|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Niepotrzebnie się unosisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Moglby ktos strescic na szybko jak wygladala dzis Argentyna bo nie bylem w stanie ogladac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
fajnie jak by Kostaryka wcisla, zaznaczam ze nic nie gralem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Moglby ktos strescic na szybko jak wygladala dzis Argentyna bo nie bylem w stanie ogladac. nic nie grali, strzelili farfocla, cofnęli się, na koniec Messi zmarnował setke i koniec generalnie tak jak na całym tym mundialu, beznadzieja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Żewłakow mówi o fixach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Moglby ktos strescic na szybko jak wygladala dzis Argentyna bo nie bylem w stanie ogladac. 1-0 wygrali po bramce w 8 minucie Igły. Wyglądali jak zwykle elegancko w niebiesko-białych pasach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Moglby ktos strescic na szybko jak wygladala dzis Argentyna bo nie bylem w stanie ogladac. nic nie grali, strzelili farfocla, cofnęli się, na koniec Messi zmarnował setke i koniec generalnie tak jak na całym tym mundialu, beznadzieja Dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Moglby ktos strescic na szybko jak wygladala dzis Argentyna bo nie bylem w stanie ogladac. nic nie grali, strzelili farfocla, cofnęli się, na koniec Messi zmarnował setke i koniec generalnie tak jak na całym tym mundialu, beznadzieja Jeszcze Ci Belgowie pod koniec mogli wyrównać ;-)) I tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
on sam juz osiwial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Moglby ktos strescic na szybko jak wygladala dzis Argentyna bo nie bylem w stanie ogladac. nic nie grali, strzelili farfocla, cofnęli się, na koniec Messi zmarnował setke i koniec generalnie tak jak na całym tym mundialu, beznadzieja Mocno krzywdząca ocena.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Moglby ktos strescic na szybko jak wygladala dzis Argentyna bo nie bylem w stanie ogladac. nic nie grali, strzelili farfocla, cofnęli się, na koniec Messi zmarnował setke i koniec generalnie tak jak na całym tym mundialu, beznadzieja Mocno krzywdząca ocena. dla Belgii
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Moglby ktos strescic na szybko jak wygladala dzis Argentyna bo nie bylem w stanie ogladac. nic nie grali, strzelili farfocla, cofnęli się, na koniec Messi zmarnował setke i koniec generalnie tak jak na całym tym mundialu, beznadzieja Mocno krzywdząca ocena. cóż, ja tu tylko sprzątam, prawdziwym znawcą piłki nożnej jest Master, który to praktycznie zgodził się powyżej z moją oceną, tak więc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Moglby ktos strescic na szybko jak wygladala dzis Argentyna bo nie bylem w stanie ogladac. nic nie grali, strzelili farfocla, cofnęli się, na koniec Messi zmarnował setke i koniec generalnie tak jak na całym tym mundialu, beznadzieja Mocno krzywdząca ocena. cóż, ja tu tylko sprzątam, prawdziwym znawcą piłki nożnej jest Master, który to praktycznie zgodził się powyżej z moją oceną, tak więc... Tak jest! ;-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A tak wspominając ... gdzie jest Szczypior? :-))
Ma ktoś kontakt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Moglby ktos strescic na szybko jak wygladala dzis Argentyna bo nie bylem w stanie ogladac. nic nie grali, strzelili farfocla, cofnęli się, na koniec Messi zmarnował setke i koniec generalnie tak jak na całym tym mundialu, beznadzieja Mocno krzywdząca ocena. cóż, ja tu tylko sprzątam, prawdziwym znawcą piłki nożnej jest Master, który to praktycznie zgodził się powyżej z moją oceną, tak więc... W sumie racja, pozamiatane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A tak wspominając ... gdzie jest Szczypior? :-))
Ma ktoś kontakt? Pewnie gdzieś koło cebuli sie kręci.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|