|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Odradzam kontakt z uzytkownikiem Air_Mike gg:1895364 Jest to zwykly cham i idiota - kolejny dzieciak co chce pozyczyc pieniadze a jak sie odmowi uzywa łaciny.
Czekam na rozliczenie z: simon-n ma oddac 20 sierpnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde, raprobie, Beton, masterxp, ermolek, [/color] [color:"red"] Tak wiec MB zablokowalo mi konto przez wymiane wlasnie z tym Air_Mike zajebiscie koles trafia na liste oszustow robi jakies waly a ja mam bloka za transfer tej kasy ;/ [/color] Potwierdzam zwrot kasy przez Ozeszlol To juz masz przejebane, kasy pewnie nie odzyskasz którą miałeś na MB, jakiś czas temu także wymieniłem się z userem z mecz.pl niejakim Mackiem, na drugi dzien mialem zablokowane transfery na MB, po wyslaniu skanu dowodu nadal nic, zadnej odpowiedzi, a Macka juz nawet nie widze na gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29 |
Witam
Znowu Aktualna jest Moja Oferta Jeśli chodzi o wymiane JA Ci Doładuje Telefon ty mi prześlesz pare groszy na MB ( Ja Kupuje Normalna Karte w Kiosku i chce troche mniej niz ona jest warta na MB ) ;-)
Wiele Udanych Wymian np. z " Jaroslav "
A z bardziej starszych uzytkowników to uczciwosc moja może potwierdzic " kristoskristof " Gdyz miałem szanse go oszukac a nie zrobiłem tego ;-)
Prosze pisac na GG 4386194 Aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 20 |
Pilnie sprzedam 29.28 EUR z NETELLERA !!! Pieniążki chciałbym na mBank lub WBK.
gg: 4283348 AKTUALNE !!! Ponieważ bardzo mi się się spieszy sprzedam po bardzo korzystej cenie, równo 100 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
Panowie dzis zwracam sie do ws z wielka prosbą chodzi mi o pozyczenie 10 zł na konto w Mbanku i nie chodzi o bukmacherke a o paliwo do samochodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Czekam na kaske od buka i jestem kompletnie splukany. Oddam jutro z samego rana z powrotem na konto bankowe nawet i 20 zl. Poprostu musze cos wlac do baku. Jak ktos moze niech pomoze. Niech napisze pw z numerem gg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
W dalszym ciąg posiadam środki na MONEYBOOKERS do sprzedania. Przymuję na mbank. gg: 1957521 (często siedzę jako niedostępny). MAM WIELE UDANYCH WYMIAN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Kupię 50 PLN na MB, wpłacam na mBank, kontakt na PW (prosze podac gg).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Mam 130 zl na MB , wymienie sie na Inteligo. Zaufanym wpłacam 2 !!! gg 5632234
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
W dalszym ciąg posiadam środki na MONEYBOOKERS do sprzedania. Przymuję na mbank. gg: 1957521 (często siedzę jako niedostępny). MAM WIELE UDANYCH WYMIAN ZAWSZE WPŁACAM DRUGI (zostałem 2 razy oszukany i więcej już nie chcę) TAKŻE OSZUSTOM LUB OSOBOM KTÓRE NIE CHCĄ MI ZAUFAĆ MÓWIĘ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> I PROSZE SIĘ ZE MNĄ NIE PRZEKOMARZAĆ I NIE TRAKTOWAĆ MNIE Z GÓRY JAK OSZUSTA. TAKŻE JEŚLI NIE CHCESZ SIĘ WYMIENIAC TO NIE PISZ BO SZKODA MOJEGO CZASU. POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
PILNE !!! potrzebowałbym 67 PLN na konto Moneybookers, oddaję na konto bankowe !!! Jeśli ktoś ma konto w banku ING Bank Śląski, transakcja będzie on-line do godziny 19:00 !
Nikogo nie oszukałem i nie zamierzałem oszukać. Udane wymiany z yaaho, crans, ciacho1984 [i z tymi osobami chętnie się wymienię] !!
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
UWAGA NA TEN NUMER GG , KTOS SIE CHYBA PODAJE ZA INNA OSOBE.
