Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
kleks #6436842 25/03/2015 13:27
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Wczesniej szedles do ziemniaka i puszczales sobie kupon anonimowo kobieta wklepywala w system kupon a Ty jej placiles gotowka i miales wywalone a teraz... mozesz za kupon zaplacic karta i tu mimo ze nie masz zalozonego konta u nich juz anonimowy nie jestes

kleks #6436844 25/03/2015 13:34
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Wprowadzenie skrilla (tu wiekszosc ma karte jak nie wszyscy) i terminali do STS moze byc prowokacja. Glowka Kapicy i Juroszkowi pracuje laugh laugh laugh wink

kleks #6436848 25/03/2015 13:54
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 2,783
Duecik kombinuje jak sie dobrac do dupy za internetowych graczy smirk
cytujac klasyka " ehh ci pojedynczy cwaniacy" laugh

PROFESOREK #6436853 25/03/2015 14:38
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Dzięki za odp.

Osobiście nie płaciłbym w STS/Fortunie ani Skrill'em, ani kartą płatniczą.

Jeśli macie opcje pozostać anonimowi to zawsze z niej korzystajcie.

Pozdr.
dj

kleks #6436925 25/03/2015 18:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Raczej nie podejrzewałbym Juroszka o takie cwaniactwo, tudzież inteligencje wink Aczkolwiek dopóki ktoś nie sprawdzi tego na własnej skórze to możemy gdybać wink

kleks #6439483 30/03/2015 15:33
Dołączył: Mar 2015
Posty: 3
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Mar 2015
Posty: 3
Kurcze z przyzwyczajenia wpłaciłem skrillem . Póki co cisza i zlecam wypłaty skrillem . Nie gram zawodowo w to mimo mojego stażu ale i tak trzęsę portkami przed Jackiem . Jakby wypłaty ze skrila nie dochodziły lub miałbym problemy napisze wam .

Oczywiście wypłaty z kasyna np. skrilem a nie z sts bo tam nie można

_Korver_ #6495683 15/07/2015 23:03
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Czy te transmisje na stronie STS https://www.sts.pl/pl/sts-tv/ mają komentarz polski czy leci orgyginał angielski jak na bet365, unibet itd?

Dajcie znać proszę jak ktoś wie.

Peace papa

kleks #6495714 16/07/2015 03:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
na Wimbledonie był angielski

kleks #6579537 18/12/2015 20:33
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 88
szybkie pytanie:

ustrzelilem pomylke buka tj +14,5 pkt na brooklin po kursie 2,35.Rozliczyli po kursie 1.00 czy moga tak zrobić? w regulaminie nic o tym nie piszą.

kleks #7388336 16/09/2019 14:31
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Witajcie, 
Tak się składa, że zagrałem kilka różnych kuponów 1.5 roku temu, był na nich jeden zakład długoterminowy, więc wrzuciłem te kupony do szuflady i zapomniałem o nich. Zakłąd długoterminowy wszedł 07.2018.Dopiero teraz sobie przypomniałem o tych kuponach.... Wszystkie są wygrane, ale wiem, że jest bodajże 30 dni na odbiór wygranych. Domyślam się, że nic z tego już nie będzie, bo zapis w regulaminie itp, ale może ktoś z Was miał podobną sytuację i udało mu się to załatwić? Lub macie jakiś pomysł gdzie się odwołać.
Z góry dzięki za pomoc

kleks #7388339 16/09/2019 14:39
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Idź z tymi kuponami do punktu, tam obsługa powinna Ci doradzić w jaki sposób się odwoływać.

