|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Jak przejdziemy Celtic, to i tak jest już LE - Tazen  obudź się kolego z tego mokrego snu. Ograć celtic? dobre sobie. a co to jest ten Celtic? tak samo ich mistrz zjechal w dół jak i nasze druzyny zjezdzaja w dol z sezonu na sezon, spotkaja sie dwie ekipy za ktore nie zaplacil bym zlotowki zeby ich ogladac 50/50 i wszystko możliwe  50/50 ? co Legia ugrała w europejskich pucharach a co Celtic ? Legii to wogole nie ma(mistrza Polski ogolnie w lm) a Celtic regularnie w niej uczestniczy i to z powodzeniem, 80/20 szanse, remis jakis u siebie wymecza moze bo szkoci wyjazdy maja ogolnie slabe, a na Celtic Park 2-0 w dupe i po balu, moze za rok sie uda.. W jakim stylu Celtic dostawał się w kwalifikacjach do LM? Z roku na rok grają po prostu coraz gorzej, jedynie ich dobry pkt to Forster, aż ciekawi mnie co oni zdziałają bez Samarasa. Jednak patrząc na Legię... chyba też grają z roku na rok coraz gorzej ale jeszcze 5-10 lat temu wzwyż to oni grali padakę totalną
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ciekawe czy buki pozwolą tej Narvie wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
mam potwierdzone info, dziadki z pod monopola mówią że Legia w rewanżu wygra 3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
Możecie spodziewać się grubych spadków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631 Likes: 10 |
powstała hipoteza że niby cienka gra Legii to tylko zasłona dymna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Celtic bedzie gral w Edynburgu, to tez jakis tam plus dla Legii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Mówisz że na chirurgii byłeś ?
Zaciekawiła mnie Twoja historia.
Kontynuuj kontynuuj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Lech i Ruch jak awansują to mają rywali spokojnie do przejścia. A Zawisza niech odpada, bo i po co ma grać dalej. Derry/Szoligorsk spokojnie do przejścia. Szanujmy się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Aktualnie to wszystkie drużyny są do przejścia. Jakby patrząc nawet pod okiem neutralności, bo optymista to wiadomo jak spojrzy i pesymista tak samo  Toć żadne drużyny nie dostały 0:3 w pierwszym meczu jak Śląsk ze Szwedami kiedyś lub z Sevillą 1:4
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
szybko nasza PL zaczyna : )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Może jakieś szanse są z tym Celticiem, po odejściu mózgu drużyny Samarasa nie kleiła im się gra z beznadziejnym Reykjavikiem z którym 0-1 zostało ledwo wymęczone.
Zresztą ten Celtic ma to do siebie że w kwalifikacjach się męczy, wychodzi obronną ręką a potem wojuje w fazie grupowej LM. ...kolego a Ty myślisz ,że to sielanka strzelić gola omijając autobus zaparkowany na przeoranym kartoflisku w Islandii  hmmmm porozmawiamy po meczu na Park Head , ale pozdrawiam,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
WUJO MASAKRUJE PUCHAROWICZÓW - SZACUN DLA ZAWISZY
Wczoraj kolejna dawka śmiechu. Hegemon, kurwa, jak nic – Lech Poznań przepierdolił z estońskimi rybakami. Mecz wyglądał następująco: Poznaniacy myśleli, że wymęczą zwycięski remis, a kibole Lecha mieli zrobić zadymę. Niestety wszyscy się zawiedli. 1:0 i 400 zł na pociąg do Poznania. II klasą.
Ruch, wcale nie lepszy. Wbić sobie dwa gole w meczu z bankowcami, którzy piłkę widzieli jedynie na witrynie sklepowej, to trzeba mieć jakieś problemy psychofizyczne.
Zawisza? Zawisza miał trudnego rywala, wyżej notowanego. Ale Bydgoszczaki trochę powalczyli, w przeciwieństwie do kalek Legii i Lecha.
W taki oto sposób otrzymaliśmy polską piłkę w pigułce. 3xwpierdol: wpierdol na boisku, wpierdol na stadionie, wpierdol na starówce.
A propos kalectwa, cukiernicy z onetu przeprowadzili ze mną wywiad. Zapraszam do zapoznania się z nim. Dopowiem tylko jeszcze tyle, że musimy przestać wymagać od tych kalek, nazywanymi przez opinie publiczną – piłkarzami Legii Warszawy, czegoś, czego nie potrafią. Po heroicznym boju udało się wyrównać w końcówce na 1:1. Wynik ten daje, ale niewielkie szanse na awans.
W siatkówkę kurwa grają… ale Legia wróci…, wróci silniejsza, tylko czas pożegnać się z Orlando Sa, Pinto, Kuciakiem, Koseck(ą)im, Drewnoszwilim, Juniorem, Dudą, Vrdoljakiem. Póki te kaleki będą kutasić na boisku, będzie tylko gorzej, nie jedna kompromitacja jeszcze wyjdzie.
Nie rozumiem jak jeszcze niektórzy mogą mieć klapki na oczach. Nie widzą problemów które są na każdym kroku! Metroseksualizm Kuby i Orlando przeraża mnie!
Do lekarza, a nie do Ligi Mistrzów!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
szybko nasza PL zaczyna : ) nowlasnie, jeszcze pamietam czasy jak liga zaczynala sie pod koniec lipca, a mialo byc co raz blizej zachodu .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Celtic bedzie gral w Edynburgu, to tez jakis tam plus dla Legii. a dlaczego w Edymburgu? Mamy swój Celtic Park w Glasgow  hail hail hail
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
szybko nasza PL zaczyna : ) nowlasnie, jeszcze pamietam czasy jak liga zaczynala sie pod koniec lipca, a mialo byc co raz blizej zachodu ..  chciales 2 miechy pauzy ,nie liczymy sie w europie to za kare powinni grac juz od 1 dnia wakacji ,mlodziez do lat 18 za darmo na mecze itp atrakcje Legia dobre losowanie ,Celtik jest do ogrania to nie Bayern tylko trzeba porozmawiac w szatni a nie muza ,pedalskie sluchawki i hój nie ma mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobry dzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
over2,5 we wszystkich meczach 1 kolejki ekstraklasy (włącznie z Podbeskidzie-Pogoń inplay @1,625) @287,76  za 100pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ciężkie warunki w B-B... Gorąco... A ci biedni piłkarze muszą biegać za tą piłką.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|