|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Oni nie grają " u siebie " tylko na stadionie Shamrock.  a dla mnie to moze byc nawet camp nou . chcecie to stawiajcie. Teo : niewazne z kim (aczkolwiek uprzedzajac twoje dalsze docinki polska liga a z tak przewyzsza Polska kopaninie? daj se pan spokoj) wazne ze sa "powtarzalni" w kazdym meczu maja cos do zaproponowania w swojej grze nie idzie tak to sprobujemy tak i przynosi to im efekt w postaci duzej ilosci strzelanych goli a jak Legia zagra za bardzo statycznie to nie awansuje. i niechce robic z ST PATRICK "Barcy" przeciez ale fajna dla oka pilke ciupia spodziewam sie dobrego meczu Sharks tu nie chodzi o docinki. Poprostu równie dobrze można napisać że oglądałem kilka razy Luksemburski Dudelange i zajebiście wyglądali. Ponieważ tak jak St Patrick przewyższają umiejętnościami większość swojej ligi. Dla mnie dzisiaj minimum dwoma Legia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Sharks tu nie chodzi o docinki. Poprostu równie dobrze można napisać że oglądałem kilka razy Luksemburski Dudelange i zajebiście wyglądali. Ponieważ tak jak St Patrick przewyższają umiejętnościami większość swojej ligi. Dla mnie dzisiaj minimum dwoma Legia. A dokładniej pierwszy gol Kosa, a Legia 3:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Teo spoko zycze powodzenia aczkolwiek musi legia strzelic 3gole aby ci ten zaklad wszedl po patryki dzisiaj strzela  niech sie dzieje wola Boza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Teo spoko zycze powodzenia aczkolwiek musi legia strzelic 3gole aby ci ten zaklad wszedl po patryki dzisiaj strzela  niech sie dzieje wola Boza  Może być 3-1 4-2 bez różnicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Czy nominacje do "Złotej lewatywy" już przyznane? Bez przesady. "Złota Lewatywa" to nie jest jakaś popierdółka. Na nią trzeba zasłużyć. Przyznawana jest tylko za obrażanie, nie za punkt widzenia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Actobe ov 2,5 Coventry ov 2,5   chodz Aktobe fartem 75,82,90+4 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Dusan Kuciak 12 Łukasz Broź 28 Jakub Rzeźniczak 25 Inaki Astiz 15 Tomasz Brzyski 17 Ivica Vrdoljak 21 Tomasz Jodłowiec 3 Michał Kucharczyk 18 Michał Żyro 33 Ondrej Duda 8 Miroslav Radović 32
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
Teo spoko zycze powodzenia aczkolwiek musi legia strzelic 3gole aby ci ten zaklad wszedl po patryki dzisiaj strzela  niech sie dzieje wola Boza  Może być 3-1 4-2 bez różnicy  a ja czuje taki przebieg : legia prowadzi 1-0 juz cisna smiechy i zygi na Sharka szybka odpowiedz "patrykow"(z wolnego) i 1-1 i tyle do ht poczatek 2 polowy gospodarze 2-1 i legie stac bedzie na 2-2 i to po samobóju lub karnym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
HJK izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
HJK awans  Steaua słabiutko u siebie z Norwegami, widać brakuje Pio na ataku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Irole vs mistrz Ekstraklapy over 1,5 do przerwy i tu sobie nie pożałuję jeśli wyczekam okolice @3,5, to oprócz cs-a Dziękuję i życzę powodzenia;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Steaua słabo wygląda póki co
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Czy nominacje do "Złotej lewatywy" już przyznane? Bez przesady. "Złota Lewatywa" to nie jest jakaś popierdółka. Na nią trzeba zasłużyć. Przyznawana jest tylko za obrażanie, nie za punkt widzenia.  A ja tam na podstawie zeszłego tygodnia już bym 2 faworytów wskazał bez wahania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Steaua słabo wygląda póki co Typowo się nastawili na kontrę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
zeszłego tygodnia już bym 2 faworytów wskazał bez wahania  Wielka Kapituła wykazuje dobrą wolę i zeszłego tygodnia nie bierze pod uwagę, wyjątkowo. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Z poprzedniego tygodnia, to każdy byłby faworytem po takim spotkaniu do złotej lewatywy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Z poprzedniego tygodnia, to każdy byłby faworytem po takim spotkaniu do złotej lewatywy Wiadomo, ale nie mówię tutaj o podśmiechujkach i szyderze, tylko o tekstach typu "(L) k...a"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
PAOK  Galata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
AC Wolfsberger (Aut) 0 - 0 Chelsea (Eng)
czelsi szmaciuszki ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Norwegowie poczynają sobie lepiej niż u siebie tydzień temu.
Czuję pierwszą bombę w tej kolejce kwalifikacji do LM jakiś remisik ewidentny.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|