Ale szczerze mówiąc marne szanse by coś ugrać wg mnie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
stsbet (zagraniczny odpowiednik rodzimego legala) z dniem 15.10 przestaje przyjmować zakłady itp w Niemczech... długo to nie trwało

pisze, że w krótkim okresie jakieś zmiany prawne zaszły

szkoda, mimo wszystko

kleks #7533200 22/11/2020 00:32
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
sts?
sts za to co dzisiaj ODJEBAŁ (akcja jest typowo bandycka więc i język będzie odpowiedni) powinien mieć odebraną licencję i to na szybkości.
Gram na zakładach od 1999 roku i takiego czegoś , jak długo żyje i się interesuje - nie widziałem.
Nie pisałem na "moim" forum bukmacherskim od wieluuuuuu wielu lat ale dzisiaj to aż mnie ruszyło...
Rozliczanie ludziom , na beszczela , wygranych kuponów , jako przegrane , "wstawiając" w każdy wygrany kupon jakiś "niby błąd" , którego defacto nie bylo to jest skandal.
To jest czyste złodziejstwo i oszustwo...
Przy tym reklamują jacy to nie są rzetelni , zasłużeni dla sportu i WYPŁATY NA KONTO 24/7 w 15 min. max.
W Polsce konkurencja wśród "legalnych" jest duża , a to jest przecież nieuczciwe wygrywanie tej konkurencji , bo (nomen omen) idę o zakład , że lwia część osób wpłaca tam swoje ciężko zarobione pieniądze , tylko i wyłącznie ze względu na to , że w razie wygranej , można ją szybko wypłacić ... taka stety/niestety hazardowa prawda...
sama akcja wzięcia udziału w zakładzie wzajemnym , bazując na tym , że jest się LEGALNYM bukmacherem , a później odmówienie wypłaty wygranej to jest PRZESTĘPSTWO KRYMINALNE|!
dla mnie , nie różnie się to niczym od takiej akcji :
- ty wyciągasz pieniądze z bankomatu , ja Ci mówię : " ej pokaż na chwilę te banknoty" po czym spierdalam i spierdalając krzyczę : "spokojnie mordeczko , oddam jak będę miał , taki błąd systemu , odezwę się najszybciej jak będę mógł..."
pisać skargi , nagłaśniać sprawę i namawiać do działania konkurencyjnych bukmacherów , jeżeli ktoś ma w sobie na tyle ambicji i czuje się na tyle "z branży"
rząd akurat mamy taki , że pokazał , że w kwestii zakładów nie ma walenia w chuja... powinien zareagować
przepraszam za słownictwo , ale kory mi wysadziło...
pozdrawiam
PS."lemgo" rozrasta się i rośnie w siłę , wkracza na inne rynki właśnie dzięki takim bandyckim akcją

kleks #7533212 22/11/2020 00:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
wyślij nam nr tego kuponu SR
Mi ostatnio źle rozliczyli UFE w hokeja ale napisałem na czacie i porawili i wypłacili co trzeba

kleks #7533218 22/11/2020 00:51
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
ja to u nich nie gram...
mam tam wklepane jakieś drobniaki bo czasami zdarza mi się zalogować dla transmisji , wyniku lub czatu...

Warren #7533219 22/11/2020 00:54
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Originally Posted by Warren
wyślij nam nr tego kuponu SR
Mi ostatnio źle rozliczyli UFE w hokeja ale napisałem na czacie i porawili i wypłacili co trzeba
od ludzi z czatu sts , pierwszy z brzegu , bo czat jest non stop blokowany , a wiadomości kasowane , żeby ludzie nie mieli możliwości nie zgadać...
Numer kuponu: 313 152 099 014 942 780

kleks #7533222 22/11/2020 00:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
to jest błąd stsa
zaraz to poprawią i będzie rozliczony na zielono

kleks #7533947 23/11/2020 22:13
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Od dawna sts leci na tylko na renomie. Słaby bukmacher z jeszcze gorszymi promocjami, które mam wrażenie są krojone dla beki.
Gdyby nie fakt możliwości puszczania zakładów systemowych i ich kopiowania od innych użytkowników dawno już poszli z torbami.
Mają szczęście, że pandemia nastała, bo kilka nowych firm już się czaiła z wejściem.
Mam nadzieje, że betclic i superbet napsują im trochę krwi, bo pod względem promocji są o o kilka leveli wyżej.

kleks #7723986 26/12/2022 22:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
STS to gó..o jakich mało. Odinstalowałem ich. Oszukują na promocjach, niejasne zasady rozliczania bonusów. Jak przychodzi do rozliczenia bonusa, to piszą że nie dołączyłeś do promocji. Możesz kliknąć guzik 10x i nigdy nie masz pewności czy dołączyłeś do promocji.

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1