Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
#624632 16/10/2006 08:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Ja rowniez nie mam zastrzezen. Bardzo szybkie wyplaty. U mnie przy zagraniu kuponu za 500zl trzeba bylo czekac na akceptacje. Ale jestes przed zagraniem informowany o tym. Kursy maja calkiem niezle. Do grania za duze kwoty sie za bardzo nie nadaja ale ogolnie OK. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#624633 11/11/2006 11:05
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
mama prośbę do grających
do wpłat i wypłat korzystać z mb czy karty płatniczej ?
czy jest dalej promocja dla nowych 30 % depozytu .
noi najważniejsze jak jest u nich z wypłatami ewentualnych wygranych ?
pozdro

#624634 11/11/2006 11:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
jest promcja 30% pojawila sie rowniez nowa promcja 40% od depozytu ale dotyczy ona tylko gry na sporty amerykanskie,
co do wyplat sa napradwe bardzo szybcy, na MB jest po kilku minutach, a na konto jezeli wyplacisz rano to popoludniu masz kaske na koncie.
Kursy dobre, jedyny minus to to ze za wieksza kase u nich nie da sie pograc.

#624635 12/11/2006 09:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Dzizas co za wiocha ten betgun
1. NIE MOZNA WPLACIC KARTA tylko jakies smieszne moneybookers
2. NIE MOZNA PROWADZIC KONTA W FUNTACH - dolary euro i zlotowki
3. LIMITY 100 euro na koncie

=> dobra rada niech sie wezma za sprzatanie kibli robote na farmach a nie bukmacherke

#624636 12/11/2006 10:39
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
limit 100 euro na zaklad mialo byc - tak czy siak DNO i PSEUDOBUK

#624637 14/11/2006 19:30
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
korzystając z promocji 30 % od depozytu przy wpłacie przez mb. bonus jest automatycznie dopisywany czy trzeba jakieś emaile do nich wysyłać ?
dzięki za info

#624638 18/11/2006 10:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Witam
Co mozecie powiedziec o tym buku ,jakas pozadna firma czy amartoszczyzna??
Zainteresowala mnie u nich promocja na sporty amerykanskie i od pierwszej wplaty.

warto u nich grac czy lepeij dac sobie luz z nimi??
Czy to taki wypust jak BETSON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />??

#624639 18/11/2006 11:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Wpłaty i wypłaty blyskawiczne, to główna zaleta tego buka. W kursach można też perełkę trafić, ale za poważniejsze stawki sobie nie pograsz, bo bardzo szybko Cie zlimitują.

Dla samego bonusa można wpłacić kasę i najlepiej od razu przegrać to dostaniesz drugą szansę na bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wszystko zależy od tego jakimi stawkami chcesz grać.

#624640 18/11/2006 11:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
JAk pzregrac? znaczy sie ze jak np dostane 60zl bonusu i zagram za te 60zl to dostane 2 raz bonus??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#624641 18/11/2006 11:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
No nie dokońca, jeżeli przegrasz zarówno depozyt jak i bonus to dostaniesz drugą szansę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#624642 18/11/2006 13:00
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
limit 100 euro na zaklad mialo byc - tak czy siak DNO i PSEUDOBUK

Ty wypracowałeś sobie taki limit czy wszyscy użytkownicy takie mają?

#624643 18/11/2006 13:16
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Sorki, że post pod postem ale zapomniałem jeszcze spytać czy support jest w języku polskim czy tylko w angielskim??

#624644 18/11/2006 13:17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
No dobra przeczytalem caly teat o BETGUN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i nie jest rozowo.
napalilem sie na ten bonus 40% za US Sports,no ale pojawia sie big problem .....limity.Z tego co czytalem to sa strasznie niskie .
NHL gram np progresja to nawet jak za gram jedna czy 2 progresje dluzsze i beda wygrane to naste. juz zapewne nie zagram bo dostane limit 50-100zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie mowie juz o AKO np 6.00 za 20 zl i dostane limit po 2 wygranych kuponach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pffff a najbardziej przeraza mnie ta werifikacja kuponow ,dobor stawki przez samego buka?? co to qwa jest to chyba ja skladam sobie kupon i ja go gram za ile chcem(za ile mi nie szkoda przegrac)a tu betgun sobie robi werifikacje kuponu albo go odrzuca albo nie albo swoja stawke proponuje 10zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Cos tu nie tak jest ,bynajmniej nie pokoleji.

Chociaz jak patrze tak po kursach to naprawde calkiem dobrze wygladaja ...moze jednak sie zdecyduje i wplace 50zl na probe zobacze jak to tam naprawde w tym buku jest.

#624645 19/11/2006 17:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Buk jest ogólnie solidny, ale jedynie można pograć za kilkaset PLN za kupon ( o ile nie mniej ). Support jest w języku polskim, nawet live-chat.

#624646 19/11/2006 22:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
hhehe wplacilem 50zl i dostalem 20zl bonusu na sporty amerykanskie.jak narazie spoko jest zobaczymy jak dalej pojdzie:)

#624647 20/11/2006 06:10
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Można grac za bonus amerykański normalne kupony, a późnej zrobić obrót? Próbował ktoś?

#624648 20/11/2006 06:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Można grac za bonus amerykański normalne kupony, a późnej zrobić obrót? Próbował ktoś?
TAk tam przy kuponie masz opcje GRAM BONUSEM ,odznacz ja poprostu to wtedy zagrasz np kupon z pilki noznej i bedziez mial obrut kwota depozytu.jak zaznaczysz GRAm BONUSEM to musisz grac USSports i wtedy obracasz bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />JA juz prawie obrocilem BONUSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#624649 20/11/2006 19:02
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
może nie jest to rewelacyjna firma , to w przypadku oferty hokeja na lodzie obiektywnie trzeba przyznać , że wyróżniają się tą dyscypliną w porównaniu nawet z niektórymi tuzami bukmacherki . oczywiście na plus .
różnorodnośc oferty naprawdę godna polecenia

#624650 20/11/2006 19:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
może nie jest to rewelacyjna firma , to w przypadku oferty hokeja na lodzie obiektywnie trzeba przyznać , że wyróżniają się tą dyscypliną w porównaniu nawet z niektórymi tuzami bukmacherki . oczywiście na plus .
różnorodnośc oferty naprawdę godna polecenia
No zgadzam sie w 101% ogolnie sporty AMERYKANSKIE maja na duzy + duzo fajnych opcji(tych najczesciej granych) jest w czym wybierac.Naprawde podoba mi sie jak narazie i to bardzo mi sie podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#624651 20/11/2006 20:01
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
jak obrocilem ten bonus 4 razy, to wplacony depozyt tez musze obracac z minimalnym kursem 1 zdarzenia 1.4?

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], 11kera11, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, Sensei), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1