Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 71 1 2 3 4 70 71
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Hmm no ostry anal zafundowany Heat laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Nie ma się czym podniecać. Za chwilę najlepszy trener w historii NBA Spoelstra obmyśli taką taktykę, że Heat jeszcze ujemne handi wyrobią wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by TriumfWoli
Bosh under [email protected] w Ikw boks gora
Duncan over 3.5 free throw shot made @1.77 boks gora


8 minut zaledwie bylo potrzebnych piwo
(Bosh lawa po 6min,Duncan na 4 min przed koncem trafia czwartego z szesciu wykonywanych osobistych)

ciekawe picki. Jaki buk ma taka oferte?

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by saturas25
Nie ma się czym podniecać. Za chwilę najlepszy trener w historii NBA Spoelstra obmyśli taką taktykę, że Heat jeszcze ujemne handi wyrobią wink


Odstaw dragi bo ci szkodza.


Ostre nakurwianie, wszystko wpada i 25pkt przewagi.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
90% FG SAS... Kawhi + Green 12/12 i 31pkt w sumie. Wiecej niz cala ekipa Heat laugh

Dawno takich statow nie widzialem.

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by saturas25
Nie ma się czym podniecać. Za chwilę najlepszy trener w historii NBA Spoelstra obmyśli taką taktykę, że Heat jeszcze ujemne handi wyrobią wink

laugh grin

najlepszy trener w historii jest już na emeryturze z 10 ringami:)

A drugi z kolei to własnie dzis w nocy zmasakrował niby dream team tej pacynki trenerskiej Bronka i Pata wink

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
SAS znow dzis miazdza frajerow laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
pat musi sciagnac melo na floryde

3 allstarow plus ray to juz za malo


jeszcze druga polowa a sedziowie poki co nie za bardzo gwizdza na LBJ i wadzie, wiec jeszcze cieplo moze byc

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Originally Posted by allesandros
pat musi sciagnac melo na floryde

3 allstarow plus ray to juz za malo


jeszcze druga polowa a sedziowie poki co nie za bardzo gwizdza na LBJ i wadzie, wiec jeszcze cieplo moze byc

spurs wybijaja z glowy kazdemu to, ze nba chce aby miami zostalo miszCZAMi

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Originally Posted by saturas25
Nie ma się czym podniecać. Za chwilę najlepszy trener w historii NBA Spoelstra obmyśli taką taktykę, że Heat jeszcze ujemne handi wyrobią wink
trenowac Lebron'a moze Smuda smile smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Originally Posted by allesandros
pat musi sciagnac melo na floryde

3 allstarow plus ray to juz za malo


jeszcze druga polowa a sedziowie poki co nie za bardzo gwizdza na LBJ i wadzie, wiec jeszcze cieplo moze byc
ray'owi blisko do 40stki

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by ssaczu
SAS znow dzis miazdza frajerow laugh
grin I tak ma być - miazga piwo

Originally Posted by betowiec
spurs wybijaja z glowy kazdemu to, ze nba chce aby miami zostalo miszCZAMi
cool

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by allesandros
pat musi sciagnac melo na floryde

3 allstarow plus ray to juz za malo


jeszcze druga polowa a sedziowie poki co nie za bardzo gwizdza na LBJ i wadzie, wiec jeszcze cieplo moze byc


Melo w Miami? Are you serious? laugh

Melo to nigdzie poza NY lub LA nie bedzie gral. Zona mu nie pozwoli. Poza tym LBJ, Wade i Bosh musieli by znow ograniczyc swoje gaze. Nierealne.

Duzo bardziej prawdopodobne jest to, ze Heat sie posypia. LBJ w 2015 bedzie free agent wiec mozna sie spodziewac, ze sie go pozbeda juz teraz. A ze Melo i LBJ to dobre ziomki to byc moze wyladuja razem w jednym klubie. Gdzie? LA ma ta to chrapke ale tu ciezko z Kobiaszem i jego dwuletnim kontraktem. Melo chce do LA ale na duet z LBJ Lalki chyba nie dadza rady. Wiec zostaja Knicks. I to wlasnie tam LBJ z MElo moga razem zagrac w przyszlym seoznie lub w 2015.

Cleveland tez kombinuja zeby do nich powrocil LBJ ale to juz jest raczej abstrakcja totalna.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Choc tutaj atutem moze byc sciagniecie Love do Cavs i wtedy moze BlowJob by sie skusil. Cavs musieliby oddac Twolves za Love`a 1pick w drafcie i miec jakies zapewnienia od BJa ze do nich wroci.

A Love to woli isc GSW, Celtics a nawet Lakers sa zainteresowani dobrym dealem.

Ogolnie po skonczeniu finalow zacznie sie robic goraco bo procz tego, ze bedzie zajebisty draft to jeszcze bedzie sporo ciekawych dealow z allstarami i nie tylko. Juz przebieram nozkami grin

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
gwiazdroki jak 2x w pape u siebie dostali to mina indora po drugiej porazce bezcenna grin

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Dopóki Kobe jest w LAL to żadna gwiazda duzego formatu tam nie zawita, bo Kobi jest zbyt ciężki w relacjach z nimi, co pokazał przykład Howarda. A nie ma już Phila, który miał wyjątkowe talenta dyplomatyczne i potrafił go na parkeicie pogodzić nawet z taką drugą silną osobowością jak Shaq. Ale taka pipa ja Antoni nie ma na to szans, więc jedyne co mogą brać, to zawodników, którzy uszanują dominacje KB24 w teamie, więc taki Carmelo czy inny egoista nie ma tam racji bytu...

Druga sprawa, że Kobi już się posypał zdrowotnie i raczej już nie wróci do gry w tak dominującej roli jak przez całą swoją kariere. Więc Lakers mają problem w jego kontraktem i osoba, ale jest on ikoną tego klubu, więc zapewne doczeka tam swoich dni i nie bedą go trejdować, wiec pozostaje im budowa ekipa wokól jego osoby lub czekanie aż powie asta lavista smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
rangers przedluzyc serie boksboks (game 5)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
i boom kings

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Originally Posted by betowiec
i boom kings
w koncu pp rangers i gol

1-1

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by betowiec
i boom kings
w koncu pp rangers i gol

1-1
boooooooooooooooooooom rangers i 2-1 prowadzenie

Strona 2 z 71 1 2 3 4 70 71

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel, ElNinho[mmdea], Sensei), 2,604 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1