|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Zostało koło 500PLN na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) [b]
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R [color:"green"] AcTUaL [/color] zostało kolo 400 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Kupie / Sprzedam - Moneybookers, Mbank, Inteligo - GG: 1203411
Zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
udana wymiana z użytkownikiem P!T3R
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
udana wymiana z użytkownikiem P!T3R Potwierdzam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Potwierdzam wymiane z [color:"blue"] thxluk [/color]
Czekam na rozliczenie z: simon-n ma oddac 20 sierpnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde, raprobie, Beton, masterxp, ermolek, Air_Mike [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Kupię śmieszną kwotę 20zł PLN na Moneybookers, w zamian przelewam na konto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
1. Wpłacam jako 2-gi. 2. Wpłacam z INTELIGO natychmiast po otrzymaniu kasy na Moneybookers. 3. Nie bawię się w żadne prowizje. 4. Mam za sobą kilka udanych wymian potwierdzonych w tym lub poprzednich tematach. (Ciacho1984,Moonlight,Wloczykij, Vebnaster i inni) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> 5. Możliwość przelewu częśćiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Chętnych proszę o kontakt na PW lub GG 2409359. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Pożyczy ktos 20 zł na miesiąc Mbank ? PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
ej to nie mozna tu kupic coś kasy na Mb jak sie ma konto na BPH????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Posiadam 50$ na Party poker,mogę odsprzedać za 33 $ gg 3008836
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Kupię jak najszybciej 200 zł na mb u kogoś sprawdzonego! Płacę Inteligo! Pilne!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
potwierdzam udaną wymianę z Piotras na 100 pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Kupię jak najszybciej 200 zł na mb u kogoś sprawdzonego! Płacę Inteligo! Pilne! GG: 1478602
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
ej to nie mozna tu kupic coś kasy na Mb jak sie ma konto na BPH???????????? Mozna ;] Czekam na rozliczenie z: simon-n ma oddac 20 sierpnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z Money Bookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku [color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color] [color:"red"] Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde, raprobie, Beton, masterxp, ermolek, Air_Mike [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Pożyczy ktos 20 zł na miesiąc Mbank ? PW Może być i 10 lub 5 zł bo do pełnej sumy mi do wypłacenia brakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
witam, zostalo mi 42 euro na netellerze, potrzebuje ta kase na inteligo, jak ktos by chcial sie wymienic to na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
ej to nie mozna tu kupic coś kasy na Mb jak sie ma konto na BPH???????????? moze ktos odpowiedziec??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ej to nie mozna tu kupic coś kasy na Mb jak sie ma konto na BPH???????????? moze ktos odpowiedziec?? a potrafisz czytac ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|