|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nie kupuje tej okropnej mowy ciała Djoka, że niby po 2 godzinach nie ma już sił walczyć w finale szlema ? To nawet fosie Isi są mniej irytujące. To samo było w finale US Open i AO, gdzie cudownie zmartwychwstawał w IV setach. Raz można się nabrać, ale nie za każdym razem  Tez mi to nie pasuje, tym bardziej, ze w Rzymie gral coraz lepiej im blizej konca meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Nie kupuje tej okropnej mowy ciała Djoka, że niby po 2 godzinach nie ma już sił walczyć w finale szlema ? To nawet fosie Isi są mniej irytujące. To samo było w finale US Open i AO, gdzie cudownie zmartwychwstawał w IV setach. Raz można się nabrać, ale nie za każdym razem  Tez mi to nie pasuje, tym bardziej, ze w Rzymie gral coraz lepiej im blizej konca meczu. To świadczy o jego pewności siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ale chodzi o to, ze nie opadal z sil, a tutaj nie rozumiem co on gra. Kryzys mozna miec, ale zeby az taki tak szybko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
wystarczy spojrzeć na forum i odrazu widać kto gra na pałe i sponsoruje buki, nie śledząc w ogole obecnej sytuacji w męskim tenisie (nadalowcy  ). Prawdziwi inwestorzy i kumaci maja pogranego Nole i już liczą dolary. petrodolary policzone na liczydle czy kalkulatorze? bedą liczone po meczu w głowie. "nadalowcy" dostali szanse od losu na wyjscie z zakładu, a inwestorzy siedzą spokojnie przed tv i czekają aż djoko zrobi co zrobić ma. nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale wynik koncowy jest pewny, inwestorzy się nie mylą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Też właśnie mnie to dziwi.
Sam Djoko wie co ma teraz w głowie.Nikt inny tego nie wie.Ja jestem dalej pełen nadziei że on to wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
wystarczy spojrzeć na forum i odrazu widać kto gra na pałe i sponsoruje buki, nie śledząc w ogole obecnej sytuacji w męskim tenisie (nadalowcy  ). Prawdziwi inwestorzy i kumaci maja pogranego Nole i już liczą dolary. petrodolary policzone na liczydle czy kalkulatorze? bedą liczone po meczu w głowie. "nadalowcy" dostali szanse od losu na wyjscie z zakładu, a inwestorzy siedzą spokojnie przed tv i czekają aż djoko zrobi co zrobić ma. nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale wynik koncowy jest pewny, inwestorzy się nie mylą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Kurcze no nie rozumie tej gry Djoka w tym secie.Hmmmm walcz chłopie, ryknij tak żeby ze strachu sam smok Wawelski narobił w pory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Nadal ma jaja jak cytrynki a Djokovic jak arbuzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Djoko nagle ozdrowiał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Novak jaki czajnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Nie, no chłop przesadza z tymi minami 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
wystarczy spojrzeć na forum i odrazu widać kto gra na pałe i sponsoruje buki, nie śledząc w ogole obecnej sytuacji w męskim tenisie (nadalowcy  ). Prawdziwi inwestorzy i kumaci maja pogranego Nole i już liczą dolary. petrodolary policzone na liczydle czy kalkulatorze? bedą liczone po meczu w głowie. "nadalowcy" dostali szanse od losu na wyjscie z zakładu, a inwestorzy siedzą spokojnie przed tv i czekają aż djoko zrobi co zrobić ma. nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale wynik koncowy jest pewny, inwestorzy się nie mylą "beda liczone w glowie" nic dodac nic ujac i mozna tylko pogratulowac dzieciecej wyobraźni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
WOW i gość nie ma niby siły, miał zawieszkę w głowie, może mu się FB włączył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Rafa jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Rafa lepszy koks... w koncu z tej samej kliniki co mial Armstrong 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Co jeden tutaj to lepszy gagatek, a wafel to bije rekordy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Djok 4,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Król Rafał IX 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Serb już bez walki oddaje WOW nie wierzę ale i tak jestem szczęśliwy chodź wakacje za wygraną Djoka się oddalają.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|