Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Quote

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!

!

Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Polske reprezentuje reprezentacja.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Quote
Ja właśnie chcę natrzepać tej kasiorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, więc oferuję Szachtara za 1.45

Można u buków w tej chwili złapać 1,6, więc Twoja oferta jest do niczego. Najwyższe do złapania były: Schachtar 1,65 i Schachtar(-1) po 2,7. Dasz więcej to ja chętnie wezmę.

Maciey,

Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi. Moja oferta była skierowana do osób, które uważają Szachtara za pewniaka i grają po każdej cenie. Wiem, że w sieci jest drożej, ale skoro inni grają niżej to może i ja zarobię przy okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Wcale nie wierzę ślepo w Legię. Capito?

Poza tym nie wiem gdzie ty obecnie widzisz 1.6 za Szachtara. Wymień mi normalnego buka w sieci, który trzyma taki kurs obecnie. Tylko proszę bez wynalazków i nienormlanych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A jakby kiedyś się spotkała z River Plate w Toyota Cup to przemógłbyś się ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ps 1). masz chyba zapchanÄ… skrzynkÄ™ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
ps 2) sorki za smiecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Quote
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A jakby kiedyś się spotkała z River Plate w Toyota Cup to przemógłbyś się ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ps 1). masz chyba zapchanÄ… skrzynkÄ™ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
ps 2) sorki za smiecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dałbym na remisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3

Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Polske reprezentuje reprezentacja.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/quote]


Riquelme piszesz niedorzecznosci.
Legia jest klubem polskim (chyba ze Wawa sie oderwala od Polski co by mnie bardzo cieszyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ) i reprezentuje Polske.
Za granica nikogo nie obchodzi kto za Legia kibicuje a kto nie, liczy sie fakt ze jest klubem polskim i jej gra pokazuje oblicze polskiego futbolu.
Ja tez nie jestem kibicem Legii ani Widzewa (choc mi do niego z wiadomych przyczyn blizej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) ale jak grali w LM to im kibicowałem bo reprezentuja nasz kraj.
Idąc Twoim tokiem myslenia to Małysz reprezentuje spoleczność z Wisły a Kubica Krakusów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
aker to jest piłka klubowa a nie reprezentacyjna,nie wiem gdzie tu widzisz niedozreczności??
Większosć silnych klubów opiera się na obcokrajowcach,to jest chyba najlepszy wyznacznik ich narodowości...


1.Adam Małysz jest reprezentantem Polski
2.Kubica reprezentuje team BMW,ale można mu kibicowac jao Polakowi,chyba,że ktoś nie lubi jeździć bejcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


Proponuje zapoznać sie z pojęciami naród,państwo,miasto,klub sportowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Quote
PS: w naprawde silnej druzynie nie grałby mariusz lewandowski.


pewnie, że nie - w dobrej drużynie to gra Piotr Nędza Włodarczyk

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!
Ale pieprzysz głupoty. Koleś napisał że jego zdaniem "różnica klas jest napradę duża. Legia nie ma najmnijeszych szans" i ma do tego prawo.

Ja Legii też nigdy nie będe kibicować. I co, nie mogę? Jestem "zakompleksionym poznaniakiem"? Przypominam Tobie że to jest forum bukmacherskie..

A co do samego meczu, im bliżej tym bardziej się boję że padnie remisik i większość forumowiczów umoczy.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Riquelme ja nie pisze o piłce reprezentacyjnej tylko o reprezentowaniu danego kraju.
To Ty mylisz pojecia.
Co z tego ze np. w takiej Chelsea prawdziwych Anglikow jest niewielu, ale jak zdobedą LM nie bedzie sie mówiło ze zdobyli ją obcokrajowcy tylko ze zdobył to zespól angielski.
O to samo mi chodzi z Legia.
Niewaznie kto w niej gra i kto za nia kibicuje bo na arenie miedzynarodowej reprezentuje (nie mylic z reprezentacjÄ… <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) nasz kraj.
Pozdr

Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,136
Quote
A co do samego meczu, im bliżej tym bardziej się boję że padnie remisik i większość forumowiczów umoczy.

też mam takie dziwne przeczucie, ale trzeba wziąść pod uwage mecz rewanżowy i to że Szachtar bedzie chciał uzyskać kożystny wynik, a Legie powinno zadowalać strzelenie jednego gola.

