|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
1,72 na Holandie .... jakis zart ta kpina  7,5 na Kostaryke to był żart przed meczem, mowie Wam będa jaja  ale teraz jest 12 na coste czyli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
1,72 na Holandie .... jakis zart ta kpina  7,5 na Kostaryke to był żart przed meczem, mowie Wam będa jaja  proste, Holandia zamyka mi kupon
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
1,72 na Holandie .... jakis zart ta kpina  7,5 na Kostaryke to był żart przed meczem, mowie Wam będa jaja  Przed meczem jak przed meczem ale w trakcie widać, że Hilendrzy za bardzo otwierać się raczej nie będą, choć zawsze jedna akcja może zmienić wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Purpurowy Vindo i Najpilniej strzeżona tajemnica w Nicei  To jak kolega z Nicei to szacunek. Jak będę mnie tutaj ścigać to wiem gdzie uciekać...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
75% ludzi w polsce nie bedzie wiedziało na której półkuli leży kostaryka, półfinalista mostrzostw swiata, to bea dopiero jajca jak kombinerce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
1,72 na Holandie .... jakis zart ta kpina  7,5 na Kostaryke to był żart przed meczem, mowie Wam będa jaja  proste, Holandia zamyka mi kupon nie wiem jak to interpretowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
75% ludzi w polsce nie bedzie wiedziało na której półkuli leży kostaryka, półfinalista mostrzostw swiata, to bea dopiero jajca jak kombinerce  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Kostaryka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Vindo jest klient na swingowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
75% ludzi w polsce nie bedzie wiedziało na której półkuli leży kostaryka, półfinalista mostrzostw swiata, to bea dopiero jajca jak kombinerce   proste że na wschodniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ta kpina  7,5 na Kostaryke to był żart przed meczem, mowie Wam będa jaja  proste, Holandia zamyka mi kupon nie wiem jak to interpretowac Kostaryka x2 GRUBAŚNIE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
u Bicza jak to mówią kanapa zawsze stoi otworem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Zapraszam  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
75% ludzi w polsce nie bedzie wiedziało na której półkuli leży kostaryka, półfinalista mostrzostw swiata, to bea dopiero jajca jak kombinerce   Chyba półkula nie ma znaczenia są tylko dwa wybory: północna albo południowa. Domniemywam , że chodziło CI o kontynent , zgadza się ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
1,72 na Holandie .... jakis zart ta kpina  7,5 na Kostaryke to był żart przed meczem, mowie Wam będa jaja  Przed meczem jak przed meczem ale w trakcie widać, że Hilendrzy za bardzo otwierać się raczej nie będą, choć zawsze jedna akcja może zmienić wszystko. Chlopaku, do cwiercfinalu nikt przypadkiem nie dociera, A NA PEWNO NIE POLSKIE ORŁY xD, moja ocena to 60-40 dla Holandii ale nie tyle co daly buki  znajac zycie Kostaryka w pólfinale  z reszcza skrot miedzynarodowy CRC mnie sie kojarzy z jajaca jak CombineRCe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
75% ludzi w polsce nie bedzie wiedziało na której półkuli leży kostaryka, półfinalista mostrzostw swiata, to bea dopiero jajca jak kombinerce   Chyba półkula nie ma znaczenia są tylko dwa wybory: północna albo południowa. Domniemywam , że chodziło CI o kontynent , zgadza się ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
Tomeeek, co ustalila fifa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
75% ludzi w polsce nie bedzie wiedziało na której półkuli leży kostaryka, półfinalista mostrzostw swiata, to bea dopiero jajca jak kombinerce   Chyba półkula nie ma znaczenia są tylko dwa wybory: północna albo południowa. Domniemywam , że chodziło CI o kontynent , zgadza się ?  a co ? Północ i południe równik i równoleżniki a wschód i zachód to inna bajka południki Jedno z drugim oddzielnie. Nie ma z czego się śmiać. Trzeba Panie Ankhu wrócić do szkoły podstawowej. Rozumiem , że matury wydają jak lecą ale to nie powód aby szczycić się tym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Yellow 3 over 2.5 izi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|