|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał kiwka: [qb]Niewiem dlaczego dla niektórych temat jest że-nu -ją -cy, jeśli istneje możliwość wyrwania paru groszy od buków czemu z tego nie skorzystać???? ..... a może w austrii takie zakłady to normalka?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Wydaje mi sie, ze donicowi chodzilo o kolejne zaczepki w strone Sachiego... :rolleyes: gratuluje wygranej choc byla pewna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał Jiro: [qb]zaliczyli tak samo jak anglię po kursie 7.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] czyli za 2-3 dni niestety nasz system sie pomyli i musimy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Anglie @ 7,0 tez zaliczyli na początku. Ale wynika to tylko z tego ze wszystko sie odbywa automatycznie. Stąd póki co kasa do konta jest dopisana. Natomiast jestem prawie pewien ze zakłady te bedą anulowane. Wystarczy ze zobaczą iż ludzie ich bład wykorzystują, a co za tym idzie oni na tym tracą. Odniosą sie do odpowiednich punktów w regulaminie i będą odliczać pieniądze . Także troszkę spokojniej z tym hura optymizmem, bo wg mnie są małe szanse ze to przejdzie
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
NA JUTRO FRANCE 1,582 GRECE 35,55 X i FRANCE 4,068 X i GRECE 14,22
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Szkoda ze mam tam tak malo hajsu!!!! Duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla was!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
Oryginalnie wysłał woytass: [qb]...... Odniosą sie do odpowiednich punktów w regulaminie i będą odliczać pieniądze . Także troszkę spokojniej z tym hura optymizmem, bo wg mnie są małe szanse ze to przejdzie
[/qb] Tak ,pewnie masz rację...... wiec trzeba działać ;moj sposób jest taki że całą kasę zainwesowałwm w kolejne zakłady (w tym 90% na sobotniego sure beta <SZW -HOL>) ,będą musieli się nagłowic zanim to wszystko odkręcą.... a tak na poważnie to grę u tego buka traktuje z dużym przymużeniem oka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362 |
nie maja chyba prawa odliczac kasy, conajwyzej przy wyplacie beda duuuuze klopoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 113 |
możecie podać linka do tego buka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Oryginalnie wysłał Jacobi: [qb]możecie podać linka do tego buka ?[/qb] admiral [ admiralbet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Oryginalnie wysłał Jacobi: [qb]możecie podać linka do tego buka ?[/qb] admiral [ admiralbet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
Witam ponownie! narazie nic się nie zmieniło, można kombinować : na dzisiaj:
France - Greece 1,4 3,6 9 France (Q) - Greece (Q) 1,13 3,95
ja zagram tak : przy 100 jednostkach podział stawek następujący:
kurs stake(%) wygrana profit FRANCE (win) 1,582 63,3 100,1406 0,1406 GRECE(win) 35,55 3 106,65 6,65 X i FRANCE 4,068 26 105,768 5,768 X i GRECE 14,22 7,7 109,494 9,494
kasa z tego może nie za wielka,w moim przypadku liczę na obrót ,konieczny do ewentualnej wypłaty....... kurs na FR (nawet ten 1,58) ,przy wyrównanym poziomie ME dla mnie mało zachęcający... a ponadto nie lubię drużyny francji. dlatego stawka na FR dobrana tylko "na zwrot".
Bardziej gotówko-dajnym było by rozpisanie: FR za 1,58(win x q) GR za 35,5(win x q) i REMIS-u(w regulaminowym czasie) za 3,6 ale................ uwaga!!! wrazie anulowania czy zwrotów zostajemy z legalmym(nie przemnożonym przez nielegala )remisem! co dyskfalifikuje taki zakład jako surebet
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
www.AdmiralBet.com [ admiralbet.com] - austriacki bukmacher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
uwaga!!! wrazie anulowania czy zwrotów zostajemy z legalmym(nie przemnożonym przez nielegala )remisem! tia.. dokladnie tak zagralem wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> byl remis.. wiec teraz najbardziej bym sie ucieszyl jakby te nielegalne anulowali i zwrocili kase za nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wtedy zysk mam OGROMNY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Czyli drugi raz rozdają kasę za darmo. Aż strach do nich cokolwiek wpłacać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał jabolukas: [qb]już nic nie rozdają![/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
Oryginalnie wysłał jabolukas: [qb]już nic nie rozdają![/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nic się nie zmieniło cały czas można kombinować , "to qualify " z innymi pozycjami!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Jak dla mnie to nic więcej jak kombinatorstwo i wręcz oszustwo. Na miejscu tego buka wszystkim, którzy grają za bonusową kasę (śmiem przypuszczać, że jest ich ok 99%)i wykorzystujacych ten błąd podziękowałbym za współbracę i anulował bonus.
Szkoda tylko, że to znów Polacy wpadli na tak genialny pomysł i sami odcinamy się od wszelkich bonusów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Oryginalnie wysłał domin: [qb]Jak dla mnie to nic więcej jak kombinatorstwo i wręcz oszustwo. Na miejscu tego buka wszystkim, którzy grają za bonusową kasę (śmiem przypuszczać, że jest ich ok 99%)i wykorzystujacych ten błąd podziękowałbym za współbracę i anulował bonus.
Szkoda tylko, że to znów Polacy wpadli na tak genialny pomysł i sami odcinamy się od wszelkich bonusów.[/qb] Bożeeee, to nie jest oszustwo tylko błąd buka... który trzeba wykorzystać. Ile razy buki robiły w jajo graczy? Bukmacherka to po prostu gra błędów, oni i tak są zawsze do przodu, więc korzystajcie póki możecie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|