|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
Kibicowanie kibicowaniem ale handi na Szachtara z kursami powyżej 2.0 to po prostu promocja
bet24 1 (-1) 2.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mam rade dla tych ktorzy bawia sie w zaklady, grajcie szachtar, a dla tych ktorzy inwestuja dlugoterminowo- grajcie handi na legie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556 |
Kibicowanie kibicowaniem ale handi na Szachtara z kursami powyżej 2.0 to po prostu promocja
bet24 1 (-1) 2.35 Ech dam wam kolejny aspekt przeciw. Rok temu PAOK Saloniki grał z Szachtarem i wtedy pół świato grało Szachtar w handi. Wynik końcowy? 1-0 po bardzo słabej grze Szachtara... Ale to nic. Pewnie zaraz obrócicie to w argument "za" i stwierdzicie, że nie popełnią drugi raz tego samego błędu... Oni Legię lekceważą, czego dowodem są wysłannicy Szachtara. Pan Lucescu oglądał mecz Legii z FH a po meczu stwierdził, że nic praktycznie nie zanotował, bo oglądał sobie ładne dziewczyny na stadionie i podziwiał doping kibiców. Ja czekam na mecz. Piwko w dłoń i niech się dzieje, co ma się dziać. Czekam na cud!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
cyrkluS ale po co Ci to? Nie ma sensu namawiac innych to jest Polska i tutaj kazdy wie jak trzepac kasiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
w koncu w zakladach to wszystko polega na tym aby ograc innego usera, a nie buka[szukajcie glebi]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Moim zdaniem kurs na Donieck w granicach 1.6 ustawiony jest na odpowiedniej granicy. Ani zanizony, ani zawyzony.
Widzialem te 2 żalosne mecze Legionistów w tym sezonie..ktore z cala pewnoscia optymizmem nie napawają. Nie ma ducha ten zespol. Jako tacy zawodnicy, dobrze poukladani przez dobrego trenera. Nic wiecej. Brak charakteru...brak rozgrywajacego, obronie do monolitu daleko. Jesli chodzi o indywidualnosci to Edson, ktory w grze jednak nie blyszczy, jedynie stale fragmenty gry. Moim zdaniem to o wiele za malo na zespol pokroju Szachtara.
Nie wyobrazam sobie, żeby Legia wywiozla z Doniecka punkt. Co do jakiegos huraoptymizmu w kierunku handi na Ukrainców tez jestem sceptyczny. Najbardziej odpowiada mi ML na Donieck po @1.62.
A jesli chodzi o Szachtar to moim zdaniem beda celowac oni w tym sezonie na cos wiecej niz tylko sam awans do LM. Wyjscie z grupy, jezeli nie trafia do zadnej grupy smierci jest jak najbardziej realne. W tym zespole twki potencjal i to nie tylko finansowy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
p.s Experto Twoje rady robią wrazenie. Spisuje je sobie na karteczkę i powtarzam dziennie przed snem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 28 |
Szachtar Donieck[ Linked Image]Vs [ Linked Image]Legia Warszawa O zlekceważeniu rywala przez Szachtar nie ma mowy ... W zespole panuje wielka mobilizacja...Ukraińcy będą napewno przygotowani na 100% zarówno pod względem fizycznym jak i mentalnym... Cel jest prosty wrócić do elitarnych rozgrywek Champions Legue... W zeszłym roku nie udało się awansować... Inter Mediolan okazał się dla Szachtara zbyt trudnym przeciwnikiem (D 0 : 2) ( W 1 : 1) . Ambicje w drużynie ogromne piłkarze stawiają sobie za cel awans do rundy pucharowej Ligi Mistrzów . Jeżeli chodzi o sfere finansową to Legioniści nie mają szans na tej płaszczyżnie. Szachtar na swoją kadre wydał przeszło 100 mln dolarów. Oczywiście pieniądze nie grają....Organizacja bije na głowe całą POLSKE razem wziętą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Baza treningowa Szachtara kosztowała 200 mln dolarów zajmuje 43 hektary . A tam : boiska , centrum fizykoterapii , baseny , hotel , restauracja , centrum medyczne ... Od tego ośrodka zaczęto budować potęge Donieckiej piłki . W szkółkach trenuje kilkuset młodych adeptów .Infrastrktura niesamowita tego własnie brakuje w Polskiej piłce... Opiekun Szachtara Mircea Lucescu , oglądał mecz Legii z Hafnarfjordur osobiście zjawił się na Łazienkowskiej. Wie jak ustawić swój zespół i jakie są słabe strony Warszawiaków . W swojej kadrze ma do dyspozycji 8 finalistów MŚ . Pięciu zawodników Szachtara reprezentowało ukraine : Bramkarz Bogdan Szust, obrońca Dmytro Czychrynski, pomocnik Anatolij Tymoszczuk oraz napastnicy Andrij Worobiej i Ołeksij Bielik. Polske reprezentował Mariusz Lewandowski. Chorwacje Darijo Srna. Serbie i Czrnogóre Igor Duljaj No i co za tym idzie w parze? