Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Jestem zaskoczony że tak wiele osób skusiło się na tak beznadziejny kurs 1.45 na Szachtar. Okej, może i ukraińcy są lepiej zorganizowani i mając większy budzet ale na pewno nie ma aż takiej różnicy w klasie obu tych zespołów aby dawa gospodarzom aż 64% szans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dzisiaj od godziny 18:25 osobiście ->

[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
po prostu nie widać przeciwskazań, żeby Legioniści mieli złamać zasadę "ma być jak nigdy, wyjdzie jak zawsze" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Taka już nasza mentalność - polskie drużyny z reguły nie potrafią wznieść się na wyżyny możliwości by powalczyć z silniejszym rywalem. Więc nie ma się co dziwić, że tak wielu ludzi gra przeciw Legii.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
Quote
Quote
Quote

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!

!

Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Polske reprezentuje reprezentacja.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

No comment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dla co bardziej kumatej części forum - typowy przykład tego, o czym mówiłem.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Okej słuchajcie ja rozumiem, że Legia ma mniejsze szanse, ale jest jedna rzecz jakiej nie miała Wisła Kraków w ostatnich sezonach. O sile Legii stanowią zawodnicy z zagranicy. Zwałszcza Brazylijczycy, dla których udział w tych elitarnych rozgrywkach jest najlepszą promocją na rynku europejskim. Myślę, że zawodnicy z zagranicy wszystko dzisiaj zrobią aby Legia wyjechała z korzystnym rezultatem. Dlatego zamiast grać czystej 1. Spróbujcie zagrać handicapa na Legie.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Ciekawą kwestie poruszył pixies

Czy Legia jest przygotowana do gry w Lidze Mistrzów ?

Organizacyjnie być może, mentalnie mniej natomiast osobowo w/g mnie zupełnie nie jest.Tak jak napisał pixies - żeby toczyć bitwe na własnym podwórku ( liga ) oraz na arenie europejskiej trzeba mieć conajmniej dwie równorzędne "11" Legia w moim mniemaniu tego nie ma.Wiecie co się dzieje w drużynach które grają w LM i jednocześnie marzą o mistrzostwie swojego kraju - mnóstwo kontuzji , trenerzy mając do dyspozycji więcj graczy niż ma na tą chwilę Wdowczyk, sięgali po głębokie rezerwy co oczywiście odbijało się na pozycji w ligowej tabeli.Owszem awans do LM polskiej drużyny byłby czymś wielkim ale trzeba sobie powiedzieć jasno że Legia będzie miała ogromne problemy w Lidze.Ktoś wczesniej pisał że nasi zawodnicy nie wytrzymują pracy jaką musza wykonać na obozach przygotowawczych więc jak tu myśleć pozytywnie o sezonie gdzie będzie trzeba grać mecz co 3 dni na najwyższym poziomie.W LM żeby się nie skompromitować ( Jeśli taki Burkhardt twierdzi że na Cooperze przebiegł 3000 m i w/g niego nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i to jest zawodnika środka pola gdzie trzeba tyrać jak wół to już widze jak ta LM bedzie wyglądała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />)
oraz w Orange Extraklasie żeby utrzymać pozycje lidera.

Według mnie Legia pojechała na Ukrainę po najmniejszy wymiar kary.Oczywiście to tylko sport i wszystko może się zdarzyć ale losy awansu do LM dziś zostaną przesądzone...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
a z drugiej strony, brazyliczycy, ktorzy w duzej mierze stanowia sile ukraincow moga poprostu zlecewacyz legie... wczoraj w dziennieku czytalem artykul na temat tego spotkania, w ktorym byla poruszona chec do gry Matuzalem'a... kiedy mu sie chce grac gra jak z nut i decyduje o wyniku... lecz wiadomo rowiez, ze jest to czlowiek, ktory lubi "Szybkie zycie" wiec wydaje mi sie, ze na mecz z legia nie bedzie jakosc szczegolnie zmotywowany...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Quote
a z drugiej strony, brazyliczycy, ktorzy w duzej mierze stanowia sile ukraincow moga poprostu zlecewacyz legie... wczoraj w dziennieku czytalem artykul na temat tego spotkania, w ktorym byla poruszona chec do gry Matuzalem'a... kiedy mu sie chce grac gra jak z nut i decyduje o wyniku... lecz wiadomo rowiez, ze jest to czlowiek, ktory lubi "Szybkie zycie" wiec wydaje mi sie, ze na mecz z legia nie bedzie jakosc szczegolnie zmotywowany...

