|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
dzieki azazel zariobilem tez tysiaczka na twoim typie pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Powyżej 3.0 Rosja v Korea Płd. (1. połowa - Azjatyckie rzuty rożne) 17/06/2014 Brak 2.100 Odbędzie się 2 Powyżej 0.5 Rosja v Korea Płd. (1. połowa - Gole) 17/06/2014 Brak 2.62 Odbędzie się Zakłady akumulowane i single 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Powyżej 3.0 Rosja v Korea Płd. (1. połowa - Azjatyckie rzuty rożne) 17/06/2014 Brak 2.100 Odbędzie się 2 Powyżej 0.5 Rosja v Korea Płd. (1. połowa - Gole) 17/06/2014 Brak 2.62 Odbędzie się Zakłady akumulowane i single  :/ sorry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
pytanie z innej beczki bet365 zlecilem wyplate o polnocy do teraz wisi i moge ja anulowac kiedy przejdzie mi na skrilla tak jak zleciem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
pytanie z innej beczki bet365 zlecilem wyplate o polnocy do teraz wisi i moge ja anulowac kiedy przejdzie mi na skrilla tak jak zleciem ? ostatnio maja straszne opoznienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ooo dzis tylko babeczki  Kudryatseva Duval Feuerstein Rogers Brengle Taylor peffki peff
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Becker Jarry wychodzi mi Latwe 1 a Kurs na Niemca 2,10 do tego sabry Lama i moze clezar
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Becker Jarry wychodzi mi Latwe 1 a Kurs na Niemca 2,10 do tego sabry Lama i moze clezar Uwielbiam tego młodego Niemca ale coś myślę że dzisiaj pęknie, ale nie daje tego. de Paula turniej życia mu wychodzi wreszcie, myślę że i napierdalacza Safwata może ograć, a buki strasznie wycofani w jego spotkaniach w kwalach jeden mecz @ 1.30, wczoraj @ 1.90, dzisiaj 1.83
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
pytanie z innej beczki bet365 zlecilem wyplate o polnocy do teraz wisi i moge ja anulowac kiedy przejdzie mi na skrilla tak jak zleciem ? ostatnio maja straszne opoznienia. Robilem ze 2-3 dni temu wyplate na MB z bet365 i doszla zadziwiajaco szybko. Zrobilem ja w trakcie meczu tym o 21, a w okolicach tego o polnocy juz byla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
pytanie z innej beczki bet365 zlecilem wyplate o polnocy do teraz wisi i moge ja anulowac kiedy przejdzie mi na skrilla tak jak zleciem ? ostatnio maja straszne opoznienia. Robilem ze 2-3 dni temu wyplate na MB z bet365 i doszla zadziwiajaco szybko. Zrobilem ja w trakcie meczu tym o 21, a w okolicach tego o polnocy juz byla  ja ostatnio robilem 3-4 wyplaty i za kazdym razem czekalem po 12 godzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Zalezy o ktorej je robisz. Ja z reguly wyplaty robie wieczorem czy w nocy i sa najpozniej rano na koncie  Czasami zrobia wyplate o 3, czasami o 6, ale jak wstane to jest hajs 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: May 2011
Posty: 118 |
[quote=Rosati]Becker Jarry wychodzi mi Latwe 1 a Kurs na Niemca 2,10 do tego sabry Lama i moze clezar
Spojrz na bilans na ziemi w tym roku Jarrego. Wczoraj dał za 3.30 z Carballesem to i dzisiaj "wyrzezbi" niemczura. No i oczywiście Lama, który widać, że jest w gazie. Mlodzi gniewni chiliano. Czemu taki wysoki kurs na Lacko, który lubi szybkie nawierzchnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Lacko bym z handi spróbował
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Falconi + Kumkum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ZHENG 3*-0 40*-15 i 3-3* 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
40-0* i złamać nie umie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Zheng 5*-4 kończ to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
jak przegral ze stepankiem i ledwo ogral smyczka. to teraz chyba rysiek go pojedzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka