Film może być męczący, bo to melodramat, może sobie dzisiaj go przypomnę. Już nie pamiętam czy łezkę uroniłem przy tym filmie w 2połowie, być może tak. Na około 1000filmów tylko 26 filmów oceniłem na 10/10 na filmweb.
Jakiś Polski serial może byc sensacja, wojna. Żeby miał max kilkanaście odcinów. Ni kilka sezonów. Jakby ktoś polecił.
na You Tube jest "Pogranicze w ogniu", serial kręcony na przełomie lat 80/90 z młodymi Cezarym Pazurą i Olafem Lubaszenką. Tematycznie to wojna wywiadów polskiego i niemieckiego w dwudziestoleciu międzywojennym
odcinków trochę więcej niż kilkanaście - łącznie 24, każdy trwa mniej więcej godzinę
Pitbull - ogladaj 2sez czyli 17odc, 3sez to jest kiszka lepiej odpuscic. Sfora - 9odc Odwroceni - 13odc Glina - 25odc Oficer - 13odc, dalszych seriali nie ma co ogladac
Sory, taki mamy klimat - glownie seriale/filmy o policji/kryminalach nam wychodza.
Bezapelacyjnie Pitbull, zajebisty serial. Tak BTW to jakiś czas temu trąbili, że ten kolo na którym był wzorowany Despero (postać grana przez Dorocińskiego) popełnił samobójstwo. Będąc małym gnojem bardzo podobała mi się Sfora. Teraz myślę, że byłbym bardziej krytyczny Propo krytyki i własnych przemyśleń... Łyknąłem jakiś czas temu Raid 2, (co szczerze wszystkim fanom mordoklepek polecam) i kilka dni później skacząc w piątkowy wieczór po kanałach natrafiłem na Romeo Must Die z Jet'cikiem Li. Jako żem sentymentalny to troszkę pooglądałem i cóż... Z wiekiem człowiek staje się dużo bardziej krytyczny. To co za małolata wzbudzało podziw (wow, ale się biją fajnie) tak teraz śmiech. Początkowa scena w klubie, gdzie czarni leją z chinolami czy japońcami - no kabaret, przyrównując do tego co zobaczyłem parę dni wcześniej w Raid 2 (ja tam się nie znam, ale fachowcy piszą coś o jednych z najlepszych scenach wali w historii kina). Jak ktoś nie boi się spoilerów to proszę:
(z jakimś gównianym podkładem zamiast oryginalnego)
Co tam jeszcze chciałem napisać... Aaaaa.. Nowy serial, The Knick, zapowiada się całkiem ciekawie. Trailer:
Ktoś mi kiedyś najbardziej polecił film pt. "Ben Hur" akurat dzisiaj będzie na TVN7 o 11:25 . Długi film, ale to może być arcydzieło. http://www.filmweb.pl/Ben.Hur
Ktoś mi kiedyś najbardziej polecił film pt. "Ben Hur" akurat dzisiaj będzie na TVN7 o 11:25 . Długi film, ale to może być arcydzieło. http://www.filmweb.pl/Ben.Hur