Według mnie nie może być mowy o takim podejściu Matuzalema do meczu.To nie będzie mecz przeciwko Legii a mecz o awans do Ligi Mistrzów więc motywacja troszke inna niż zazwyczaj w lidze kiedy na przeciwko Szachatara stają ekipy typu Kryvbas Metalist itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Ach ci biedni Polacy... a może powoli coś się zmienia i wychodzi nad tą biedną ziemią słońce, patrząc na nasze zaplecze, to pływacy powinni kończyć udział na kwalach, a jakby jeszcze rok temu ktoś powiedział, że Kubica w tym roku będzie się ścigał w F1, to by od niejednego usłyszał, a kto to w ogóle jest? Ja tam wolę grać za małą stawkę Polaków i im kibicować, bo za grubszy szmelc i tak są lepsze spotkania, które przede wszystkim można analizować bez emocji, dla tego dzisiaj gogo Radwańska za >5.00 i remis Legia za >3.70

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Quote
Quote
Kibicowanie kibicowaniem ale handi na Szachtara z kursami powyżej 2.0 to po prostu promocja

bet24 1 (-1) 2.35

Ech dam wam kolejny aspekt przeciw. Rok temu PAOK Saloniki grał z Szachtarem i wtedy pół świato grało Szachtar w handi. Wynik końcowy? 1-0 po bardzo słabej grze Szachtara... Ale to nic. Pewnie zaraz obrócicie to w argument "za" i stwierdzicie, że nie popełnią drugi raz tego samego błędu... Oni Legię lekceważą, czego dowodem są wysłannicy Szachtara. Pan Lucescu oglądał mecz Legii z FH a po meczu stwierdził, że nic praktycznie nie zanotował, bo oglądał sobie ładne dziewczyny na stadionie i podziwiał doping kibiców.

Ja czekam na mecz. Piwko w dłoń i niech się dzieje, co ma się dziać. Czekam na cud!

Jak bys jeszcze dodal ze Szachtar przed meczem z PAOK mial po dwoch kolejkach 6 pkt. i pewny awans do dalszej fazy pucharu Myszki Miki to by bylo OK. Wszystkich zwolennikow Legii prosze o zejscie na ziemie i porownanie sukcesow/doswiadczenia Lucescu vs Wdowczyk i sprawdzenie kto to jest ten Matuzalem albo Elano. O innych zawodnikach pisal nie bede bo i tak do Was nic nie dociera. Ile lat Achmetov buduje swoja druzyne, od kiedy Ci zawodnicy graja ze soba? Jakie doswiadczenie maja na miedzynarodowej arenie? Ja tutaj nie widze zadnego przypadku w kursie 1.5-1.6

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
a z drugiej strony, brazyliczycy, ktorzy w duzej mierze stanowia sile ukraincow moga poprostu zlecewacyz legie... wczoraj w dziennieku czytalem artykul na temat tego spotkania, w ktorym byla poruszona chec do gry Matuzalem'a... kiedy mu sie chce grac gra jak z nut i decyduje o wyniku... lecz wiadomo rowiez, ze jest to czlowiek, ktory lubi "Szybkie zycie" wiec wydaje mi sie, ze na mecz z legia nie bedzie jakosc szczegolnie zmotywowany...

Według mnie nie może być mowy o takim podejściu Matuzalema do meczu.To nie będzie mecz przeciwko Legii a mecz o awans do Ligi Mistrzów więc motywacja troszke inna niż zazwyczaj w lidze kiedy na przeciwko Szachatara stają ekipy typu Kryvbas Metalist itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
wydaje mi sie, ze moga miec trudnosci z motywacja... graja u sobie, zakladaja, ze sa lepsi... wiec co... wystarczy wyjsc i strzelic... nic trudnego, oby legia przeciwstawila sie...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
wybacz, ale co takiego wnosi do dyskusji ten post?

