|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dawaj wyniki i tabele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
[color:"#000033"]Kolejka 1 (2-6.08)
Bydgoszcz Stars [color:"red"] 5-2 [/color] Ślązoki Poszarpane Kierpce [color:"red"] 0:0 (wo) [/color] Dzieci Ojca Rydzyka FC Gliwiczanie [color:"red"] 3-0 (wo) [/color] Białe Wilki Parszywa Jedenastka [color:"red"] 1-1 [/color] District Mazowsze Wielkopolskie Dusigrosze [color:"red"] 3-0 (wo) [/color] Bookmakersi Olecko Krakowski Tercet [color:"red"] 3-1 [/color] Africa Team Lucky Devils B-stok [color:"red"] 3-0 (wo) [/color] Sparta Praga
Mecz kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Parszywa Jedenastka [color:"red"] 1-1 [/color] District Mazowsze --> Parszywa Jedenastka --> (ruzomberok) obroniony!; (legia-hafnar) goool --> District Mazowsze --> (rangers over) goool; (groclin x) obroniony!; (zaglebie x) obroniony!; (francja) obroniony!
Co do sytuacji spornych to: nie można bronić jednego strzału 2 razy. Druga sprawa dotyczyła powtarzania typów. Oczywiście powinienem dokładniej w regulaminie sprecyzować. Policzyłem tak, aby było logicznie, więc jeśli napastnik podaje typ na 1, a bramkarz drużyny przeciwnej broni inny mecz niż ten, to może wybrać te zdarzenie na X, X2, itd. Gdyby te samo zdarzenie było w strzale i w obronie to już byłoby źle. To chyba logiczne i tak powinno być.
TABELA: 1. Bydgoszcz Stars ........ 1 .... 5-2 ... 3 pkt 2. Krakowski Tercet ...... 1 ... 3-1 ... 3 3. Parszywa Jedenastka . 1 ... 1-1 ... 1 3. District Mazowsze ..... 1 ... 1-1 ... 1 5. Africa Team ............ 1 ... 1-3 ... 0 6. Ślązoki .................. 1 ... 2-5 ... 0 -- 7. Lucky Devils Białystok, FC Gliwiczanie, Wielkopolskie Dusigrosze (wygrali walkowerami, które i tak zostają anulowane i ma sensu wpisywać do tabeli)
nie wykluczone że gdzieś się pomyliłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
czekam na zestaw par i niech sie ktos szykuje kto na nas trafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
poprawka: Krakowski Tercet 3-0 Africa Team
nie wiem co zrobić z nowym zestawem par, mamy nieparzystą ilość drużyn, chyba najlepiej będzie poczekać do września
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
poprawka: Krakowski Tercet 3-0 Africa Team
nie wiem co zrobić z nowym zestawem par, mamy nieparzystą ilość drużyn, chyba najlepiej będzie poczekać do września skoro tak to popraw te w tabeli jetesmy na ostatnim miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale to dzieki regulaminowi ktory moim zdaniem jakos trzeba poprawic bede mial pomysl podam ci Anjay <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A moze zaczac od nowa i tylko te zespoły co grały całym zestawem ?? i zrobic np tylko napastnika i bramkarza ? mecze były by bardziej zaciete... co wy na to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie zgadzam sie , kolejne rozpoczecie turnieju spowoduje wycofanie sie kolejnych druzyn !! STANOWCZE NIE , po prostu jedna druzyna bedzie pauzowala , a mecze niech trwaja tylko po 2 dni !!!! a regulamin zostaje taki sam !!!! co 3 kolejki robimy DZIEN WOLNY , CO WY NA TO ?? ?? ?? nie bedzie tej monotonni , zagramy z rewanzami , bedzie SUPER !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
2 dni dla mnie zamało.... wyobras sobie ze wyjezdzasz bo super pogoda...cały dzien cie niema i co wtedy ? kolejka w dupe:/ 2 dni stanowczo za mało :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
super, nasz mecz byl meczem kolejki...dwie obrony rzutem na tasme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
no to moga byc 3 dni , ale masz jeszcze przeciez wieczor , czy noc , nie wyjezdzasz o 6 i nie wracasz o 6 , strzal mozesz oddac z duzym wyprzedzeniem a na obrone masz czas wiec nie wiem o co chodzi !! a tak to przynajmniej cos by sie dzialo , odpoczynek jakis by byl przez PAUZE noi przerwa co 3 kolejki !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Panowie, teraz sprawa jest taka że niedługo prawdopodobnie wyjeżdża organizator, czyli ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I znów się wszystko rozsypie. Gra długoterminowa chyba nie ma tu sensu bo tak będzie zawsze, ciągle kogoś/czegoś będzie brakowało (na wakacjach tym bardziej). Zrobienie gry indywidualnej lub parami będzie najlepszym rozwiązaniem. Kiedyś graliśmy parami (pozdro Riva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) i całkiem fajnie wyszło.
