|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414 |
Parszywa Jedenastka v District Mazowsze
napastnik: Parszywa Jedenastka strzał: 1
data: 02.08.2006 godzina: 20:00 zdarzenie: SCP Ruzomberok v Djurgarden typ: SCP Ruzomberok kurs: 2.10 buk: Sportingbet bramkarz :Silver Star DISTRICT MAZOWSZE obrona: 1 data: 6.08.2006 godz: 18 zdarzenie:Korona Kielce- W.Płock typ: X kurs: 3.35 buk: Expekt Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie, ale w regulaminie napisane jest ze nie można ruszać spotkania, które wcześniej typował rywal... kilka postów wyżej Zariusz typował w tym meczu "1"... proszę sędziego o rozpatrzenie tego "przewinienia"!! pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
Parszywa Jedenastka v District Mazowsze
napastnik: Parszywa Jedenastka strzał: 1
data: 02.08.2006 godzina: 20:00 zdarzenie: SCP Ruzomberok v Djurgarden typ: SCP Ruzomberok kurs: 2.10 buk: Sportingbet bramkarz :Silver Star DISTRICT MAZOWSZE obrona: 1 data: 6.08.2006 godz: 18 zdarzenie:Korona Kielce- W.Płock typ: X kurs: 3.35 buk: Expekt DISTRICT MAZOWSZE SILVER STAR wynik zdarzenia : 0-0 strzal obroniony
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Podliczenie kolejki będzie jutro rano, ale niektóre mecze można chyba podliczyć dziś, lub przynajmniej częściowo podliczyć. Jeśli chcielibyście pomóc i wpisać ile macie strzałów celnych, obronionych itd, to byłoby miło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Postaram się to jakoś usprawnić następnym razem żeby na bieżąco podawać strzały celne.
Na razie z podsumowania mam tak: [color:"#000033"]
Lucky Devils B-stok [color:"red"] -:- [/color] Sparta Praga - mecz odwołany z powodu rezygnacji drużyny gości
Bydgoszcz Stars [color:"red"] 2-0 [/color] Ślązoki (trwa) [i]--> Bydgoszcz Stars: Crvena Zezda - goool; Davydenko - goool; Rosenborg; Frem; Aalborg --> Ślązoki: Sturm; Lille - obroniony! (Korona X); Serbia;
Jeśli wymieniłem jakiś zespół (np. Rosenborg) to znaczy że jest to strzał celny, a po nim napisałem czy jest gol czy obroniony. Jeśli nic nie napisałem to oznacza że strzały te jeszcze można obronić. Jeśli nie będzie obrony do 6 rano, to zamienimy to na gole. Strzały Żurawia (Ślązoki) z kursami poniżej 1.90 zostały anulowane, bo grał jako pomocnik.
Temat z drugą kolejką zrobię prawdopodobnie dziś w nocy. Liga zostanie zmniejszona o (chyba) 2 drużyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie, ale w regulaminie napisane jest ze nie można ruszać spotkania, które wcześniej typował rywal... kilka postów wyżej Zariusz typował w tym meczu "1"... proszę sędziego o rozpatrzenie tego "przewinienia"!! pozdrawiam! [/quote]
Owszem gdybym podal identyczny typ, ale mój typ to był remis(x), tak więc zdarzenie to samo ale typ jak widać zupelnie inny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Ślązoki - Bydgoszcz Stars
Napastnik:haven Strzał:3 Data:6.08.06 Godzina:13:00 Zdarzenie: [color:"green"] Frem [/color] v Thisted TYP:1 KURS:1.38 Bukmacher:Gamebookers
Napastnik:haven Strzał:4 Data:6.08.06 Godzina:Silkeborg v [color:"green"] Aalborg BK [/color] TYP:2 KURS:1.95 Bukmacher:Gamebookers
Czas na kolejne bramki 2 juz strzelone czas rozklepac obrone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> OBRONA Bramkarz:The Boss Data:7.08.06 Godzina:2:00 Zdarzenie:OAK Raiders v PHI Eagles TYP:1 KURS:2.30 BUK:GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> [color:"red"]Bydgoszcz Stars[/color] v Ślązoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
Pomocnik: Bydgoszcz Stars Strzał: 3 Data: 05/08/2006 Godzina: 17:30 Dystyplina: Piłka ręczna - U18 Mistrzostwa Europy Zdarzenie: Chorwacja (U18) - Dania (U18) (1 połowa) Typ: [color:"blue"]Chorwacja - 1.5[/color] Kurs: 1.95 Bukmacher: Betandiwin Obrona Bramkarz:The Boss Data:6.08 Godzina: 22.05 Zdarzenie: COL Rockies v SF Giants Typ 1 KURS: 2.02 BUK: GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Ślązoki - Bydgoszcz Stars