Także typuje 3-1, 2-1 dla Ukraińskiego teamu

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Quote
Quote
Quote

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Spotkałem już wiele opini zakompleksionych poznaniaków, zawistnych krakusów czy po prostu zupełnie obojętnych ludzi. Gdy rok temu grała Wisła śledziłem ją i kibicowałem jej i życzyłem jak najlepiej. Szkoda, że reszta społeczeństwa, gdy tylko przyjdzie grać Legii śmieje się i puszcza epitety w stylu: "Legia dostanie w pizde." - Ostatnio miałem taką przygodę w toto-mix'ie w Częstochowie z nawalonym żulem. Ledwo co nie pęknąłem ze złości i nie zamieniłem jego słów na moje czyny... Czy Polacy nie potrafią łączyć się w takich momentach? Nie, bo Legia? Legia reprezentuje POLSKĘ!

!

Od kiedy to Legia reperezentuje POLSKE? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Polske reprezentuje reprezentacja.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Legia reprezentuje Warszawską część kibiców,klub,sponsorów i działaczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Jest wiele klubów w kraju nad Wisła,wszystkie są dupne,ale nieprawdą jest,żeby kibicowac Legii, bo reprezentuje Polske.
Każdy kibicuke swojemu klubowi,nawet jest normalne,ze zwolennicy jednego życza źle drugiemu,takie jest kibicowanie.
Ja nie lubie Legii i nie kibicuje jej nigdzie,nawet jakby grała w finale LM.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Mozna LegiÄ™ lubiec lub nie ale :
Legia zdobyła mistrzostwo POLSKI a nie np Bundesligi więc naturalną rzeczą jest że reprezentuje Polskę klubową oraz jest reprezentantem i przedstawicielem Polski na arenie międzynarodowej .

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Z całym szacunkiem dla Was Panowie ale zacznijcie pisać na temat bo już druga strona leci a argumentów za graniem na Szachtara bądz Legie "jak kot napłakał"
Ja niestety nie mam możliwości oglądania Orange Ekstraklasy ( o magazynie na Tvn nie mówie bo to za mało by ocenić nasze "exportowe team'y." ) a z chęcia sam bym coś napisał.
Zacznijcie więc rzeczową polemikę bo ta droga prowadzi do nikąd...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,123
Quote
Poza tym nie wiem gdzie ty obecnie widzisz 1.6 za Szachtara. Wymień mi normalnego buka w sieci, który trzyma taki kurs obecnie. Tylko proszę bez wynalazków i nienormlanych buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

www.betfair.com [betfair.com] Legia za 1.52 w danym chwili wczesniej moznaby to zlapac wyzej.

Pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
..... a Ja mam nadzieje, że wszyscy się dzisiaj przejedziecie na Szachtarze .

Dlatego zagram sobie za pare stówek na Legie X2

myslę,że do przerwy będzie remis 0-0, Szachtar będzie coraz bardziej niecierpliwy, będzie atakował większą ilością zawodników i to się na nich zemści - Goooool Włodarczyka (przełamię się wreszcie). A co dalej?? Murowanie bramki i co najwyżej w ostatnich minutach meczu gol dla Szachtara - po stałym fragmencie gray strzeli nie kto inny jak Lewandowski.

1-1 takim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz !!!

Szachtar - Legia (podwójna szansa) X2
Szachtar - Legia (dokładny wynik) 1-1
Szachtar - Legia (wynik do połowy) X

