Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 48 1 2 18 19 20 21 22 47 48
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by hallik
gdybym gral jeszcze te Mistrzostwa to zagralbym na Anglikow w ostatnim. zycze Wlochom, zeby odpadli po tym dzisiejszym blamazu. a z Zigiego to dupa, a nie ekspert laugh

Pieprzona małpa Zigi. Dobrze , że tam mnie nie ma , bo był jej w tą dupe bananów napchał. Małpka Zigi daje Ci ostatnią szansę
Szwajcaria z remisem za wszystko co mam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
update laugh

Originally Posted by connor
jak wlosi wam poloza kupon to mozecie zjechac na ponizszej fotce;

[Linked Image from scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net]

ewentalnie dla hardkorowcow druga opcja z pozdrowieniami dla Bicza;

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
P
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
Jak mi się jeszcze kurka żaby nie przyjmą to wyrzygam żołądek cały - chujnia z grzybnią i tyle frown

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
experto laugh dobre te filmiki

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
jak widać nie bez powodu leciały kursy na Kostarykę... :/
6.5 kursy marzenie

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
za powtorne wklejenie Rydwana powinien byc ban blush

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Tomeeekkk
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by hallik
gdybym gral jeszcze te Mistrzostwa to zagralbym na Anglikow w ostatnim. zycze Wlochom, zeby odpadli po tym dzisiejszym blamazu. a z Zigiego to dupa, a nie ekspert laugh

Pieprzona małpa Zigi. Dobrze , że tam mnie nie ma , bo był jej w tą dupe bananów napchał. Małpka Zigi daje Ci ostatnią szansę
Szwajcaria z remisem za wszystko co mam.
ja juz nic nie mam, tzn na pewno nie na buka.. w ciagu 8 dni stracilem sporo kasy, na ktora wczesniej pracowalem w pocie czola, ale zycie toczy sie dalej, oby do urlopu

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Dostaliście dzisiaj e-maila z unibet o bonusie ? Fałszywym ?
Ten alfons co oszukuje odpisał mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Originally Posted by Tomeeekkk
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by hallik
gdybym gral jeszcze te Mistrzostwa to zagralbym na Anglikow w ostatnim. zycze Wlochom, zeby odpadli po tym dzisiejszym blamazu. a z Zigiego to dupa, a nie ekspert laugh

Pieprzona małpa Zigi. Dobrze , że tam mnie nie ma , bo był jej w tą dupe bananów napchał. Małpka Zigi daje Ci ostatnią szansę
Szwajcaria z remisem za wszystko co mam.
Emocję to dobra droga to utraty całej kasy wink
Obstawiaj głową, a nie emocjami.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
hallik trzymaj sie tam kolego piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Nie dobry ten makaron na przystawkę.

Główne danie: żabie udka boks
Deser: Honduras boks

A później... Gaston, a bucket for Monsieur quincy

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by Tomeeekkk
Dostaliście dzisiaj e-maila z unibet o bonusie ? Fałszywym ?
Ten alfons co oszukuje odpisał mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie,a co Ci napisał??

Tak, nawiasem czy unibet daje bonusu lojalnosciowe jak bet 365??

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
ale rzeznia te MŚ od paru dni

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by pacyfista
hallik trzymaj sie tam kolego piwo
piwo

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Tomeeekkk
Dostaliście dzisiaj e-maila z unibet o bonusie ? Fałszywym ?
Ten alfons co oszukuje odpisał mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co napisal dobrego?

pamietam takie promo co ludzie grali 4 lata temu, jakies porno gwiazdy obiecaly ze zrobia blowjoba kazdemu kto zalozy konto gdzies tam i holandia zdobedzie mistrza. Malo brakowalo a musialby obsluzyc kilka tysiecy klientow

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Co za bezczelność czytajcie ! Ja go trochę postraszyłem

Dnia Czwartek, 19 Czerwca 2014 19:45 [email protected] <[email protected]> napisał(a)
Drogi graczu.
Jako lojalny gracz Unibet możesz skorzystać ze wspaniałej oferty reload bonus 50% do 1000PLN (za wpłatę 2000PLN przysługuje bonus 1000 PLN) za wpłatę za pośrednictwem systemu przelewy24.
Aby zarejestrować się do promocji zaloguj się na https://www.unibet.com/pl dokonaj depozytu za pomocą systemu przelewy24. Bonus zostanie dopisany do konta w przeciągu 48 godzin.

Dnia 20 czerwiec 2014 o 10:52 Tomasz Szewczyk <[email protected]> napisał(a):

Szanowni Państwo
W związku , iż zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa z art. 286 KK par. 1 § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
, jestem zmuszony zgłosić sprawę odpowiednim organom ścigania.
Z wyrazami szacunku

Tomasz


NAPISAŁ MI TO :

Hehe spoko juz wielu mi grozilo maile rozsylam uzywajac vpn kupionym za paysafecard a jak przelamia vpn to natkna sie na ip z orange free na karte zakupiona w zabce po za tym chyba granie u zagranicznych bukow jest nie legalne chyba i kasy tam miec nie mozna ? smile pozdro.


Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
To co teraz Switzerlandy ? grin
fech?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by moc_Pierdu
Biczu napisz na priv emaila na skrill i jaka cena tego Jacka.
30 Euro smile
Pytalem ile Jacek we francji kosztuje smile
u nas najtaniej 109 wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by Akhu
To co teraz Switzerlandy ? grin
fech?
mecz o to żeby nie grać z Argentyną

Dołączył: Jan 2008
Posty: 853
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 853
Dobra dość pierdolenia czytaj użalania jedziemy z France
Co polecacie zaraz sam cos popchne

Strona 20 z 48 1 2 18 19 20 21 22 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,956 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1