|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
np do takiej Legii to był był super strzał ze Sparty Praga gdzie jest idolem do L  oj marzenia fajna sprawa  Dokładnie, jeśli w ogole gdzie pojdzie to ogony w Bundeslidze czy Holenderskiej lub zaplecze, ale nie do kopaczy z naszej ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
dalem ze newcastle nie straci gola caly mecz spoko 70 min pierwszy celny strzal oldham i gol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
np do takiej Legii to był był super strzał ze Sparty Praga gdzie jest idolem do L  oj marzenia fajna sprawa  wiem że to raczej nie możliwe , ale jak taki Pol przymierza freda do Legii to co o tym powiesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
np do takiej Legii to był był super strzał ze Sparty Praga gdzie jest idolem do L  oj marzenia fajna sprawa  wiem że to raczej nie możliwe , ale jak taki Pol przymierza freda do Legii to co o tym powiesz  Biczu po tylu latach pracy w GW też byś bujał na wyższym poziomie abstrakcji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Lafata królem strzelców LM zostanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Sparta chyba z założeniem żeby7 strzelić 10 goli i połowa Lafaty przynajmniej. 6:0 i gol nr 5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Osuchowi podobnież wybili szyby w oknach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
Panowie, Czy Celtic jest w stanie wturlać brameczkę - ja myślicie - ogląda ktoś może gdzieś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Manchester Utd bije kolejny biznesrekord. Rozstaje się z Nike, za grę w strojach Adidasa będzie przez 10 lat brał 75 mln funtów za sezon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
racja Vindo GW rozpuszcza fanatazję Czyli MU wyciągnie rocznie 75 mln funtów od Adidasa (stroje meczowe), 51 mln od Chevroleta (logo) i 17 mln od AO (stroje treningowe) NIE MA BIEDY?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
od Adasia tylko 75 ? gdzieś widziałem, że pisali, że 1.3 mld za 10 lat to by średnia roczna chyba trochę wyższa być powinna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Osuchowi podobnież wybili szyby w oknach  Za 1k wymiana okiem, trzech gówniarzy po 20 lat złapali. Widać, że wakacje w pełni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Zadnego BTSa na ten moment
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
"Są w trakcie sezonu, to dla nich duży plus. Wiemy, ze mają dobry zespół i oczywiście potraktujemy go z respektem. Jednocześnie jednak będziemy próbowali narzucić swoje warunki i zagrać najlepiej, jak potrafimy" - mówił przed pierwszym meczem eliminacji Ligi Mistrzów z St. Patrick's, trener Legii Warszawa.  Zaczyna się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Osuchowi podobnież wybili szyby w oknach  Za 1k wymiana okiem, trzech gówniarzy po 20 lat złapali. Widać, że wakacje w pełni  jeszcze się chłopcy wstrzymują, w takim Krakowie pewnie lataliby już za Osuchem z maczetami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Manchester United od przyszłego sezonu będzie grał w strojach Adidasa. Niemiecki koncern co roku zasili kasę klubu z Old Trafford przelewem w wysokości 75 milionów funtów. Informację potwierdziła oficjalna strona Czerwonych Diabłów. może w innej walucie gdzieś podawali Vindo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w KRK Osuch już dawno by dostał [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Manchester United od przyszłego sezonu będzie grał w strojach Adidasa. Niemiecki koncern co roku zasili kasę klubu z Old Trafford przelewem w wysokości 75 milionów funtów. Informację potwierdziła oficjalna strona Czerwonych Diabłów. może w innej walucie gdzieś podawali Vindo  całkiem możliwe, a tak za pamięci: jak będziesz miał niepotrzebne 75 mln funtów to z chęcią przyjmę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja też chętnie przyjmę 75 melonów nawet pln  mogę nawet za nie dać 75 melonów dolarów jamajskich oczywisćie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|