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ? Oczywiście DOŚWIADCZENIE! Tak tego napewno nie zabraknie gospodarzom pierwszej potyczki...Jest to kolejny AS w rekawie którego legia nie posiada... W kadrze jest też sześciu Brazylijczyków, m.in. kupiony z włoskiej Brescii Matuzalem i Brandao oraz nigeryjski napastnik Julius Aghahowa.... Szachtar nie ma problemów w lidze tak jak legia Imponuje mi bilans domowych spotkań 2 mecze 2 wygrane 10 bramek strzelonych 0 straconych !! wychodzi na to że nie mają problemów ze skutecznością... Trudno wierzyć w wygraną Legionistów w pierwszym spotkaniu rozum mówi Szachtar , a Serce i tak idzie za Legia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Mam nadzieje że uda im się strzelić bramke i zachowają szanse na Awans. Ale w pierwszym meczu przewiduje pewną [color:"blue"] 1 [/color] 1.45 bwin HT/FT Szachtar Donieck 2.00 bwin P.S. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Mecz się odbędzie w dniu moich urodzin i nie obraże sie jak Legia zafunduje nam niespodzianke.Cieszył by mnie taki prezent... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Aker napisał: Skottie to według Ciebie najlepiej nic nie grac bo prawda jest taka ze w kazdym meczu nawet najwiekszego "mocarza" z najwiekszym "słabeuszem" wynik moze byc kazdy bo piłka jest jedna a bramki są dwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Cuda zawsze sie zdarzały, zdarzają i bedą zdarzac wiec jak tak podchodzisz do typowania to daj se chłopie spokój. Experto odpisał nie, nie, o cos innego mu chodzilo, o oplacalnosc, zakladamy ze ktos sie zna i przy kursie 1,7 widzi ze jest szansa na zysk w dluzszym okresie przy podobnych zdarzeniach, a przy kursie 1,6 juz bedzie oscylowal kolo zera, wtedy nie warto grac zalezy od strategii, jesli ktos liczy na zysk przy kilku zdarzeniach to pewnie bierze kazdy kurs na szachtar, jesli ktos liczy na zysk w dluzszym okresie to juz nie moze tak grac:))) no nic, trzeba bedzie cos zagrac aby mecz sie przyjemniej ogladalo, jednak jesli gwaiazda w obronie jest lewandowski to jakos mnie smierdzi ten wielki faworyt szachtar;) Aker, widzę, że Eksperto (dzięki) pod moją nieobecność objaśnił ci mniej więcej esencję mojego posta. Trzeba grać, ale grać to co ma wartość (p*k>100) to wtedy w dłuższym okresie zwiększamy swoje szanse na sukces pod warunkiem, że w miarę dobrze oceniamy prawdopodobieństwo. Niech mi nikt nie pisze, że Szachtar po 1.45 to dobry zakład. Chętnie przyjmę duży hajs na takie rozwiązanie po tym kursie. Są jacyś chętni? Tylko się nie pchać, dla wszystkich wystarczy... Jak mi ktoś wystawi Szachtar po 1.7 to też będę szczęśliwy i przyjmę z pocałowaniem ręki. Mam nadzieję, że zrozumiałeś mój punkt widzenia. Pozdrawiam przyjacielu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
skottie, experto, ale po co sie trudzicie? temat pk byl juz tysiace razy walkowany, ale dla niektorych i tak nie bedzie to mialo znaczenia czy Szachtar bedzie tu po 1.8, 1.65, czy 1.15 ;/
jak to experto juz zauwazyl: "Nie ma sensu namawiac innych to jest Polska i tutaj kazdy wie jak trzepac kasiore";
powodzenia tym co graja Szachtar po 1.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
VooDoo, Ja właśnie chcę natrzepać tej kasiorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, więc oferuję Szachtara za 1.45 No chłopaki? Czym chata bogata, brać czym prędzej. Przecież wszyscy grają Szachara... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
a najbardziej mnie zawsze smieszy jak ludzie trafia taki mecz po kursie 1.20 i szczytuja, jakiego to wspanialego "pewniaka" zlowili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zeby nie bylo calkiem OffTopic, to drobne info nt. srodowego meczu:
Belg Frank de Bleeckere będzie arbitrem środowego meczu III rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Mistrzów Szachtar Donieck - Legia Warszawa.
