temu i teraz wyjebane. No i gra dwoch takich, ze w zyciu bym nie ruszal tego meczu. Joker - slabiak na ziemi, Montanes - zebaty, z wygladu cygan. na pewno przyjechał, żeby dostać wpierdol i do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
jednak chłop ma w dupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
monti łam shreka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|