|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Mialem taka wielka prosbe o pomoc , ale jakis ....eh szkoda slow , usunal post ."wielkie dzieki"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Mialem taka wielka prosbe o pomoc , ale jakis ....eh szkoda slow , usunal post ."wielkie dzieki" Serdecznie przepraszam i zwracam honor, to ja sie pomylilem i 'puscilem' posta w innym dziale, jeszcze raz przepraszam!!! Prosze o usuniecie tego i powyzszego posta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
opsssss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Posty do kasacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> soreczka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Bardzo pilnie [color:"green"] potrzebuje 80zł w Moneybookers [/color] - [color:"purple"] oddaje w mBanku [/color].
Zaufanym uzytkownikom oczywiscie moge wplacic jako pierwszy .
Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty i jeszcze kilku innych...
Kontakt przez Priva lub GG: 5314622
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Bardzo pilnie [color:"green"] potrzebuje 80zł w Moneybookers [/color] - [color:"purple"] oddaje w mBanku [/color].
Zaufanym uzytkownikom oczywiscie moge wplacic jako pierwszy .
Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty i jeszcze kilku innych...
Kontakt przez Priva lub GG: 5314622 Wymiana z Cool1921 - szybko i przyjemnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51 |
Potwierdzam wymianą z M_a_r_i_o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Zarzekałem się że więcej pierwszy nie wpłacę a jednak jeszcze raz ten sam błąd... Na szczęście poszło tylko 10 zł. UWAGA OSZUST (być może ktoś już o nim pisał - niestety nie sprawdziłem): EMAIL: filipek24@onet.euGADU-GADU: 6411301 Prawdopodobnie to ten sam typ co typexx i raprobie. W dalszym ciągu mam do sprzedania środki na MB. Przyjmuję na mbank lub millenium. Tak jak zdecydowana większość na tym forum pobieram prowizję = 3,5 % (przy większych kwotach pozyżej 300 zł 2,5 %). ZAWSZE WPŁACAM DRUGI pozdrawiam wszystkich uczciwych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Zarzekałem się że więcej pierwszy nie wpłacę a jednak jeszcze raz ten sam błąd... Na szczęście poszło tylko 10 zł. UWAGA OSZUST (być może ktoś już o nim pisał - niestety nie sprawdziłem): EMAIL: filipek24@onet.euGADU-GADU: 6411301 Prawdopodobnie to ten sam typ co typexx i raprobie. W dalszym ciągu mam do sprzedania środki na MB. Przyjmuję na mbank lub millenium. Tak jak zdecydowana większość na tym forum pobieram prowizję = 3,5 % (przy większych kwotach pozyżej 300 zł 2,5 %). ZAWSZE WPŁACAM DRUGI pozdrawiam wszystkich uczciwych GG: 1957521
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Zostało koło 500PLN na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) [b]
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R [color:"green"] AcTUaL [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
bezproblemowa wymiana z użytkownikiem dawideczek_79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
bezproblemowa wymiana z użytkownikiem dawideczek_79 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> POTWIERDZAM I POLECAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla dawideczek_79 baaaardzo szybka wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla dawideczek_79 baaaardzo szybka wymiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> szybko i sprawnie. Potwierdzam wymianę z Boomber <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 72 |
Mam bon o wartosci 10E do www.lotos-wetten.de [ lotos-wetten.de] wymienie na jakis inny lub sprzedam za 20 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2006
Posty: 31 |
Udana wymiana z piotras. Staż mam większy, ale zapomniałem hasła, a prosił mnie o potwierdzenie. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
potwierdzam wymiany z whiteg i dawideczek_79
Zapraszam! GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Bardzo pilnie [color:"green"] potrzebuje 100zł w Moneybookers [/color] - [color:"purple"] oddaje w mBanku [/color].
Zaufanym uzytkownikom oczywiscie moge wplacic jako pierwszy .
Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty, Cool1921 i jeszcze kilku innych...
Kontakt przez Priva lub GG: 5314622
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
te bony są darmowe,kto chce dam linka,ten biedny pajac nawet na BA sie ztym ogłosił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Bardzo pilnie [color:"green"] potrzebuje 100zł w Moneybookers [/color] - [color:"purple"] oddaje w mBanku [/color].
Zaufanym uzytkownikom oczywiscie moge wplacic jako pierwszy .
Mam udane transakcje z wieloma uzytkownikami miedzy innymi sa to: Chim123, Hrabia_Lider, Michauek, Pit3r, Piotras, Michal_tbg, Kanciasty, Cool1921 i jeszcze kilku innych...
Kontakt przez Priva lub GG: 5314622 Udana wymiana z M_a_r_i_o
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Potrzebuje 200 zl na MB, w zamian mBank. GG: 5057583
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|