|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
ciekawe czy już bilety zabukowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kurde, no raczej na wesele to nie stawią się po jakichś meczach w sobotę, tylko dzień wcezśniej.. zwłaszcza Ivanovic - przecież musi się umalować, przystroić itp... raz już Koukalova wygrała z nią i to 1st set/match 1/2, więc może tak to sobie dzisiaj zaplanuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Szacun dla Kamila Majchrzaka. Ładny kursi 1.83 bezproblemowo wlazł...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
kurde, no raczej na wesele to nie stawią się po jakichś meczach w sobotę, tylko dzień wcezśniej.. zwłaszcza Ivanovic - przecież musi się umalować, przystroić itp... raz już Koukalova wygrała z nią i to 1st set/match 1/2, więc może tak to sobie dzisiaj zaplanuje  jasne jasne dzis out jesli sie wybiera, przeciez gra w birmingham a slub w serbii
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
przestancie wypisywac bzdury
Nadal tez jest zaproszony bo wczoraj przegrał
mozna wygrac dzis a jutro zgłosic kontuzje
proste jak jebanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
zobaczymy.. w koncu to tylko/aż spekulacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
dokładnie pacyfek, wypowiedz godna kielicha dobrej wódki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
przestancie wypisywac bzdury
Nadal tez jest zaproszony bo wczoraj przegrał
mozna wygrac dzis a jutro zgłosic kontuzje
proste jak jebanie Tylko czy uwierzą w to ? To nie jest takie proste. Zgłaszasz kontuzje i jest ok. Mogą dać kare oraz mogą wyciągnąć inne konsekwencje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
przestancie wypisywac bzdury
Nadal tez jest zaproszony bo wczoraj przegrał
mozna wygrac dzis a jutro zgłosic kontuzje
proste jak jebanie spoko, a ja powiem tak kemp i hagi dzielą sie cennym info i pozostaje tylko podziekowac i patrzec co sie dzieje na live  thx raz jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja uwazam ze lepiej byc w porzadku i nie grac niz robic z siebie pajaca jak wczoraj murej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Tak jak Tomeeek napisal to nie jest takie latwe, chyba ze dzis poudaje troche na meczu, ze dwa razy przerwa przez kontuzje a i tak wygra a jutro sie wycofa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
to jest proste, bo nie udowodni sie na 100% ze ktos symuluje, tak samo jak to ze ktos oddal bez woli walki/sprzedal
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
to jest proste, bo nie udowodni sie na 100% ze ktos symuluje, tak samo jak to ze ktos oddal bez woli walki/sprzedal latwiej wjebac niz symulowac 2 dnia  proste jak jebanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
to jest proste, bo nie udowodni sie na 100% ze ktos symuluje, tak samo jak to ze ktos oddal bez woli walki/sprzedal latwiej wjebac niz symulowac 2 dnia  proste jak jebanie tak tez moze byc, proste jak pierdolenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
no i trzeba jednak siedzieć do soboty w Anglii jak się wygra, a po wtopie od razu na lotnisko fruuu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
przestancie wypisywac bzdury
Nadal tez jest zaproszony bo wczoraj przegrał
mozna wygrac dzis a jutro zgłosic kontuzje
proste jak jebanie  To może nie jest dla wszystkich proste (nie żebym siebie miał na myśli)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ta lepiej gowna grac po 1.15 niz poszukac doga z sensownym info
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
ta lepiej gowna grac po 1.15 niz poszukac doga z sensownym info dokladnie  letttttka stawka 200 @ 5.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
ta lepiej gowna grac po 1.15 niz poszukac doga z sensownym info dokladnie  letttttka stawka 200 @ 5.5  Zapomniales dodac kropki po dwojce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ta lepiej gowna grac po 1.15 niz poszukac doga z sensownym info dokladnie  letttttka stawka 200 @ 5.5  Zapomniales dodac kropki po dwojce  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|