|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718 |
Ja rowniez nie mam zastrzezen. Bardzo szybkie wyplaty. U mnie przy zagraniu kuponu za 500zl trzeba bylo czekac na akceptacje. Ale jestes przed zagraniem informowany o tym. Kursy maja calkiem niezle. Do grania za duze kwoty sie za bardzo nie nadaja ale ogolnie OK. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
mama prośbę do grających do wpłat i wypłat korzystać z mb czy karty płatniczej ? czy jest dalej promocja dla nowych 30 % depozytu . noi najważniejsze jak jest u nich z wypłatami ewentualnych wygranych ? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
jest promcja 30% pojawila sie rowniez nowa promcja 40% od depozytu ale dotyczy ona tylko gry na sporty amerykanskie, co do wyplat sa napradwe bardzo szybcy, na MB jest po kilku minutach, a na konto jezeli wyplacisz rano to popoludniu masz kaske na koncie. Kursy dobre, jedyny minus to to ze za wieksza kase u nich nie da sie pograc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Dzizas co za wiocha ten betgun 1. NIE MOZNA WPLACIC KARTA tylko jakies smieszne moneybookers 2. NIE MOZNA PROWADZIC KONTA W FUNTACH - dolary euro i zlotowki 3. LIMITY 100 euro na koncie
=> dobra rada niech sie wezma za sprzatanie kibli robote na farmach a nie bukmacherke
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
limit 100 euro na zaklad mialo byc - tak czy siak DNO i PSEUDOBUK
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
korzystając z promocji 30 % od depozytu przy wpłacie przez mb. bonus jest automatycznie dopisywany czy trzeba jakieś emaile do nich wysyłać ? dzięki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Witam Co mozecie powiedziec o tym buku ,jakas pozadna firma czy amartoszczyzna?? Zainteresowala mnie u nich promocja na sporty amerykanskie i od pierwszej wplaty.
warto u nich grac czy lepeij dac sobie luz z nimi?? Czy to taki wypust jak BETSON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Wpłaty i wypłaty blyskawiczne, to główna zaleta tego buka. W kursach można też perełkę trafić, ale za poważniejsze stawki sobie nie pograsz, bo bardzo szybko Cie zlimitują.
Dla samego bonusa można wpłacić kasę i najlepiej od razu przegrać to dostaniesz drugą szansę na bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wszystko zależy od tego jakimi stawkami chcesz grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
JAk pzregrac? znaczy sie ze jak np dostane 60zl bonusu i zagram za te 60zl to dostane 2 raz bonus??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
No nie dokońca, jeżeli przegrasz zarówno depozyt jak i bonus to dostaniesz drugą szansę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
limit 100 euro na zaklad mialo byc - tak czy siak DNO i PSEUDOBUK Ty wypracowałeś sobie taki limit czy wszyscy użytkownicy takie mają?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Sorki, że post pod postem ale zapomniałem jeszcze spytać czy support jest w języku polskim czy tylko w angielskim??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
No dobra przeczytalem caly teat o BETGUN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i nie jest rozowo. napalilem sie na ten bonus 40% za US Sports,no ale pojawia sie big problem .....limity.Z tego co czytalem to sa strasznie niskie . NHL gram np progresja to nawet jak za gram jedna czy 2 progresje dluzsze i beda wygrane to naste. juz zapewne nie zagram bo dostane limit 50-100zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie mowie juz o AKO np 6.00 za 20 zl i dostane limit po 2 wygranych kuponach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pffff a najbardziej przeraza mnie ta werifikacja kuponow ,dobor stawki przez samego buka?? co to qwa jest to chyba ja skladam sobie kupon i ja go gram za ile chcem(za ile mi nie szkoda przegrac)a tu betgun sobie robi werifikacje kuponu albo go odrzuca albo nie albo swoja stawke proponuje 10zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Cos tu nie tak jest ,bynajmniej nie pokoleji.
Chociaz jak patrze tak po kursach to naprawde calkiem dobrze wygladaja ...moze jednak sie zdecyduje i wplace 50zl na probe zobacze jak to tam naprawde w tym buku jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Buk jest ogólnie solidny, ale jedynie można pograć za kilkaset PLN za kupon ( o ile nie mniej ). Support jest w języku polskim, nawet live-chat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
hhehe wplacilem 50zl i dostalem 20zl bonusu na sporty amerykanskie.jak narazie spoko jest zobaczymy jak dalej pojdzie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Można grac za bonus amerykański normalne kupony, a późnej zrobić obrót? Próbował ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Można grac za bonus amerykański normalne kupony, a późnej zrobić obrót? Próbował ktoś? TAk tam przy kuponie masz opcje GRAM BONUSEM ,odznacz ja poprostu to wtedy zagrasz np kupon z pilki noznej i bedziez mial obrut kwota depozytu.jak zaznaczysz GRAm BONUSEM to musisz grac USSports i wtedy obracasz bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />JA juz prawie obrocilem BONUSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
może nie jest to rewelacyjna firma , to w przypadku oferty hokeja na lodzie obiektywnie trzeba przyznać , że wyróżniają się tą dyscypliną w porównaniu nawet z niektórymi tuzami bukmacherki . oczywiście na plus . różnorodnośc oferty naprawdę godna polecenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
może nie jest to rewelacyjna firma , to w przypadku oferty hokeja na lodzie obiektywnie trzeba przyznać , że wyróżniają się tą dyscypliną w porównaniu nawet z niektórymi tuzami bukmacherki . oczywiście na plus . różnorodnośc oferty naprawdę godna polecenia No zgadzam sie w 101% ogolnie sporty AMERYKANSKIE maja na duzy + duzo fajnych opcji(tych najczesciej granych) jest w czym wybierac.Naprawde podoba mi sie jak narazie i to bardzo mi sie podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
jak obrocilem ten bonus 4 razy, to wplacony depozyt tez musze obracac z minimalnym kursem 1 zdarzenia 1.4?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|