Last edited by Bzyku; 09/08/2006 11:36.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Ciekawą kwestie poruszył pixies

Czy Legia jest przygotowana do gry w Lidze Mistrzów ?

Organizacyjnie być może, mentalnie mniej natomiast osobowo w/g mnie zupełnie nie jest.Tak jak napisał pixies - żeby toczyć bitwe na własnym podwórku ( liga ) oraz na arenie europejskiej trzeba mieć conajmniej dwie równorzędne "11" Legia w moim mniemaniu tego nie ma.
Proste ze nie ma .
Ja tylko przypomnę ze jak ITI przejelo Legię to zdaje się ew. wystepy w LM byly "zaplanowane" na sezon 2007/08 lub rok pozniej .
Nie sadzę wiec zeby dla ITI bylo to jakies rozczarowanie gdyby nas Szachtar wyeliminowal .
ot taki nic nie wnoszacy post do tematu , bardziej jako przypomnienie ze Legia się caly czas buduje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
aczkolwiek milo by było znowu uslyszeć hymn LM na Łazienkowskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
i z mojej strony jakas nanaliza...
ale qrwo..lem na meczu z islandczykami. i ja sie skusilem zagrac handi na legie po ladnym kursie. mozna powiedziec (z perspektywy czasu) ze legia grala jak wytrawna druzyna. no bo po co sie meczyc jak awans w kieszeni, sytuacje byly ale brakowalo umiejetnosci (?). w pewnym momencie myslalem ze czesc legionistow dostala kase od bukow by nie zrobili tego handi. bo jak 'nedza' strzelal glowa gdy pilka byla na wysokosci kolana to 'rozne mysli 'mi do glowy przychodzily. a do tego jeszcze ten karny. jakiez bylo moje zdziwienie ze paru graczy wyrywalo sie do strzelania tego karnego.to nikt nie byl wyznaczony??!! wtedy bylem chetny 'kontrowac' u wszystkich bukow ze nie bedzie bramki. no i masz... wspaniale sie zlozys brazyleiro do tego strzalu. nie wiem w koncu jak to sie stalo ze weszlo. moze edson nie byl wtajemniczony??:)
w sumie to sa dygresje co do gry legii. NIE ZACHWYCA!! a nawet gra bardzo slabo. cienki dwumecz z hafna. taki se poczatek z kraksa, i mizeria z groclinem.
nie wiem jak dj sosna mozesz sadzisz ze kurs 1.45 jest za niski by to grac!! mozna sie by klocic jesli by wynosil 1.15 albo 1.2:)
legia: pozal sie boze na ich obrone. wojcius szala to po prostu dla mnie 3 liga. a 2 stranieri w srodku dosyc czesto popelniaja bardzo proste bledy! moze i w lp napastnicy sie ich boja ale szahtar sie nie przestraszy. i konczac na lewej kielbowiczem ktory bardziej chyba jest pomocnikiem, a w l. jest juz od paru lat i troche 'wrosl' w ta lewa flanke cwksu. srodek pomocy w osobie surmy i vuko to takie same przypadki ja kielbowicz. gracze raczej nie do 'ruszenia' bo legionisci pelna geba ale ich umiejetnosci nie sa dostrzegane przez selekcjonera- surma (no i dobrze) czy przez zagraniczne kluby - vuko (bo i po co im taki gracz). a jesli codzi o 'rodzera' to nie lubie takich graczy. niby rozgrywajacy (z hafna) ale chyba 'rozgrywal' tylko dla siebie... atak: bida z nedza, piotrus i 'janczak' (oslawionye nazwisko przez komentatora 1 meczu z hafna:))
pozytywy:
prawa strona-szalachowski- przebojowy, potrafiacy dryblowac (czasami zamota sie o swoje nogi), szybki i czesto decydujacy sie na strzaly (majac takich partnerow w ataku tez nie marnowalbym podan do nich), bardzo dobry prawy pomocnik!!
elton-jesli on nie strzli bramki z ukraincami to kto??...
moze edson!
a takze osoba trenera Wdowczyka. naprawde trener z charyzma i byc moze dotrze jakos do zawodnikow by wykrzesali z siebie granice mozliwosci...
tak, granice mozliwosci bo tylko wtedy legia ma jakas szanse, bo jak bede tak grac jak graja dotychczas to nawet kurs 1.45 jest za wysoki
ja przewiduje porazke legii w doniecku, ale mysle ze legia cos ustrzeli. jakies dziwne mam przeczucie ze jednak szahtar bedzie mial ciezka przprawe ale w warszawie. wszystko raczej wskazuje ze kolejny raz cl nie dla polskich klubow i pewnie wszyscy stawiaja na awans ukraincow (tylko wieksza czesc wawy, szczecin i sosnowiec tzryma kciuki), ale moga sie srogo przejechac. moze sie legi przyfarcic bo na dobra gre nie licze.
ja osobiscie lekka reka stawiam przeciw legii (mieszane uczucia towarzyszyly jak gralem na nich) a takze mysle o overze
dorzucam do tego mattersburg przciwko kolonii cyganow w krakowie. tutaj takze lekka reka chociaz w czasie studiow troche wislakow sie poznalo...

