Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 24 1 2 5 6 7 8 9 23 24
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Tak wiec odradzam kontakt z Air_Mike gg:1895364

Mam zablokowane konto w MB i dostalem od nich informacje ze kase jest z przestepstwa ze chca zwrotu, zaproponowalem Air_Mike cofniecie tranzakcji on mi zwraca to co dostal odemnie ja robie zwrot tak jak MB chce i po sprawie kolega sie nie zgodzil na ta propozycje co daje do zrozumienia ze to on waly kreci i pomoge MB jak tylko bede mogl wyjasnic cala sytuacje.

Moderatore poprosze o IP usera: Air_Mike gg:1895364

Jego numer. tel. 514862634 ten ktory doladowalem
Rachunek bankowy na ktory wplacilem kaske
68 1020 4476 0000 8602 0115 5118
Krystian Grudziński

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.
PKOBP Oddział 1 w Siedlcach

Zobaczymy jak to bedzie niech sie dzieciak pobawi tel. wkoncu mu doladowalem ;]

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Quote
Kupię 50 PLN na MB, wpłacam na mBank, kontakt na PW (prosze podac gg).

Udana wymiana z dawideczek_79 . POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Quote
Kupię 50 PLN na MB, wpłacam na mBank, kontakt na PW (prosze podac gg).

Udana wymiana z dawideczek_79 . POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


szybko i sprawnie, również POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
Tak wiec odradzam kontakt z Air_Mike gg:1895364

Mam zablokowane konto w MB i dostalem od nich informacje ze kase jest z przestepstwa ze chca zwrotu, zaproponowalem Air_Mike cofniecie tranzakcji on mi zwraca to co dostal odemnie ja robie zwrot tak jak MB chce i po sprawie kolega sie nie zgodzil na ta propozycje co daje do zrozumienia ze to on waly kreci i pomoge MB jak tylko bede mogl wyjasnic cala sytuacje.

Moderatore poprosze o IP usera: Air_Mike gg:1895364

Jego numer. tel. 514862634 ten ktory doladowalem
Rachunek bankowy na ktory wplacilem kaske
68 1020 4476 0000 8602 0115 5118
Krystian Grudziński

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.
PKOBP Oddział 1 w Siedlcach

Zobaczymy jak to bedzie niech sie dzieciak pobawi tel. wkoncu mu doladowalem ;]

namiary już jakieś tam masz,szkoda ,że nie masz adresu,jakby było blisko to kontrolny mega wpierdol,bo to już przerasta ludzkie pojęcie co tu sie dzieje,celowo zaglądam w ten temat co jakiś czas i za każdym razem praktycznie na kazdej stronie cos o oszustach,ja nie wiem kiedy sie to skończy i w polsce bedzie możn normalnie zpaomnieć np portfelu ze sklepu i go odzyskać itp

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3
Vebmaster jestes durniem bo ta kase o której piszesz moneybokers chce zwrócic mi bo mnie okradziono Jak widzisz sam tak napisałes i oni Ci tak napisali. Ale nie wiedza ze ta kase ja Ci dałem a kto inny mnie okradł. Ale jestes na tyle głupi ze kochasz te forum tak. Ale sie przekonasz....

Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
I dziekuje ci za tego posta - bez komentarza

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Tak wiec odradzam kontakt z Air_Mike gg:1895364

Mam zablokowane konto w MB i dostalem od nich informacje ze kase jest z przestepstwa ze chca zwrotu , zaproponowalem Air_Mike cofniecie tranzakcji on mi zwraca to co dostal odemnie ja robie zwrot tak jak MB chce i po sprawie kolega sie nie zgodzil na ta propozycje co daje do zrozumienia ze to on waly kreci i pomoge MB jak tylko bede mogl wyjasnic cala sytuacje.

Moderatore poprosze o IP usera: Air_Mike gg:1895364

Jego numer. tel. 514862634 ten ktory doladowalem
Rachunek bankowy na ktory wplacilem kaske
68 1020 4476 0000 8602 0115 5118
Krystian Grudziński

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.
PKOBP Oddział 1 w Siedlcach

Zobaczymy jak to bedzie niech sie dzieciak pobawi tel. wkoncu mu doladowalem ;]

masz zablokowane na stale ??

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Quote
Vebmaster jestes durniem bo ta kase o której piszesz moneybokers chce zwrócic mi bo mnie okradziono Jak widzisz sam tak napisałes i oni Ci tak napisali. Ale nie wiedza ze ta kase ja Ci dałem a kto inny mnie okradł. Ale jestes na tyle głupi ze kochasz te forum tak. Ale sie przekonasz....

co za czlowiek ... gdzie sa moderatorzy?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Szybka wymiana z Piotrasem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
masakra z tymi oszustami, sie dzieje w tym kraju. Ja obralem taktyke taka ze zawsze sie wymieniam z zaufanymi tj. Piotrasem i Vebnasterem i sie o nic nie martwie bo to osoby bardzo uczciwe. pozdro

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
masakra z tymi oszustami, sie dzieje w tym kraju. Ja obralem taktyke taka ze zawsze sie wymieniam z zaufanymi tj. Piotrasem i Vebnasterem i sie o nic nie martwie bo to osoby bardzo uczciwe. pozdro
Właśnie wymieniajcie się ze sprawdzonymi....lepiej zapłacić te kilka % prowizji niż zostać oszukanym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piotras & Vebmaster i [b] Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To święta trójca co do wymian.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Quote
Quote
masakra z tymi oszustami, sie dzieje w tym kraju. Ja obralem taktyke taka ze zawsze sie wymieniam z zaufanymi tj. Piotrasem i Vebnasterem i sie o nic nie martwie bo to osoby bardzo uczciwe. pozdro
Właśnie wymieniajcie się ze sprawdzonymi....lepiej zapłacić te kilka % prowizji niż zostać oszukanym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piotras & Vebmaster i [b] Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To święta trójca co do wymian.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Tak tylko jak ktoś chce kupić kase na MB i dostaje propozycje z 20% prowizją to go odstrasza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Więc ludzie szukają innych kontrahentów...