Meczowa "18":
bramkarze: Łukasz Fabiański Jan Mucha
obrońcy: Hugo Alcantara Mamadou Balde Dickson Choto Edson da Silva Wojciech Szala
pomocnicy: Roger Guerreiro Tomasz Kiełbowicz Maciej Korzym Sebastian Szałachowski Łukasz Surma Miroslaw Radović Aleksandar Vuković
napastnicy: Elton Brandao Michal Gottwald Dawid Janczyk Piotr Włodarczyk
niestety nie ma "Burego" ;/ miejmy nadzieję, że na rewanż się wykuruje;
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Panowie nie chce Wam nic mowic, stworzyly sie 2 kolka adoracji, jeden w sprawie wyzszosci Szachtara, a drugi w sprawie p*k.
Tyle wspanialych meczykow jest, trwaja ME w lekkiej, Wy sie zajmujecie jednym, dajcie na looz.
PS. Argument "to jest Polska" chyba nie jest zbyt przekonywujacy? Ew. na rowni z argumentem "roznica klas jest naprawde duza bo tak"?
Tak naprawde chyba niektorzy niepotrzebnie wyciagneli aspekt innych polskich klubow, bo tak naprawde czy zdecyduje o wyniku to czy tu gra Legia czy Lech czy Wisla?
NIE, gra Legia, kazdy normalny Polak kibicuje, ale tak naprawde nie ma (nie powinno miec) znaczenia komu sie kibicuje w polskiej lidze obstawiajac mecz polskiej druzyny w LM.
Sam sie zastanawiam czy rusze ten mecz. No moje oko jednak roznica jest spora miedzy tymi ekipami, poczynajac od mozliwosci grajkow, po umiejetnosci, forme obecna, doswiadczenie, baze, a dopiero konczac na warunkach finansowych.
Finanse zadnego meczu nie wygraja, ale pozwalaja sciagnac lepszych pilkarzy, zbudowac lepsza baze, zatrudnic lepszych specjalistow od odnowy, trenowania i 1500 innych waznych w sporcie.
Cieszymy sie, ze jest Szachtar, ale tak naprawde ten Szachtar jest zdecydowanie lepszy od Panaty z zeszlego roku, a Legia jest niestety, ale gorsza od Wisly takze z lata ubieglego roku. Piszecie, ze Elton jest doskonaly, ze Edson bardzo fajnie gra, ale czy tak naprawde oni sie wyroznili w meczu o stawke z powaznym rywalem?
NIE, mecze towarzyskie z francuskimi klubami nie moga zaciemnic sytuacji, nie mozna po nich stwierdzic, ze jestesmy gotowi na start w LM, na wyjscie z grupy itd. Bo nawet jak te kluby mialy blisko do startu ligi, to tak naprawde nie wiemy jakie bylo ich nastawienie do sparingu? Czy zagrac, walczyc czy odbebnic? Wlasciwie to chyba juz wiemy, postawili na odbebnienie meczu. Polacy (nie tylko i wylacznie Legionisci!!) rozbudzili po tych meczach nadzieje, ale tak naprawde obecnie jedynie mecze towarzyskie naszych grajkow klubowych pozwalaja nam te nadzieje rozbudzac i cieszyc sie ze zwyciestw z niezlymi ekipami europejskimi.
Trafnie polska lige opisal JRR, przyszedl Petrescu i wszyscy kontuzje, narzekaja na ciezkie treningi itd., nasi nie sa przygotowani do zachodniego treningu, cale zycie sie z nimi kazdy bawil i dzis odstaja fizycznie od wiekszosci zespolow. Bo albo trenuje sie lekko, zeby nie bylo kontuzji i byla swiezosc, wtedy starcza sil na 60 minut, a szybkosciowo ok. Albo sie trenuje po zachodniemu i polowa skladu kontuzje a druga polowa gra caly mecz na jednym obrocie, tak samo, ale za kazdym razem sa od przeciwnika wolniejsi.
