|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
nie porównuj 11stu (22óch) przepłaconych bawidamków z jednym zakompleksionym burakiem... proponuje mniej hejtu, więcej obiektywizmu i poluzowanie gumki w gaciach... no to nie musisz mnie atakowac osobiscie, skoro nie masz do tego powodow. a tak naprawde to mamy takie same, albo przynajmniej bardzo podobne zdanie o polskiej pilce, rowniez o legii. a ja jako kibic polskiej pilki mam prawo sie wypowiadac o polskich pilkarzach, ktorych rowniez posrednio w jakis tam sposob utrzymuje, nawet tych z legii. a co do wpadek to wiele klubow takie mialo, legia tez odpadla z vetra wilno w bardziej kompromitujacy sposob niz pilkarsko 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
On jest chory Musisz mu wybaczyć  a ja czekam i czekam az napiszesz cos sensownego i nie moge sie jakos doczekac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jak tylko zmienisz manierę pisanie tylko jak gra Legia, to postaram się wymyślić coś mądrego specjalnie dla Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
Zaczyna się napinka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ty kibic w kapciach przy klawiaturze nigdy tego nie będziesz w stanie zrozumieć. Żadna napinka, po prostu żona mi wczoraj pod koniec meczu zaanektowała lapka i nie mogłem wyartykułować swojej radości. Ale co Ty możesz wiedzieć zawodowy prześmiewco. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka