|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
Witam  na dziś to widzę tak Chorwacja +1.5 @ 2.00 Może BTS @2.75 a poza tematem MŚ to Fabregas w Chelsea podobno już potwierdzony. 2.0 ? gdzie tak dużo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
Witam  na dziś to widzę tak Chorwacja +1.5 @ 2.00 Może BTS @2.75 a poza tematem MŚ to Fabregas w Chelsea podobno już potwierdzony. 2.0 ? gdzie tak dużo? jeszcze przed chwilą w b365, teraz jest 1.975
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
z ta Holandia wyjscie z grupy to przesada  w jakim sensie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
z ta Holandia wyjscie z grupy to przesada  w jakim sensie? moim zdaniem nie wyjda z grupy, do glownego tripla bym za nic tego nie wzial
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
a co bys craax pobral do glownego tripla
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a co bys craax pobral do glownego tripla nie gram tripli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,577 |
gotowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
dobra przekonałeś mnie, nie gram nic już grubiej z długoterminowych, na bieżąco będę oceniał
na dziś pograłem lekko CRO +3,5 roga z długoterminowych lekko BiH over 4,5 gola i under 155 goli
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja na dzis Chorwacja strzeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Będą cyrki na tych MŚ.
Mundial dla większości topowych piłkarzy, to jest dodatkowa praca w okresie kiedy przypadają urlopy.
Zaraz po nim wracają do klubów na okresy przygotowawcze do sezonu.
Brazylia to może mieć presję, bo grają u siebie, a reszta...
Ci na dorobku, lub z kończącymi się kontraktami zapewne będzie chciała się pokazać. Co do reszty tzw. gwiazd...
Możliwe że nie będzie wkładała całej energii w poszczególne mecze, choćby w fazie grupowej.
Weźmy to pod uwagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ja osobiście pierwsza kolejka only live i wiecej Leszka ... zobaczymy co na 2 rundę  i kto w jakiej formie : )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
Będą cyrki na tych MŚ.
Mundial dla większości topowych piłkarzy, to jest dodatkowa praca w okresie kiedy przypadają urlopy.
Zaraz po nim wracają do klubów na okresy przygotowawcze do sezonu.
Brazylia to może mieć presję, bo grają u siebie, a reszta...
Ci na dorobku, lub z kończącymi się kontraktami zapewne będzie chciała się pokazać. Co do reszty tzw. gwiazd...
Możliwe że nie będzie wkładała całej energii w poszczególne mecze, choćby w fazie grupowej.
Weźmy to pod uwagę. No jasne najważniejsza impreza w życiu każdego piłkarza gdzie rywalizuje z najlepszymi, reprezentując swój kraj na oczach całego globu. Będą sobie truchtać jak na treningu. akagi za dużo tych piwek już otworzyłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bóg Honor Ojczyzna Tak tak tak, tak Sobie tłumacz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
Sportowcy na olimpiadach też to mają w dupie. A co tam medale , przechodzenie do historii. Mówisz akagi jakbyś pierwszy raz MŚ oglądał
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ja osobiście pierwsza kolejka only live i wiecej Leszka ... zobaczymy co na 2 rundę  i kto w jakiej formie : ) ale ale faworyci na overy są 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ooo Fabregas w Chelsea ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
W meczu otwarcia remis @5,64 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
cos czuje ze anglicy zafunduja polskim typerom mocnego anala i wyjda z grupy
w kazdym razie czuc w anglii juz atmosfere mistrzostw, glownie te flagi na autach i flagi w oknach, a w polsce jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
cos czuje ze anglicy zafunduja polskim typerom mocnego anala i wyjda z grupy
w kazdym razie czuc w anglii juz atmosfere mistrzostw, glownie te flagi na autach i flagi w oknach, a w polsce jak? no nawet mi kantyne udekorowali ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Będą cyrki na tych MŚ.
Mundial dla większości topowych piłkarzy, to jest dodatkowa praca w okresie kiedy przypadają urlopy.
Zaraz po nim wracają do klubów na okresy przygotowawcze do sezonu.
Brazylia to może mieć presję, bo grają u siebie, a reszta...
Ci na dorobku, lub z kończącymi się kontraktami zapewne będzie chciała się pokazać. Co do reszty tzw. gwiazd...
Możliwe że nie będzie wkładała całej energii w poszczególne mecze, choćby w fazie grupowej.
Weźmy to pod uwagę. No jasne najważniejsza impreza w życiu każdego piłkarza gdzie rywalizuje z najlepszymi, reprezentując swój kraj na oczach całego globu. Będą sobie truchtać jak na treningu. akagi za dużo tych piwek już otworzyłeś eee tam, przeciez widac sarkazm, tak jak z legia rozpoznawana na calym swiecie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|