|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Maaaaaaamy lidera, w Szczecinie mamy lidera. Dziękuję za uwagę.  I jeszcze raz wszyscy razem! Maaaaaaamy lidera, w Szczecinie mamy lidera. Dziękuję uprzejmie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3 |
Maaaaaaamy lidera, w Szczecinie mamy lidera. Dziękuję za uwagę.  I jeszcze raz wszyscy razem! Maaaaaaamy lidera, w Szczecinie mamy lidera. Dziękuję uprzejmie  Pogoń śledzie syfem jedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
aker jaki bojowy przez neta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3 |
aker jaki bojowy przez neta to przez bukmacherskie wtopy  na każdym kuponie do ponad miecha po jednym byku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To zagraj singla na Śląsk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3 |
To zagraj singla na Śląsk  oj Akagi wyczuwam sarkazm w twoim tekscie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co zrobic ,nikt nie ma patentu na wygrywanie
dobra rada to nie grac sa teraz takie korzystne pakiety
zaloze sie ze na forum jakby byla mozliwosc odebrania roznicy depozytu i wyplat to 9,5 chlopa na 10 pobiera w ciemno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3 |
co zrobic ,nikt nie ma patentu na wygrywanie
dobra rada to nie grac sa teraz takie korzystne pakiety
zaloze sie ze na forum jakby byla mozliwosc odebrania roznicy depozytu i wyplat to 9,5 chlopa na 10 pobiera w ciemno stary ja siedze w tym gównie już ponad 15 lat i dwa lata temu jak podliczyłem wszystkie wtopione kupony (zbieram je wszystkie) to miałbym za to SUVA z wysokiej półki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wkurwiony jestem - sorry aker.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Vasco i America RN sąsiedzi w tabeli, a kursy 1.36 x 4.50 x 8.00  coś nisko. Albo rozjebunda Vasco albo poknują coś w stronę gości. kolejny odcinek cyklu: dumania bydgoskiego magistra otóż to  1:1  Fab, żeby nie było wątpliwości, pisałem to w pozytywnym znaczeniu tego słowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3 |
Wkurwiony jestem - sorry aker. ja tez Akagi. moja zona już mi robi afery bo ostatnio uszczupliłem swoją wypłatę przez wtopy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vasco i America RN sąsiedzi w tabeli, a kursy 1.36 x 4.50 x 8.00  coś nisko. Albo rozjebunda Vasco albo poknują coś w stronę gości. kolejny odcinek cyklu: dumania bydgoskiego magistra otóż to  1:1  Fab, żeby nie było wątpliwości, pisałem to w pozytywnym znaczeniu tego słowa Fab ma nosa do dogów jak mało kto tutaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
przestan akagi ,jeszcze tego brakowało zeby byc wkurwiony przez klub
sam kiedys płakałem w poduszke jak Polska wtapiała ,dzisiaj mam na to wyjebane czy jak to sie wymawia ?
u nas nie bedzie przez najblizsz 15 lat pilki i trzeba z tym zyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wkurwiony jestem - sorry aker. ja tez Akagi. moja zona już mi robi afery bo ostatnio uszczupliłem swoją wypłatę przez wtopy Powiedz jej żeby patrzyła w swój portfel, a jak jej się nie podoba to niech poszuka innego akera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Spokojnie  Jakkolwiek by nie było, trzeba mieć dystans do wszystkiego  Bogusław pewnie już szuka numeru do Skorży po dzisiejszych atrakcjach. On ma jakąś umowę z tymi ciapakami/arabusami, kimkolwiek do końca sierpnia i nie może w Polsce trenować nikogo ? Bo jakoś w tym kontekście nie przyszedł do Zawki. Może @akagi się orientujesz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Wkurwiony jestem - sorry aker. ja tez Akagi. moja zona już mi robi afery bo ostatnio uszczupliłem swoją wypłatę przez wtopy jakby nie robila to byloby dziwne zalezy ile sie zarabia jak 20 kola a sie przegra 10 to nie ma problemu ale jak 2,5 a przegra sie 1,5 to juz nie jest wesoło
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
fechu poskakał i jaki wiraszka sie zrobił
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
przestan akagi ,jeszcze tego brakowało zeby byc wkurwiony przez klub
sam kiedys płakałem w poduszke jak Polska wtapiała ,dzisiaj mam na to wyjebane czy jak to sie wymawia ?
u nas nie bedzie przez najblizsz 15 lat pilki i trzeba z tym zyc  Ja to wiem i ty to wiesz. Ale inni ludzie mają odmienne spojrzenie na świat. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Berg to koncepcja Leśnego, zatem nie zwolni go od razu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3 |
Wkurwiony jestem - sorry aker. ja tez Akagi. moja zona już mi robi afery bo ostatnio uszczupliłem swoją wypłatę przez wtopy jakby nie robila to byloby dziwne zalezy ile sie zarabia jak 20 kola a sie przegra 10 to nie ma problemu ale jak 2,5 a przegra sie 1,5 to juz nie jest wesoło no z całą pewnościa 20 koła na miesiąc nie zarabiam  kurde ale zauwazyłem że jak się hajtnąłem to już takich wygranych jak kiedyś za kawalera nie mam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|