|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Iceland vs Spain ---2---1.48<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] LOST [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Ferrer vs Almagro ---1---1.44--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Blake vs Ferrero ---1---1.25--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Russia v Latvia ---1---1.46--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Po wczorajszej "wpadce" ekipy Hiszpanii obiecywałem sobie, że nie zagram dzisiejszych meczy towarzyskich. A jednak skusiły mnie dwa fakty: osoba trenera Rosji i jego debiut na tym stanowisku oraz fakt, że ekipa Latvii nie jest już tak mocna jak kiedyś. Myślę, że potencjał który drzemie w chłopakach z Rosjii powinien wkońcu zaskoczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Ferrer vs Almagro ---1---1.44--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"green"]WIN [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Blake vs Ferrero ---1---1.25--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"]LOST[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Russia v Latvia ---1---1.46--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"green"] WIN [/color] Jeden wniosek: nie gram nigdy więcej spotkań towarzyskich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Tottenham v Sheff Utd ---1---1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Tottenham v Sheff Utd ---1---1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"green"]WIN [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Fenerbahce v Dinamo K ---1---1.90--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Ajax v FC Kobenhavn ---1---1.55--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Fenerbahce v Dinamo K ---1---1.90--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"]LOST [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Ajax v FC Kobenhavn ---1---1.55--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"]LOST [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Breda - Ajax ---2---1.50--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Blackburn - Chelsea ---2---1.59---- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Breda - Ajax ---2---1.50--- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"green"] WIN [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Blackburn - Chelsea ---2---1.59---- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"green"] WIN [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Man Utd - Celtic ---1---1.34---- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
Zagrane bardzo ostro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdrawiam antybooker
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Accrington S v Wrexha ---2---2.62---<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Man Utd - Celtic ---1---1.34---- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />[color:"green"]WIN [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Accrington S v Wrexham ---2---2.62---<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] LOST [/color] tak właśnie jest jak gra się masowy typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 224 |
Witajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />mecz:Real Madryt - Dynamo Kijów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />typ: Real Madryt -1.0&-1.5 (handicap azjatycki) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />kurs: 1.50
|
|
|
Link skopiowany do schowka