Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
Quote
Quote
Parszywa Jedenastka v District Mazowsze

napastnik: Parszywa Jedenastka
strzał: 1

data: 02.08.2006
godzina: 20:00
zdarzenie: SCP Ruzomberok v Djurgarden
typ: SCP Ruzomberok
kurs: 2.10
buk: Sportingbet

bramkarz :Silver Star DISTRICT MAZOWSZE
obrona: 1
data: 6.08.2006
godz: 18
zdarzenie:Korona Kielce- W.Płock
typ: X
kurs: 3.35
buk: Expekt


Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie, ale w regulaminie napisane jest ze nie można ruszać spotkania, które wcześniej typował rywal... kilka postów wyżej Zariusz typował w tym meczu "1"... proszę sędziego o rozpatrzenie tego "przewinienia"!! pozdrawiam!

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Quote
Quote
Parszywa Jedenastka v District Mazowsze

napastnik: Parszywa Jedenastka
strzał: 1

data: 02.08.2006
godzina: 20:00
zdarzenie: SCP Ruzomberok v Djurgarden
typ: SCP Ruzomberok
kurs: 2.10
buk: Sportingbet

bramkarz :Silver Star DISTRICT MAZOWSZE
obrona: 1
data: 6.08.2006
godz: 18
zdarzenie:Korona Kielce- W.Płock
typ: X
kurs: 3.35
buk: Expekt

DISTRICT MAZOWSZE SILVER STAR
wynik zdarzenia : 0-0
strzal obroniony

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Podliczenie kolejki będzie jutro rano, ale niektóre mecze można chyba podliczyć dziś, lub przynajmniej częściowo podliczyć.
Jeśli chcielibyście pomóc i wpisać ile macie strzałów celnych, obronionych itd, to byłoby miło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Postaram się to jakoś usprawnić następnym razem żeby na bieżąco podawać strzały celne.


Na razie z podsumowania mam tak:
[color:"#000033"]

Lucky Devils B-stok [color:"red"] -:- [/color] Sparta Praga
- mecz odwołany z powodu rezygnacji drużyny gości

Bydgoszcz Stars [color:"red"] 2-0 [/color] Ślązoki (trwa)
[i]--> Bydgoszcz Stars:
Crvena Zezda - goool; Davydenko - goool; Rosenborg; Frem; Aalborg
--> Ślązoki:
Sturm; Lille - obroniony! (Korona X); Serbia;

Jeśli wymieniłem jakiś zespół (np. Rosenborg) to znaczy że jest to strzał celny, a po nim napisałem czy jest gol czy obroniony. Jeśli nic nie napisałem to oznacza że strzały te jeszcze można obronić. Jeśli nie będzie obrony do 6 rano, to zamienimy to na gole.
Strzały Żurawia (Ślązoki) z kursami poniżej 1.90 zostały anulowane, bo grał jako pomocnik.

Temat z drugą kolejką zrobię prawdopodobnie dziś w nocy. Liga zostanie zmniejszona o (chyba) 2 drużyny.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543


Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie, ale w regulaminie napisane jest ze nie można ruszać spotkania, które wcześniej typował rywal... kilka postów wyżej Zariusz typował w tym meczu "1"... proszę sędziego o rozpatrzenie tego "przewinienia"!! pozdrawiam! [/quote]

Owszem gdybym podal identyczny typ, ale mój typ to był remis(x), tak więc zdarzenie to samo ale typ jak widać zupelnie inny.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Quote
Ślązoki - Bydgoszcz Stars

Napastnik:haven
Strzał:3
Data:6.08.06
Godzina:13:00
Zdarzenie: [color:"green"] Frem [/color] v Thisted
TYP:1
KURS:1.38
Bukmacher:Gamebookers

Napastnik:haven
Strzał:4
Data:6.08.06
Godzina:Silkeborg v [color:"green"] Aalborg BK
[/color]
TYP:2
KURS:1.95
Bukmacher:Gamebookers

Czas na kolejne bramki 2 juz strzelone czas rozklepac obrone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

OBRONA
Bramkarz:The Boss
Data:7.08.06
Godzina:2:00
Zdarzenie:OAK Raiders v PHI Eagles
TYP:1
KURS:2.30
BUK:GB

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> [color:"red"]Bydgoszcz Stars[/color] v Ślązoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />


Pomocnik: Bydgoszcz Stars
Strzał: 3
Data: 05/08/2006
Godzina: 17:30
Dystyplina: Piłka ręczna - U18 Mistrzostwa Europy
Zdarzenie: Chorwacja (U18) - Dania (U18) (1 połowa)
Typ: [color:"blue"]Chorwacja - 1.5[/color]
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betandiwin

