Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
#624672 03/12/2006 16:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Przyznaje wiekszej porazki od tego buka nie widzialem - jak zobaczylem ze nie mozna wplacic karta wymiENkłem

Bonus: Unibet
#624673 03/12/2006 18:54
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
może nie jest to tuz , ale np. oferty na hokej na lodzie może im pozazdrościć nie jedna firma ,
wszystkie prowizje jest to indywidualna sprawa firmy i możemy to akceptować albo nie , a co do określenia poza UE , to wszystkie lub prawie wszystkie są legalizowane poza unią - bo w unii jest to nielegalne jak na obecny czas , więc nie jest to wada betgun tylko tyczy sie większości firm
albo brak waluty funt brytyjski - co to za argument - śmieszność ( gdyby euro nie było to się zgodzę ) no chyba , że kolega w anglii pracuje , no to ma problem ale dla mieszkających w polsce ? śmiech na sali

#624674 03/12/2006 20:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
może nie jest to tuz , ale np. oferty na hokej na lodzie może im pozazdrościć nie jedna firma ,
wszystkie prowizje jest to indywidualna sprawa firmy i możemy to akceptować albo nie , a co do określenia poza UE , to wszystkie lub prawie wszystkie są legalizowane poza unią - bo w unii jest to nielegalne jak na obecny czas , więc nie jest to wada betgun tylko tyczy sie większości firm
albo brak waluty funt brytyjski - co to za argument - śmieszność ( gdyby euro nie było to się zgodzę ) no chyba , że kolega w anglii pracuje , no to ma problem ale dla mieszkających w polsce ? śmiech na sali

Nie akceptuję sytuacji gdy koszty operacji finansowych odbiegają od średniej rynkowej.
Skoro jak wpłacem sam z MB płacę 1%, to nie widzę powodów by buk kosił 2%.


O walucie nic nie pisałem. Dla mnie jak buk nie ma EUR i MB, to nie istnieje.
Czyżby Austria, GB i Malta nie należały do UE?
Nielegalność to inny temat i wbrew pozorom rejestracja w UE bardziej sprzyja niż szkodzi.

Oferta na hokeje mnie zainteresuje jak otworzę konto.
Dotychczasowa lektura takich wątków i regulaminów promocji sprawia, że nie ma powodów by to czynić.

#624675 04/12/2006 17:57
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
co kosztów to zgadzam się z tobą - trochę łupią
natomiast w przypadku hokeja można sobie zrekompensować dość dobrymi kursami i szeroką ofertą .
każdy gra gdzie chce - jego kasa jego problem
( co do ue - to coś mało tych krajów co mają zakłady legalne)
pozdrawiam , życzę wygranych

#624676 04/12/2006 20:03
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Nie wiecie czy jak wpłaciłem tam kasę za pomocą MB to moge wypłacić na konto bankowe?

#624677 05/12/2006 07:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Crossman
jak trzeba wypelnic polecenie wyplaty w betgun

Nazwa banku mBank
Kod SWIFT / BIC BREXPLPWMUL
IBAN -numer rachunku?
Kraj POLSKA
Nazwa posiadacza rachunku -moje imie i nazwisko?
Adres posiadacza rachunku -moj adress ???

pomoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#624678 05/12/2006 10:57
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
witam -
iban - PL + 26 CYFR TOJEGO RACHUNKU BANKOWEGO
co do nazwy posiadacza nie jestem pewien chyba twój email
najlepiej napisz do ich supporu , oraz dowiedz się czy prawidłowo obróciłeś bonus
pozdro

#624679 06/12/2006 09:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
dobra zlecilem wyplate ,tylko podalem zle nazwe posiadacza i adres posiadacza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,aale numer konta ok jest.
Tylko ze mam kase teraz zamrozona?! to standardowe u nich ??

#624680 07/12/2006 19:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
Jak betgun rozliczy dla mnie taki zdarzenie: cibona vip - lottomatica roma(+5.5pkt). W regulaminowym czasie gry był remis dogrywkę cibona wygrała 7pkt? Czy to znaczy, że te zdarzenie bedzie zaliczone jako wygrane?

#624681 07/12/2006 19:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
Jak betgun rozliczy dla mnie taki zdarzenie: cibona vip - lottomatica roma(+5.5pkt). W regulaminowym czasie gry był remis dogrywkę cibona wygrała 7pkt? Czy to znaczy, że te zdarzenie bedzie zaliczone jako wygrane?

jako przegrane. mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#624682 07/12/2006 20:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
haha jednak zaliczył gun jako wygrany zakład, przynajmnije narazie:)

#624683 07/12/2006 20:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
o to sorry...jakos bylem pewien ze nie zalicza ...sorry za wprowadzenie w blad i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za wspolny trafny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#624684 07/12/2006 20:52
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
a jednak mialem racje...kupon przegrany.

sorry za 2 posty.

#624685 07/12/2006 21:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
dziwne u mnie zakład jest zaliczony poprawnie cały czas w kolorze zielonym.

#624686 08/12/2006 06:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Jak betgun rozliczy dla mnie taki zdarzenie: cibona vip - lottomatica roma(+5.5pkt). W regulaminowym czasie gry był remis dogrywkę cibona wygrała 7pkt? Czy to znaczy, że te zdarzenie bedzie zaliczone jako wygrane?
Zaklad masz wygrany ,liczy sie czas 4 kwart bez dogrywki jak dales +7 na Lottomatice to wygrales.
To samo sie tyczy do NHL,NFL ,NBA .
W przypadku dodatniego hendi na dany zespol i OT w meczu wygrywasz!.mialem tak kilka sytuacji gdzie zagralem dodatnie hendi byl OT w meczu i zespol przegrywal w dogrywce ,ale kupon mialem wygrany

#624687 08/12/2006 06:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
Quote
Jak betgun rozliczy dla mnie taki zdarzenie: cibona vip - lottomatica roma(+5.5pkt). W regulaminowym czasie gry był remis dogrywkę cibona wygrała 7pkt? Czy to znaczy, że te zdarzenie bedzie zaliczone jako wygrane?
Zaklad masz wygrany ,liczy sie czas 4 kwart bez dogrywki jak dales +7 na Lottomatice to wygrales.
To samo sie tyczy do NHL,NFL ,NBA .
W przypadku dodatniego hendi na dany zespol i OT w meczu wygrywasz!.mialem tak kilka sytuacji gdzie zagralem dodatnie hendi byl OT w meczu i zespol przegrywal w dogrywce ,ale kupon mialem wygrany

to musze z supportem pogadac...bo mi nie dodali za to kasy...a w sumie 20zl piechota nie chodzi...5 godzin pracy ;bb

#624688 08/12/2006 06:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
hmm....czy aby na pewno

z regulaminu

2. Koszykówka

Zakłady na koszykówkę są obstawiane na końcowe rozstrzygnięcie (czas regulaminowy + ewentualne dogrywki).

#624689 08/12/2006 06:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
w BG w koszu liczy się WYNIK CAŁKOWITY - czyli razem nawet z 10-cioma dogrywkami.

#624690 09/12/2006 08:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Zlecilem wyplate w BETGUN 6.12 o godzinie 10:30, a kase mialem na koncie w mBanku 6.12 o godzinie 15:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no kurde to sie nazywa szybka wyplata hehhe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#624691 09/12/2006 10:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
jest jakies promo obecnie?

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea]), 2,684 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1