Pozdrawiam i życzę udanych typów (no może poza tym meczem)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
Panowie a ja wam powiem z inenj bajki troche na temat tego meczu. Mianowicie nie wiem jak wy ale ja bardziej czulem nacisk presje polakow nawet tych nie zajmujacych sie na codzien futbolem rok temu,dwa late temu,trzy lata temu gdy Wisla walczyla czy to o CL czy o Puchar Uefa. LEgia jakos mniejsze wzbudza zainteresowanie.I ten fakt tez przemawia za Legia,Polacy maja juz dosc ciaglej walki o CL i juz im to mowiac brzydko zwisa. Tym lepiej bo Legia moim skromnym zdaniem pokona w dwumeczu Szachtar i awansuje do CL. Mysle ze na remis Legie stac, przy odrobinie szczescia moze nawet o jakÄ…s brameczke Legionisci sie pokusza np ze stalego fragmentu gry.:). Uwazma ze x2 na Legie to dobry typ. Zauwazcie ze bukmacherzy ktorzy nie maja polskiego supportu daja kurs na zwyciestwo Legii 5.00 a juz nasze nazwijmy " krajowe buki" 6-7.50. Amen LEgia x2

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
x2 jest nie opłacalne, jeżeli już coś może wejść niż wygrana Ukraińców to remis, wygrana Legii to byłaby niezła niespodzianka po tej grze jaką ostatnio prezentują i chyba nawet oni sami w to nie wierzą.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Ja kibicuję wszystkim polskim drużynom w pucharach, ale obecna gra Legii nie napawa optymizmem, natomiast Szachtar jeszcze nie stracił punktów w lidze. Jedyna szansa na zdobycie bramki dla Legii to stały fragment gry wykonywany przez Edsona. Moim zdaniem Legia nie zdoła nawet strzelić bramki Szachtarowi (spodiewam się dobrego występu Lewandowskiego). Jestem całym sercem za Legią (chociaż jej nie kibicuję) i chciałbym żeby wreszcie jakaś polska drużyna awansowała do Ligi Mistrzów.

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
A czy Legia jest przygotowana do gry w LM ?

W momencie kiedy pojawiły sie pierwsze plotki o tworzeniu przez ITI kanału sportowego, ukazał sie wywiad z kimś z zarządu spółki. Padło wtedy pytanie o ewentualny udział Legii w LM i tworzenie tego kanału m.in. pod to wydarzenie. Odpowiedź była w stylu, "że liczymy na LM za dwa, może trzy lata, do tej pory będzie trwała budowa drużyny".
Uważam, że Legia nie jest w tej chwili przygotowana do takiego wyzwania ani organizacyjnie ani mentalnie ani osobowo. Gra w LM oznacza w praktyce rezygnację z walki o MP. Grając w LM trzeba mieć niemal dwa równe składy, a póki co ten pierwszy nie za bardzo radzi sobie w lidze. Wyobrażam sobie takiego Burghardta walczącego przeciwko Anglikom lub Włochom. On ledwo dycha po 30 minutach gry w naszej człapającej lidze. Albo Włodarczyk - chyba on sam dobrze rozumie, że lepiej się nie ośmieszać w Europie.
Każdy pamieta jak grała w lidze Wisła, kiedy nieskutecznie walczyła o LM. Legia nie gra teraz nawet 70% tego co wówczas Wisła.
Cudu nie będzie, bo być nie może.

pozd

Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 224
idac tokiem rozumowania niektorych obstawiaczy jak legia by grala z milanem to na milan nie mozna stawiac bo:pieniadze nie graja,caly swiat gra na milan to bedzie wtopa itp panowie czas sie przebudzic ukrainska pilka to nie nasze podworkowe kopacze postawilem na ukraincow kase ale kibicowac bede legii jak wygra czy bedzie remis bedzie mnie to bardziej cieszylo niz wygranie kasy,wiadomo sercem sie jest za POLSKA druzyna a rozum podpowiada aby kase zarobic,a tym co pisza ze nie kibicuja legii bo ona jest z warszawy no coz tylko wspolczucie zostaje,kolego rodrigo wklejcie kupon ile to 100 postawiles na x2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2006
Posty: 458
addict
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 458
co myślicie o overze w ttym meczu?
Obrona Legii ostatnio nie gra najlepiej(bramka z Groclinem tego przykładem),a z drugiej strony potrafią strzelić brmkę jak nie z gry to ze stałego fragmentu gry.Brmka strzelona przez Legie na wyjezdzie może miec bardzo duże znaczenie w wumeczu,a kurs na over 1,9 bardzo kuszący

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1