|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Przyznaje wiekszej porazki od tego buka nie widzialem - jak zobaczylem ze nie mozna wplacic karta wymiENkłem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
może nie jest to tuz , ale np. oferty na hokej na lodzie może im pozazdrościć nie jedna firma , wszystkie prowizje jest to indywidualna sprawa firmy i możemy to akceptować albo nie , a co do określenia poza UE , to wszystkie lub prawie wszystkie są legalizowane poza unią - bo w unii jest to nielegalne jak na obecny czas , więc nie jest to wada betgun tylko tyczy sie większości firm albo brak waluty funt brytyjski - co to za argument - śmieszność ( gdyby euro nie było to się zgodzę ) no chyba , że kolega w anglii pracuje , no to ma problem ale dla mieszkających w polsce ? śmiech na sali
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
może nie jest to tuz , ale np. oferty na hokej na lodzie może im pozazdrościć nie jedna firma , wszystkie prowizje jest to indywidualna sprawa firmy i możemy to akceptować albo nie , a co do określenia poza UE , to wszystkie lub prawie wszystkie są legalizowane poza unią - bo w unii jest to nielegalne jak na obecny czas , więc nie jest to wada betgun tylko tyczy sie większości firm albo brak waluty funt brytyjski - co to za argument - śmieszność ( gdyby euro nie było to się zgodzę ) no chyba , że kolega w anglii pracuje , no to ma problem ale dla mieszkających w polsce ? śmiech na sali Nie akceptuję sytuacji gdy koszty operacji finansowych odbiegają od średniej rynkowej. Skoro jak wpłacem sam z MB płacę 1%, to nie widzę powodów by buk kosił 2%. O walucie nic nie pisałem. Dla mnie jak buk nie ma EUR i MB, to nie istnieje. Czyżby Austria, GB i Malta nie należały do UE? Nielegalność to inny temat i wbrew pozorom rejestracja w UE bardziej sprzyja niż szkodzi. Oferta na hokeje mnie zainteresuje jak otworzę konto. Dotychczasowa lektura takich wątków i regulaminów promocji sprawia, że nie ma powodów by to czynić.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
co kosztów to zgadzam się z tobą - trochę łupią natomiast w przypadku hokeja można sobie zrekompensować dość dobrymi kursami i szeroką ofertą . każdy gra gdzie chce - jego kasa jego problem ( co do ue - to coś mało tych krajów co mają zakłady legalne) pozdrawiam , życzę wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Nie wiecie czy jak wpłaciłem tam kasę za pomocą MB to moge wypłacić na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Crossman jak trzeba wypelnic polecenie wyplaty w betgun
Nazwa banku mBank Kod SWIFT / BIC BREXPLPWMUL IBAN -numer rachunku? Kraj POLSKA Nazwa posiadacza rachunku -moje imie i nazwisko? Adres posiadacza rachunku -moj adress ???
pomoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
witam - iban - PL + 26 CYFR TOJEGO RACHUNKU BANKOWEGO co do nazwy posiadacza nie jestem pewien chyba twój email najlepiej napisz do ich supporu , oraz dowiedz się czy prawidłowo obróciłeś bonus pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
dobra zlecilem wyplate ,tylko podalem zle nazwe posiadacza i adres posiadacza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,aale numer konta ok jest. Tylko ze mam kase teraz zamrozona?! to standardowe u nich ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
Jak betgun rozliczy dla mnie taki zdarzenie: cibona vip - lottomatica roma(+5.5pkt). W regulaminowym czasie gry był remis dogrywkę cibona wygrała 7pkt? Czy to znaczy, że te zdarzenie bedzie zaliczone jako wygrane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Jak betgun rozliczy dla mnie taki zdarzenie: cibona vip - lottomatica roma(+5.5pkt). W regulaminowym czasie gry był remis dogrywkę cibona wygrała 7pkt? Czy to znaczy, że te zdarzenie bedzie zaliczone jako wygrane? jako przegrane. mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
haha jednak zaliczył gun jako wygrany zakład, przynajmnije narazie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
o to sorry...jakos bylem pewien ze nie zalicza ...sorry za wprowadzenie w blad i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za wspolny trafny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
a jednak mialem racje...kupon przegrany.
sorry za 2 posty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
dziwne u mnie zakład jest zaliczony poprawnie cały czas w kolorze zielonym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Jak betgun rozliczy dla mnie taki zdarzenie: cibona vip - lottomatica roma(+5.5pkt). W regulaminowym czasie gry był remis dogrywkę cibona wygrała 7pkt? Czy to znaczy, że te zdarzenie bedzie zaliczone jako wygrane? Zaklad masz wygrany ,liczy sie czas 4 kwart bez dogrywki jak dales +7 na Lottomatice to wygrales. To samo sie tyczy do NHL,NFL ,NBA . W przypadku dodatniego hendi na dany zespol i OT w meczu wygrywasz!.mialem tak kilka sytuacji gdzie zagralem dodatnie hendi byl OT w meczu i zespol przegrywal w dogrywce ,ale kupon mialem wygrany
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Jak betgun rozliczy dla mnie taki zdarzenie: cibona vip - lottomatica roma(+5.5pkt). W regulaminowym czasie gry był remis dogrywkę cibona wygrała 7pkt? Czy to znaczy, że te zdarzenie bedzie zaliczone jako wygrane? Zaklad masz wygrany ,liczy sie czas 4 kwart bez dogrywki jak dales +7 na Lottomatice to wygrales. To samo sie tyczy do NHL,NFL ,NBA . W przypadku dodatniego hendi na dany zespol i OT w meczu wygrywasz!.mialem tak kilka sytuacji gdzie zagralem dodatnie hendi byl OT w meczu i zespol przegrywal w dogrywce ,ale kupon mialem wygrany to musze z supportem pogadac...bo mi nie dodali za to kasy...a w sumie 20zl piechota nie chodzi...5 godzin pracy ;bb
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
hmm....czy aby na pewno
z regulaminu
2. Koszykówka
Zakłady na koszykówkę są obstawiane na końcowe rozstrzygnięcie (czas regulaminowy + ewentualne dogrywki).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
w BG w koszu liczy się WYNIK CAŁKOWITY - czyli razem nawet z 10-cioma dogrywkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Zlecilem wyplate w BETGUN 6.12 o godzinie 10:30, a kase mialem na koncie w mBanku 6.12 o godzinie 15:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no kurde to sie nazywa szybka wyplata hehhe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
jest jakies promo obecnie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|