|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
muszę zrobić trochę obrotu, a kartą wpłacam z innego banku. mógłbym sam sobie wypłacić na konto ale za dużo tracę na prowizjach i przewalutowaniach, tym samym mogę pomóc innym użytkownikam dokonując wymian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a juz rozumiem, przepraszam, za bezpodstawne podejrzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
no i chyba pierwsze oszustwo, ktos podawal Cie pod nicka "ozeszlol" i nie wplacil mi 100zl a otrzymal ode mnie 25e na money
legitymowal sie nr gg: 6411301
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
moje gg to : 4445777 , żadnego innego nie uzywam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Mam pieniązki do sprzedania na MONEYBOOKERS. Przymuję na MBANK. Serdecznie zapraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
e-mail uzytkownika moneybookers, który mnie oszukał: raprobie@vp.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Odradzam kontakt z uzytkownikiem Air_Mike gg:1895364 Jest to zwykly cham i idiota - kolejny dzieciak co chce pozyczyc pieniadze a jak sie odmowi uzywa łaciny.
Czekam na rozliczenie z: simon-n ma oddac 20 sierpnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde, raprobie, Beton, masterxp, ermolek, [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
udana wymiana , czy tam zwrot
Jestem Kwita z Vebnaster <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Odradzam kontakt z uzytkownikiem Air_Mike gg:1895364 Jest to zwykly cham i idiota - kolejny dzieciak co chce pozyczyc pieniadze a jak sie odmowi uzywa łaciny. Do mnie ten pajaca także pisał a jak mu odmówilem to zaczął mnie bez podstawnie wyzywać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Posiadam kolo 700PLN na MB ( Pisać że sprawdzony to nie musze ponad 150 wymian za sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) [b]
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV Pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"blue [u"]Actual[/u] [color:"blue"] [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Odradzam kontakt z uzytkownikiem Air_Mike gg:1895364 Jest to zwykly cham i idiota - kolejny dzieciak co chce pozyczyc pieniadze a jak sie odmowi uzywa łaciny.
Czekam na rozliczenie z: simon-n ma oddac 20 sierpnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde, raprobie, Beton, masterxp, ermolek, [/color] [color:"red"] Tak wiec MB zablokowalo mi konto przez wymiane wlasnie z tym Air_Mike zajebiscie koles trafia na liste oszustow robi jakies waly a ja mam bloka za transfer tej kasy ;/ [/color] Potwierdzam zwrot kasy przez Ozeszlol
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
dzisiaj ten sam typ też mnie próbował oszukać, zresztą raz już mu kiedyś sie to udało i kasy nie odzyskałem. UWAŻAJCIE NA NIEGO BO TO NAPRAWDĘ KAWAŁ GNOJA!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Potwierdzam wymianę na 50 zł z użytkownikiem P!T3R
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Potwierdzam wymianę na 50 zł z użytkownikiem P!T3R Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 20 |
Pilnie sprzedam 29.28 EUR z NETELLERA !!! Pieniążki chciałbym na mBank lub WBK.
gg: 4283348
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
dzisiaj ten sam typ też mnie próbował oszukać, zresztą raz już mu kiedyś sie to udało i kasy nie odzyskałem. UWAŻAJCIE NA NIEGO BO TO NAPRAWDĘ KAWAŁ GNOJA! Kolesia o takim nicku mozna czesto spotkac na pewnym czacie bukmacherskim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 20 |
Pilnie sprzedam 29.28 EUR z NETELLERA !!! Pieniążki chciałbym na mBank lub WBK.
gg: 4283348 nadal aktualne !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
[color:"blue [u"] Hmm Zostało coś kolo 500zł na MB [/u] [color:"blue"] [/color]
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV Pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"blue [u"] [/u] [color:"blue"] [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Mam do wymiany okolo 250 zł na MB przyjme na Inteligo, wplacam jako drugi (bo ostatnio zostalem oszukany) chyba , ze osoba jest zaufana
gg 2381889 nieaktualne bezproblemowa wymiana z użytkownikiem Piotras - polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Potwierdzam udana wymiane z [b] chris
zapraszam innych do wymian posiadam srodki na Moneybookers, Mbank, Inteligo - GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Przeciez to TYPEXX, ludzie czy wy naprawde jestescie tacy naiwni, pisze o nim 2 strony wstecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|