Napastnik:haven Strzał:3 Data:6.08.06 Godzina:13:00 Zdarzenie: [color:"green"] Frem [/color] v Thisted TYP:1 KURS:1.38 Bukmacher:Gamebookers
Napastnik:haven Strzał:4 Data:6.08.06 Godzina:Silkeborg v [color:"green"] Aalborg BK [/color] TYP:2 KURS:1.95 Bukmacher:Gamebookers
Czas na kolejne bramki 2 juz strzelone czas rozklepac obrone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> OBRONA strzalu 4 Bramkarz:The Boss Data:7.08.06 Godzina:2:00 Zdarzenie:OAK Raiders v PHI Eagles TYP:1 KURS:2.30 BUK:GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Ślązoki - Bydgoszcz Stars
Napastnik:haven Strzał:3 Data:6.08.06 Godzina:13:00 Zdarzenie: [color:"green"] Frem [/color] v Thisted TYP:1 KURS:1.38 Bukmacher:Gamebookers
Napastnik:haven Strzał:4 Data:6.08.06 Godzina:Silkeborg v [color:"green"] Aalborg BK [/color] TYP:2 KURS:1.95 Bukmacher:Gamebookers
Czas na kolejne bramki 2 juz strzelone czas rozklepac obrone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Obrona strzału: 3 Bramkarz:The Boss data:6.08 Godzina:23:00 Zdarzenie: Clijsters K. v Sharapova M. TYP:1 KURS:1.5 BUK:Gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Slązoki - Bydgoszcz Stars
Napastnik:haven Strzał:2 Data:5.08.06 Godzina:18:55 Zdarzenie: [color:"green"] Rosenborg [/color] - Valerenga TYP:1 KURS:1.85 BUK:expekt Obrona data 6.08 gdz. 22.05 zdarzenie OAK Athletics v SEA Mariners typ 1 kurs 1.94 buk GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
FC Gliwiczanie v Białe Wilki u nas sprawa jasna, przeciwnik nie podjął wyzwania a więc chyba w.o i 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 414 |
Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie, ale w regulaminie napisane jest ze nie można ruszać spotkania, które wcześniej typował rywal... kilka postów wyżej Zariusz typował w tym meczu "1"... proszę sędziego o rozpatrzenie tego "przewinienia"!! pozdrawiam! Owszem gdybym podal identyczny typ, ale mój typ to był remis(x), tak więc zdarzenie to samo ale typ jak widać zupelnie inny. [/quote] cytuje pkt. z regulaminu: * nie można powtarzać typu rywala, w ogóle nie można ruszać spotkania które wytypował rywal; oczywiście nie można też powtarzać strzałów kolegi ze swojej drużyny; Pozdrawiam Targlon
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
Parszywa Jedenastka v District Mazowsze
napastnik: Parszywa Jedenastka strzał: 2
data:[b] 02.08.2006 [b]godzina:[b] 20:30 [b]zdarzenie:[b] Legia Warszawa - FH Hafnarfjordur (0:1 1/2) [b]typ:[b] 1 [b]kurs:[b] 2.00 [b]buk:[b] Gamebookers [b]DISTRICT MAZOWSZE bramkarz: SILVER STAR obrona data: 7.06.2006 godzina: 00:00 zdarzenie:Pachuca-Cruz Azul typ : 1 kurs: 2.05 buk:BaW
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
Nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie, ale w regulaminie napisane jest ze nie można ruszać spotkania, które wcześniej typował rywal... kilka postów wyżej Zariusz typował w tym meczu "1"... proszę sędziego o rozpatrzenie tego "przewinienia"!! pozdrawiam! Owszem gdybym podal identyczny typ, ale mój typ to był remis(x), tak więc zdarzenie to samo ale typ jak widać zupelnie inny. cytuje pkt. z regulaminu: * nie można powtarzać typu rywala, w ogóle nie można ruszać spotkania które wytypował rywal; oczywiście nie można też powtarzać strzałów kolegi ze swojej drużyny; Pozdrawiam Targlon [/quote] 1) w pierwszym poscie piszesz ,że nie wiesz czy to bedzie mialo jakies znaczenie 2)skoro widziales mój typ obronny zanim jeszcze byl znany wynik to dlaczego wczesniej nie zwróciłes na to uwagi? 3)"nie można powtarzać typu rywala"- jesli rywal typuje 1 a bramkarz broni stawiając X i malo tego broni zupelnie inny mecz(Rosenborg-Djurgarten), to wybacz ale nie widzę związku Moim zdaniem interweniowac powinienes przed tym jak wszyscy znalismy wynik meczu, wtedy można byłoby na to spojżeć może troche inaczej.Twoje zwrócenie uwagi jest na zasadzie że bramkarz obronił,sędzia nakazał grę od bramki, a piłka faktycznie obwodem wyszła poza linię bramkową o czym sedzia spotkania dowiedział sie dopiero po skonczonym meczu z przekazów telewizyjnych i uznał bramke.Wybacz ,ale coś takiego nie ma miejsca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
