|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
80% lokata juz niedostepna
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
dokładnie, obydwoje zapierdalaja jak przecinaki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Rafa już ogarnia ale tempo jakie sobie narzucają to masakra...niby nic nowego w ich pojedynkach ale normalny człowiek by wyjechał nogami do przodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Rafa już ogarnia ale tempo jakie sobie narzucają to masakra...niby nic nowego w ich pojedynkach ale normalny człowiek by wyjechał nogami do przodu  to fakt, ciekawym który pierwszy padnie i czy będzie 5 setów...do której mogą maks grać? 21.30?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Monfils stracil kontakt z baza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Rafa już ogarnia ale tempo jakie sobie narzucają to masakra...niby nic nowego w ich pojedynkach ale normalny człowiek by wyjechał nogami do przodu  to fakt, ciekawym który pierwszy padnie i czy będzie 5 setów...do której mogą maks grać? 21.30? Pewnie 21.30 maks dzisiaj, +/- kilka minut w jedna badz druga strone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
pare dni temu komentator coś wspomiał do 21:45
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Jak beda chociaz 4 sety to nie skoncza tego dzis.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Lepszy koks ogarnia slabszego koks. A teraz pytanie: kiedy w koncu wybuchnie afera w swiecie tenisa i w koncu wjdzie na jaw, ze Rafito koksuje jak Armstrong? To samo Ferrer, Errani, Kirilenko itd? Az mnie dziw bierze, ze przez tyle lat udaje sie szefom swiatowego tenisa to zamiatac pod dywan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Monfils ty czarna cioto. Nawet w 4 setach za kija overa 40,5 nie będzie. Idź grać challengery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
Lepszy koks ogarnia slabszego koks. A teraz pytanie: kiedy w koncu wybuchnie afera w swiecie tenisa i w koncu wjdzie na jaw, ze Rafito koksuje jak Armstrong? To samo Ferrer, Errani, Kirilenko itd? Az mnie dziw bierze, ze przez tyle lat udaje sie szefom swiatowego tenisa to zamiatac pod dywan  pewnie wtedy jak będą miec jakiekolwiek dowody zamiast zwykłego burczenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
@ssaczu - myślisz że Djok nie koksuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
pewnie wtedy jak będą miec jakiekolwiek dowody zamiast zwykłego burczenia  Takie ploty nie biora sie znikad. W przypadku tenisa, Rafy i wielu zawodnikow sie sa to przypuszczenia nowe tylko od lat sie o tym mowi tak samo jak w przypadku Armstronga. I tutaj jest to samo. Armstrong gwiazdsa, napedzal kase wiec sie tak trzymal mimo ze otwarcie sie mowilo i kazdy kto potrafil kojarzyc fakty wiedzial, ze musial koksowac. To samo sie tyczy tenisistow. No ale poki kasa sie zgadza wszystko jest ok. czekamy tylko az ktos peknie. Nie od dzis sie mowi o koksowaniu Hingis i jej przymusowej emeryturze. Nie od dzis wiadome sa powiazania wielu tenisistow z Fuentesem. Nie od dzis wiadomo jak Rafa dziwnie kombinowal ze swoimi startami w AO, opuszczeniu IO w Londynie bo lepsze kontrole maja i wymyslaniu durnych wurusow zoladkowych na 2 tygodnie przed 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
@ssaczu - myślisz że Djok nie koksuje? Bardzo rzadko sie przewija w spekulacjach na temat dopingu. Choc patrzac po jego wydolnosci w jaki cudowny sposob w praktycznie jeden rok ja poprawil to moze budzic watpliwosci bo na pewno nie dzieki diecie bezglutenowej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
to że się rzadko przewija nic nie znaczy. Jeżeli już miałbym uwierzyć w koksowanie to jego gwałtowna metamorfoza zajęłaby u mnie pierwsze miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
to że się rzadko przewija nic nie znaczy. Jeżeli już miałbym uwierzyć w koksowanie to jego gwałtowna metamorfoza zajęłaby u mnie pierwsze miejsce. Sam Federer powiedzial w wywiadzie, ze tenis nie jest czysty jak dawniej. Djokovic po AO 2013 potwierdzil, ze ostatnia kontrole mial pol roku wczesniej. O skali dopingu mowia glosno James Blake, Yannick Noah i wielu innych. A my sie tu podniecamy. I sie dziwimy czemu nasz paszczur lub chlop z szopy nie sa w stanie ogarnac tematu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,553 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
będzie w finale z 1.70 na Djoka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
będzie w finale z 1.70 na Djoka? bedzie 1.7 chyba ze Gulbis ogarnie temat.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|