|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Hmm no ostry anal zafundowany Heat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Nie ma się czym podniecać. Za chwilę najlepszy trener w historii NBA Spoelstra obmyśli taką taktykę, że Heat jeszcze ujemne handi wyrobią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
8 minut zaledwie bylo potrzebnych (Bosh lawa po 6min,Duncan na 4 min przed koncem trafia czwartego z szesciu wykonywanych osobistych) ciekawe picki. Jaki buk ma taka oferte?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Nie ma się czym podniecać. Za chwilę najlepszy trener w historii NBA Spoelstra obmyśli taką taktykę, że Heat jeszcze ujemne handi wyrobią  Odstaw dragi bo ci szkodza. Ostre nakurwianie, wszystko wpada i 25pkt przewagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
90% FG SAS... Kawhi + Green 12/12 i 31pkt w sumie. Wiecej niz cala ekipa Heat  Dawno takich statow nie widzialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Nie ma się czym podniecać. Za chwilę najlepszy trener w historii NBA Spoelstra obmyśli taką taktykę, że Heat jeszcze ujemne handi wyrobią   najlepszy trener w historii jest już na emeryturze z 10 ringami:) A drugi z kolei to własnie dzis w nocy zmasakrował niby dream team tej pacynki trenerskiej Bronka i Pata 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
SAS znow dzis miazdza frajerow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054 |
pat musi sciagnac melo na floryde
3 allstarow plus ray to juz za malo
jeszcze druga polowa a sedziowie poki co nie za bardzo gwizdza na LBJ i wadzie, wiec jeszcze cieplo moze byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
pat musi sciagnac melo na floryde
3 allstarow plus ray to juz za malo
jeszcze druga polowa a sedziowie poki co nie za bardzo gwizdza na LBJ i wadzie, wiec jeszcze cieplo moze byc spurs wybijaja z glowy kazdemu to, ze nba chce aby miami zostalo miszCZAMi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
Nie ma się czym podniecać. Za chwilę najlepszy trener w historii NBA Spoelstra obmyśli taką taktykę, że Heat jeszcze ujemne handi wyrobią  trenowac Lebron'a moze Smuda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
pat musi sciagnac melo na floryde
3 allstarow plus ray to juz za malo
jeszcze druga polowa a sedziowie poki co nie za bardzo gwizdza na LBJ i wadzie, wiec jeszcze cieplo moze byc ray'owi blisko do 40stki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
SAS znow dzis miazdza frajerow   I tak ma być - miazga spurs wybijaja z glowy kazdemu to, ze nba chce aby miami zostalo miszCZAMi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
pat musi sciagnac melo na floryde
3 allstarow plus ray to juz za malo
jeszcze druga polowa a sedziowie poki co nie za bardzo gwizdza na LBJ i wadzie, wiec jeszcze cieplo moze byc Melo w Miami? Are you serious?  Melo to nigdzie poza NY lub LA nie bedzie gral. Zona mu nie pozwoli. Poza tym LBJ, Wade i Bosh musieli by znow ograniczyc swoje gaze. Nierealne. Duzo bardziej prawdopodobne jest to, ze Heat sie posypia. LBJ w 2015 bedzie free agent wiec mozna sie spodziewac, ze sie go pozbeda juz teraz. A ze Melo i LBJ to dobre ziomki to byc moze wyladuja razem w jednym klubie. Gdzie? LA ma ta to chrapke ale tu ciezko z Kobiaszem i jego dwuletnim kontraktem. Melo chce do LA ale na duet z LBJ Lalki chyba nie dadza rady. Wiec zostaja Knicks. I to wlasnie tam LBJ z MElo moga razem zagrac w przyszlym seoznie lub w 2015. Cleveland tez kombinuja zeby do nich powrocil LBJ ale to juz jest raczej abstrakcja totalna.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Choc tutaj atutem moze byc sciagniecie Love do Cavs i wtedy moze BlowJob by sie skusil. Cavs musieliby oddac Twolves za Love`a 1pick w drafcie i miec jakies zapewnienia od BJa ze do nich wroci. A Love to woli isc GSW, Celtics a nawet Lakers sa zainteresowani dobrym dealem. Ogolnie po skonczeniu finalow zacznie sie robic goraco bo procz tego, ze bedzie zajebisty draft to jeszcze bedzie sporo ciekawych dealow z allstarami i nie tylko. Juz przebieram nozkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
gwiazdroki jak 2x w pape u siebie dostali to mina indora po drugiej porazce bezcenna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Dopóki Kobe jest w LAL to żadna gwiazda duzego formatu tam nie zawita, bo Kobi jest zbyt ciężki w relacjach z nimi, co pokazał przykład Howarda. A nie ma już Phila, który miał wyjątkowe talenta dyplomatyczne i potrafił go na parkeicie pogodzić nawet z taką drugą silną osobowością jak Shaq. Ale taka pipa ja Antoni nie ma na to szans, więc jedyne co mogą brać, to zawodników, którzy uszanują dominacje KB24 w teamie, więc taki Carmelo czy inny egoista nie ma tam racji bytu... Druga sprawa, że Kobi już się posypał zdrowotnie i raczej już nie wróci do gry w tak dominującej roli jak przez całą swoją kariere. Więc Lakers mają problem w jego kontraktem i osoba, ale jest on ikoną tego klubu, więc zapewne doczeka tam swoich dni i nie bedą go trejdować, wiec pozostaje im budowa ekipa wokól jego osoby lub czekanie aż powie asta lavista 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
rangers przedluzyc serie   (game 5)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
w koncu pp rangers i gol 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
w koncu pp rangers i gol 1-1 boooooooooooooooooooom rangers i 2-1 prowadzenie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|