Najlepszym przykladem jest wypowiedz Burkardta, ktory stwierdzil, ze na Cooperze przebiegl 3 km, wiec nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. Jak ktos kiedys uprawial sport, to mniej wiecej sie orientuje ile to jest 3 km na Cooperze i jaka prace trzeba w to wlozyc.
Gleboko wierze, ze kazdy bedzie kibicowal Legii, bez wzgledu na to jak obstawil i komu kibicuje w polskiej lidze.
Ale tak naprawde mysle, ze u nikogo czynnikiem decydujacym o obstawieniu bylo miejsce zamieszkania. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
to ja w podstawówce biegałem 2650 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a co do meczu, kursy <1.60 są wg mnie nie do grania. Legia owszem nie jest w najwyższej formie, ale wierzę, że na taki mecz się sprężą i powalczą o remis, a chociaż o gola. Mam nadzieję, że po pierwszym meczu nie będzie po sprawie bo wybieram się do Warszawy na rewanż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja bym chcial wreszcie zobaczyc polska druzyne w LM wiec po raz 3 w zyciu bede kibicowac Legii. Obstawiac tego spotkania nie mam zamiaru, bo po primo jest duzo innych ciekawszych spotkan do typowania a po secundo naprawde nie wiem co mam o nim myslec. Moze bedzie 3:0 dla Szachtara a moze 1:1. A teksty ze kurs 1,45 to promocja to po prostu mnie rozwalaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
Ja właśnie chcę natrzepać tej kasiorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, więc oferuję Szachtara za 1.45 Można u buków w tej chwili złapać 1,6, więc Twoja oferta jest do niczego. Najwyższe do złapania były: Schachtar 1,65 i Schachtar(-1) po 2,7. Dasz więcej to ja chętnie wezmę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Co myslicie o underze 2.5 ::: Szachtar - Legia ::: ?? Pozatym jesli ma ktos jakies informaje o kontuzjach i oslabieniach w tych druzynach to jesli moze to niech poda !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353 |
A ja sobie poczekam do jutro i zagram sobie za małą stawke wygraną Legii, liczę, że kurs będzie oscylował już ponad 8.00 jak się nasi rzucą do obstawiania, oczywiście trudno o optymizm, jak się widzało Legie w akcji, ale kto tam widział jak gra Shakhtar obecnie, niech się odezwie taki, narazie argumenty popierowe, statystyki i ile to mają kasy, ale takimi argumentami to raczej nikt się nie popisuje jak np. gra Chelsea, a przecież z nimi to powinna gromić wszystkich, szczegolnie taki sklecony na prędce zespół gwiazd MLS prowadzony przez Nowaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Heh normalnie jak cale forum cos gra to wiecie co sie dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba po raz pierwszy zycze sobie by tak sie stalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
a ja mysle zagrac sobie handicapa 0:1 na legie, przy X zwrot stawki, wychodzi kurs 1,99 a mysle ze legia nie jest pozbawiona szans w tym meczu, w najgorszym wypadku przegra roznica jednej bramki
kurs 1,4 jest za smieszny zeby grac go, a wynik nie jest wcale taki pewny, poczekam ze stawianiem do jutra bo napewno jeszcze kurs na szachtar sie zmiejszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 294 |
dla mnie ten mecz jest nie do grania tutaj kazdy wynik jest możliwy. dla wszystkich czarnowidzacych i skazujacych legie na wysoka porazke: zerknijcie sobie na wyniki meczów spartaka moskwa z szerifem tiraspol i sprawdzcie z kim odpadało dynamo kijów w zeszłym roku i to nie w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej tylko w drugiej.
PS: w naprawde silnej druzynie nie grałby mariusz lewandowski. do boju LEGIO!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Co sie tak czepiliscie Mariusza Lewandowskiego? Jest jaki jest, ale wrocilby do polskiej lii i bylby gwiazda. Przyklad Tomka Hajty to najdobitniej pokazuje. Tak dla przypomnienia Legia reprezentuje polska lige.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|