Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał kiwka:
[qb]Niewiem dlaczego dla niektórych temat jest że-nu -ją -cy, jeśli istneje możliwość wyrwania paru groszy od
buków czemu z tego nie skorzystać????
..... a może w austrii takie zakłady to normalka?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Wydaje mi sie, ze donicowi chodzilo o kolejne zaczepki w strone Sachiego... :rolleyes:
gratuluje wygranej choc byla pewna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał Jiro:
[qb]zaliczyli tak samo jak anglię po kursie 7.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
czyli za 2-3 dni niestety nasz system sie pomyli i musimy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Anglie @ 7,0 tez zaliczyli na początku. Ale wynika to tylko z tego ze wszystko sie odbywa automatycznie. Stąd póki co kasa do konta jest dopisana. Natomiast jestem prawie pewien ze zakłady te bedą anulowane. Wystarczy ze zobaczą iż ludzie ich bład wykorzystują, a co za tym idzie oni na tym tracą. Odniosą sie do odpowiednich punktów w regulaminie i będą odliczać pieniądze . Także troszkę spokojniej z tym hura optymizmem, bo wg mnie są małe szanse ze to przejdzie

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
NA JUTRO
FRANCE 1,582
GRECE 35,55
X i FRANCE 4,068
X i GRECE 14,22

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Szkoda ze mam tam tak malo hajsu!!!!
Duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla was!!!

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]...... Odniosą sie do odpowiednich punktów w regulaminie i będą odliczać pieniądze . Także troszkę spokojniej z tym hura optymizmem, bo wg mnie są małe szanse ze to przejdzie

[/qb]
Tak ,pewnie masz rację......
wiec trzeba działać ;moj sposób jest taki że całą
kasę zainwesowałwm w kolejne zakłady (w tym 90%
na sobotniego sure beta <SZW -HOL>) ,będą musieli się nagłowic zanim to wszystko odkręcą....

a tak na poważnie to grę u tego buka traktuje
z dużym przymużeniem oka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5,362
nie maja chyba prawa odliczac kasy, conajwyzej przy wyplacie beda duuuuze klopoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 113
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
możecie podać linka do tego buka ?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
Quote
Oryginalnie wysłał Jacobi:
[qb]możecie podać linka do tego buka ?[/qb]
admiral [admiralbet.com]

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
Quote
Oryginalnie wysłał Jacobi:
[qb]możecie podać linka do tego buka ?[/qb]
admiral [admiralbet.com]

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Witam ponownie!
narazie nic się nie zmieniło, można kombinować :
na dzisiaj:

France - Greece 1,4 3,6 9
France (Q) - Greece (Q) 1,13 3,95

ja zagram tak :
przy 100 jednostkach podział stawek następujący:

kurs stake(%) wygrana profit
FRANCE (win) 1,582 63,3 100,1406 0,1406
GRECE(win) 35,55 3 106,65 6,65
X i FRANCE 4,068 26 105,768 5,768
X i GRECE 14,22 7,7 109,494 9,494

kasa z tego może nie za wielka,w moim przypadku liczę na obrót ,konieczny do
ewentualnej wypłaty.......
kurs na FR (nawet ten 1,58) ,przy wyrównanym
poziomie ME dla mnie mało zachęcający...
a ponadto nie lubię drużyny francji.
dlatego stawka na FR dobrana tylko "na zwrot".

Bardziej gotówko-dajnym było by rozpisanie:
FR za 1,58(win x q)
GR za 35,5(win x q)
i REMIS-u(w regulaminowym czasie) za 3,6
ale................
uwaga!!!
wrazie anulowania czy zwrotów zostajemy z legalmym(nie przemnożonym przez nielegala )remisem!
co dyskfalifikuje taki zakład jako surebet

Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
www.AdmiralBet.com [admiralbet.com] - austriacki bukmacher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Quote
uwaga!!!
wrazie anulowania czy zwrotów zostajemy z legalmym(nie przemnożonym przez nielegala )remisem!
tia.. dokladnie tak zagralem wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> byl remis.. wiec teraz najbardziej bym sie ucieszyl jakby te nielegalne anulowali i zwrocili kase za nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wtedy zysk mam OGROMNY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Czyli drugi raz rozdają kasę za darmo. Aż strach do nich cokolwiek wpłacać.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
kiwka masz priv :zobacz:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
już nic nie rozdają!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał jabolukas:
[qb]już nic nie rozdają![/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Quote
Oryginalnie wysłał jabolukas:
[qb]już nic nie rozdają![/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nic się nie zmieniło
cały czas można kombinować , "to qualify "
z innymi pozycjami!!!!!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Jak dla mnie to nic więcej jak kombinatorstwo i wręcz oszustwo. Na miejscu tego buka wszystkim, którzy grają za bonusową kasę (śmiem przypuszczać, że jest ich ok 99%)i wykorzystujacych ten błąd podziękowałbym za współbracę i anulował bonus.

Szkoda tylko, że to znów Polacy wpadli na tak genialny pomysł i sami odcinamy się od wszelkich bonusów.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Quote
Oryginalnie wysłał domin:
[qb]Jak dla mnie to nic więcej jak kombinatorstwo i wręcz oszustwo. Na miejscu tego buka wszystkim, którzy grają za bonusową kasę (śmiem przypuszczać, że jest ich ok 99%)i wykorzystujacych ten błąd podziękowałbym za współbracę i anulował bonus.

Szkoda tylko, że to znów Polacy wpadli na tak genialny pomysł i sami odcinamy się od wszelkich bonusów.[/qb]
Bożeeee, to nie jest oszustwo tylko błąd buka... który trzeba wykorzystać. Ile razy buki robiły w jajo graczy? Bukmacherka to po prostu gra błędów, oni i tak są zawsze do przodu, więc korzystajcie póki możecie.

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, latajaca_holenderka, kamel, burbon, Lukasz111, Sensei), 1,001 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1