District Mazowsze
bramkarz: SilverStar pomocnik: Piotrek_NDM napastnik: MARIOZET
Parszywa Jedenastka v District Mazowsze
napastnik: District Mazowsze strzał: 1 data: 05.08.2006 godzina: 16:00 zdarzenie: Glasgow Rangers - Dundee United typ: over 2,5 kurs: 1,55 buk: Sportingbet Bramkarz:zariusz data:6.08 Godzina:23:00 Zdarzenie: C. Black / R. Stubbs - A. L. Groenefeld / M. Shaughnessy TYP:2 KURS:2.14 BUK:baw
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
AnJay ale dlaczego nie można bronić 2 razy tego samego strzału?! bramkarz ma tylko 6 obron a napastnik i pomocnik razem 8 strzałów jeżeli wszystkie strzały wejda to bramkarz żeby się zesrał to nie ma szans na obronę. A przeciez takie wyniki jak 0:0 również powinny być możliwe...nie było w regulaminie takiej wzmianki więc prosiłbym o uznanie w tej kolejce mojej podwójnej obrony, a uaktualnienie tej zasady od następnej kolejki żeby wszystko było jasne i zgodne z regulaminem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
District Mazowsze
bramkarz: SilverStar pomocnik: Piotrek_NDM napastnik: MARIOZET
Parszywa Jedenastka v [color:"green"] District Mazowsze [/color]
Pomocnik: District Mazowsze strzał: 3 data: 05.08.2006 godzina: 19:00 zdarzenie: Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa typ: X kurs: 3,40 buk: Unibet
Pomocnik: District Mazowsze strzał: 4 data: 05.08.2006 godzina: 19:00 zdarzenie: Zagłębie Lubin - Lech Poznań typ: X kurs: 3,30 buk: Unibet
Obrona strzału: Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa Bramkarz:zariusz Data:7.08 Godzina: 3.30 Zdarzenie Chivas Guadalajara - FC Barcelona TYP:X KURS:5.75 BUK:baw Obrona strzału: Zagłębie Lubin - Lech Poznań Bramkarz:zariusz Data:7.08 Godzina: 3.30 Zdarzenie Once Caldas - Deportivo Cali 3.40 (Clausura, Kolumbia) TYP:2 KURS:3.40 BUK:baw
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Sparta Praga - brak udziału w grze Poszarpane Kierpce - brak udziału w grze Dzieci Ojca Rydzyka - z tej drużyny tylko Szczypior podał jakiś typ; ogólnie brak udziału w grze Białe Wilki - brak udziału w grze
A więc z 14 drużyn zostało 10. Po następnej kolejce może być jeszcze gorzej. Nie jest łatwo zorganizować taką zespołową grę...
Mamy znów rozpoczynać od 1 kolejki? Myślę że nie. Pomysł się nie sprawdził.
Może spróbujemy indywidualnie lub parami? Sam już nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
[*] Niech lepiej zostaje tak jak jest.. 10 druzyn to wystarczajaca ilosc.. nawet jesli spadnie do 8 nic sie nie stanie.. beda grali tylko najwytrwalsi i Ci ktorym zalezy aby sie w ta gre bawic, tyle ode mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Sparta Praga - brak udziału w grze Poszarpane Kierpce - brak udziału w grze Dzieci Ojca Rydzyka - z tej drużyny tylko Szczypior podał jakiś typ; ogólnie brak udziału w grze Białe Wilki - brak udziału w grze
BOOKMAKERSI OLECKO:tylko jeden strzał rafalrobben18 reszta cicho. Po moich obliczeniach wygralismy ten mecz "Wielkopolskie dusigrosze" 6:0 Mozesz sprawdzic. ....Jestem za zmniejszeniem ligi. niech graja ci co chca . Nic na siłe BIG UP
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
faktycznie.. Bookmakersi Olecko też nie brali udziału w grze, a więc mamy 9 drużyn. Może ktoś jeszcze rezygnuje? To będzie 8 do pary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|