Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 51 1 2 22 23 24 25 26 50 51
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
od 1/2 się jebło tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by AGASSI
Fakt od finału w 2007 Djoko zrobił postęp i dojechał do 1/2 przegrywając w 5 setach..........teoretycznie powinien wygrać wink ale to jest Nadal i jeśli koks dobrze działa to Go pojedzie grin
Po prostu Djokovic wcale nie jest slabszy niz rok temu z Nadalem, a wydaje mi sie, ze Nadala troche dzieli od tamtej formy, bo wyznacznikiem nie bedzie ta autostrada do finalu Nadala.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Djoko w tm roku bierze RG jestem tego pewny.Nadal wygra 1 seta a później będzie demolka.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by iti
Jest jakis normalny OOP albo livescore do tego Queens?

http://www.protennislive.com/LSHD/main.html?year=2014&wkno=99&eventid=en&tour=&lang=&ref=http%3A//www.atpworldtour.com/

jaki jest to jest ale jest
Green a jakis sensowny (aktualny) OOP wiesz gdzie znalezc? Patrzylem wczoraj na stronie na OOP, ale w ogole sie nie zgadza z tym co jest dzisiaj. Teraz patrze, ze oba mecze z kortu 9 sa grane, a gdyby nie forum to nie wiedzialbym o wygranej Ortona (na tennisbios stoi 3-2*), mecz Saville-Bugby w ogole nie grany, tak jak i inne.
JEBANA ANGLIA, NIE NAWIDZE ICH ZA TO NIECHLUJSTWO.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Djoko sobie poradził z Gulbisem wzorowo który ma papiery na top 4 i był w formie, Nadal zjechał króla mączki Murraya laugh co już dawno powinien być w Londynie.Nadal ma ostatnio kompleks Djokovicia i moim zdaniem to przegra.Rafa nie ma tej formy co z dawnych lat i o tym mówią wyniki w tym roku na clayu.

Dołączył: May 2014
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 148
W zeszlym roku Djokovic przegral na wlasne zyczenie w 1/2 finalu, jesli w tym roku zagra od poczatku do konca konsekwentnie to co zawsze gra przeciwko Rafie to wygra RG 2014

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by AGASSI
Fakt od finału w 2007 Djoko zrobił postęp i dojechał do 1/2 przegrywając w 5 setach..........teoretycznie powinien wygrać wink ale to jest Nadal i jeśli koks dobrze działa to Go pojedzie grin

Jak dojdzie do 5 setów to jak dla mnie Djoko z kazdym gemem bedzie faworytem, Rafi z czasem bedzie słabł i opadał z sił. Ostatnio poci sie jak świnia, woda leci jak z wodospadu. Wiem ze nie leżą na korcie ale jego wydolność fizyczna na czwórkę grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
I warto dodac, ze trzeci set to niestety oszukanie Novaka przez sedziego, a to byl bp dla Nadala na *2-0. Pozniej sie posypal. Pamietam, ze sam sie dziwilem, ze mozna tak sie pomylic jak to wtedy sedzia zrobil.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by iti
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by iti
Jest jakis normalny OOP albo livescore do tego Queens?

http://www.protennislive.com/LSHD/main.html?year=2014&wkno=99&eventid=en&tour=&lang=&ref=http%3A//www.atpworldtour.com/

jaki jest to jest ale jest
Green a jakis sensowny (aktualny) OOP wiesz gdzie znalezc? Patrzylem wczoraj na stronie na OOP, ale w ogole sie nie zgadza z tym co jest dzisiaj. Teraz patrze, ze oba mecze z kortu 9 sa grane, a gdyby nie forum to nie wiedzialbym o wygranej Ortona (na tennisbios stoi 3-2*), mecz Saville-Bugby w ogole nie grany, tak jak i inne.
JEBANA ANGLIA, NIE NAWIDZE ICH ZA TO NIECHLUJSTWO.


oop masz w scheude saville z bugby graja po marszalkku, a tam teraz 3 set

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
co do niechlujstwa to patrz co sie dzieje w nottinhgam, zamiast konczyc matosevica z kutrowskim wpierdzielili kwali i ch.... laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
ruska @1.71 ogien boks

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Masz racje Green laugh

Nie wiem czemu kursy na Masze szly w gore. WTF?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Green Arrow
co do niechlujstwa to patrz co sie dzieje w nottinhgam, zamiast konczyc matosevica z kutrowskim wpierdzielili kwali i ch.... laugh

gra tam ktos? boja sie moze padac jeszcze z godzine bo pozniej ma byc slonce, widze wielki balon nad kortem centralnym poki co

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Szpara 2-1 3,50 & over 22,5 1,90 boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
graja kwalifikacje do czelka

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Maria @1.66
Maria 2:1 @3.75
Maria set1 under8,5 @3

boks

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
oni graja na tych bocznych kortach, glowne ciagle przykryte, wiec pewnie dali znac wczesniej kibola ze zaczna od 15stej i teraz musza czekac jeszcze prawie h

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
pewnie klasycznie Masza 1 set w tubę smile

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by moc_Pierdu
Djoko sobie poradził z Gulbisem wzorowo który ma papiery na top 4 i był w formie, Nadal zjechał króla mączki Murraya laugh co już dawno powinien być w Londynie.Nadal ma ostatnio kompleks Djokovicia i moim zdaniem to przegra.Rafa nie ma tej formy co z dawnych lat i o tym mówią wyniki w tym roku na clayu.
formy nie mial,to co dzialo sie 1-2 tygodnie temu juz nie jest istotne,z meczu na mecz jest tylko lepiej a taki ferru jest groźny na clayu dla kazdego(bardziej niz tsonga) co zreszta udowodnil przez 1.5 seta,rudzielcem nie ma co sie sugerowac.....a u djoko co?tylko gulbis godny uwagi ale on fizycznie padl bo mial wygrany turniej w Nicei w nogach gdzie mial handi w postaci 4 dodatkowych spotkan jzu na starcie szlema....ciezki mecz,licze na epickie 5 setow ale nadal tworzy historie w niedziele

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Szpara blad za bledem.. czyli zaczyna sie jak co mecz

Strona 24 z 51 1 2 22 23 24 25 26 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, latajaca_holenderka), 1,920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,336
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1