Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 24 1 2 9 10 11 12 13 23 24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Mialem taka wielka prosbe o pomoc , ale jakis ....eh szkoda slow , usunal post ."wielkie dzieki"

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Quote
Mialem taka wielka prosbe o pomoc , ale jakis ....eh szkoda slow , usunal post ."wielkie dzieki"

Serdecznie przepraszam i zwracam honor, to ja sie pomylilem i 'puscilem' posta w innym dziale, jeszcze raz przepraszam!!! Prosze o usuniecie tego i powyzszego posta.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
opsssss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Posty do kasacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> soreczka

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Bardzo pilnie [color:"green"] potrzebuje 80zł w Moneybookers [/color] - [color:"purple"] oddaje w mBanku [/color].

Zaufanym uzytkownikom oczywiscie moge wplacic jako pierwszy .

Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty i jeszcze kilku innych...

Kontakt przez Priva lub GG: 5314622

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Quote
Bardzo pilnie [color:"green"] potrzebuje 80zł w Moneybookers [/color] - [color:"purple"] oddaje w mBanku [/color].

Zaufanym uzytkownikom oczywiscie moge wplacic jako pierwszy .

Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty i jeszcze kilku innych...

Kontakt przez Priva lub GG: 5314622

Wymiana z Cool1921 - szybko i przyjemnie...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
Potwierdzam wymianą z M_a_r_i_o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Zarzekałem się że więcej pierwszy nie wpłacę a jednak jeszcze raz ten sam błąd... Na szczęście poszło tylko 10 zł.

UWAGA OSZUST (być może ktoś już o nim pisał - niestety nie sprawdziłem):
EMAIL: filipek24@onet.eu
GADU-GADU: 6411301

Prawdopodobnie to ten sam typ co typexx i raprobie.

W dalszym ciągu mam do sprzedania środki na MB. Przyjmuję na mbank lub millenium. Tak jak zdecydowana większość na tym forum pobieram prowizję = 3,5 % (przy większych kwotach pozyżej 300 zł 2,5 %).
ZAWSZE WPŁACAM DRUGI
pozdrawiam wszystkich uczciwych

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Zarzekałem się że więcej pierwszy nie wpłacę a jednak jeszcze raz ten sam błąd... Na szczęście poszło tylko 10 zł.

UWAGA OSZUST (być może ktoś już o nim pisał - niestety nie sprawdziłem):
EMAIL: filipek24@onet.eu
GADU-GADU: 6411301

Prawdopodobnie to ten sam typ co typexx i raprobie.

W dalszym ciągu mam do sprzedania środki na MB. Przyjmuję na mbank lub millenium. Tak jak zdecydowana większość na tym forum pobieram prowizję = 3,5 % (przy większych kwotach pozyżej 300 zł 2,5 %).
ZAWSZE WPŁACAM DRUGI
pozdrawiam wszystkich uczciwych

GG: 1957521

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
Zostało koło 500PLN na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) [b]

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R
[color:"green"] AcTUaL [/color]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
bezproblemowa wymiana z użytkownikiem dawideczek_79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
bezproblemowa wymiana z użytkownikiem dawideczek_79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

POTWIERDZAM I POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla dawideczek_79 baaaardzo szybka wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla dawideczek_79 baaaardzo szybka wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

szybko i sprawnie. Potwierdzam wymianę z Boomber <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 72
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 72
Mam bon o wartosci 10E do www.lotos-wetten.de [lotos-wetten.de] wymienie na jakis inny lub sprzedam za 20 zł

Dołączył: Aug 2006
Posty: 31
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 31
Udana wymiana z piotras. Staż mam większy, ale zapomniałem hasła, a prosił mnie o potwierdzenie. Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
potwierdzam wymiany z whiteg i dawideczek_79

Zapraszam! GG: 1203411

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Bardzo pilnie [color:"green"] potrzebuje 100zł w Moneybookers [/color] - [color:"purple"] oddaje w mBanku [/color].

Zaufanym uzytkownikom oczywiscie moge wplacic jako pierwszy .

Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty, Cool1921 i jeszcze kilku innych...

Kontakt przez Priva lub GG: 5314622

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
Mam bon o wartosci 10E do www.lotos-wetten.de [lotos-wetten.de] wymienie na jakis inny lub sprzedam za 20 zł

te bony są darmowe,kto chce dam linka,ten biedny pajac nawet na BA sie ztym ogłosił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Bardzo pilnie [color:"green"] potrzebuje 100zł w Moneybookers [/color] - [color:"purple"] oddaje w mBanku [/color].

Zaufanym uzytkownikom oczywiscie moge wplacic jako pierwszy .

Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty, Cool1921 i jeszcze kilku innych...

Kontakt przez Priva lub GG: 5314622

Udana wymiana z M_a_r_i_o

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Potrzebuje 200 zl na MB, w zamian mBank. GG: 5057583

Strona 11 z 24 1 2 9 10 11 12 13 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1