Dołączył: Jul 2006
Posty: 28
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 28
W zespole Szachtara nie bedzie tylko Bogdana Szusta i Dmitrija Czigrinskiego temperatura podczas meczu bedzie wynosila ok 30 C , napewno wpłynie to na tempo spotkania.
O zlekceważeniu przeciwnika nie może być mowy... Zbyt wysoka stawka !!

"Legia to silny klub, który tak jak my chce awansować do fazy grupowej. Będzie robić wszystko co możliwe by wywalczyć korzystny rezultat w Doniecku. Musimy zagrać z uwagą i pełną koncentracją. Nie możemy popełnić prostych błędów, co zdarzało nam się w poprzednich latach" - dodał trener Szachtara.

Jakie Echo o mecz (1.45) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
FC Shakhtar Donetsk - Legia Warszawa x2 @2.50
Tak oplacalnego zakladu nie spotkalem od jakiegos miesiaca. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Co do Coopera Burkhardta to ok 2-3 tyg temu byla informacja w PS o ropoczęciu treningu przez Real Madryt. Na powitanie Capello zafundowal im podobny test: 3000 m i aby zaliczyć trzeba bylo zejść poniżej 12 min. Zaliczylo go 4!!!! zawodników. Wszystkich nazwisk nie pamiętam , ale w tej 4 byli na pewno Ramos i Bravo.
Żeby nie bylo nie na temat lówko o meczu. Typować go nie będę choć sklanialbym się raczej ku Ukraińcom. Legia ma strasznie slabą obronę. Stoperzy się nie rozumieją , są malo zwrotni. Choto gra max 70% tego co w końcówce zeszlego sezonu a Hugo to tak pól Quattary.Dlatego nawet jak Szachtar podejdzie na luzie to w końcu któryś z napadziorów objedzie, któregoś z naszych wieżowców. Dla Legii jedyną szansą na bramkę są wolne Edsona. Z akcji jakoś ich nie widzę... no może Szalachowski pójdzie na przebój i będzie mial trochę szczęścia. Ale suma sumarum typować nie będę tylko obejrzę przy jakiejś kawce ( wieczorem jadę samochodem więc piwko odpada )

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
GORACE INFO PROSTO Z WARSZAWY -> http://legialive.pl/news.php?NewsID=19097


Dzis wszyscy fani kopanej w Polsce kibicuja Piotrkowi, zeby ni e doszedl do zadnej sytuacji strzeleckiej ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
ja zagralem dokladny wynik 1-0 w GB @7.5

Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 707
Czubek a co Ty piszesz o meczu z Islandczykami , ze sie meczyli itp itd ? Nie rozumiesz ze ta druzyna liczac lige , puchar polski , europejskie puchary musi rozegrac ponad 50 meczykow ?

To nie jest jeden mecz gdzie sie gra na maksa , gdzie trzeba zniszczyc , rozgromic druzyne to jest 1/50 czesc sezonu 2006/2007, powtarzam 1z50.

Ciekawe co mieli grac wiedzac ze wygrali 1-0 na wyjezdzie a przed nimi liga i mecze 3 rundy. Mieli zapieprzac jak konie tylko po to bo jakis czubek sobie handi postawil i przeklina przed telewizorem ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Mieli zapieprzac jak konie tylko po to bo jakis czubek sobie handi postawil i przeklina przed telewizorem ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1