|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jak Pella to przegra to zamykam moją działalność bukmacherską
i to forum, bo to nie ma sensu się denerwować na takich zjazdach ... Pella wychoadzac *4-0 miał pamietam  i wes tu wyjdz na + choc minimalny, mozna miec passe ale na dluzsza mete i tak buk zbiera krocie zniwa na zakladach, taka prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
jak Pella to przegra to zamykam moją działalność bukmacherską
i to forum, bo to nie ma sensu się denerwować na takich zjazdach ... Pella wychoadzac *4-0 miał pamietam  i wes tu wyjdz na + choc minimalny, mozna miec passe ale na dluzsza mete i tak buk zbiera krocie zniwa na zakladach, taka prawda Peja mial 4-0? O 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ej, gdzie jest normalny livescore? Bo ten co mam odswieza sie co kilka punktow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
dina 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Monaco Melzer Keys Puig  mega izzi  zre lepiej niz dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
i 3-6 szkoda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jak Pella to przegra to zamykam moją działalność bukmacherską
i to forum, bo to nie ma sensu się denerwować na takich zjazdach ... Pella wychoadzac *4-0 miał pamietam  i wes tu wyjdz na + choc minimalny, mozna miec passe ale na dluzsza mete i tak buk zbiera krocie zniwa na zakladach, taka prawda Peja mial 4-0? O  w 2secie 4-0, no kino
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
jak Pella to przegra to zamykam moją działalność bukmacherską
i to forum, bo to nie ma sensu się denerwować na takich zjazdach ... Pella wychoadzac *4-0 miał pamietam  i wes tu wyjdz na + choc minimalny, mozna miec passe ale na dluzsza mete i tak buk zbiera krocie zniwa na zakladach, taka prawda Peja mial 4-0? O  w 2secie 4-0, no kino Boze, wiedzialem, ze obnizyl loty, ale zeby cos takiego pokazac? W trzecim secie widzialem nawet 1-2*, ale pozniej nie wiem, bo chyba jakis opad byl i przerwa, patrze i *3-3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pella wygral, jednak obstawianie jest piekne, zycie znow ma sens ps nie obstawialem tego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tak w 3secie 2-1 dla belga z przewaga serwisu i 30-15 dla serwujacego a inny guido, andreozzi jaki express i to z machado 2gemy tylko oddal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
TRONK ROZKRECAMY IMPREZE, WYGRAL Jeszcze jeden bet konczy wczorajszy pociag. GOGO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
pella ufffffffffffff a juz po 4 chodził 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Pella wygral, jednak obstawianie jest piekne, zycie znow ma sens ps nie obstawialem tego meczu ktos miał dw 2-0 i mozna sie poczuc jak okradziony na ulicy, regularne zyski i profity to tylko w pracy uczciwej lub tez i nie uczciwej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pella wygral, jednak obstawianie jest piekne, zycie znow ma sens ps nie obstawialem tego meczu ktos miał dw 2-0 i mozna sie poczuc jak okradziony na ulicy, regularne zyski i profity to tylko w pracy uczciwej lub tez i nie uczciwej  jeden pije, drugi pali, trzeci gra na maszynach, czwarty obstawia, piaty narkotyki, kazdy ma cos co lubi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
TRONK ROZKRECAMY IMPREZE, WYGRAL Jeszcze jeden bet konczy wczorajszy pociag. GOGO  kto ci zamyka tasme? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
istofix 3.25 i pozniej moze simonua...thiem mnie nie przekonuje mimo ze talenciak.....tak naprawde jankes mogl go pogonic,a simon coz czy zagra w polowie tak dobrze jak z rafa czy odjebie numer jak z kubocina...oto jest pytanie ale kurs dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Pella wygral, jednak obstawianie jest piekne, zycie znow ma sens ps nie obstawialem tego meczu ktos miał dw 2-0 i mozna sie poczuc jak okradziony na ulicy, regularne zyski i profity to tylko w pracy uczciwej lub tez i nie uczciwej  jeden pije, drugi pali, trzeci gra na maszynach, czwarty obstawia, piaty narkotyki, kazdy ma cos co lubi  6. dziwki  kazdy ma cos co lubi i w to pcha mamone, its right
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
burnett 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|