Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 34 z 51 1 2 32 33 34 35 36 50 51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
Originally Posted by fechnerinho
Czasem dobrze jak ktoś taki z poza układu potrafi ocenić sytuację zupełnie obiektywnie, a zarazem rzeczowo.
bywa tak, że trzeźwość umysłu pokazuje ten najmniej trzeźwy.
Dokładnie tak. Dodam, że jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś.
sądzę, że gdyby było tak, jak nigdy nie było, to mogłoby być tak, jak nigdy jeszcze

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by Gustawo Lima
no własnie czemu nie uznali mu tek drugiej kasty, przecież to się tylko odbiło od tego mulatego łacha i wpadło po jego strzale?


pila szła w pole

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
dale valur nie strzeli 2 min gol dalem ze fjonal nie strzeli 2 minty o gol laugh

pora spac laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by haku
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
Originally Posted by fechnerinho
Czasem dobrze jak ktoś taki z poza układu potrafi ocenić sytuację zupełnie obiektywnie, a zarazem rzeczowo.
bywa tak, że trzeźwość umysłu pokazuje ten najmniej trzeźwy.
Dokładnie tak. Dodam, że jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś.
sądzę, że gdyby było tak, jak nigdy nie było, to mogłoby być tak, jak nigdy jeszcze

master jesteś potrzebny. Weź mi napisz co teraz Haku napisał

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Gustawo Lima
no własnie czemu nie uznali mu tek drugiej kasty, przecież to się tylko odbiło od tego mulatego łacha i wpadło po jego strzale?
gdyby nie mułaty łach nigdzie by sie nie odbiło

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by haku
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
Originally Posted by fechnerinho
Czasem dobrze jak ktoś taki z poza układu potrafi ocenić sytuację zupełnie obiektywnie, a zarazem rzeczowo.
bywa tak, że trzeźwość umysłu pokazuje ten najmniej trzeźwy.
Dokładnie tak. Dodam, że jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś.
sądzę, że gdyby było tak, jak nigdy nie było, to mogłoby być tak, jak nigdy jeszcze
Gdyby wszyscy byli braćmi nie byłoby sióstr

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by haku
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
Originally Posted by fechnerinho
Czasem dobrze jak ktoś taki z poza układu potrafi ocenić sytuację zupełnie obiektywnie, a zarazem rzeczowo.
bywa tak, że trzeźwość umysłu pokazuje ten najmniej trzeźwy.
Dokładnie tak. Dodam, że jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś.
sądzę, że gdyby było tak, jak nigdy nie było, to mogłoby być tak, jak nigdy jeszcze
Ja z kolei sądzę, że potrafimy to w co uwierzymy, że potrafimy na zasadzie - możesz jeśli myślisz, że możesz.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
Maszczerano 5,25 za żółtą kartkę to zdecydowanie za dużo. Naprzeciwko gra Pjanic, który lubi podryblować.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
bywa tak, że trzeźwość umysłu pokazuje ten najmniej trzeźwy.
Dokładnie tak. Dodam, że jeśli chcesz mieć w życiu coś, czego jeszcze nie miałeś, musisz zrobić coś czego jeszcze nie zrobiłeś.
sądzę, że gdyby było tak, jak nigdy nie było, to mogłoby być tak, jak nigdy jeszcze
Ja z kolei sądzę, że potrafimy to w co uwierzymy, że potrafimy na zasadzie - możesz jeśli myślisz, że możesz.
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym?

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
ten goal line powinien przeanalizować gol z 1966 Anglików czy z 2010 też Anglików

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Van Nisterlooy stwierdzil na ESPN ze fifa cofnie i uzna hat trick dla Benzemy.

Chyba go pojebalo,gdyby nie bramkarz tej bramki by nie bylo.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by orpgad
Maszczerano 5,25 za żółtą kartkę to zdecydowanie za dużo. Naprzeciwko gra Pjanic, który lubi podryblować.
W jakim buczku to masz?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by haku
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym?
Nie ma opcji aby wszystko stało się niczym wszak tylko coś co jest czymś może stać się wszystkim z niczego.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Hellraiser
ten goal line powinien przeanalizować gol z 1966 Anglików czy z 2010 też Anglików

Ten z 2010 od tyczki byl wlasnie jednym z argumentow na korzysc wprowadzenia goal line smile

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by Hellraiser
ten goal line powinien przeanalizować gol z 1966 Anglików czy z 2010 też Anglików

Ten z 2010 od tyczki byl wlasnie jednym z argumentow na korzysc wprowadzenia goal line smile


Wiem, oglądałem to był jedyny jaki pamiętam mecz Anglików w którym im kibicowałem.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,295
Originally Posted by quincy
Originally Posted by orpgad
Maszczerano 5,25 za żółtą kartkę to zdecydowanie za dużo. Naprzeciwko gra Pjanic, który lubi podryblować.
W jakim buczku to masz?

Betsson. Ogólnie dają dobre kursy na mundial.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym?
Nie ma opcji aby wszystko stało się niczym wszak tylko coś co jest czymś może stać się wszystkim z niczego.
Ten klej to chyba dzisiaj ktoś inny wàchał wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym?
Nie ma opcji aby wszystko stało się niczym wszak tylko coś co jest czymś może stać się wszystkim z niczego.
sam już nie jestem pewien, gdyż to twierdzenie samo w sobie jest paradoksem kolego.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by haku
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym?
Nie ma opcji aby wszystko stało się niczym wszak tylko coś co jest czymś może stać się wszystkim z niczego.
sam już nie jestem pewien, gdyż to twierdzenie samo w sobie jest paradoksem kolego.
Czyli co? Remis? grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by haku
a co będzie jak nic się zdarzy, czy wtedy nic stanie się wszystkim a wszystko niczym?
Nie ma opcji aby wszystko stało się niczym wszak tylko coś co jest czymś może stać się wszystkim z niczego.
sam już nie jestem pewien, gdyż to twierdzenie samo w sobie jest paradoksem kolego.
Czyli co? Remis? grin

pierwszy na tych mistrzostwach, a mówiłem, że będzie tam gdzie nikt się nie spodziewa

Strona 34 z 51 1 2 32 33 34 35 36 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 910 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1