Aby udało się zrobić nawet 3 ligi z możliwością spadków/awansów potrzebne jest dużo drużyn i jedynym wyjściem jest tu granie indywidualnie...
Ale teraz raczej nic nie będę wymyślał, bo wyjade i się rozsypie wszystko. Ewentualnie ktoś musiałby mnie zastąpić. Nie mam już do tego głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
super, nasz mecz byl meczem kolejki...dwie obrony rzutem na tasme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podziękowania dla przeciwników za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
super, nasz mecz byl meczem kolejki...dwie obrony rzutem na tasme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podziękowania dla przeciwników za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rowniez dziekuje i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414 |
Mecz kolejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Parszywa Jedenastka [color:"red"] 1-1 [/color] District Mazowsze --> Parszywa Jedenastka --> (ruzomberok) obroniony!; (legia-hafnar) goool --> District Mazowsze --> (rangers over) goool; (groclin x) obroniony!; (zaglebie x) obroniony!; (francja) obroniony! AnJay pomyliłeś sie w podliczaniu strzałów i goli! Nie uwzględniłes tego strzału zespołu District Mazowsze: District Mazowsze
Parszywa Jedenastka v District Mazowsze
napastnik: District Mazowsze strzał: 2 data: 06.08.2006 godzina: 06:00 zdarzenie: Japonia(+1,5) - Polska(-1,5) typ: 2
kurs: 1,5 buk: Sportingbet był on celny i w dodatku nieobrniony przez naszą drużynę. Dlatego mecz przegraliśmy, a prawidłowy wynik powinien wynosić: Parszywa Jedenastka [color:"red"] 1-2 [/color] District Mazowsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
według moich wyliczen Bydgoszcz sytrzelila 4 gole oddali 7 strzalów, 1 niecelny,a dwa zostaly obronione
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Panowie, teraz sprawa jest taka że niedługo prawdopodobnie wyjeżdża organizator, czyli ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I znów się wszystko rozsypie. Gra długoterminowa chyba nie ma tu sensu bo tak będzie zawsze, ciągle kogoś/czegoś będzie brakowało (na wakacjach tym bardziej). Zrobienie gry indywidualnej lub parami będzie najlepszym rozwiązaniem. Kiedyś graliśmy parami (pozdro Riva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) i całkiem fajnie wyszło.
Aby udało się zrobić nawet 3 ligi z możliwością spadków/awansów potrzebne jest dużo drużyn i jedynym wyjściem jest tu granie indywidualnie...
Ale teraz raczej nic nie będę wymyślał, bo wyjade i się rozsypie wszystko. Ewentualnie ktoś musiałby mnie zastąpić. Nie mam już do tego głowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Skoro wyjezdzasz to po co zaczynales cos w srodku wakacji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Skoro wyjezdzasz to po co zaczynales cos w srodku wakacji... Bo wcześniej nie miałem planów, ale to i tak nie jest pewne. Ale jak coś, to gra mogłaby się toczyć jakiś czas bez mojego udziału. Zawsze by się jakiś zastępca znalazł. Gdyby tyle drużyn się nie rozsypało to pewnie nie byłoby przeszkód by grać dalej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Szkoda panowie że tak słabo znowu poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Zapowiadała się fajna zabawa. Ja jestem za nawet 8 drużynową ligą (może jak liga przetrwałaby pierwsze rozgrywki zgłosiłoby się więcej chętnych). Może te 3-osobowe składy to za dużo?? Może zrobić 2 osobowe drużyny (bramkarz + napastnik)??
Naprawde szkoda żeby taki fajny pomysł na rozgrywki nie wypalił. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Myslę , że najlepiej jak pomyślimy o tym na nowa po wakacjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ps. także jestem za 2-osobowymi teamami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
No właśnie. Zaczniemy we wrześniu. Teraz w sumie czasu nie straciliśmy. Przynajmniej wiemy jak mniej więcej to wygląda i co należy poprawić w regulaminie. Moim zdaniem nieunikniony jest dodatkowy dzień na obrony. Wtedy nie trzeba będzie szukać typów na ostatnią noc. Poza tym wszystko funkcjonowało w miarę dobrze i te drużyny które grały z przeciwnikiem a nie z samym sobą (tak jak moja drużyna) miały zapewne ciekawe emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz niestety nie mam głowy do ponownego zbierania dryżyn itd, bo mam trochę innych spraw (prócz układania kuponów oczywiście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|