ZAWSZE przed wymianą pamietajcie o PW!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Quote
Quote
Quote
masakra z tymi oszustami, sie dzieje w tym kraju. Ja obralem taktyke taka ze zawsze sie wymieniam z zaufanymi tj. Piotrasem i Vebnasterem i sie o nic nie martwie bo to osoby bardzo uczciwe. pozdro
Właśnie wymieniajcie się ze sprawdzonymi....lepiej zapłacić te kilka % prowizji niż zostać oszukanym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piotras & Vebmaster i [b] Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To święta trójca co do wymian.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Tak tylko jak ktoś chce kupić kase na MB i dostaje propozycje z 20% prowizją to go odstrasza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Więc ludzie szukają innych kontrahentów...

ZAWSZE przed wymianą pamietajcie o PW!

chlopaki biora od 3% do 5% wiec az tak tragicznie nie jest a za to pewnie. Osobiscie nie spotkalem sie z kims kto bierze 20% bo bym wtedy mu powiedzial "idz do chaty" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Piotras czasami ma swoje jak on to mowi widzimisie i potrafi brac te 20%

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Koreas nie jestesmy zawodowcami, instytucjami bankowymi, mamy prawo jeszcze miec swoje widzimisie... a ponizej przytocze twoje widzimisie:

Kupię 100 PLN na Moneybookers, w zamian przelewam na konto.

1. Wpłacam jako 2-gi.
2. Wpłacam z INTELIGO natychmiast po otrzymaniu kasy na Moneybookers.
3. Nie bawię się w żadne prowizje.
5. Możliwość przelewu częśćiami

... i zawsze gdy sie do Ciebie zglosilem wklejales mi te swoje widzimisie, no to ja w momencie, gdy Ty byles w potrzebie przedstawilem Ci swoje widzimisie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

To by bylo na tyle, zapraszam do wymian, sezon pilkarski powoli sie rozpedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
W dalszym ciąg posiadam środki na MONEYBOOKERS do sprzedania. Przymuję na mbank. gg: 1957521 (często siedzę jako niedostępny). MAM WIELE UDANYCH WYMIAN

AKTUALNE WPŁACAM DRUGI

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
Quote
Quote
masakra z tymi oszustami, sie dzieje w tym kraju. Ja obralem taktyke taka ze zawsze sie wymieniam z zaufanymi tj. Piotrasem i Vebnasterem i sie o nic nie martwie bo to osoby bardzo uczciwe. pozdro
Właśnie wymieniajcie się ze sprawdzonymi....lepiej zapłacić te kilka % prowizji niż zostać oszukanym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Piotras & Vebmaster i [b] Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> To święta trójca co do wymian.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Tak tylko jak ktoś chce kupić kase na MB i dostaje propozycje z 20% prowizją to go odstrasza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Więc ludzie szukają innych kontrahentów...

ZAWSZE przed wymianą pamietajcie o PW!

chlopaki biora od 3% do 5% wiec az tak tragicznie nie jest a za to pewnie. Osobiscie nie spotkalem sie z kims kto bierze 20% bo bym wtedy mu powiedzial "idz do chaty" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

5% od 1000 byloby 50 zeta w plecy juz na starcie no chyba ze ktos sie bawi w wymainy po 50-100 zl

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Kupie kase na neteller. Płace MBANK. Potrzeba mi 18 Euro.;)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
A kiedys mialem taki przypadek napisal ktos ze moze mi sprzedac dolce na Party Poker za 60 czy 70% ich wartosci
i juz nawet mialem wejsc w to ale przegladnalem caly temat i znalazlem posta ostrzegajacego przed taka wymiana i akurat z ta osoba, mechanizm dzialania byl prosty
(acha i caly czas mowil, ze to nie przekret bo on mi pierwszy da kase bo mi ufa!)

- gosc daje transfer pieniedzy miedzy graczami na PP

- ja otrzymuje kaske to mu wplacam na konto

- on jak juz otrzyma kase dziekuje mowi ze wszystko ok a na PP zglasza ze ktos mu konto okradl !!

- mi zamykaja konto na PP i zabieraja kase i mu oddaja

no ale dobrze, ze przeczytalem posta i nawet napisalem o tym i mu dalem linka do poczytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


TAK TEZ MOZNA ROBIC NA MB wiec uwazac z kim sie wymienia

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
[color:"blue [u"] Hmm Zostało coś kolo 500zł na MB [/u] [color:"blue"] [/color]

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

GG 7995932 & PRIV
Pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"blue [u"] [/u] [color:"blue"] [/color]
[b] Actual <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Strona 7 z 24 1 2 5 6 7 8 9 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1