2998022 12:52:06
Witam
2998022 12:52:14
Mr. Joke z tej strony- forum mecz
2998022 12:52:26
jestem zainteresowany transferem 80zł na MB
2998022 12:52:33
wpłacam Inteligo
Ja 12:54:32
ok
Ja 12:54:34
wyslij PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Zapomnialem dopisac , ze po chwili juz bylo 0 odzewu , az do teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Zapomnialem dopisac , ze po chwili juz bylo 0 odzewu , az do teraz. to ja tez coś wkleję, chyba też mnie chciał naciągnąć: 2998022 10:34:24 witam 2998022 10:34:30 Joke z tej strony- forum mecz 2998022 10:34:48 jestem zainteresowany małym transferem bo tylko 80zł Ja 10:34:59 ok Ja 10:35:28 w jakiej wlucie masz konto namb 2998022 10:35:46 PLN Ja 10:36:04 to Ty mi 82,80 na mbank a ja Ci 80 zł na MB Ja 10:36:09 podac numer konta? Ja 10:37:58 JESTEŚ ZGADZASZ SIE CZY NIE BO ZARAZ UCIEKAM 2998022 10:38:15 marek_chojnacki@wp.plJa 10:38:26 WPŁACAM JAKO DRUGI Ja 10:38:29 dawid iwasiuta Ja 10:38:31 67 1140 2004 0000 3802 3590 3056 2998022 10:38:41 z 80 postami na koncie? 2998022 10:38:54 mam więcej udanych wymian niż ty wiadomości wysłanych 2998022 10:38:59 chyba sobie żartujesz ze mnie... Ja 10:39:34 dałem się 2 razy oszukać i więcej sie nie dam, popatrz sobie na wczesniejszych podstronach moje pozytywne wymiany Ja 10:39:38 jak Twój NICK 2998022 10:41:03 Mr Joke Ja 10:41:18 sorry ale jakos nie kojarzę Ja 10:41:24 nie chcesz to nie trudno 2998022 10:41:31 sprawdź na forum 2998022 10:41:39 głównie wymiany na forum przeprowadzam 2998022 10:41:51 więc raczej jestem w 200% procentach sprawdzony 2998022 10:41:59 a ty mi cos wygladasz na podejrzanego.. Ja 10:44:30 chyba sie dawno nie wymieniałeś, Ja 10:44:39 nie jestem oszustem a jak nie chcesz to trudno Ja 10:44:46 mimo wszystko polecam się an przyszłość 2998022 10:45:04 niestety będe zmuszony wpisac malo pozytywna opinie na twoj temat... 2998022 10:45:09 bo smierdzi mi przekretem na kilometr Ja 10:45:41 wkleję nasz ą rozmowę i pozamiatane, nie wiem co Ci tutaj śmierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
[color:"red"] To jest oszust ! [/color] przeprowadzałem niedawno wymiane z MrJoke i to nie jest jego numer gadu - gadu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
[color:"red"] To jest oszust ! [/color] przeprowadzałem niedawno wymiane z MrJoke i to nie jest jego numer gadu - gadu.... Adres moneybookers rowniez sie nie zgadza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 20 |
Pilnie sprzedam 29.28 EUR z NETELLERA !!! Pieniążki chciałbym na mBank lub WBK.
gg: 4283348 nadal AKTUALNE !!! Pilne!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Mam 130 zl na MB , wymienie sie na Inteligo. Zaufanym wpłacam 2 !!! gg 5632234 NIE AKTUALNE UDANA WYMIANA Z PIOTRASEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
udana wymiana z Wlodim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Odradzam kontakt z uzytkownikiem Air_Mike gg:1895364 Jest to zwykly cham i idiota - kolejny dzieciak co chce pozyczyc pieniadze a jak sie odmowi uzywa łaciny.
Czekam na rozliczenie z: simon-n ma oddac 20 sierpnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde, raprobie, Beton, masterxp, ermolek, [/color] Dzisiaj tez do mnie napisal, chcial sie wymienic, twierdzil ze wyslal mi kase na MB, i zaczal wyzywanie potem sie okazalo ze nie moze wysylac bo mu chyba konto zablokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, radze wszystkim go zablokowac niebezpieczny osobnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
[color:"red"] To jest oszust ! [/color] przeprowadzałem niedawno wymiane z MrJoke i to nie jest jego numer gadu - gadu.... Adres moneybookers rowniez sie nie zgadza... Tak ten szmaciaż podszył sie pode mnie, moje gg jest oczywiście inne, duzoosób je ma to wiedzą. Przed wymianą zawsze proście o priv. Pozdrawiam (oczywiście nie tego szmaciarza)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|