|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
od 1/2 się jebło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Fakt od finału w 2007 Djoko zrobił postęp i dojechał do 1/2 przegrywając w 5 setach..........teoretycznie powinien wygrać  ale to jest Nadal i jeśli koks dobrze działa to Go pojedzie  Po prostu Djokovic wcale nie jest slabszy niz rok temu z Nadalem, a wydaje mi sie, ze Nadala troche dzieli od tamtej formy, bo wyznacznikiem nie bedzie ta autostrada do finalu Nadala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Djoko w tm roku bierze RG jestem tego pewny.Nadal wygra 1 seta a później będzie demolka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jest jakis normalny OOP albo livescore do tego Queens? http://www.protennislive.com/LSHD/main.html?year=2014&wkno=99&eventid=en&tour=&lang=&ref=http%3A//www.atpworldtour.com/ jaki jest to jest ale jest Green a jakis sensowny (aktualny) OOP wiesz gdzie znalezc? Patrzylem wczoraj na stronie na OOP, ale w ogole sie nie zgadza z tym co jest dzisiaj. Teraz patrze, ze oba mecze z kortu 9 sa grane, a gdyby nie forum to nie wiedzialbym o wygranej Ortona (na tennisbios stoi 3-2*), mecz Saville-Bugby w ogole nie grany, tak jak i inne. JEBANA ANGLIA, NIE NAWIDZE ICH ZA TO NIECHLUJSTWO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Djoko sobie poradził z Gulbisem wzorowo który ma papiery na top 4 i był w formie, Nadal zjechał króla mączki Murraya  co już dawno powinien być w Londynie.Nadal ma ostatnio kompleks Djokovicia i moim zdaniem to przegra.Rafa nie ma tej formy co z dawnych lat i o tym mówią wyniki w tym roku na clayu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: May 2014
Posty: 148 |
W zeszlym roku Djokovic przegral na wlasne zyczenie w 1/2 finalu, jesli w tym roku zagra od poczatku do konca konsekwentnie to co zawsze gra przeciwko Rafie to wygra RG 2014
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Fakt od finału w 2007 Djoko zrobił postęp i dojechał do 1/2 przegrywając w 5 setach..........teoretycznie powinien wygrać  ale to jest Nadal i jeśli koks dobrze działa to Go pojedzie  Jak dojdzie do 5 setów to jak dla mnie Djoko z kazdym gemem bedzie faworytem, Rafi z czasem bedzie słabł i opadał z sił. Ostatnio poci sie jak świnia, woda leci jak z wodospadu. Wiem ze nie leżą na korcie ale jego wydolność fizyczna na czwórkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
I warto dodac, ze trzeci set to niestety oszukanie Novaka przez sedziego, a to byl bp dla Nadala na *2-0. Pozniej sie posypal. Pamietam, ze sam sie dziwilem, ze mozna tak sie pomylic jak to wtedy sedzia zrobil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Jest jakis normalny OOP albo livescore do tego Queens? http://www.protennislive.com/LSHD/main.html?year=2014&wkno=99&eventid=en&tour=&lang=&ref=http%3A//www.atpworldtour.com/ jaki jest to jest ale jest Green a jakis sensowny (aktualny) OOP wiesz gdzie znalezc? Patrzylem wczoraj na stronie na OOP, ale w ogole sie nie zgadza z tym co jest dzisiaj. Teraz patrze, ze oba mecze z kortu 9 sa grane, a gdyby nie forum to nie wiedzialbym o wygranej Ortona (na tennisbios stoi 3-2*), mecz Saville-Bugby w ogole nie grany, tak jak i inne. JEBANA ANGLIA, NIE NAWIDZE ICH ZA TO NIECHLUJSTWO. oop masz w scheude saville z bugby graja po marszalkku, a tam teraz 3 set
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
co do niechlujstwa to patrz co sie dzieje w nottinhgam, zamiast konczyc matosevica z kutrowskim wpierdzielili kwali i ch.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
ruska @1.71 ogien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Masz racje Green  Nie wiem czemu kursy na Masze szly w gore. WTF?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
co do niechlujstwa to patrz co sie dzieje w nottinhgam, zamiast konczyc matosevica z kutrowskim wpierdzielili kwali i ch....  gra tam ktos? boja sie moze padac jeszcze z godzine bo pozniej ma byc slonce, widze wielki balon nad kortem centralnym poki co
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Szpara 2-1 3,50 & over 22,5 1,90 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
graja kwalifikacje do czelka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Maria @1.66 Maria 2:1 @3.75 Maria set1 under8,5 @3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
oni graja na tych bocznych kortach, glowne ciagle przykryte, wiec pewnie dali znac wczesniej kibola ze zaczna od 15stej i teraz musza czekac jeszcze prawie h
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
pewnie klasycznie Masza 1 set w tubę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Djoko sobie poradził z Gulbisem wzorowo który ma papiery na top 4 i był w formie, Nadal zjechał króla mączki Murraya  co już dawno powinien być w Londynie.Nadal ma ostatnio kompleks Djokovicia i moim zdaniem to przegra.Rafa nie ma tej formy co z dawnych lat i o tym mówią wyniki w tym roku na clayu. formy nie mial,to co dzialo sie 1-2 tygodnie temu juz nie jest istotne,z meczu na mecz jest tylko lepiej a taki ferru jest groźny na clayu dla kazdego(bardziej niz tsonga) co zreszta udowodnil przez 1.5 seta,rudzielcem nie ma co sie sugerowac.....a u djoko co?tylko gulbis godny uwagi ale on fizycznie padl bo mial wygrany turniej w Nicei w nogach gdzie mial handi w postaci 4 dodatkowych spotkan jzu na starcie szlema....ciezki mecz,licze na epickie 5 setow ale nadal tworzy historie w niedziele
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Szpara blad za bledem.. czyli zaczyna sie jak co mecz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|