|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Udana wymiana z Piotrasem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Potwierdzam uzytkownika termii, to juz bodajze czwarta udana wymiana z nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135 |
Mam do sprzedania 2 kody do europoker.com
Wpisujesz przy rejestracji i masz darmowe 10USD na koncie, 1 kod na 1 konto. Sprzedam po 15zl sztuka.
PS (jest tam teraz promocja 50% za 1 depozyt) wiec polecam:)
Moje gg 1371354, wplata na mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29 |
Udana Wymiana z Użytkownikem " crans "
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
Udany zakup karty od uzytkownika MigueL. Polecam tego usera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Sprzedam 2 karty/bony z 10 USD do EUROPOKER.com, kazda karta po 12 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gg:1925942 wiecej info: www.europoker.com/winner [ europoker.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Mam do sprzedania środki na Moneybookers. Przyjmuję na mbank. Zawsze wpłacam drugi. GG: 1957521 pozdrawiam uczciwych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
witam znow posiadam na MB około 1000zł, ktore chetnie wymienie na mBank. Moje warunki: - ty wplacasz pierwszy - ty pokrywasz prowizje, jaka potraca mi MB (1%)
jesli ktos jest zainteresowany, niech pisze na gg 1210609. pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
Witam mam pytanko wiem ze nie wtym dziale powinienem to napisac ale ten dzial jest czesto przegladany wiec ktos moze mi udzieli szybkiej odpowiedzi.mianowicie zrobilem w poniedzialek rano przelew z mojego konta w KB na moneybookers i do tej pory nie mam pieniedzy - kiedy moge je otrzymac najprawdopodobniej ?? czy uda sie jeszcze dzis przed elm. lm??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Uwaga na osobę z numerem gg: 6411301 - prawdopodobnie oszut, próbował wyłudzić bony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Witam mam pytanko wiem ze nie wtym dziale powinienem to napisac ale ten dzial jest czesto przegladany wiec ktos moze mi udzieli szybkiej odpowiedzi.mianowicie zrobilem w poniedzialek rano przelew z mojego konta w KB na moneybookers i do tej pory nie mam pieniedzy - kiedy moge je otrzymac najprawdopodobniej ?? czy uda sie jeszcze dzis przed elm. lm?? malo prawdopodobne zeby dzisiaj wplynely, MB dziala wolniej ostatnio, polecam wymiany w naszym temacie, wplaty/wyplaty ONLINE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale tylko z zaufanymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Zostało koło 500PLN na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) [b]
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R [/quote] [color:"green"] AcTUaL [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71 |
Szybka i udana wymiana z Dev.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Potwierdzam wymiane z monk80.
dodam, ze wplynelo mi jeszcze troche kaski na MB, i aktualnie posiadam na MB około 1300zł, ktore chetnie wymienie na mBank. Moje warunki: - ty wplacasz pierwszy - ty pokrywasz prowizje, jaka potraca mi MB (1%)
jesli ktos jest zainteresowany, niech pisze na gg 1210609. pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574 |
Witam mam pytanko wiem ze nie wtym dziale powinienem to napisac ale ten dzial jest czesto przegladany wiec ktos moze mi udzieli szybkiej odpowiedzi.mianowicie zrobilem w poniedzialek rano przelew z mojego konta w KB na moneybookers i do tej pory nie mam pieniedzy - kiedy moge je otrzymac najprawdopodobniej ?? czy uda sie jeszcze dzis przed elm. lm?? malo prawdopodobne zeby dzisiaj wplynely, MB dziala wolniej ostatnio, polecam wymiany w naszym temacie, wplaty/wyplaty ONLINE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale tylko z zaufanymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Piotras ale jest maly problem bo nie mam konta w mbanku i dopiero pieniadze by wplynely za jakies 2 dni i watpie ze ktos bedzie chciec??moze ty mnie poratujesz - kiedys robilismy taka tranzakcje!!??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64 |
Uzytkownik o nicku Unibet to najprawdopodobnie oszust wplacilem w sobote na jego konto moneybookers 150zl i mowil ze z banku ing wyslal na moje konto w mbanku. Do dzisiaj nie otrzymalem pieniedzy. Wiec prosze o wyjasnienie tej sprawy przez uzytkownika Unibet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
witam czy mógłby mi ktoś pożyczyć do jutro wieczór 105 zł na MB?? zależy mi na czasie a powtarzam że kase na koncie będe miał dopiero jutro koło południa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mam dwie czy trzy pozytywne wymiany
zalezy mi na czasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
witam czy mógłby mi ktoś pożyczyć do jutro wieczór 105 zł na MB?? zależy mi na czasie a powtarzam że kase na koncie będe miał dopiero jutro koło południa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mam dwie czy trzy pozytywne wymiany
zalezy mi na czasie pomoze ktoś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
witam czy mógłby mi ktoś pożyczyć do jutro wieczór 105 zł na MB?? zależy mi na czasie a powtarzam że kase na koncie będe miał dopiero jutro koło południa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Mam dwie czy trzy pozytywne wymiany
zalezy mi na czasie pomoze ktoś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> udana wymiana z dawideczkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzięki stary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|