|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
Wczesniej szedles do ziemniaka i puszczales sobie kupon anonimowo kobieta wklepywala w system kupon a Ty jej placiles gotowka i miales wywalone a teraz... mozesz za kupon zaplacic karta i tu mimo ze nie masz zalozonego konta u nich juz anonimowy nie jestes
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783 |
Duecik kombinuje jak sie dobrac do dupy za internetowych graczy cytujac klasyka " ehh ci pojedynczy cwaniacy" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Dzięki za odp.
Osobiście nie płaciłbym w STS/Fortunie ani Skrill'em, ani kartą płatniczą.
Jeśli macie opcje pozostać anonimowi to zawsze z niej korzystajcie.
Pozdr. dj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Raczej nie podejrzewałbym Juroszka o takie cwaniactwo, tudzież inteligencje  Aczkolwiek dopóki ktoś nie sprawdzi tego na własnej skórze to możemy gdybać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2015
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2015
Posty: 3 |
Kurcze z przyzwyczajenia wpłaciłem skrillem . Póki co cisza i zlecam wypłaty skrillem . Nie gram zawodowo w to mimo mojego stażu ale i tak trzęsę portkami przed Jackiem . Jakby wypłaty ze skrila nie dochodziły lub miałbym problemy napisze wam .
Oczywiście wypłaty z kasyna np. skrilem a nie z sts bo tam nie można
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Czy te transmisje na stronie STS https://www.sts.pl/pl/sts-tv/ mają komentarz polski czy leci orgyginał angielski jak na bet365, unibet itd? Dajcie znać proszę jak ktoś wie. Peace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
na Wimbledonie był angielski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88 |
szybkie pytanie:
ustrzelilem pomylke buka tj +14,5 pkt na brooklin po kursie 2,35.Rozliczyli po kursie 1.00 czy moga tak zrobić? w regulaminie nic o tym nie piszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
Witajcie, Tak się składa, że zagrałem kilka różnych kuponów 1.5 roku temu, był na nich jeden zakład długoterminowy, więc wrzuciłem te kupony do szuflady i zapomniałem o nich. Zakłąd długoterminowy wszedł 07.2018.Dopiero teraz sobie przypomniałem o tych kuponach.... Wszystkie są wygrane, ale wiem, że jest bodajże 30 dni na odbiór wygranych. Domyślam się, że nic z tego już nie będzie, bo zapis w regulaminie itp, ale może ktoś z Was miał podobną sytuację i udało mu się to załatwić? Lub macie jakiś pomysł gdzie się odwołać. Z góry dzięki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Idź z tymi kuponami do punktu, tam obsługa powinna Ci doradzić w jaki sposób się odwoływać.
Ale szczerze mówiąc marne szanse by coś ugrać wg mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
stsbet (zagraniczny odpowiednik rodzimego legala) z dniem 15.10 przestaje przyjmować zakłady itp w Niemczech... długo to nie trwało
pisze, że w krótkim okresie jakieś zmiany prawne zaszły
szkoda, mimo wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
sts? sts za to co dzisiaj ODJEBAŁ (akcja jest typowo bandycka więc i język będzie odpowiedni) powinien mieć odebraną licencję i to na szybkości. Gram na zakładach od 1999 roku i takiego czegoś , jak długo żyje i się interesuje - nie widziałem. Nie pisałem na "moim" forum bukmacherskim od wieluuuuuu wielu lat ale dzisiaj to aż mnie ruszyło... Rozliczanie ludziom , na beszczela , wygranych kuponów , jako przegrane , "wstawiając" w każdy wygrany kupon jakiś "niby błąd" , którego defacto nie bylo to jest skandal. To jest czyste złodziejstwo i oszustwo... Przy tym reklamują jacy to nie są rzetelni , zasłużeni dla sportu i WYPŁATY NA KONTO 24/7 w 15 min. max. W Polsce konkurencja wśród "legalnych" jest duża , a to jest przecież nieuczciwe wygrywanie tej konkurencji , bo (nomen omen) idę o zakład , że lwia część osób wpłaca tam swoje ciężko zarobione pieniądze , tylko i wyłącznie ze względu na to , że w razie wygranej , można ją szybko wypłacić ... taka stety/niestety hazardowa prawda... sama akcja wzięcia udziału w zakładzie wzajemnym , bazując na tym , że jest się LEGALNYM bukmacherem , a później odmówienie wypłaty wygranej to jest PRZESTĘPSTWO KRYMINALNE|! dla mnie , nie różnie się to niczym od takiej akcji : - ty wyciągasz pieniądze z bankomatu , ja Ci mówię : " ej pokaż na chwilę te banknoty" po czym spierdalam i spierdalając krzyczę : "spokojnie mordeczko , oddam jak będę miał , taki błąd systemu , odezwę się najszybciej jak będę mógł..." pisać skargi , nagłaśniać sprawę i namawiać do działania konkurencyjnych bukmacherów , jeżeli ktoś ma w sobie na tyle ambicji i czuje się na tyle "z branży" rząd akurat mamy taki , że pokazał , że w kwestii zakładów nie ma walenia w chuja... powinien zareagować przepraszam za słownictwo , ale kory mi wysadziło... pozdrawiam PS."lemgo" rozrasta się i rośnie w siłę , wkracza na inne rynki właśnie dzięki takim bandyckim akcją
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wyślij nam nr tego kuponu SR Mi ostatnio źle rozliczyli UFE w hokeja ale napisałem na czacie i porawili i wypłacili co trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
ja to u nich nie gram... mam tam wklepane jakieś drobniaki bo czasami zdarza mi się zalogować dla transmisji , wyniku lub czatu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
wyślij nam nr tego kuponu SR Mi ostatnio źle rozliczyli UFE w hokeja ale napisałem na czacie i porawili i wypłacili co trzeba od ludzi z czatu sts , pierwszy z brzegu , bo czat jest non stop blokowany , a wiadomości kasowane , żeby ludzie nie mieli możliwości nie zgadać... Numer kuponu: 313 152 099 014 942 780
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to jest błąd stsa zaraz to poprawią i będzie rozliczony na zielono
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Od dawna sts leci na tylko na renomie. Słaby bukmacher z jeszcze gorszymi promocjami, które mam wrażenie są krojone dla beki. Gdyby nie fakt możliwości puszczania zakładów systemowych i ich kopiowania od innych użytkowników dawno już poszli z torbami. Mają szczęście, że pandemia nastała, bo kilka nowych firm już się czaiła z wejściem. Mam nadzieje, że betclic i superbet napsują im trochę krwi, bo pod względem promocji są o o kilka leveli wyżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
STS to gó..o jakich mało. Odinstalowałem ich. Oszukują na promocjach, niejasne zasady rozliczania bonusów. Jak przychodzi do rozliczenia bonusa, to piszą że nie dołączyłeś do promocji. Możesz kliknąć guzik 10x i nigdy nie masz pewności czy dołączyłeś do promocji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|