|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Czasem dobrze jak ktoś taki z poza układu potrafi ocenić sytuację zupełnie obiektywnie, a zarazem rzeczowo. bywa tak, że trzeźwość umysłu pokazuje ten najmniej trzeźwy. Dokładnie tak. Dodam, że jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś. sądzę, że gdyby było tak, jak nigdy nie było, to mogłoby być tak, jak nigdy jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
no własnie czemu nie uznali mu tek drugiej kasty, przecież to się tylko odbiło od tego mulatego łacha i wpadło po jego strzale? pila szła w pole
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
dale valur nie strzeli 2 min gol dalem ze fjonal nie strzeli 2 minty o gol  pora spac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Czasem dobrze jak ktoś taki z poza układu potrafi ocenić sytuację zupełnie obiektywnie, a zarazem rzeczowo. bywa tak, że trzeźwość umysłu pokazuje ten najmniej trzeźwy. Dokładnie tak. Dodam, że jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś. sądzę, że gdyby było tak, jak nigdy nie było, to mogłoby być tak, jak nigdy jeszcze master jesteś potrzebny. Weź mi napisz co teraz Haku napisał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
no własnie czemu nie uznali mu tek drugiej kasty, przecież to się tylko odbiło od tego mulatego łacha i wpadło po jego strzale? gdyby nie mułaty łach nigdzie by sie nie odbiło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Czasem dobrze jak ktoś taki z poza układu potrafi ocenić sytuację zupełnie obiektywnie, a zarazem rzeczowo. bywa tak, że trzeźwość umysłu pokazuje ten najmniej trzeźwy. Dokładnie tak. Dodam, że jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś. sądzę, że gdyby było tak, jak nigdy nie było, to mogłoby być tak, jak nigdy jeszcze Gdyby wszyscy byli braćmi nie byłoby sióstr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Czasem dobrze jak ktoś taki z poza układu potrafi ocenić sytuację zupełnie obiektywnie, a zarazem rzeczowo. bywa tak, że trzeźwość umysłu pokazuje ten najmniej trzeźwy. Dokładnie tak. Dodam, że jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś. sądzę, że gdyby było tak, jak nigdy nie było, to mogłoby być tak, jak nigdy jeszcze Ja z kolei sądzę, że potrafimy to w co uwierzymy, że potrafimy na zasadzie - możesz jeśli myślisz, że możesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
Maszczerano 5,25 za żółtą kartkę to zdecydowanie za dużo. Naprzeciwko gra Pjanic, który lubi podryblować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
bywa tak, że trzeźwość umysłu pokazuje ten najmniej trzeźwy. Dokładnie tak. Dodam, że jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś. sądzę, że gdyby było tak, jak nigdy nie było, to mogłoby być tak, jak nigdy jeszcze Ja z kolei sądzę, że potrafimy to w co uwierzymy, że potrafimy na zasadzie - możesz jeśli myślisz, że możesz. a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
ten goal line powinien przeanalizować gol z 1966 Anglików czy z 2010 też Anglików
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Van Nisterlooy stwierdzil na ESPN ze fifa cofnie i uzna hat trick dla Benzemy.
Chyba go pojebalo,gdyby nie bramkarz tej bramki by nie bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Maszczerano 5,25 za żółtą kartkę to zdecydowanie za dużo. Naprzeciwko gra Pjanic, który lubi podryblować. W jakim buczku to masz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym? Nie ma opcji aby wszystko stało się niczym wszak tylko coś co jest czymś może stać się wszystkim z niczego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
ten goal line powinien przeanalizować gol z 1966 Anglików czy z 2010 też Anglików Ten z 2010 od tyczki byl wlasnie jednym z argumentow na korzysc wprowadzenia goal line 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
ten goal line powinien przeanalizować gol z 1966 Anglików czy z 2010 też Anglików Ten z 2010 od tyczki byl wlasnie jednym z argumentow na korzysc wprowadzenia goal line  Wiem, oglądałem to był jedyny jaki pamiętam mecz Anglików w którym im kibicowałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295 |
Maszczerano 5,25 za żółtą kartkę to zdecydowanie za dużo. Naprzeciwko gra Pjanic, który lubi podryblować. W jakim buczku to masz? Betsson. Ogólnie dają dobre kursy na mundial.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym? Nie ma opcji aby wszystko stało się niczym wszak tylko coś co jest czymś może stać się wszystkim z niczego. Ten klej to chyba dzisiaj ktoś inny wàchał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym? Nie ma opcji aby wszystko stało się niczym wszak tylko coś co jest czymś może stać się wszystkim z niczego. sam już nie jestem pewien, gdyż to twierdzenie samo w sobie jest paradoksem kolego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym? Nie ma opcji aby wszystko stało się niczym wszak tylko coś co jest czymś może stać się wszystkim z niczego. sam już nie jestem pewien, gdyż to twierdzenie samo w sobie jest paradoksem kolego. Czyli co? Remis? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym? Nie ma opcji aby wszystko stało się niczym wszak tylko coś co jest czymś może stać się wszystkim z niczego. sam już nie jestem pewien, gdyż to twierdzenie samo w sobie jest paradoksem kolego. Czyli co? Remis?  pierwszy na tych mistrzostwach, a mówiłem, że będzie tam gdzie nikt się nie spodziewa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|