|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Erakovic + Konta Becker Ivo  na jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Jest już gdzieś kurs na Browna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Jest już gdzieś kurs na Browna? Chyba tylko na BF się krystalizuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
dzikus niech się lepiej zamknie w tej swojej szopie na 2 tygodnie i solidnie potrenuje, bo drugi rok z rzędu autostrady do półfinału Wimbledonu nie dostanie
szybka wtopa w I rundzie i będzie się musiał przebijać przez kwale w Kanadzie i Cincinnati haha dobre ćwierć finał na luziku Ostatnio to takie modne  Może zakład o 1l Jacka Danielsa?  I jak przyszło do konkretów to już widzę zniknął luzik QF 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
cos mi sie wydaje ze JJ przegrał nie przypadkowo, podobnie Haas wycofal sie nie bez powodu mianowicie : ( na pewno warto wziac to pod uwagę przy stawianiu w tym tygodniu June 17th - 21s jest boodles challenge great britain a 23 June zaczyna się wimbledon  Players who will compete at The Boodles 2014 Novak Djokovic Milos Raonic John Isner Fabio Fognini Tommy Haas Ernests Gulbis Kevin Anderson Jerzy Janowicz Marin Cilic Robin Haase Jack Sock
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
cos mi sie wydaje ze JJ przegrał nie przypadkowo, podobnie Haas wycofal sie nie bez powodu mianowicie : ( na pewno warto wziac to pod uwagę przy stawianiu w tym tygodniu June 17th - 21s jest boodles challenge great britain a 23 June zaczyna się wimbledon  Players who will compete at The Boodles 2014 Novak Djokovic Milos Raonic John Isner Fabio Fognini Tommy Haas Ernests Gulbis Kevin Anderson Jerzy Janowicz Marin Cilic Robin Haase Jack Sock i znowu mowa o spiskach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
LAMASINE x MENENDEZ x BAGNIS Zarabiajcie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Busta z #1 wsadzony na boczny kort z tym napieprzaczem z ITFów Fortuną. Włoch @ 10.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Strzala Pany  jakies peffy??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Strzala Pany  jakies peffy?? McHalle, Erakovic, Konta, Dima, Benny, Ivo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
McHale, Konta, Lorenzi set, Goffin set, Marchenko set 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Jebavy gra z kmiotem kurs kosmos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
Strzala Pany  jakies peffy?? McHalle, Erakovic, Konta, Dima, Benny, Ivo  Ivo mnie kusi zeby singla zagrac @2.25 piechota nie chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
double trouble anderson 1.4+sam 1.43
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
powitac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067 |
witam
co myślicie o Mate Paviciu ? Powinien ogarnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140 |
witam
co myślicie o Mate Paviciu ? Powinien ogarnąć właśnie lukam oferte i troche te kursy nie takie jak powinny być na moje oko. 3.75 fajny kursik i kusi,Lu ostatnio w słabszej formie,a trawa nie jest jego ulubioną nawierzchnią,może młody zrobi suprajsa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140 |
Strzala Pany  jakies peffy?? McHalle, Erakovic, Konta, Dima, Benny, Ivo  Ivo mnie kusi zeby singla zagrac @2.25 piechota nie chodzi  Ivo każdego kusi,ostatnio w dobrej formie,aa trawka hmmm pewnie ze 20-25 asów wpadnie;) nie wiem czemu takie kursy... ja bym je mierzył po 1.8 - 1.8 najwyżej ale czas pokaże ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2014
Posty: 2,067 |
witam
co myślicie o Mate Paviciu ? Powinien ogarnąć właśnie lukam oferte i troche te kursy nie takie jak powinny być na moje oko. 3.75 fajny kursik i kusi,Lu ostatnio w słabszej formie,a trawa nie jest jego ulubioną nawierzchnią,może młody zrobi suprajsa  no tak samo mi się wydaje, nawet @2 na to, że ugra seta też dobrze wygląda
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|