Obrona
Bramkarz:The Boss
Data:6.08
Godzina: 22.05
Zdarzenie: COL Rockies v SF Giants
Typ 1
KURS: 2.02
BUK: GB

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Quote
Quote
Ślązoki - Bydgoszcz Stars

Napastnik:haven
Strzał:3
Data:6.08.06
Godzina:13:00
Zdarzenie: [color:"green"] Frem [/color] v Thisted
TYP:1
KURS:1.38
Bukmacher:Gamebookers

Napastnik:haven
Strzał:4
Data:6.08.06
Godzina:Silkeborg v [color:"green"] Aalborg BK
[/color]
TYP:2
KURS:1.95
Bukmacher:Gamebookers

Czas na kolejne bramki 2 juz strzelone czas rozklepac obrone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

OBRONA strzalu 4
Bramkarz:The Boss
Data:7.08.06
Godzina:2:00
Zdarzenie:OAK Raiders v PHI Eagles
TYP:1
KURS:2.30
BUK:GB

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Quote
Ślązoki - Bydgoszcz Stars

Napastnik:haven
Strzał:3
Data:6.08.06
Godzina:13:00
Zdarzenie: [color:"green"] Frem [/color] v Thisted
TYP:1
KURS:1.38
Bukmacher:Gamebookers

Napastnik:haven
Strzał:4
Data:6.08.06
Godzina:Silkeborg v [color:"green"] Aalborg BK
[/color]
TYP:2
KURS:1.95
Bukmacher:Gamebookers

Czas na kolejne bramki 2 juz strzelone czas rozklepac obrone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Obrona strzału: 3

Bramkarz:The Boss
data:6.08
Godzina:23:00
Zdarzenie: Clijsters K. v Sharapova M.
TYP:1
KURS:1.5
BUK:Gamebookers

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Quote
Slązoki - Bydgoszcz Stars

Napastnik:haven
Strzał:2
Data:5.08.06
Godzina:18:55
Zdarzenie: [color:"green"] Rosenborg [/color] - Valerenga
TYP:1
KURS:1.85
BUK:expekt

Obrona
data 6.08
gdz. 22.05
zdarzenie OAK Athletics v SEA Mariners
typ 1
kurs 1.94
buk GB

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
FC Gliwiczanie v Białe Wilki
u nas sprawa jasna, przeciwnik nie podjął wyzwania a więc chyba w.o i 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
Quote
Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie, ale w regulaminie napisane jest ze nie można ruszać spotkania, które wcześniej typował rywal... kilka postów wyżej Zariusz typował w tym meczu "1"... proszę sędziego o rozpatrzenie tego "przewinienia"!! pozdrawiam!

Owszem gdybym podal identyczny typ, ale mój typ to był remis(x), tak więc zdarzenie to samo ale typ jak widać zupelnie inny. [/quote]

cytuje pkt. z regulaminu:

* nie można powtarzać typu rywala, w ogóle nie można ruszać spotkania które wytypował rywal; oczywiście nie można też powtarzać strzałów kolegi ze swojej drużyny;


Pozdrawiam

Targlon

Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Quote
Parszywa Jedenastka v District Mazowsze

napastnik: Parszywa Jedenastka
strzał: 2

data:[b] 02.08.2006
[b]godzina:[b] 20:30
[b]zdarzenie:[b] Legia Warszawa - FH Hafnarfjordur (0:1 1/2)
[b]typ:[b] 1
[b]kurs:[b] 2.00
[b]buk:[b] Gamebookers

[b]DISTRICT MAZOWSZE


bramkarz: SILVER STAR

obrona
data: 7.06.2006
godzina: 00:00
zdarzenie:Pachuca-Cruz Azul
typ : 1
kurs: 2.05
buk:BaW

Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
Quote
Quote
Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie, ale w regulaminie napisane jest ze nie można ruszać spotkania, które wcześniej typował rywal... kilka postów wyżej Zariusz typował w tym meczu "1"... proszę sędziego o rozpatrzenie tego "przewinienia"!! pozdrawiam!

Owszem gdybym podal identyczny typ, ale mój typ to był remis(x), tak więc zdarzenie to samo ale typ jak widać zupelnie inny.

cytuje pkt. z regulaminu:

* nie można powtarzać typu rywala, w ogóle nie można ruszać spotkania które wytypował rywal; oczywiście nie można też powtarzać strzałów kolegi ze swojej drużyny;


Pozdrawiam

Targlon [/quote]
1) w pierwszym poscie piszesz ,że nie wiesz czy to bedzie mialo jakies znaczenie
2)skoro widziales mój typ obronny zanim jeszcze byl znany wynik to dlaczego wczesniej nie zwróciłes na to uwagi?
3)"nie można powtarzać typu rywala"- jesli rywal typuje 1 a bramkarz broni stawiając X i malo tego broni zupelnie inny mecz(Rosenborg-Djurgarten), to wybacz ale nie widzę związku

