Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 58 z 64 1 2 56 57 58 59 60 63 64
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by tronk
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by akagi
Jak przejdziemy Celtic, to i tak jest już LE - Tazen


blush

obudź się kolego z tego mokrego snu. Ograć celtic? dobre sobie.
a co to jest ten Celtic? tak samo ich mistrz zjechal w dół jak i nasze druzyny zjezdzaja w dol z sezonu na sezon, spotkaja sie dwie ekipy za ktore nie zaplacil bym zlotowki zeby ich ogladac 50/50 i wszystko możliwe

laugh laugh laugh 50/50 ? co Legia ugrała w europejskich pucharach a co Celtic ? Legii to wogole nie ma(mistrza Polski ogolnie w lm) a Celtic regularnie w niej uczestniczy i to z powodzeniem, 80/20 szanse, remis jakis u siebie wymecza moze bo szkoci wyjazdy maja ogolnie slabe, a na Celtic Park 2-0 w dupe i po balu, moze za rok sie uda..

W jakim stylu Celtic dostawał się w kwalifikacjach do LM? Z roku na rok grają po prostu coraz gorzej, jedynie ich dobry pkt to Forster, aż ciekawi mnie co oni zdziałają bez Samarasa.

Jednak patrząc na Legię... chyba też grają z roku na rok coraz gorzej ale jeszcze 5-10 lat temu wzwyż to oni grali padakę totalną

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ciekawe czy buki pozwolą tej Narvie wygrać.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
mam potwierdzone info, dziadki z pod monopola mówią że Legia w rewanżu wygra 3:1

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Możecie spodziewać się grubych spadków

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
powstała hipoteza że niby cienka gra Legii to tylko zasłona dymna

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Celtic bedzie gral w Edynburgu, to tez jakis tam plus dla Legii.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Mówisz że na chirurgii byłeś ?

Zaciekawiła mnie Twoja historia.

Kontynuuj kontynuuj.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by Tazen
Lech i Ruch jak awansują to mają rywali spokojnie do przejścia. A Zawisza niech odpada, bo i po co ma grać dalej.
Derry/Szoligorsk spokojnie do przejścia. Szanujmy się smile

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Aktualnie to wszystkie drużyny są do przejścia. Jakby patrząc nawet pod okiem neutralności, bo optymista to wiadomo jak spojrzy i pesymista tak samo laugh

Toć żadne drużyny nie dostały 0:3 w pierwszym meczu jak Śląsk ze Szwedami kiedyś lub z Sevillą 1:4

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
szybko nasza PL zaczyna : )

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by BeneQ
Może jakieś szanse są z tym Celticiem, po odejściu mózgu drużyny Samarasa nie kleiła im się gra z beznadziejnym Reykjavikiem z którym 0-1 zostało ledwo wymęczone.

Zresztą ten Celtic ma to do siebie że w kwalifikacjach się męczy, wychodzi obronną ręką a potem wojuje w fazie grupowej LM.

...kolego a Ty myślisz ,że to sielanka strzelić gola omijając autobus zaparkowany na przeoranym kartoflisku w Islandii smile hmmmm porozmawiamy po meczu na Park Head ,

ale pozdrawiam,

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

WUJO MASAKRUJE PUCHAROWICZÓW - SZACUN DLA ZAWISZY

Wczoraj kolejna dawka śmiechu. Hegemon, kurwa, jak nic – Lech Poznań przepierdolił z estońskimi rybakami. Mecz wyglądał następująco: Poznaniacy myśleli, że wymęczą zwycięski remis, a kibole Lecha mieli zrobić zadymę. Niestety wszyscy się zawiedli. 1:0 i 400 zł na pociąg do Poznania. II klasą.

Ruch, wcale nie lepszy. Wbić sobie dwa gole w meczu z bankowcami, którzy piłkę widzieli jedynie na witrynie sklepowej, to trzeba mieć jakieś problemy psychofizyczne.

Zawisza? Zawisza miał trudnego rywala, wyżej notowanego. Ale Bydgoszczaki trochę powalczyli, w przeciwieństwie do kalek Legii i Lecha.

W taki oto sposób otrzymaliśmy polską piłkę w pigułce. 3xwpierdol: wpierdol na boisku, wpierdol na stadionie, wpierdol na starówce.

A propos kalectwa, cukiernicy z onetu przeprowadzili ze mną wywiad. Zapraszam do zapoznania się z nim. Dopowiem tylko jeszcze tyle, że musimy przestać wymagać od tych kalek, nazywanymi przez opinie publiczną – piłkarzami Legii Warszawy, czegoś, czego nie potrafią. Po heroicznym boju udało się wyrównać w końcówce na 1:1. Wynik ten daje, ale niewielkie szanse na awans.

W siatkówkę kurwa grają… ale Legia wróci…, wróci silniejsza, tylko czas pożegnać się z Orlando Sa, Pinto, Kuciakiem, Koseck(ą)im, Drewnoszwilim, Juniorem, Dudą, Vrdoljakiem. Póki te kaleki będą kutasić na boisku, będzie tylko gorzej, nie jedna kompromitacja jeszcze wyjdzie.

Nie rozumiem jak jeszcze niektórzy mogą mieć klapki na oczach. Nie widzą problemów które są na każdym kroku! Metroseksualizm Kuby i Orlando przeraża mnie!

Do lekarza, a nie do Ligi Mistrzów!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by priboj
szybko nasza PL zaczyna : )
nowlasnie, jeszcze pamietam czasy jak liga zaczynala sie pod koniec lipca, a mialo byc co raz blizej zachodu .. smirk

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by raf
Celtic bedzie gral w Edynburgu, to tez jakis tam plus dla Legii.


a dlaczego w Edymburgu? Mamy swój Celtic Park w Glasgow smile hail hail hail

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by priboj
szybko nasza PL zaczyna : )
nowlasnie, jeszcze pamietam czasy jak liga zaczynala sie pod koniec lipca, a mialo byc co raz blizej zachodu .. smirk

chciales 2 miechy pauzy ,nie liczymy sie w europie to za kare powinni grac juz od 1 dnia wakacji ,mlodziez do lat 18 za darmo na mecze itp atrakcje

Legia dobre losowanie ,Celtik jest do ogrania to nie Bayern tylko trzeba porozmawiac w szatni a nie muza ,pedalskie sluchawki i hój nie ma mnie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
dobry wieczór panowie

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by pacyfista
dobry wieczór panowie


peace smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
dobry wieczór panowie

dobry dzień smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
over2,5 we wszystkich meczach 1 kolejki ekstraklasy (włącznie z Podbeskidzie-Pogoń inplay @1,625)

@287,76 boks za 100pln

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ciężkie warunki w B-B... Gorąco... A ci biedni piłkarze muszą biegać za tą piłką.

Strona 58 z 64 1 2 56 57 58 59 60 63 64

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, rafal08, Lukasz111, rymoholik, $-man, alfa, burbon, Sensei, betowiec, Akhu), 2,891 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1