Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 24 1 2 10 11 12 13 14 23 24
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
no nie ma nikt?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Udana wymiana z Piotrasem.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Potwierdzam uzytkownika termii, to juz bodajze czwarta udana wymiana z nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
Mam do sprzedania 2 kody do europoker.com

Wpisujesz przy rejestracji i masz darmowe 10USD na koncie, 1 kod na 1 konto. Sprzedam po 15zl sztuka.

PS
(jest tam teraz promocja 50% za 1 depozyt) wiec polecam:)

Moje gg 1371354, wplata na mbank

Dołączył: Jun 2006
Posty: 29
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 29
Udana Wymiana z Użytkownikem " crans "

Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Udany zakup karty od uzytkownika MigueL. Polecam tego usera.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Sprzedam 2 karty/bony z 10 USD do EUROPOKER.com, kazda karta po 12 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gg:1925942

wiecej info: www.europoker.com/winner [europoker.com]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Mam do sprzedania środki na Moneybookers. Przyjmuję na mbank. Zawsze wpłacam drugi. GG: 1957521
pozdrawiam uczciwych

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
witam
znow posiadam na MB około 1000zł, ktore chetnie wymienie na mBank.
Moje warunki:
- ty wplacasz pierwszy
- ty pokrywasz prowizje, jaka potraca mi MB (1%)

jesli ktos jest zainteresowany, niech pisze na gg 1210609.
pozdroo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Witam mam pytanko wiem ze nie wtym dziale powinienem to napisac ale ten dzial jest czesto przegladany wiec ktos moze mi udzieli szybkiej odpowiedzi.mianowicie zrobilem w poniedzialek rano przelew z mojego konta w KB na moneybookers i do tej pory nie mam pieniedzy - kiedy moge je otrzymac najprawdopodobniej ?? czy uda sie jeszcze dzis przed elm. lm??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Uwaga na osobę z numerem gg: 6411301 - prawdopodobnie oszut, próbował wyłudzić bony.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Quote
Witam mam pytanko wiem ze nie wtym dziale powinienem to napisac ale ten dzial jest czesto przegladany wiec ktos moze mi udzieli szybkiej odpowiedzi.mianowicie zrobilem w poniedzialek rano przelew z mojego konta w KB na moneybookers i do tej pory nie mam pieniedzy - kiedy moge je otrzymac najprawdopodobniej ?? czy uda sie jeszcze dzis przed elm. lm??

malo prawdopodobne zeby dzisiaj wplynely, MB dziala wolniej ostatnio, polecam wymiany w naszym temacie, wplaty/wyplaty ONLINE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale tylko z zaufanymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Zostało koło 500PLN na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) [b]

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R [/quote]
[color:"green"] AcTUaL [/color]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
Szybka i udana wymiana z Dev.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Potwierdzam wymiane z monk80.

dodam, ze wplynelo mi jeszcze troche kaski na MB, i aktualnie posiadam na MB około 1300zł, ktore chetnie wymienie na mBank.
Moje warunki:
- ty wplacasz pierwszy
- ty pokrywasz prowizje, jaka potraca mi MB (1%)

jesli ktos jest zainteresowany, niech pisze na gg 1210609.
pozdroo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
Quote
Quote
Witam mam pytanko wiem ze nie wtym dziale powinienem to napisac ale ten dzial jest czesto przegladany wiec ktos moze mi udzieli szybkiej odpowiedzi.mianowicie zrobilem w poniedzialek rano przelew z mojego konta w KB na moneybookers i do tej pory nie mam pieniedzy - kiedy moge je otrzymac najprawdopodobniej ?? czy uda sie jeszcze dzis przed elm. lm??

malo prawdopodobne zeby dzisiaj wplynely, MB dziala wolniej ostatnio, polecam wymiany w naszym temacie, wplaty/wyplaty ONLINE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale tylko z zaufanymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Piotras ale jest maly problem bo nie mam konta w mbanku i dopiero pieniadze by wplynely za jakies 2 dni i watpie ze ktos bedzie chciec??moze ty mnie poratujesz - kiedys robilismy taka tranzakcje!!??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
Uzytkownik o nicku Unibet to najprawdopodobnie oszust wplacilem w sobote na jego konto moneybookers 150zl i mowil ze z banku ing wyslal na moje konto w mbanku. Do dzisiaj nie otrzymalem pieniedzy. Wiec prosze o wyjasnienie tej sprawy przez uzytkownika Unibet.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
witam czy mógłby mi ktoś pożyczyć do jutro wieczór 105 zł na MB?? zależy mi na czasie a powtarzam że kase na koncie będe miał dopiero jutro koło południa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mam dwie czy trzy pozytywne wymiany

zalezy mi na czasie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
witam czy mógłby mi ktoś pożyczyć do jutro wieczór 105 zł na MB?? zależy mi na czasie a powtarzam że kase na koncie będe miał dopiero jutro koło południa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mam dwie czy trzy pozytywne wymiany

zalezy mi na czasie
pomoze ktoś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
Quote
witam czy mógłby mi ktoś pożyczyć do jutro wieczór 105 zł na MB?? zależy mi na czasie a powtarzam że kase na koncie będe miał dopiero jutro koło południa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mam dwie czy trzy pozytywne wymiany

zalezy mi na czasie
pomoze ktoś?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
udana wymiana z dawideczkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzięki stary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 12 z 24 1 2 10 11 12 13 14 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1