Moim zdaniem interweniowac powinienes przed tym jak wszyscy znalismy wynik meczu, wtedy można byłoby na to spojżeć może troche inaczej.Twoje zwrócenie uwagi jest na zasadzie że bramkarz obronił,sędzia nakazał grę od bramki, a piłka faktycznie obwodem wyszła poza linię bramkową o czym sedzia spotkania dowiedział sie dopiero po skonczonym meczu z przekazów telewizyjnych i uznał bramke.Wybacz ,ale coś takiego nie ma miejsca.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Quote
District Mazowsze

bramkarz: SilverStar
pomocnik: Piotrek_NDM
napastnik: MARIOZET



Parszywa Jedenastka v District Mazowsze

napastnik: District Mazowsze
strzał: 1
data: 05.08.2006
godzina: 16:00
zdarzenie: Glasgow Rangers - Dundee United
typ: over 2,5
kurs: 1,55
buk: Sportingbet

Bramkarz:zariusz
data:6.08
Godzina:23:00
Zdarzenie: C. Black / R. Stubbs - A. L. Groenefeld / M. Shaughnessy
TYP:2
KURS:2.14
BUK:baw

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
AnJay ale dlaczego nie można bronić 2 razy tego samego strzału?! bramkarz ma tylko 6 obron a napastnik i pomocnik razem 8 strzałów jeżeli wszystkie strzały wejda to bramkarz żeby się zesrał to nie ma szans na obronę. A przeciez takie wyniki jak 0:0 również powinny być możliwe...nie było w regulaminie takiej wzmianki więc prosiłbym o uznanie w tej kolejce mojej podwójnej obrony, a uaktualnienie tej zasady od następnej kolejki żeby wszystko było jasne i zgodne z regulaminem.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Quote

District Mazowsze

bramkarz: SilverStar
pomocnik: Piotrek_NDM
napastnik: MARIOZET

Parszywa Jedenastka v [color:"green"] District Mazowsze [/color]

Pomocnik: District Mazowsze
strzał: 3
data: 05.08.2006
godzina: 19:00
zdarzenie: Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa
typ: X
kurs: 3,40
buk: Unibet


Pomocnik: District Mazowsze
strzał: 4
data: 05.08.2006
godzina: 19:00
zdarzenie: Zagłębie Lubin - Lech Poznań
typ: X
kurs: 3,30
buk: Unibet

Obrona strzału: Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa
Bramkarz:zariusz
Data:7.08
Godzina: 3.30
Zdarzenie Chivas Guadalajara - FC Barcelona
TYP:X
KURS:5.75
BUK:baw

Obrona strzału: Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Bramkarz:zariusz
Data:7.08
Godzina: 3.30
Zdarzenie Once Caldas - Deportivo Cali 3.40 (Clausura, Kolumbia)
TYP:2
KURS:3.40
BUK:baw

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Sparta Praga - brak udziału w grze
Poszarpane Kierpce - brak udziału w grze
Dzieci Ojca Rydzyka - z tej drużyny tylko Szczypior podał jakiś typ; ogólnie brak udziału w grze
Białe Wilki - brak udziału w grze

A więc z 14 drużyn zostało 10. Po następnej kolejce może być jeszcze gorzej. Nie jest łatwo zorganizować taką zespołową grę...

Mamy znów rozpoczynać od 1 kolejki? Myślę że nie. Pomysł się nie sprawdził.

Może spróbujemy indywidualnie lub parami? Sam już nie wiem.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
[*] Niech lepiej zostaje tak jak jest.. 10 druzyn to wystarczajaca ilosc.. nawet jesli spadnie do 8 nic sie nie stanie.. beda grali tylko najwytrwalsi i Ci ktorym zalezy aby sie w ta gre bawic, tyle ode mnie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
Sparta Praga - brak udziału w grze
Poszarpane Kierpce - brak udziału w grze
Dzieci Ojca Rydzyka - z tej drużyny tylko Szczypior podał jakiś typ; ogólnie brak udziału w grze
Białe Wilki - brak udziału w grze


BOOKMAKERSI OLECKO:tylko jeden strzał rafalrobben18 reszta cicho. Po moich obliczeniach wygralismy ten mecz "Wielkopolskie dusigrosze" 6:0 Mozesz sprawdzic. ....Jestem za zmniejszeniem ligi. niech graja ci co chca . Nic na siłe

BIG UP

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
faktycznie.. Bookmakersi Olecko też nie brali udziału w grze, a więc mamy 9 drużyn.
Może ktoś jeszcze rezygnuje? To będzie 8 do pary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,369 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1